چگونه می توان از ابرقدرت های خود استفاده کرد – حرم های آگاهی ، پیام اربعین آریل ، چرا گوش های شما زنگ می خورد

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست 12:34 Gate ، 3D date 52220 ، 3 ذیل: AM این روز جدید را شروع می کنید. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا اینکه به زمان محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞06B5∞-∞RA4RA5A6∞-4G4E4E4E4E4E4∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200521_1228364291370406015237684.jpg

– گایا کاملاً در عنصر روح قفل شده است ، این بدان معناست که از دیدگاه پرانرژی او فرمانده را به دست می گیرد. معمولاً وقتی این کار را انجام می دهد ، Ra (خورشید ما) را بیرون می کشد ، اما واضح است که Ra نیرویی آرام بخش در این معادله است. بدیهی است ، Ra نیز در تقویم حضور دارد ، اما این تنها نقش جدید او را تقویت می کند.

– بعضی از انسان ها فکر می کنند که آنها بالاتر از طبیعت هستند ، هنگامی که در واقع طبیعت هستند. مبارزه با طبیعت ، مبارزه با منافع شخصی است. هیچ موجودی از سیاره ای که در آن ساکن است جدا نیست. هنگامی که یک موجود وارد سیاره زمین می شود: جو ، شبکه ها و سیستم های پشتیبانی از زندگی ، آنها برای همیشه به طور مستقیم در هم تنیده می شوند ، به خصوص در حالی که ساکن آن هستند.

– “حرم های آگاهی” مکانهایی از / در آگاهی هستند که می توانید به شیوه ای بسیار مؤثر به سمت اجرای قدرتهای الهی بروید. به عبارت دیگر ، مراکز مبتنی بر احساس وجود دارند که می توانید ابرقدرت های خاص را مدیریت کنید. مداحان یونان باستان احساسی را توصیف می کند که قبلاً از دیدگاه هایشان بدست می آمد. بعضی اوقات آنها این احساس را بیرون می کشند و به خواست خود این دیدگاه ها را بیرون می کشیدند. این همان روشی است که برای telekinetic ، عنصر یا هر قدرت دیگری وجود دارد ، یک منطقه احساس خاص در ارتباط با هر قدرت وجود دارد ، و هنگامی که می توانید آن احساس خاص را احضار کنید ، می توانید آن قدرت خاص را احضار کنید.

– زنگ زدن در گوش علائم اصلی عروج لحظه خواهد بود ، زیرا مناطق شنوایی ما با افزایش فرکانس تنظیم می شوند. به عبارت دیگر ، ما در حال تنظیم ایستگاه متفاوتی هستیم و صدا هنوز تنظیم نشده است. هنگامی که این اتفاق فروکش کرد ، صداهای جدید و شگفت انگیزی برای کام صوتی بشر در دسترس خواهد بود.

– ممکن است آنجا باشد ، اما زمان بندی ممکن نیست. ما باید درک کنیم که باید در ذهنیت خود کوشا باشیم ، زمان ادراکی است و اگر در تصور اشتباه گیر بیفتیم ، هیچ چیز هموار نخواهد شد. این یکی از اصلی ترین دلایلی است که مشاهده تاریخ تقویم تعهدی بسیار مهم است زیرا وقتی از ریتم های 3D جدا می شویم ، زمان بندی ما روی 5D بی عیب و نقص می شود و به این ترتیب جادوی واقعی آغاز می شود.

