فرشتگان هایپر Hybrid ، رونق Archangel Michael ، راهنمایی از Archangel Raphael ، Assignment Success

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان این ارسال 12:34 بعدازظهر دروازه ، تاریخ 3D 51720 ، ساعت 3: PM این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا اینکه به زمان محلی شما برسد.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞06B2∞-∞Q7A4Q7A4A5∞-∞G1E1E1E1E1E1∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200516_1757547608862734163901282.jpg

– گایا هنوز هم از نظر روحی غالب است زیرا ستون لاکشمی ناگهان حرکت خود را در تلاش برای افزایش کیفیت زندگی ما انجام می دهد. این جنبه های زنانه الهی جهان تا خیلی مدت کوتاهی قبل در همگام سازی کامل بودند. این بدان معنی است که ما در حال تغییر و تحولات بزرگی هستیم که به طور الهی توسط سالن های بزرگترین عشق هدایت می شود.

– طبق “علم مدرن” ، قطب های زمین بین 9 – 37 مایل در سال تغییر می کنند. این در حال سه برابر شدن است قبل از پایان سال سه بعدی ، تأثیرات آن آشکار و دور از دسترس خواهد بود.

– “در میان” فرزندان کسی هستند که دارای ذات روح فرشته ای و کسی که با طرف مقابل همسو باشد. این موجودات زیبا فقط با موجود موجودی به تعادل می پردازند و برای همه طرف ها سرمایه گذاری مشترک ایجاد می کند. این مفهوم توسط الوهیت سفارش داده شده است و دلیل زیادی برای مشاهده چنین مخالفت های قطبی در رابطه با والدین است زیرا برداشت آنها توسط بالاترین مقام موجود در آنجا حکم شده است. قرار گرفتن در این موقعیت پر انرژی ، فواید زیادی دارد ، زیرا در نهایت آنها به “فرشتگان هیبریدی هیبرید” فوق العاده با استعداد تبدیل می شوند ، اما این امر تا زمان بزرگسالی کاملاً آشکار نمی شود.

– رهبران وحشتناک می گویند که رهبری یک خط خوب بین فقط به اندازه کافی افتضاح و دادن به مردم آنچه می خواهند است. این خط نادیده گرفته شده است و اکنون دیگر بازگشتی وجود ندارد ، افرادی که دارای این ذهنیت هستند ، به دلیل همین اعتماد به نفس ، زمان بسیار سختی را خواهند داشت.

– یک سیب از درخت ، ظاهراً از هیچ چیز بیرون نمی آید. هیچ چیز به چیزی ساده ترین راه برای دیدن دست الهی در محل کار نیست. این واقعیت که ظرفیت کوانتومی جادویی خود را افزایش داده ایم ، توجه به دست الهی اکنون امری عادی است.

– Archangel رافائل پادشاه است که شما راجع به عادت های بد خود مورد سرزنش قرار می دهد ، و دوست دارد یا نه ، او همیشه درست است. اگر در پشت سر خود فکر و اندیشه والدین را می شنوید و به طور هم زمان متوجه رنگ سبز می شوید ، می توانید کاملاً مطمئن باشید که این مفهوم از طرف او آمده است. حقیقت مرتبط دیگر این است که او نیز بسیار پایدار است.

– Archangel Michael بعد از چند تئاتر بسیار غیرقابل کنترل در طی چند روز گذشته با یک جسمی بزرگ رو به رو می شود. او به سرعت و با هدف عالی در حال آمدن است ، شما قادر خواهید بود بدون هیچ تردیدی در مورد اینکه چه کسی است یا نه ، او را روی زمین احساس کنید.

– انرژی های نوسازی جدید از سیریوس وارد می شوند. این انرژیها قبلاً هرگز روی زمین مورد استفاده قرار نگرفته است و طبق برنامه ریزی رسیده اند.

– چه اتفاقی می افتد که توده های مردم دنیا را در همان مکان که فکر می کردند واقع نشده است ، کنند؟

– تکلیفی که چند روز پیش در مورد فعال کردن همزمان معابد آنوناکی و تثبیت تونل ها در تنسی انجام دادیم موفقیت بزرگی بود. ما هشدار دادیم که اگر مراقب نباشیم ، می توانیم باعث ایجاد فعالیت های مهم لرزه ای شود. با تسلط عالی ، ما در هدف خود موفق شدیم و تنها عارضه جانبی آن 4 زمین لرزه کوچک بود که هیچ خسارتی به آن وارد نشد. ما نمی توانستیم این کار را بهتر از این اجرا کنیم ، عالی کار!

20200516_1801546005524672607433042.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)

تیم Violet Flame در قویترین ست 9 نفره در تاریخ قرار دارد. این یک نیروی کلان مانند هیچ کس دیگری نیست ، و می توان گفت حداقل توانایی آنها برای ایجاد تغییر بسیار جالب است. هنگام بیرون کشیدن شعله بنفش ، همیشه توصیه می شود که آن را برای حداقل 72 عدد نگه دارید.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine ، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel AF، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Bathkol، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Orion ، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Uzziel، Archangel Abraxos، Archangel Vahrmiel، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Adanchiel، Archangel Galizur، Archangel Uzziel، Archangel Dabriel، Archangel Dabriel، Archangel Dable

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فناوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه به میدان نیرو Magnetos است و به هر شکل زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با یک انفجار قدرت عظیم واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود ، این امر به داوران روح اجازه می دهد تا از گذشته آشکارتر باشند.

(محدوده کوتاه منفعل ، فعال و تهاجمی)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در فضای قلب شما هستند ، مزایای مشابهی را می دهد.

(فعال و غیر فعال)
ناوشکن گاهشمار واهو مانا یک سازنده واقعیت عالی است. این می تواند به شما کمک کند بطور فعال جدول زمانی کمتری را که مایل به تجربه آن نیستید نابود کنید. به عنوان مثال ، اگر فکر تراژدی بی دلیل وارد مغز شما می شود ، از این شمشیر برای نابود کردن آن جدول زمانی استفاده کنید تا نتواند تجلی یابد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.

(فعال)
گرگ راحتی آرچل آریل ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است داشته باشید احضار کنید. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس ماکرو یا میکرو به شما کمک می کنند محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین می تواند همه موانع را در راه چیزی که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200516_1759476299378266293917373.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب این قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

كسانی كه مخالف تصرف الوهیت هستند ، فراتر از اعتقاد شكست می خورند ، و كسانی كه “پشت چپ” در وحشت ناامید شده اند. برای جلوگیری از هرگونه عوارضی که این موجودات ممکن است ایجاد کنند ، ما یک “شعله شعله صورتی” را بیرون خواهیم کشید و به دنبال آن “شعله بنفش” برای یک شمارش 72 برای کل کره زمین قرار می گیرد. این امر باعث می شود هر مسئله ای با دروغ پایین روبرو شود و مسائل بزرگی را که باید با شمشیر و سپر به کار گرفته شود در معرض نمایش بگذارید و سپس به یک درگاه خروجی راه اندازی کنید که شما نیاز به ایجاد آن دارید.

روشهای درمانی اژدها بسیار متفاوت از روشهای درمانی سنتی است. انرژی پرتوی تولید شده از چاکراهای قلب و گلو ما بیرون می آید ، برای عدم وجود راهی بهتر برای این کار ، به “خرس های مراقبت” فکر کنید.

ما می خواهیم از اژدهای سبز زمردی استفاده کنیم تا کل کره زمین را درگیر کنیم و اگر می توانید آن را تا وسعت کهکشان ما بکشید ، لطفاً این کار را انجام دهید. ما همیشه توصیه می کنیم این موارد را برای تعداد 72 نگه دارید ، اما در صورت نیاز استراحت کنید.

uncrown_by_chriscold_ddxe6fz-pre

مراقبه امروز “موج انرژی” نامیده می شود ، لطفا لذت ببرید!

در یک یادداشت شخصی: ما مجبور می شویم که اقامتگاه ها را در همه این موارد جابجا کنیم. در این مدت ، من ممکن است قادر نباشم روزانه محتوای YouTube جدید ایجاد کنم یا این کار را به بسیاری از زبانهایی که معمولاً انجام می دهم تبدیل کنم ، اما مطمئن هستم که کار من روزانه ادامه خواهد یافت اما ممکن است مجبور شوید چند هفته با من تحمل کنید. گفته می شود ، هدف از این امر وظیفه قرار دادن وظایف ما و انتقال اطلاعات مربوط به آن وظایف است که تغییر نخواهد کرد.

One comment

Leave a Reply