ستاره های ایران ، شعله های آتش در آسمان ، بسیاری از کوان یین و مری

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست 11:11 AM Gate ، تاریخ 3D 52020 ، ساعت 3: PM: این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا اینکه به زمان محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞06B4∞-∞Q9A4Q9A5A6∞-∞G3E3E3E3E3E3∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English 中文版 ~ Polski

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200519_1317157672212176085438265.jpg

– گایا از نظر روح غالب است و به گفته وی ، تا زمانی که تغییر بزرگی بروز نکند ، تغییر نخواهد کرد. به نظر می رسد که او این کار را کرده است تا تنظیمات خود را تغییر دهد و این باعث شود که منجر به “اشکال زندگی” شود که می خواهد رشد کند و به همان اندازه برای کسانی که دوست ندارند ، تغییر کند. او این کار را به صورت فرکانس انجام می دهد ، زیرا قلب زیر یک فرکانس خاص با تنظیمات جدیدش به راحتی نمی خورد. او ارگانیسم موجود در آن است ، باید بدانیم که چه مقدار از وی در بازی است.

شومان 110 ضربه خورده است و ما جایی در اوج آن نیستیم. علائم ضمیمه شدید خواهد بود اما به یاد داشته باشید کدهایی برای کمک به ما دارند.

– صورت فلکی آنتارس به دلیل پل های شگفت آور کیهانی شناخته شده است. Antares همراه با دیگر “ستاره های سلطنتی ایران”: Aldebaran در Taurus ، Fomalhaut در Piscis Austrinus ، و Regulus در صورت فلکی لئو ، اصلی ترین نقاط ترانزیتی یک بزرگراه بزرگ مسافرتی بین قاره ای هستند. ذهن بزرگ ایرانیان از این امر به خوبی آگاه بودند زیرا موجودات ستاره ای که با آنها ارتباط داشتند از آن بخش بودند و بدین ترتیب نام مستعار به دنیا آمد.

مسئول مسئول این شگفتی ها موجودی است که شامل کلیه صورت های فلکی فوق الذکر است که اسمی از آن ندارد که کلمات بتوانند آن را بیان کنند. این انرژی به تازگی در حال پل زدن سیاره ما به ابعاد فوقانی است و زندگی بعدی بعدی در آن ، به یک انسان مستقیم توجه کرده است و بر این اساس سیاره ما را به بزرگراه می افزاید.

در نتیجه ، زمین از راهی که مستقیم به عنوان دوازدهم و بالاتر درک می شود ، تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. برای کمک به هضم آنچه این برای ما معنی دارد ، این است که در یک اتاق کاملاً تحت فشار قرار بگیریم که سوراخ ایجاد می کند و فشار به طور ناگهانی کاهش می یابد و به انرژی های عظیم اجازه می دهد تا از طغیان شروع به جاری شدن سیل کنند. این می تواند یک تجربه بسیار شدید باشد ، اما ما در تکالیف امروز کمک خواهیم کرد.

هرچه این راه های بیش از حد بدنی در دسترس توده های عمومی قرار بگیرد ، چیزهای جدیدی را تجربه می کنند که ممکن است برایشان عجیب به نظر برسد. برای کسانی که از ابعاد بالاتر آگاه نیستند ، این مانند شروع یک فیلم و ناخوشایند بودن است ، یک فیلم جدید از اواسط شروع شده است و یک فیلم کاملاً متفاوت وجود دارد که تا زمان اعتباری هیچ کس متوجه آن نمی شود.

– همه ما در مقابل “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” نشسته ایم ، به اصطلاح. بالاترین از همه بالاترین ، تماشای همه چیز در نزدیکی شدید است. این یک عارضه جانبی خواندن ذهن الهی است ، یک تحلیل عالی اتفاق می افتد و از این طریق ، همه ما چیزهای زیادی درباره خودمان می آموزیم.

– بسیاری از آنها که آگاهی بسیار بالایی در رحم داشتند ، کوان یین و مادر مریم در اینجا صحبت می کنند. اگر این موجودات و بشریت بسیار بپردازند ، اگر در حال حاضر نتوانسته اند در مسیر معنوی آنها حرکت کنند. این بدان معناست که همه مادران “استادان صعود مسیحی” در زندگی بعدی مزیت بزرگی خواهند داشت زیرا آوردن آن نوع انرژی به راحتی در این جهان آسان نیست ، و بنابراین آنها باید پاداش بگیرند. به عبارت دیگر ، از کارگران سبک نگران نباشید ، مهم نیست که چقدر مادرتان در این دوران زندگی دارد ، آخرین زندگی است که او باید در چنین واقعیت جسمی متراکم تجربه کند.

– اگر فیزیک پاسخی ندارد ، فیزیک کوانتومی چنین می کند. دلیل این امر آن است که فیزیک مورد لطف کامل فیزیک کوانتومی است ، بنابراین باید تمرکز اصلی فکر علمی خود را بر این اساس تغییر دهیم.

– آسمان با انرژی در حال لرزیدن است و طلوع آفتاب با بالاترین و عمیق ترین انرژی های ممکن در این اکنون وارد شد.

