نور جدید ، تغییر چشمگیر جدول زمانی ، در کار با فرشته اسرائیل ، طبیعت بشر

روز 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعد از ظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان این ارسال 12:34 Early Morning Gate ، تاریخ 3 بعدی 51620 ، ساعت 3: AM این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا اینکه به زمان محلی شما برسد.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞06B1∞-∞Q6A4Q6A4A4∞-∞GEEEE∞∞-1B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 Polski

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200515_1324144336495593580858768.jpg

– گایا علی رغم تلاش برخی افراد بسیار گمراه ، همچنان در یک غالب روح غالب است. مادر زمین آنچه را که می خواهد انجام می دهد و واضح است که وضع موجود در آن تاریکی را بسیار ناراحت کننده می کند.

– ما اندکی قبل تغییر زمانبندی چشمگیری داشتیم. این یکی بسیار متفاوت و بسیار تحقق یافته بود. پورتالهای کیهانی که ما به طور هدفمند از آن عبور کرده ایم ، در ظهور زمانی کلان بسیار عمیق و هدفمند ظاهر شده اند ، که در حال حاضر به آنها سفر می کنیم. اثر این رویداد حاکی از تغییر زمان است که همه با توانایی احساس آن احساس می کنند و باعث تشویق رویدادهای جهانی می شود تا سریعتر از آنچه ما به آن عادت کرده ایم ، سریعتر بروز پیدا کند.

– علم مدرن شروع به نقشه برداری از بزرگراه کهکشانی می کند که به عنوان سیاه چاله ها نیز شناخته می شود ، فقط زمان آن است که این بزرگراه ها به بخشی جدایی ناپذیر از جامعه مدرن ما تبدیل شوند. این دانش مشترک به توانایی بازدید از جهانهای موازی مانند زمین 9 بعدی در مرکز کهکشان ما منجر خواهد شد.

screenshot_20200515-083444512740816114837207.png

– شومان نشان می دهد که انرژی مانند ترکیدن نور به وجود می آید که بطور منظم ارتعاشات ما را در زمان های از پیش تعیین شده بالا می برد و پایین می آورد. این یک تلاش سازمان یافته با جنبه های مختلف مختلف الوهیت است که با همکاری همکاری می کنند. باید به یاد داشته باشیم که مهندسی کهکشانی ها معمولاً از طریق فرکانس های نور انجام می شود و تقریباً مانند ابزار مکانیک ، ابزارهای مختلف کارهای مختلفی را انجام می دهند ، و این دقیقاً همان چیزی است که ما در حال حاضر در جهان لرزش تجربه می کنیم. معمول نیست که علائم مختلف جسمی را در کنار این فرکانس ها تجربه کنید.

sr-last (2)

– نور جدیدی از یک کهکشان دور وجود دارد ، مانند سحابی موج دار به نظر می رسد که پر از پلاسما است و نباید با فلاش بزرگ اشتباه گرفته شود. تنها دلیلی که ما می گویم این فلاش بزرگ نیست ، این است که این خیلی بزرگ است که از منظر ما قابل تحقق باشد ، زیرا کل کهکشان ما را با سهولت درگیر می کند. این سحابی مانند موج پلاسما تا پایان فصل هفتم وارد می شود ، بنابراین تقریباً 30 روز باستان است و ورود خود را با یکسری ناهنجاری های کوانتومی اعلام می کند.

– اگر لژیون سبک کار پیشرفت کند ، به یک وحدت غیربیازی نیاز داریم ، زیرا ما یک گروه بسیار التقاط هستیم. اختلافات ما بسیار مهم است ، به عنوان یک گروه ، برای موفقیت در این چالش هایی که باید با آنها روبرو باشیم ، به توانایی های مختلفی نیاز داریم. به هر تیم ابرقهرمانی خوبی فکر کنید ، همه آنها متفاوت از تنوع یکدیگر هستند. هیچ پیش شرطی برای کارگر سبک بودن وجود ندارد ، به همین دلیل می خواهید مجموعه ای از شخصیت های گسترده را بدست آورید. هرگز از این واقعیت غافل نشوید که بودن خود معتبر بودن شما در هر شکل و اندازه های مختلف به وجود می آید.

– این طبیعت بشریت بودن شر نیست ، بلکه این است که طبیعت ستمگران بشریت شیطانی است. همه افراد در هر حرفه ای با طبیعت انسانی متحد هستند و به همین دلیل ، غریزه گونه ها برای زنده ماندن است. این بدان معنی است که شما می توانید اطمینان داشته باشید که هوش بقا در برخی از زمانها به دست خواهد آمد.

– همانطور که پیشتر هشدار داده بودیم ، ناآرامی های داخلی فرا می رسد و افرادی که علیه آنها قیام می کنند ، کسانی هستند که پشت این جنبش هستند. تقریباً مانند هر جنگ ، درگیری توسط همان حزب تأمین می شود. برای روشن شدن همه ما در اعتراض هستیم اما شورش ها به طور غیر ضروری به مردم آسیب می رساند. نکته ای وجود خواهد داشت که نیروی انتظامی و غیرنظامیان به طور یکسان پیروی از خرده نان های واقعی را تا آن زمان به ضرر شما همنوع خود نرسانند.

– همه چیز برای همیشه یکسان نخواهد بود ، ماهیت ما تغییر می کند. ماهیت همه چیزها از جمله “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” نیز تغییر می کند. بیش از حد به هیچ تصوری که واقعیت ارائه می دهد خیلی محکم نمانید ، خیلی طولانی نخواهد بود.

20200515_1326021006795020785369058.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)

تیم Violet Flame در قویترین ست 9 نفره در تاریخ قرار دارد. این یک نیروی کلان مانند هیچ کس دیگری نیست ، و می توان گفت حداقل توانایی آنها برای ایجاد تغییر بسیار جالب است. هنگام بیرون کشیدن شعله بنفش ، همیشه توصیه می شود که آن را برای حداقل 72 عدد نگه دارید.

گفته می شود که شعله بنفشه عنصری از اسطوخودوس را تشکیل می دهد که پس از انتقال مستقیماً به صلح می رسد. این یک محیط کاملاً ایده آل برای کاری است که ما می خواهیم آن را انجام دهیم. هنگام تحریک شعله ها ، متوجه تغییر خواهید شد.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine ، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel AF، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Bathkol، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Orion ، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Uzziel، Archangel Abraxos، Archangel Vahrmiel، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Adanchiel، Archangel Galizur، Archangel Uzziel، Archangel Dabriel، Archangel Dabriel، Archangel Dable

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فناوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه به میدان نیرو Magnetos است و به هر شکل زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با یک انفجار قدرت عظیم واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(فعال)
کمال آسایش Archangel Ariel ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است در شما احضار کند. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(منفعل)
پیشانی Archangel Camael بینشی در استعدادها و توانایی های درونی شما به شما می دهد. قبل از مدیتیشن قصد را تنظیم کنید و از آن استفاده کنید ، پشیمان نخواهید شد.

(منفعل)
کلید جهانی Archangel Raziel به شما امکان می دهد تا به همه خرد ، دانش و پادشاهی دسترسی داشته باشید. این یک سواری شگفت انگیز و وحشی است که می تواند شما را به هر مکانی سوق دهد. من مطالعه Archangel Raphael و Archangel Pyramid کریستال مایکل را پیشنهاد می کنم.

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود ، این امر به داوران روح اجازه می دهد تا از گذشته آشکارتر باشند.

(محدوده کوتاه منفعل ، فعال و تهاجمی)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در فضای قلب شما هستند ، مزایای مشابهی را می دهد.

(فعال و غیر فعال)
ناوشکن گاهشمار واهو مانا یک سازنده واقعیت عالی است. این می تواند به شما کمک کند بطور فعال جدول زمانی کمتری را که مایل به تجربه آن نیستید نابود کنید. به عنوان مثال ، اگر فکر تراژدی بی دلیل وارد مغز شما می شود ، از این شمشیر برای نابود کردن آن جدول زمانی استفاده کنید تا نتواند تجلی یابد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200515_1323377363638234817093242.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

گایا گفت آتش را برای کسانی که به نظم طبیعی او آسیب می رسانند ، وارد می کند. چندان جای تعجب ندارد که موجوداتی که او به آن اشاره می کند موجودات ستاره ای بدخواه هستند که هزاران سال پیش به زمین حمله کرده اند. این موجودات در پشت رنج و رنجهای فراوان انسانی قرار دارند ، این دلسوزی واقعی است که بدهی های غیرقابل تحمل کارمایی خود را در جایی که هست متوقف کند.

ارکان اربعین اسرائیل و 144000 اسب سوار او اکنون دیدگاههای خود را بر روی این موجودات بدخل ستاره که زمین را اشغال می کنند ، جلب کرده اند. لژیون سبک وزن بخشی از این موجودات است که برای هدایت این اتهام انتخاب شده است.

با یک اسکن همه جانبه برای موجودات ستارگان بدخواه از هر شکل و اندازه شروع کنید. شما نمی توانید هاله خاکستری بسیار تیره آنها را از دست دهید ، پس از یافتن آنها ، شعله بنفش را شروع کنید و سپس با شمشیر و سپر وارد شوید.

تا آنجا که ممکن است پورتال های زیادی ایجاد کنید تا منبع خالق بی نهایت گسترش یابد. این امر باعث می شود که در ابعاد بالاتر دچار مشکل نشویم. قبل از عزیمت حتماً موجودات شکست خورده را به درگاههای خروجی اسکورت کنید.

ما نمی خواهیم برای ابد با این موجودات ستاره بدخلقی سر و کار داشته باشیم ، بنابراین با تعداد 72 پالس ، زمین را با پالس های رعد و برق نقره درگیر خواهیم کرد. زمین را برای اطمینان از محیط زیست قابل سکونت برای موجودات ستار بدخیم نمی سازد.

starlight_wishes_by_elintan_ddxabvz-pre

مراقبه امروز با عنوان “تحریک آگاهی الهی – مدیتیشن مبتنی بر فرکانس” خوانده می شود ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply