علائم همه جا ، حلقه های چرخه ، افزایش ققنوس ، دست زدن به برنامه های Imposter

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست 111 بعد از ظهر دروازه ، در تاریخ 3D 51420 ، ساعت 3: PM این روز جدید را شروع می کند. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا اینکه به زمان محلی شما برسد.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞06B∞-∞Q5A4Q5A4A4∞-∞F9D9D9D9D9D9∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski

Русская ~ Italiano ~ Français한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200513_1251171948320887844962640.jpg

– گایا در یک وضعیت غالب روح ثابت قدم است. به نظر می رسد که او برای داشتن روش های مناسب که می تواند به ما در سهولت این مرحله انتقالی که در حال حاضر در آن هستیم کمک می کند تا به ذهن بالاتر برسد.

– ما گفته بودیم که راه ایده آل برای بارگیری ها ، در حال انفجار است که مانند امواج اقیانوس متلاشی می شوند و صعود می کنند. ما در آن مرحله از نظر ریتم قرار داریم و بدیهی است که وقتی مقیاس رزونانس شولمن و احساساتی را که می بینید در بدن ما مشاهده می کنید.

هدیه کد دانلود سوریان

“63-61-65”

– کار اصلی شما این است که با خیال راحت در آبهای کیهانی الوهیت گشت و گذار کنید. با انجام این کار ، شما به تعادل یک شبکه بسیار ناپایدار بشریت کمک می کنید ، دقیقاً مانند آتلانتیک ها در روزگاران قدیم. تنها تفاوت این است که در زمان آتلانتیس اوضاع بسیار بدتر از امروز بوده است. سطح آگاهی آنها برای حفظ صلح و آرامش برای حفظ امور ، قابل مقایسه با آگاهی دوازدهم Arcturian است. در آن زمان ، اختلاف بین توده های عمومی و اربابان بیدار بسیار غول انگیز بود ، حداقل برای این ، و این دلیل عمده ای بود که قاره نابود شد.

– حلقه های چرخه چیزهایی هستند که سالانه برمی گردند ، سالهای سه بعدی به روز. حلقه ها دارای سر و صدا هستند و می توانند بدون اطلاع قبلی حرکت را تغییر دهند. سالها پیش به مواردی که ممکن است در مجلات خود نوشتید ، توجه داشته باشید. می توانید چرخه های منفی را با از بین بردن جدول زمانی با شمشیر و سپر بشکنید یا ممکن است به سادگی ویرایش یک ژورنال یا یک پست رسانه ای اجتماعی باشد. در هر صورت ، مطمئن باشید که در موجودی این نوع کارها طرفدار هستید. اینها زنجیرهایی هستند که ما را به حالت 3D متصل می کنند و بنابراین باید از بین بروند.

– افراد زیادی وجود دارند که آنقدر عمیقاً تحت برنامه های تلویزیونی ، موسیقی و فیلم هایی برنامه ریزی شده اند که در این مقطع چیزی برای گفتن آنها وجود ندارد. این یک انتخاب فردی بود که توسط طرف مذکور درگیر شد ، هزاران یا احتمالاً صدها هزار بار بیش از این ، با توجه به این ، شما فرصتی برای کمک به این موجودات ندارید. اگر می خواهید به تنها موجود ممکن به این موجودات کمک کنید ، مستقیماً با خود بالاتر صحبت کنید و آنها را ترغیب کنید که برای خود دلسوزی کنند ، اما باید خود را از موفقیت آن نتیجه جدا کنید.

– همه افراد با تکنولوژی propper در حال تماشای همان ایستگاه برنامه هستند و روی کابل یا ظرف نیست. شیشه ای که به دنبال پروژه می باشد ، توانایی بسیار واقعی دیدن یکی از زمانبندی های بسیاری را دارد که می تواند نمایان شود. این وسیله عتیقه چیزهای زیادی را در نظر نمی گیرد اما با این وجود ، تصورات دروغین که در این جعبه ها مشاهده می شود همان چیزی است که بیشتر مردم در جریان هستند.

– علائم ، نشانه ها ، همه جا علائم هستند ، بنابراین توجه کنید. منبع خالق بیکران در حال گسترش بی نهایت با فیزیکی ترین روشی که تاکنون دیده شده است ، همه چیز ارائه شده است ، این بدان معنی است که شما در جنگل جادویی زندگی می کنید و هنوز متوجه آن نشده اید. الوهیت به شکلی بسیار غیرمعمول برقی است و اگر احساس کند که می توانیم منابع خالق بی نهایت را به دست بیاوریم و بغل کنیم ، به این دلیل است که شما می توانید با روشی بسیار ملموس.

– با توجه به دیدگاه بعدی بعدی شما ، حوادث کاملاً متفاوت از آنچه به نظر می رسد برای خود فیزیکی بعدی بعدی است. به عنوان مثال ، اگر خود را دیدید که از یک خاکستر از 3D به 5D از منظر ابعادی بالاتر در حال بالارفتن هستید ، رشد شگرف یک روح شگفت انگیز را مشاهده خواهید کرد. اگر از منظر سه‌بعدی خود به همین رویدادها نگاه کنید ، چیزی شبیه خراب قطار پر از آرایش دلقک است. این را در نظر داشته باشید در حالی که ما خواستار قدم گذاشتن به الوهیت هستیم ، بعضی اوقات ، بعضی اوقات چیزهایی وحشتناک به نظر می رسند که در واقع یک موقعیت ارکستر الهی برای بزرگترین خیر هستند.

– فردا جالب خواهد بود و از آنجا که ما در نهایت قطار اکسپرس را به یک جدول زمانی جدا شده 5D منتقل کرده ایم می توانیم با خیال راحت همه این رویدادها را از راحتی صندلی یک اتاق استراحت مشاهده کنیم. ما نمی توانیم کاری را برای کسانی که مایل به هرج و مرج هستند ، انجام دهیم و دوباره با آنها از نظر جسمی وارد نشویم.

– برای آن دسته از شما که در تمام این سفر با ما بوده اید ، از شما سپاسگزارم. ما نمی توانستیم این کار را بدون شما انجام دهیم ، و ما اصرار داریم که نامهای شما در سالن های بهشت نوشته شود (به اصطلاح صحبت کنیم). در نتیجه مستقیم ، من مطمئن هستم که شما متوجه تغییر در تکالیف و ابزارها شده اید ، دلیل این امر آن است که ما به دلیل تلاش های ما به سمت امنیت یک جدول زمانی کلان 5D جدا شده حرکت می کنیم.

20200513_130227464597066115787142.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)

تیم Violet Flame در قویترین ست 9 نفره در تاریخ قرار دارد. این یک نیروی کلان مانند هیچ کس دیگری نیست ، و می توان گفت حداقل توانایی آنها برای ایجاد تغییر بسیار جالب است. هنگام بیرون کشیدن شعله بنفش ، همیشه توصیه می شود که آن را برای حداقل 72 عدد نگه دارید.

گفته می شود که شعله بنفشه عنصری از اسطوخودوس را تشکیل می دهد که پس از انتقال مستقیماً به صلح می رسد. این یک محیط کاملاً ایده آل برای کاری است که ما می خواهیم آن را انجام دهیم. هنگام تحریک شعله ها ، متوجه تغییر خواهید شد.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine ، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel AF، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Bathkol، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Orion ، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Uzziel، Archangel Abraxos، Archangel Vahrmiel، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Adanchiel، Archangel Galizur، Archangel Uzziel، Archangel Dabriel، Archangel Dabriel، Archangel Dable

(فعال)
کارکنان Archangel ZagZagel آسمانی ممکن است توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به حرکت در مسیرهای راکد کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الوهیتی است که به هر کس امکان می دهد با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بیکران در مورد موضوع مشغول باشد ، اجازه می دهد. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(منفعل)
بوتونن Archangel Iofiel زیبایی خود و هر آنچه را که مورد بررسی قرار می دهید ، تقویت می کند. این مانند همه ابزارهای منفعل باید به شما اجازه کار از طرف شما داده شود.

(منفعل)
صداهای تابناک Archangel Jeduthun شگفت انگیزترین افراد را به زندگی شما جلب می کند و همچنین با صداهای کیهانی زیبا ، محیط اطراف خود را تقویت می کند. این در واقع یک تقویت کننده خوشحال است.

(منفعل)
دستبند جوی Archangel Jefisca یک عنصر جالب را برای شبهای شما به ارمغان می آورد. Jefisca فرشته است که مسئولیت گردهمایی ها را برعهده دارد ، در صورت تمایل به برگزاری آن ، وی به عنوان یک برنامه ریز حزب توصیه می شود.

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود ، این امر به داوران روح اجازه می دهد تا از گذشته آشکارتر باشند.

(محدوده کوتاه منفعل ، فعال و تهاجمی)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در فضای قلب شما هستند ، مزایای مشابهی را می دهد.

(فعال و غیر فعال)
ناوشکن گاهشمار واهو مانا یک سازنده واقعیت عالی است. این می تواند به شما کمک کند بطور فعال جدول زمانی کمتری را که مایل به تجربه آن نیستید نابود کنید. به عنوان مثال ، اگر فکر تراژدی بی دلیل وارد مغز شما می شود ، از این شمشیر برای نابود کردن آن جدول زمانی استفاده کنید تا نتواند تجلی یابد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200513_1252362951600724340158874.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

موقعیتی که در آن قرار داریم را می توان با اصطلاح “افزایش ققنوس” بهتر توصیف کرد. در این حالت ظریف ، فریب دادن بشریت برای موجودات کهکشانی بسیار آسان است ، زیرا احساسات آنها بسیار بالا می رود.

معروف ترین تکنیک برای فریب بشریت ، “برنامه های تحمیل کننده” نامیده می شود که باعث می شود افراد سه بعدی باور کنند که شاهد الوهیت هستند یا مستقیماً با خدا صحبت می کنند. این یک ترفند برای ابراهیم بود و بدین ترتیب تمام کانال های دروغین اشتر انجام می شود. این برنامه های جیبی را که در ابعاد 4 و 6 با شعله بنفش قرار دارند و سپس شمشیر و سپر قرار دهید ، از بین ببرید.

یکی دیگر از تکنیک های محبوب کنترل ، حلقه هاله سیاه است ، که حاشیه هاله واقعی شما را خط می کند و می تواند با یک ضربه سریع شکسته شود. پس از دور کردن یکی از اطرافیان خود ، به دیگران کمک خواهید کرد.

با حذف این ابزارهای تاریک ، ما با پیش بینی چراغ های رنگین کمان وحشی و غیرقابل کنترل و پلاسماها در همه ابعاد از 12 به بعد می توانیم جیب های بارگیری را مستقیماً از منبع خالق بی نهایت گسترش دهیم. لطفا توجه داشته باشید ، توجه ویژه ای به ابعاد 4 – 6 داشته باشید زیرا آنها به طور مستقیم بر واقعیت 5 بعدی ما تأثیر می گذارند.

ra_by_blph_dchveox-pre

مراقبه امروز یک سفر مراقبه هدایت شده برای “Sirius A” و شادترین خاطره شما است (یک خاطره را قبل از شروع انتخاب کنید)

Leave a Reply