“با اطمینان از لیوان خود بنوشید ؛ توسط الهی دوباره پر خواهد شد” – آریل

– Fireballs هایی که در Resonance Schumann دیده می شوند فقط در این واقعیت تعجب آور هستند که شومان در واقع توانست آن را انتخاب کند. ما روزانه به شما می گفتیم که به شیوه های جدید و مهیج ادامه خواهد داد ، بنابراین برای شما جای تعجب ندارد. این ناهنجاری خاص ناشی از بروزرسانی ای است که از اندرومدا وارد می شود و بخش عمده ای از دلیل بروز درگیری در آن منطقه است. این انرژی برای ادغام با بشریت در این فضا و زمان الهی فرار کرد.

sr-last5861797449917937699.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)

تیم Violet Flame در قویترین ست 9 نفره در تاریخ قرار دارد. این یک نیروی کلان مانند هیچ کس دیگری نیست ، و می توان گفت حداقل توانایی آنها برای ایجاد تغییر بسیار جالب است. هنگام بیرون کشیدن شعله بنفش ، همیشه توصیه می شود که آن را برای حداقل 72 عدد نگه دارید.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine ، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel AF، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Bathkol، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Orion ، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Uzziel، Archangel Abraxos، Archangel Vahrmiel، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Adanchiel، Archangel Galizur، Archangel Abrasdashon، Archangel Archangel Dallen

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت و قدرت عظیم به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(محدوده کوتاه منفعل ، فعال و تهاجمی)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در فضای قلب شما هستند ، مزایای مشابهی را می دهد.

(فعال و غیر فعال)
ناوشکن گاهشمار واهو مانا یک سازنده واقعیت عالی است. این می تواند به شما کمک کند بطور فعال جدول زمانی کمتری را که مایل به تجربه آن نیستید نابود کنید. به عنوان مثال ، اگر فکر تراژدی بی دلیل وارد مغز شما می شود ، از این شمشیر برای نابود کردن آن جدول زمانی استفاده کنید تا نتواند تجلی یابد.

(منفعل)
بوتونن Archangel Iofiel زیبایی خود و هر آنچه را که مورد بررسی قرار می دهید ، تقویت می کند. این مانند همه ابزارهای منفعل باید به شما اجازه کار از طرف شما داده شود.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.

(فعال)
کمال آسایش Archangel Ariel ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است در شما احضار کند. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس کلان یا خرد به شما رهنمون می شوند ، محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین می تواند همه موانع را در راه چیزی که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200521_1233018820021580415074899.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب این قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

یک توازن ظریف وجود دارد که مختل شده است ، اقدامات ما امروز توسط همه طرف های درگیر انجام می شود.

صفحات تکتونیکی در زیر اقیانوس هند در حال تکه تکه شدن هستند ، این امر ناشی از انرژی عظیم وارده ، سرعت سریع تغییر قطب و بالا آمدن دو ماسه بزرگ است. این رویداد لرزه ای این پتانسیل را دارد که بزرگترین سونامی را در تاریخ ما ایجاد کند. ما باید پروتکل سختگیرانه‌ای را برای آرام کردن نور صورتی به اقیانوس هند حفظ کنیم. تصور کنید که نور صورتی متمرکز بر اقیانوس هند است و از آن نقطه به تمام بدنهای دیگر آب تابش می شود ، لطفاً حداقل برای 72 مورد نگه دارید.

ما باید به ایجاد یک قیف در زیر طغیان گسترده در میشیگان ایالات متحده آمریکا کمک کنیم. این قیف باید نقره و مارپیچ خلاف جهت عقربه های ساعت باشد تا از زهکشی مناسب اطمینان حاصل شود ، مجدداً حداقل برای 72 عدد نگه داشته شود.
درخواست زیر توسط بسیاری از به روزرسانی های دریافتی امکان پذیر شده است و می توانید انتظار داشته باشید یک دنیای طبیعی بسیار ارتباطی که خود را در آینده بسیار نزدیک نشان می دهد بخاطر آن باشد. حیوانات آفریقا خواستار مداخله در بسیاری از موارد نقض حقوق حیوانات و حقوق بشر در این منطقه هستند. ما این تکلیف طولانی مدت را با درگیر کردن قاره آفریقا با شعله های بنفش شدید و به دنبال آن پلاسما سبز زمرد شروع خواهیم کرد ، مثل همیشه توصیه می شود این حداقل را برای یک تعداد 72 نگه دارید.

20200521_1229406571813639871675566.jpg

مراقبه امروز در زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply