یک نوع روز Archangel Chamuel ، با کمی کمک از کارگران سبک ، ویروس 2.0

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست 8:08 PM،51220 ، ساعت 3: AM این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا اینکه به زمان محلی شما برسد.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞06A9∞-∞Q4A4Q4A4A4∞-8F8D8D8D8D8D8∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~ Français

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200512_1907082109311931924174358.jpg

– گایا در یک فضای مسلط و بدون نشانه تغییر باقی مانده است. این یک رفتار غیر معمول برای هر سیاره ای است ، زیرا مرحله پخت و پز او بیشتر از آن چیزی که تصور می کردیم تبدیل به روشی برای زندگی شده است. مطمئناً جو عاطفی بشریت عامل مهمی در این امر است ، اما در بیشتر موارد ، این خواست وی است.

– کدهای نوری ورودی ، بارگیری و به روزرسانی بیشتری از آن وجود دارد که بتوان محاسبه کرد. اینها فقط به دلیل ارتقاء DNA که قبلاً هضم کرده اید ، احساس آرامش بیشتری خواهند داشت و از آنجا که درجات مختلفی از آن وجود دارد ، ممکن است برای همه معمول نباشد. به یک طریق یا راه ، همه به جایی می رسند که این انرژی های متراکم احساس تسکین کنند.

– روز مطابق با جریان پر انرژی احساس راحتی و آسایش می کند و مطمئناً این تغییر سرعت است که امیدواریم طبیعی جدید ما شود. این تنظیم همان چیزی است که ما از آن به عنوان “روزی نوع چاموئل” یاد کردیم زیرا این مجموعه مهندسی ترجیحی Archangel Chamuel ، متعادل و ثابت است.

– کسانی که از ترس رانده می شوند در پرتو روز غالب نخواهند شد. همیشه یک جهش از ایمان وجود دارد و یک شب تاریک از روح مورد نیاز برای دستیابی به یک روند تفکر بعدی بالاتر است ، اما این یک نتیجه طبیعی تکامل است. این برای همه اشکال زندگی یکسان است ، کسی که برای پیشبرد گونه ها مجبور به پرواز در سراسر اقیانوس است.

– همانطور که گزارش دادیم که بخش ووهان در چین شاهد ویروس ثانویه است که از همان محل سرچشمه گرفته است. “آنها” می گویند که این ویروس همان است ، اما می توانیم اطمینان دهیم که اینگونه نیست. این خیلی سریعتر از آنچه انتظار می رفت منتشر شد ، بنابراین این فشار بسیار ناپایدار است ، به این معنی که برای کوتاه مدت به سختی برخورد می کند اما طول عمر آن به شدت محدود است. این فشار مردم از تبار آفریقایی و بومی را سخت تر از هر کس دیگری قرار می دهد زیرا آنها برای انجام این کار مهندسی ژنتیکی شده اند. رقابت های ستارگان در پشت این برنامه به شدت می کوشند تا تأثیر ژنتیکی آنوناکی را از بین ببرند.

نه چندان تصادفی ، هنگ کنگ دوباره دست به اعتراض زده و خیلی زود است که همه چیز در آن منطقه از کنترل خارج شود. اوضاع و احوال جهان منجر به پیشروی هنگ کنگ خواهد شد ، زیرا شورش ها در مورد وقوع می خواهند رشته اعتراضات تهاجمی مشابهی را در سرتاسر جهان رقم بزنند.

ما می دانیم که ناآرامی های داخلی با انتخاب های متعدد شخصی ظاهر می شود و بنابراین نمی توانیم مداخله کنیم. برنامه عمل ما این است که جدول زمانی 5D خود را به سمت بالا بکشیم ، زیرا ما تمام کارهایی را که برای زمان های پایین تر انجام داده ایم ، انجام داده ایم. اگر کسی نتوانست بدون استفاده از هر گزینه ممکن در مورد دلسوزی 5D حرکت کند ، به من اعتماد کنید وقتی می گویم که ما از هر گزینه ممکن استفاده کرده ایم. ما فقط می توانیم رها کنیم و امیدواریم که آنها مسیری دیگر را انتخاب کنند. کسانی که در جدول زمانی 5D قرار دارند تحت تأثیر هرج و مرج در برنامه های زمانی پایین قرار نگیرند ، تمام تلاش خود را برای انجام این برنامه ها انجام ندهید در حالی که ما “خاموش” می شویم.

– توده های عام در مرحله ای از سردرگمی قرار می گیرند و کارگران سبک می توانند به انسانیت کمک کنند تا بخش هایی از ذهنیت آسیب دیده خود را انتخاب کند. ما باید صبور ، مهربان باشیم و به یاد داشته باشیم که همه روز اول بیدار بودن را داشته اند.