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)

تیم Violet Flame در قویترین ست 9 نفره در تاریخ قرار دارد. این یک نیروی کلان مانند هیچ کس دیگری نیست ، و می توان گفت حداقل توانایی آنها برای ایجاد تغییر بسیار جالب است. هنگام بیرون کشیدن شعله بنفش ، همیشه توصیه می شود که آن را برای حداقل 72 عدد نگه دارید.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine ، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel AF، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Bathkol، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Orion ، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Uzziel، Archangel Abraxos، Archangel Vahrmiel، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Adanchiel، Archangel Galizur، Archangel Abrasdashon، Archangel Archangel Dallen

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه به میدان نیرو Magnetos است و به هر شکل زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با یک انفجار قدرت عظیم واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل و فعال)
شمشیر عظمت Archangel Jerimiel یک نیرو تحول قدرتمند قادر و با دقت است. نسبت به سایر شمشیرهای تحول آمیز در کلاس خود ، نسبت به محیط زیست نرم تر است. در حالت منفعل کاملاً خفا است و ابزاری بسیار مؤثر در برابر هرگونه انرژی منفی ناخواسته است.

(محدوده کوتاه منفعل ، فعال و تهاجمی)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در فضای قلب شما هستند ، مزایای مشابهی را می دهد.

(فعال و غیر فعال)
ناوشکن گاهشمار واهو مانا یک سازنده واقعیت عالی است. این می تواند به شما کمک کند بطور فعال جدول زمانی کمتری را که مایل به تجربه آن نیستید نابود کنید. به عنوان مثال ، اگر فکر تراژدی بی دلیل وارد مغز شما می شود ، از این شمشیر برای نابود کردن آن جدول زمانی استفاده کنید تا نتواند تجلی یابد.

(منفعل)
بوتونن Archangel Iofiel زیبایی خود و هر آنچه را که مورد بررسی قرار می دهید ، تقویت می کند. این مانند همه ابزارهای منفعل باید به شما اجازه کار از طرف شما داده شود.

(منفعل)
صداهای تابناک Archangel Jeduthun شگفت انگیزترین افراد را به زندگی شما جلب می کند و همچنین با صداهای کیهانی زیبا ، محیط اطراف خود را تقویت می کند. این در واقع یک تقویت کننده خوشحال است.

(منفعل)
دستبند جوی Archangel Jefisca یک عنصر جالب را برای شبهای شما به ارمغان می آورد. Jefisca فرشته است که مسئولیت گردهمایی ها را برعهده دارد ، در صورت تمایل به برگزاری آن ، وی به عنوان یک برنامه ریز حزب توصیه می شود.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200519_1320083287018973814003653.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب این قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

درگیری آندرومدا در نقطه ای تب و تاب است. ما بسیار سپاسگزاریم که این اتفاق در کهکشان ما ادامه نمی یابد ، حتی اگر مستقیماً با آن گره خورده باشیم. این درگیری گسترده قطعنامه ندارد و از بسیاری جهات ، همه آنها خود را به یک حلقه ابدی متصل می کنند. این حلقه باید شکسته شود ، اما این یک حلقه طبیعی است که در تضاد شکل می گیرد و معمولاً ما مداخله نمی کنیم. اینها به صورت یک باند لاستیکی سیاه ضخیم ظاهر می شوند که برش آن دشوار خواهد بود. آنها باید در رابطه با این درگیری هر چه سریعتر برطرف شوند ، اگر همه فقط آرام شوند ، یک راه حل مسالمت آمیز وجود دارد.

علاوه بر این ، ما گلکسی آندرومدا را “چراغ صلح صورتی” ارسال خواهیم کرد و برای اطمینان از تعادل ، همین کار را برای سرزی (کهکشان ما) انجام خواهیم داد.

کشتی های ستاره ای بدخلقی وجود دارند که باعث ایجاد یک خلط می شوند ، هوم را به هر قیمتی متوقف کنید. می توانید بگویید چه کشتی هایی با صدای بسیار بلند و پر سروصدا از آن عبور می کنند. هیچ چیز خوبی از آن غبار و یا آن کشتی ها حاصل نمی شود.

حیوانات و گیاهان دنیای ما بسیار پر رونق هستند ، اما همچنان که این به روز رسانی ها ادامه دارند ، بارگیری های بسیار شدید را نیز احساس می کنند. برای سهولت در علائم درونی آنها ، لطفاً “پلاسمای خنک کننده سبز زمرد” و “رنگین کمان خنک کننده” را برای تعداد 72 نفر تهیه کنید و حتماً هر اونس سیاره زمین را با آن بپوشانید.

همانطور که قبلاً گفته شد بخش “ستاره های سلطنتی ایران” در حال ایجاد پل های بعدی بالاتر است. این می تواند بسیار شدید باشد اما با کمک ما می توانیم رشته های تک نور را از صورتهای فلکی به خود ، زمین و کهکشان خود متصل کنیم. به ستاره های سلطنتی بروید و به صورت دستی هر رشته از نور را می توانید به بخش ما وصل کنید.

20200519_1322134555574733779588396.jpg

مراقبه هدایت شده امروز “شناخت عمیق انرژی” نام دارد لطفا لذت ببرید!

One comment

Leave a Reply