شما می دانید ، فعالیت گسترده ای از اندرومدا ، بیش از حد بسیاری از علائم و نشانه های صعود برای شمارش

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان این ارسال 12:34 Early Morning Gate ، تاریخ 3 بعدی 51920 ، ساعت 3: صبح این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا اینکه به زمان محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞06B3∞-∞Q8A4Q8A5A6∞-∞G2E2E2E2E2E2∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

YouTube ~ English ~ 中文版 ~ Polski

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200518_1349063198687232310771255.jpg

– گایا پس از معاشرت با مفهوم حرکت به درون یک آتش سوزی ، در عنصر روح است. می دانم که هر روز گفته می شود ، اما آنچه روزگاری ریتم های قابل پیش بینی زمین داشت ، اکنون یک واکنش عاطفی به محرک های مختلف است.

– “دنباله دار قو” در حال به روزرسانی بسیار قدرتمندی است تا با تعداد دیگری از نسخه های قدرتمند دیگر که در حال حاضر وارد بازار می شوند ، همراه شوید. به روزرسانی هایی که وارد می شوند همچنین خورشید (Ra) ما را به روز می کنند زیرا تأثیر سرزی (کهکشان ما) در منظومه شمسی ما غالب تر می شود.

– انرژیهای وارد شده باعث شده عناصر توانایی های خود را ارتقا دهند ، به این معنی که آنها نسخه های قوی تر و تکامل یافته تری از خود هستند. مهم است که به یاد داشته باشید که قسمت آگاهانه این عناصر نیز به روز شده است ، بنابراین وقتی در حال کار با آنها هستید ، چگونه احساس می کنید در مورد عناصر به بازی بیایند.

– همانطور که ما مشاوره داده ایم که رزونانس شومان قادر به اندازه گیری درست این امواج ورودی انرژی نیست. بزرگی قدرتی که این صعود به دست آورده است بی نظیر است و به همین دلیل می توانید روی علائم مختلف (بدن و ذهن) حساب کنید.

– حقیقت موجود در مورد فساد درون ح.ک.چ شرم آور بشریت است.

– ما بسیار نگران هستیم که به هیچ وجه امکان انتخاب عادلانه و صادقانه در هرجای کشور وجود نخواهد داشت. قبل از ادامه کار چیزهای زیادی وجود دارد که باید دوباره مورد تأمل قرار گیرد ، ما شاهد فروپاشی همه چیزهایی هستیم که به روش های بسیار زیادی در لیست قرار می گیرند.

– ما فعالیت بیشتری را از آندرومدا نسبت به سایر نقاط جهان مشاهده می کنیم ، بدیهی است که آن بخش مرکز حادثه باستانی در اینجا در روی زمین است.

– دیوها و خدایان ، و لژیونهای اسطوره ای نقش آموزش را برعهده دارند. اکنون زمان خوبی خواهد بود تا همه انتظارات خود را از واقعیت رها کنید. با شروع رسمی پیشگویی “بازگشت از جاودانگان” ، هرگونه مفهوم محدودیت را انکار کنید.

– ما قبل از رسیدن به اینجا بر روی زمین ، دقیقاً می دانستیم که سفر و نتیجه نهایی این زمان زندگی چه خواهد بود. هیچ کس از ما وجود ندارد که این همه را پشت سر بگذارد مگر اینکه نتیجه نهایی تحقق یابد ارزش آن را داشت.

20200518_1351586160793827724364460.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)

تیم Violet Flame در قویترین ست 9 نفره در تاریخ قرار دارد. این یک نیروی کلان مانند هیچ کس دیگری نیست ، و می توان گفت حداقل توانایی آنها برای ایجاد تغییر بسیار جالب است. هنگام بیرون کشیدن شعله بنفش ، همیشه توصیه می شود که آن را برای حداقل 72 عدد نگه دارید.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine ، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel AF، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Bathkol، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Orion ، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Uzziel، Archangel Abraxos، Archangel Vahrmiel، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Adanchiel، Archangel Galizur، Archangel Abrasdashon، Archangel Archangel Dallen

(منفعل و فعال)
شمشیر عظمت Archangel Jerimiel یک نیرو تحول قدرتمند قادر و با دقت است. نسبت به سایر شمشیرهای تحول آمیز در کلاس خود ، نسبت به محیط زیست نرم تر است. در حالت منفعل کاملاً خفا است و ابزاری بسیار مؤثر در برابر هرگونه انرژی منفی ناخواسته است.

(محدوده کوتاه منفعل ، فعال و تهاجمی)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در فضای قلب شما هستند ، مزایای مشابهی را می دهد.

(فعال و غیر فعال)
ناوشکن گاهشمار واهو مانا یک سازنده واقعیت عالی است. این می تواند به شما کمک کند بطور فعال جدول زمانی کمتری را که مایل به تجربه آن نیستید نابود کنید. به عنوان مثال ، اگر فکر تراژدی بی دلیل وارد مغز شما می شود ، از این شمشیر برای نابود کردن آن جدول زمانی استفاده کنید تا نتواند تجلی یابد.

(منفعل)
بوتونن Archangel Iofiel زیبایی خود و هر آنچه را که مورد بررسی قرار می دهید ، تقویت می کند. این مانند همه ابزارهای منفعل باید به شما اجازه کار از طرف شما داده شود.

(منفعل)
صداهای تابناک Archangel Jeduthun شگفت انگیزترین افراد را به زندگی شما جلب می کند و همچنین با صداهای کیهانی زیبا ، محیط اطراف خود را تقویت می کند. این در واقع یک تقویت کننده خوشحال است.

(منفعل)
دستبند جوی Archangel Jefisca یک عنصر جالب را برای شبهای شما به ارمغان می آورد. Jefisca فرشته است که مسئولیت گردهمایی ها را برعهده دارد ، در صورت تمایل به برگزاری آن ، وی به عنوان یک برنامه ریز حزب توصیه می شود.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.

(فعال)
کمال آسایش Archangel Ariel ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است در شما احضار کند. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس کلان یا خرد به شما رهنمون می شوند ، محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین می تواند همه موانع را در راه چیزی که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200518_13501447986178745538858.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب این قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

لژیونهای Archangel ، Dragon، Galactic و Intergalactic امروز در این وظایف کمک خواهند کرد.

قبل از اقدام ، به قلب ، تمایل و اراده گایس ضربه بزنید. شنیدن خواسته های او در طول تکالیف امروز بسیار ضروری است زیرا چنین چیزی به اندازه بیش از حد نیز وجود دارد.

ما “پشت سر هم شعله بنفش” را اجرا خواهیم کرد که به دور دنیا می چرخد. آنها به طور مداوم شتاب بیشتری می گیرند زیرا شما به طور مداوم پالس می کنید. در استفاده از روش بهبودی اژدها ، تکنیک استاندارد ترمیم از راه دور یا هر روش دیگری که شما با آن راحت هستید ، احساس راحتی کنید.

سرزی (کهکشان ما) در حال پیش بینی بخارهای متجاوز از نیروهای ستاره بدخواه است که از بخش آندرومدا از آسمان ما وارد می شوند. بهتر است آنها را در خارج از مرزهای كهكشان ما ملاقات كنید تا حداقل وقفه در زمین و ساكنان او ایجاد شود.

ما به پورتالهای خروجی فراوانی با ظرفیت خلاء که در اثر درگیری کهکشانی که در بالا ذکر شد ، و در همه ابعاد زمین ، قرار داریم. اگر اینگونه نباشد ، خیلی سریع مسائل خیلی شلوغ می شوند.

portal_by_elenalight_dbo73wt-pre

مراقبه امروز در زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply