ידעת, פעילות מסיבית מאנדרומדה, יותר מדי שדרוגים ותסמיני עלייה לספור

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה 15:00 או 15:00 באופן לסירוגין.

בזמן הפוסט הזה 12:34 שער הבוקר המוקדם, תאריך תלת ממד 51920, השעה 3: 00 בבוקר יחל את היום החדש הזה. פשוט עקוב אחר ההקבלה הזו ברחבי העולם עד שהיא תגיע לזמן המקומי שלך.

אם אתה מודע לכך שיום חדש החל, נהוג לשלוח אהבה וחסד למישהו.

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:
∞06B3∞-∞Q8A4Q8A5A6∞-∞G2E2E2E2E2E2∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

מידע על לוח השנה

YouTube ~ English ~ 中文版 ~ Polski

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200518_1349063198687232310771255.jpg

גאיה נמצאת באלמנט הרוח לאחר פלירטוט עם הרעיון לעבור לתפאורת אש. אני יודע שנאמר כל יום, אבל מה שהיה בעבר המקצבים הצפויים של כדור הארץ, הם עכשיו תגובה רגשית לגירויים שונים.

– “ברבור השביט” מביא שדרוג חזק מאוד שיוכל ללכת יחד עם שפע של שדרוגים חזקים אחרים שנכנסים ברגע זה. השדרוגים שנכנסים משדרגים גם את השמש שלנו (Ra) ככל שההשפעה של סרצי (הגלקסיה שלנו) הופכת לשלטת יותר במערכת השמש שלנו.

– האנרגיות הנכנסות גרמו לאלמנטים לשדרג את יכולותיהם מה שאומר שהם גרסאות חזקות יותר ומתפתחות יותר של עצמם. חשוב לזכור שגם החלק המודע של האלמנטים הללו משודרג, כך שתרגישו לגבי האלמנטים יופיעו כשאתם עובדים איתם.

כפי שהמלצנו, התהודה שומאן לא תוכל למדוד כראוי את גלי האנרגיה הנכנסים האלה. עוצמת הכוח שהניבה עלייה זו אינה ניתנת לתחרות וניתן לסמוך על תסמינים שונים (גוף ונפש) בגלל זה.

– האמת על השחיתות בתוך המק”ס היא מבוכה לאנושות.

– אנו מודאגים מאוד כי לא תהיה דרך לבחור בחירות הוגנת וישרה בשום מקום במדינה. יש כל כך הרבה שצריך לחשוב מחדש לפני שנוכל להמשיך, אנו רואים את התמוטטות כל מה שמסודר בדרכים רבות מדי לרשימה בגלל זה.

– אנו רואים יותר פעילות מאנדרומדה מאשר בכל מקום אחר ביקום, ברור, שהמגזר הוא מוקד העימות העתיק כאן על פני האדמה.

– הדיוות והאלות והלגיות המיתולוגיות מקבלות תפקיד הוראה. עכשיו יהיה זמן טוב להרפות מכל הציפיות שלך מהמציאות. דחה את כל התפיסות לגבי מגבלות מכיוון שהתחילה רשמית “שובו של האלמות”.

– ידענו בדיוק מה יהיה המסע והתוצאה הסופית של זמן חיים זה לפני שהגענו לכאן על האדמה. אף אחד מאיתנו לא היה עובר את כל זה אלא אם כן התוצאה הסופית תתגלה ששווה את זה.

20200518_1351586160793827724364460.jpg

הכלים של היום:

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי בכל מקום ביקום)

הקבוצה של ויולט להבה נמצאת במערך החזק ביותר מתוך 9 בהיסטוריה. זהו כוח מאקרו שאין כמותו, והיכולת שלהם לבצע שינוי הולכת להיות מדהימה לצפייה, בלשון המעטה. כאשר מעוררים את הלהבה הסגולה, מומלץ תמיד להחזיק אותה לפחות בספירה של 72.

צוות הלהבה הסגולה הוא כדלקמן, והוא אינו בסדר מסויים: ארכנגלף ז’רמינה, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארצ’נגל עמנואל, ארכנגל א.א. ארכנגל הרחיאל, ארכנגל סרוויאל, מלאך אשמה, מלאך סבלו, ארכנגל עוזיאל, מלאך אברקסוס, ארכנגל ורמיאל, המלאך הרהל, המלאך נוריאל, המלאך אדנצ’יאל, המלאך גליצר, המלאך אברששון, המלאך דבריאל, המלאך דלוויאל, והארכנגל דרדריאל.

(פסיבי ופעיל)
חרב הגדולה של הארכאנג’ל ג’רמיאל היא כוח טרנספורמציה כל יכול עם דיוק מדויק. זה עדין יותר על הסביבה מאשר חרבות טרנספורמציה אחרות בכיתתו. זה התגנבות לחלוטין במצב פאסיבי וזה כלי יעיל במיוחד כנגד כל אנרגיה שלילית לא רצויה.

(טווח קצר פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
השלווה הקורנת של המלאך המלאך מאפשרת לך להיות מבודד בבועה שלווה, לא משנה מה קורה סביבך. זה גם מאפשר לאלה שבמרחב הלב שלך את אותם היתרונות.

(פעיל ופסיבי)
משחתת ציר הזמן של וואהו מאנה היא מפלה מציאות גדולה. זה יכול לעזור לך להרוס באופן אקטיבי צירי זמן נמוכים יותר שאינך מעוניין לחוות. לדוגמה, אם המחשבה על טרגדיה נכנסת למוח שלך ללא סיבה, השתמש בחרב זו כדי להרוס את ציר הזמן הזה כך שהוא לא יכול להתבטא.

(פסיבי)
הבוטונייר של ארכנגלף יופיאל משפר את היופי בעצמך ואת כל מה שאתה סוקר. זה כמו כל הכלים הפסיביים חייבים לתת אישור לעבוד בשמך.

(פסיבי)
הצלילים הקורנים של ארכנגלף ג’דוטון מושכים את האנשים הנפלאים ביותר לחייכם כמו גם משפרים את הסביבה שלכם עם צלילים קוסמיים יפהפיים. זה בעצם משפר מאושר.

(פסיבי)
הצמיד האטמוספרי של ארצ’נג’ל ג’פיסקה מביא אלמנט של כיף לילות שלך. ג’פיסה היא המלאך שאחראי על התקהלויות, למקרה שאתה כל כך נוטה להיות כזה, היא תהיה מתכננת המסיבות המומלצות.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים אמורים לשמש בשילוב. הם נשלחים אלינו כדי לעזור לנו לקיים את גופנו הגופני.

(פעיל)
שרביט הנוחיות של הארכאנג’ל אריאל, עוזר לך לזמן כל צורך שיש לך. זהו כלי נפלא ומנחם כאשר הוא מצויד.

(טווח אקטיבי, אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)
החרב הבוערת של ארצ’נגל ישראפיל יכולה להגן עליך מפני כל הדברים המופנים אליך בסולם מאקרו או מיקרו. זה יכול גם לזרז את הזמן בו משהו שאתה רוצה לבוא לידי ביטוי ייצא לפועל.

(טווח אקטיבי, אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)
חרב הלהבה של ארצ’נגל נסאראגיאל יכולה להביא כל אנרגיה שלילית לברכיה. זה גם יכול להסיר את כל המכשולים בדרך של משהו שאתה רוצה להתבטא.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק ליקיריהם.

(טווח קצר פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של המלאך המלאך קלזיאל, מחלקים את כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות של מחלות שכבר נגרמו, ניתן לשלוח אותה להמוני היבשה כמו גם ליצורים חיים בודדים.

(טווח פסיבי ואגרסיבי לטווח קצר וארוך)
החמלה הקורנת של המלאך מלאך שולחת אהבה מכל הלב לכל תחומי השיפוט שלך. זהו ההיבט המטפח של ריפוי ויש בו חום מדהים. עדיף להניב את זה עם מסגרת נפשית רגועה.

(פעיל)
צוות הריפוי של המלאך המלאך רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה מניב אותו. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200518_13501447986178745538858.jpg

המשימות של היום:

אנו עדיין עובדים ברמה מאקרו, ולכן פורמט זה יישאר עקבי, אנא השתמש בכלים הנוכחיים של היום אם אתה זקוק לסיוע בביצוע המשימות שלהלן.

הלגיון הארכי המלאך, הדרקון, הגלקטיקה והגלגלית יסייעו במשימות אלה כיום.

לפני שתמשיך, הקש על ליבו, תשוקתו ורצונו של גאיס. זה הכרחי מאוד לשמוע את רצונותיה לאורך כל המטלות של היום שכן יש דבר כזה יותר מדי.

אנו ננהל את “התפרצויות הלהבה הסגולה” שיסתובבו ברחבי העולם. הם יתפסו תאוצה רבה יותר ויותר ככל שתדופק ללא הרף. אל תהסס להשתמש בטכניקת ריפוי הדרקון, בטכניקת ריפוי מרחק רגילה, או בכל צורה אחרת שנוח לך.

סרזי (הגלקסיה שלנו) מצפה לפלישות אדים של כוחות כוכבים רעים הנכנסים מאזור אנדרומדה בשמינו. עדיף לפגוש אותם מחוץ לגבולות הגלקסיה שלנו בכדי לגרום להפרעה מינימלית בכדור הארץ ותושביה.

אנו זקוקים לשפע של פורטלי יציאה עם יכולת ואקום המונחים על ידי הקונפליקט הגלקטי שהוזכר לעיל, ולאורך כל מימדי כדור הארץ. אם לא, הדברים יכולים להיות צפופים מאוד מהר.

portal_by_elenalight_dbo73wt-pre

המדיטציה של היום נמצאת למטה, אנא תהנו!

One comment

Leave a Reply