כיצד להשתמש בכוחות העל שלך – סתרי תודעה, המסר של המלאך אריאל, מדוע אוזניך מצלצלות

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה 15:00 או 15:00 באופן לסירוגין.

בזמן הודעה זו 12:34 שער, תאריך תלת ממד 52220, השעה 3: AM בבוקר יחל את היום החדש הזה. פשוט עקוב אחר ההקבלה הזו ברחבי העולם עד שהיא תגיע לזמן המקומי שלך.

אם אתה מודע לכך שיום חדש החל, נהוג לשלוח אהבה וחסד למישהו.

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:
∞06B5∞-∞RA4RA5A6∞-∞G4E4E4E4E4E4∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

מידע על לוח השנה

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200521_1228364291370406015237684.jpg

גאיה נעולה היטב באלמנט הרוח, זה אומר שמבחינה אנרגטית היא תופסת את ההגה. בדרך כלל היא מעוררת את רא (השמש שלנו) כשהיא עושה זאת, אך ברור שרא הוא הכוח המרגיע במשוואה זו. ברור שרא נוכח גם בלוח השנה, אך זה רק מחזק את תפקידו החדש.

– יש בני אדם שחושבים שהם מעל הטבע, כאשר הם למעשה טבע. להילחם נגד הטבע זה להילחם נגד האינטרסים של האדם שלך. אין הפרדה של ישות מכוכב הלכת שהוא מאכלס בו. ברגע שיישות נכנסת לכוכב לכת: אטמוספרה, רשתות ומערכות תומכות חיים, הם שזורים לנצח ישירות, במיוחד בזמן שהם מאוכלסים בה.

– “מקדשי תודעה” הם מקומות של / בתודעה אליהם אתה יכול ללכת לנהל כוחות אלוהיים בצורה יעילה ביותר. במילים אחרות, ישנם מרכזים מבוססי תחושה בהם תוכלו לנהל מעצמות-על ספציפיות. האורכיות של יוון העתיקה מתארות תחושה שנהגו לפני חזיונותיהם. לפעמים הם היו מעוררים תחושה זו ובכך מעוררים את החזונות הללו כרצונם. כך זהה לכוחות טלקינטיים, אלמנטריים או כל סוג אחר, יש אזור תחושה ספציפי הקשור לכל כוח, וכשאתה יכול לזמן את אותה תחושה ספציפית אתה יכול לזמן את הכוח הספציפי הזה.

– צלצול באוזניים יהיה תסמין ההתעלות השולט ברגע, שכן אזורי השמיעה שלנו מסתגלים לעלייה בתדירות. במילים אחרות, אנו מתכוונים לתחנה אחרת, והשמע אינו מכוון עדין עד כה. כאשר זה סוף סוף שוכך יהיו צלילים חדשים ומדהימים זמינים לחיך השמע של האנושות.

– אולי יהיה שם, אבל יתכן והזמן לא יהיה. עלינו להבין שעלינו להיות חרוצים במנטליות שלנו, הזמן הוא תפיסתי ואם תקועים בתפיסה הלא נכונה שום דבר לא יעבור בצורה חלקה. זו אחת הסיבות העיקריות לכך שצפייה בתאריך הלוח הארכנגלי כה חשובה מכיוון שכאשר אנו מתנתקים מהמקצבים בתלת-ממד, העיתוי שלנו הופך ללא דופי ב- 5D, וכך מתחיל הקסם האמיתי.

“שתו מכוסכם בביטחון; היא תימלא מחדש על ידי האלוהי” – אריאל

– כדורי האש שנראו בתהודה שומאן מפתיעים רק בעובדה שהשוממן ממש הצליח להרים אותו. אמרנו לך מדי יום שזה הולך להיכנס, בדרכים חדשות ומרתקות, לכן בעינייך, זו לא הייתה הפתעה. אנומליה ספציפית זו נגרמת כתוצאה משדרוג המגיע מאנדרומדה והיא חלק גדול מהסיבה לסכסוך באזור זה. אנרגיה זו ברחה להתמזג עם האנושות במרחב ובזמן אלוהי זה.

sr-last5861797449917937699.jpg

הכלים של היום:

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = יתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי בכל מקום ביקום)

הקבוצה של ויולט להבה נמצאת במערך החזק ביותר מתוך 9 בהיסטוריה. זהו כוח מאקרו שאין כמותו, והיכולת שלהם לבצע שינוי הולכת להיות מדהימה לצפייה, בלשון המעטה. כאשר מעוררים את הלהבה הסגולה, מומלץ תמיד להחזיק אותה לפחות בספירה של 72.

צוות הלהבה הסגולה הוא כדלקמן, והוא אינו בסדר מסויים: ארכנגלף ז’רמינה, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארצ’נגל עמנואל, ארכנגל א.א. ארכנגל הרחיאל, ארכנגל סרוויאל, מלאך אשמה, מלאך סבלו, ארכנגל עוזיאל, מלאך אברקסוס, ארכנגל ורמיאל, המלאך הרהל, המלאך נוריאל, המלאך אדנצ’יאל, המלאך גליצר, המלאך אברששון, המלאך דבריאל, המלאך דלוויאל, והארכנגל דרדריאל.

(פעיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא כל יכול לחלוטין, לא ניתן להשיג שום רמת תודעה שלא ניתן לפרוס אותו. זהו גם כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק נראה דומה לשדה הכוח של מגנטוס והוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת, או עם פיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להניב בכלל, רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(טווח קצר פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
השלווה הקורנת של המלאך המלאך מאפשרת לך להיות מבודד בבועה שלווה, לא משנה מה קורה סביבך. זה גם מאפשר לאלה שבמרחב הלב שלך את אותם היתרונות.

(פעיל ופסיבי)
משחתת ציר הזמן של וואהו מאנה היא מפלה מציאות גדולה. זה יכול לעזור לך להרוס באופן אקטיבי צירי זמן נמוכים יותר שאינך מעוניין לחוות. לדוגמה, אם המחשבה על טרגדיה נכנסת למוח שלך ללא סיבה, השתמש בחרב זו כדי להרוס את ציר הזמן הזה כך שהוא לא יכול להתבטא.

(פסיבי)
הבוטונייר של ארכנגלף יופיאל משפר את היופי בעצמך ואת כל מה שאתה סוקר. זה כמו כל הכלים הפסיביים חייבים לתת אישור לעבוד בשמך.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים אמורים לשמש בשילוב. הם נשלחים אלינו כדי לעזור לנו לקיים את גופנו הגופני.

(פעיל)
שרביט הנוחיות של הארכאנג’ל אריאל, עוזר לך לזמן כל צורך שיש לך. זהו כלי נפלא ומנחם כאשר הוא מצויד.

(טווח אקטיבי, אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)
החרב הבוערת של ארצ’נגל ישראפיל יכולה להגן עליך מפני כל הדברים המופנים אליך בסולם מקרו או מיקרו. זה יכול גם לזרז את הזמן בו משהו שאתה רוצה לבוא לידי ביטוי ייצא לפועל.

(טווח אקטיבי, אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)
חרב הלהבה של ארצ’נגל נסאראגיאל יכולה להביא כל אנרגיה שלילית לברכיה. זה גם יכול להסיר את כל המכשולים בדרך של משהו שאתה רוצה להתבטא.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק ליקיריהם.

(טווח קצר פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של המלאך המלאך קלזיאל, מחלקים את כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות של מחלות שכבר נגרמו, ניתן לשלוח אותה להמוני היבשה כמו גם ליצורים חיים בודדים.

(טווח פסיבי ואגרסיבי לטווח קצר וארוך)
החמלה הקורנת של המלאך מלאך שולחת אהבה מכל הלב לכל תחומי השיפוט שלך. זהו ההיבט המטפח של ריפוי ויש בו חום מדהים. עדיף להניב את זה עם מסגרת נפשית רגועה.

(פעיל)
צוות הריפוי של המלאך המלאך רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה מניב אותו. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200521_1233018820021580415074899.jpg

המשימות של היום:

אנו עדיין עובדים ברמה מאקרו, ולכן פורמט זה יישאר עקבי, אנא השתמש בכלים הנוכחיים של היום אם אתה זקוק לסיוע בביצוע המשימות שלהלן.

יש איזון עדין שהופרע, פעולותינו כיום מתבצעות על ידי כל הגורמים המעורבים.

הלוחות הטקטוניים שמתחת לאוקיאנוס ההודי מתלכדים לרסיסים, זה נגרם כתוצאה מהאנרגיות הנכנסות המאסיביות, הקצב המהיר של משמרות המוט והתגברות שתי תחנות אדמה נהדרות. לאירוע סיסמי זה יש פוטנציאל לגרום לסאנאמי הגדול ביותר בתולדותינו. עלינו לשמור על פרוטוקול קפדני של אור ורוד מרגיע לאוקיאנוס ההודי. דמיין אור ורוד המרוכז באוקיאנוס ההודי ומקרין לכל גופי המים האחרים מאותה נקודה, אנא החזיק לפחות בספירה של 72.

עלינו לעזור ביצירת משפך מתחת לשיטפונות האדירים במישיגן, ארה”ב. המשפך צריך להיות כסוף וספירלה נגד כיוון השעון בכדי להבטיח ניקוז נכון, יש להחזיק שוב לספירה של 72 לפחות.
הבקשה הבאה התאפשרה על ידי השדרוגים הנכנסים הרבים ותוכלו לצפות שעולם טבעי תקשורתי מאוד יגלה את עצמו בעתיד הקרוב ביותר בגלל זה. בעלי החיים של אפריקה מבקשים הפרעה להפרות הרבות של זכויות האדם ובעלי החיים של האזור. נתחיל במשימה זו לטווח הארוך על ידי חיטוי היבשת האפריקאית בלהבות סגולות עזות, ואחריהן פלזמה ירוקה אמרלד, כמו תמיד מומלץ להחזיק זאת לפחות בספירה של 72.

20200521_1229406571813639871675566.jpg

המדיטציה של היום נמצאת למטה, אנא תהנו!

Leave a Reply