20200512_1909434732810788597213891.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)
تیم Violet Flame در قویترین ست 9 نفره در تاریخ قرار دارد. این یک نیروی کلان مانند هیچ کس دیگری نیست ، و می توان گفت حداقل توانایی آنها برای ایجاد تغییر بسیار جالب است. هنگام بیرون کشیدن شعله بنفش ، همیشه توصیه می شود که آن را برای حداقل 72 عدد نگه دارید.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine ، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel AF، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Bathkol، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Orion ، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Uzziel، Archangel Abraxos، Archangel Vahrmiel، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Adanchiel، Archangel Galizur، Archangel Uzziel، Archangel Dabriel، Archangel Dabriel، Archangel Dable

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه به میدان نیرو Magnetos است و به هر شکل زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با یک انفجار قدرت عظیم واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل)
کارکنان Archangel Azrael به شما امکان می دهد چیزهایی را از منظر الهی مشاهده کنید. این نمادی از خرد و تجهیز است که تأثیرات باورنکردنی در درک و توانایی فکر شما برای مقابله با زندگی روزمره دارد.

(منفعل)
پیش بینی جدول زمانی Archangel Asteroath شما را به یک جدول زمانی بالاتر از هدف شما می رساند. مهم نیست کی یا کجا جهش می کنیم ، همیشه یک جاده یا دو مسیر بالاتر از شما خواهد گرفت. این اساساً همه چیز را در صفحه بهتر می کند.

(فعال)
Trident Kali Ma می تواند همه چیز را کنترل کند زیرا کاملاً قادر است. بسیار موثر بر زندگی و یک تخته سنگ است. این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است ، زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد. این یک ابزار عالی برای هر کار است.

(منفعل)
بوتونن Archangel Lofiel زیبایی خود و هر آنچه را که مورد بررسی قرار می دهید ، تقویت می کند. این مانند همه ابزارهای منفعل باید به شما اجازه کار از طرف شما داده شود.

(منفعل)
صداهای تابناک Archangel Jeduthun شگفت انگیزترین افراد را به زندگی شما جلب می کند و همچنین با صداهای کیهانی زیبا ، محیط اطراف خود را تقویت می کند. این در واقع یک تقویت کننده خوشحال است.

(منفعل)
دستبند جوی Archangel Jefisca یک عنصر جالب را برای شبهای شما به ارمغان می آورد. Jefisca فرشته است که مسئولیت گردهمایی ها را برعهده دارد ، در صورت تمایل به برگزاری آن ، وی به عنوان یک برنامه ریز حزب توصیه می شود.

(فعال و غیر فعال)
پرسنل داروهای خرس Archangel Dubbiel می توانند همه موارد طبیعی را درمان کنند. این کادر همچنین متحد قدرتمندی در برابر همه مواردی است که ممکن است مانع شما شود.

(فعال و غیرفعال)
شاخ چایلیلی ارتش با قدرت غیرقابل تصور را به مکان شما احضار می کند. این یک ابزار حساس است و با وقایع کنونی زندگی شما و در مقیاس جهانی نیز سازگار خواهد بود.

(منفعل)
جذابیت الهی Archangel اوفامیل اجازه می دهد تا دست الهی از منبع بیکران در حال گسترش به طور مستقیم در زندگی شما دخالت کند.

20200512_1908188274544144349314740.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

با کالیبراسیون های کهکشانی ما به جلو پیش می رود ، جاروهای کیهانی ادامه دارند. اکثر ما می دانیم که پل رنگین کمان Arcturian تنها راه قانونی در داخل و خارج از کهکشان ما است ، اما چیزی که ممکن است باعث تعجب شود این است که پل رنگین کمان دائما مورد حمله قرار می گیرد.

سه بخش مشخص از پل رنگین کمان وجود دارد که مورد حمله شدید قرار گرفته و ما در دفاع از آنها به لژیون های کهکشانی و بین قاره ای کمک خواهیم کرد. با شمشیر و سپر وارد شوید و بعد از رویارویی راه خود را حس کنید.

با امن تر شدن بخش هایی از این پل ، بخیه شده و مناطق تازه آزاد شده را شفابخش کنید تا به آنها در این راه کمک کند.

Archangel Barakiel در حال فعال سازی و کالیبراسیون صحیح هر معبد روی زمین است و به دنبال آن بقیه آنها در کهکشان قرار دارند. این یک کار دستی است و تعداد بیشماری از معابد در منطقه فوری ما وجود دارد که بر واقعیت ما تأثیر می گذارد. ما در این کار به او کمک خواهیم کرد ، کار بیش از اندازه کافی برای انجام کار وجود دارد و این چیزی است که او دوست دارد در این زمینه همکاری کند.

شما می توانید بگویید که چه کاری باید توسط معابد اورا انجام شود ، بدیهی است که ما در حال رسیدن به یک هاله رنگ روشن یا روشن هستیم. اگر با معبدی روبرو شده اید که به چراغ های خاص دیگری احتیاج دارد ، تا زمانی که با شهود شما طنین انداز شود ، آزاد هستید که از درخواست های آن تعهد کنید.

the_white_city_by_ellysiumn_ddvsa5p-fullview

مراقبه امروز به شما کمک می کند تا برای لحظه ای با منبع الهی با منبع خالق بی نهایت در حال گسترش ارتباط برقرار کنید.

Leave a Reply