آخرین روز از فصل Archangel مایکل ، دارای اعتماد به نفس ، پوشش رنگین کمان شبکه رنگین کمان

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست 11:11 Night Gate ، در تاریخ 3D 52420 ، ساعت 3: صبح این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا اینکه به زمان محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞06B7∞-∞R2A5R2A6A7∞-∞G6E6E6E6E6E6∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200523_2353166601176536393756177.jpg

– گایا هنوز محکم در عنصر روح قرار دارد و هیچ برنامه ای برای تغییر ندارد. این آخرین روز از فصل ششم Gaia (Archangel Michael، Goddess Kali، Fire Fire Season) است که به فصل هفتم می رویم (Archangel Ariel، Goddess Hathor Fire Spirit Season). با شروع فصل جدید از فردا می توانید انتظار تغییرات آب و هوا ، تغییرات انرژی و تغییر خلق و خوی را داشته باشید. فصل Archangel Ariel در مقایسه با فصل قبل ، فراوانی و دلپذیری بیشتری می بیند ، حتی اگر هنوز مقدار خوبی از انتقال به آن متصل است.

– ما در طول زمان احساس تغییر و تحول انرژی می کنیم. احساس خواهید کرد که 20 سال پیش چنین کردید و بعد ناگهان در 30 سال پس از آن احساس می کنید. این حتی برای با تجربه ترین در بین ما بسیار غیر معمول است ، می توانید تصور کنید که این برای غافل بودن چقدر دشوار خواهد بود. در تلاش برای راه حل ، باید دنیای اسطوره ای را که در آن زندگی می کنیم ، برای کسانی که واقعاً به دنبال جواب هستند ، فاش کنیم. دوستی و مربیگری را در مواقعی مانند این نمی توان نادیده گرفت و شاگردان شما در صورت باز بودن در تجربه ، خود را برای شما معلوم می کنند.

– بسیاری از بینش ها ، شهود و دانش ما از خود آینده ما ناشی می شود. این جنبه های بیرونی از خودمان به طرق مختلفی تأثیرگذارتر از آنچه می توان تصور کرد تأثیرگذار است. سطح هوشیاری وجود دارد که از شما خواسته می شود به عقب برگردید و به خود کمک کنید ، بسیاری از ما در حال حاضر در این وضعیت دقیق هستیم.

– عرضه قربانیان قاچاق متوقف شده است و بدین ترتیب معاملات متعدد با نیروهای شرارت بین متقابل از بین رفته است. این معاملات بیشتر در ازای فناوری انجام می شود و این همان چیزی بود که ما با تعارض بین “خدمه اپشتین” و “گری ها” چشمگیر شدیم. ما نمی توانیم پیش بینی کنیم که این شکایت بسیار غیرمعمول که به “فدراسیون کهکشانی نور” داده می شود ، به همان اندازه که در جنبش است ، دیده می شود. قرار است مدتی طول بکشد تا همه این موارد را مرتب سازی کند ، ما به عنوان قضاوت ها شما را آگاه خواهیم کرد.

– دولت چین تصمیم به استفاده از نیروی بی رحمانه در برابر معترضین هنگ کنگ گرفته است. این اوضاع در حال رو به افزایش است و به محض بازگشت هیچ برگشتی از آن صورت نمی گیرد. این گسترش و گسترش چقدر گسترده و گسترده است و به خواست برخی رهبران برای همکاری بستگی دارد ، گویی اگر آنچه را که مردم می خواهند به مردم نمی دهند ، مردم به طرز غیرقابل تصور برای جامعه مدرن قیام می کنند. خوشبختانه ، افراد در جدول زمانی 5D فقط این حرکات را رصد می کنند و در صورت انتخاب ، بخشی از هیچ یک از آنها نخواهند بود. زندگی در چین بسیار دشوار خواهد بود اگر سبک کار باشید زیرا می خواهید یک صندلی ردیف مقدم را انتخاب کنید به آنچه مورخان آینده می گویند “انقلاب بزرگ غیرنظامی” اما اگر آنجا باشید ، به همین دلیل در آنجا حضور دارید.

ممکن است ترسناک به نظر برسد اما افراد تحت حمایت لژیونها تا زمانی که درگیر نشوند ، در تمام شرایط کاملاً ایمن هستند. بعضی اوقات وقتی درگیر شرایطی می شویم دیدن جاده ایمنی برای ما دشوار است ، اما مطمئن باشید که جنبه های بالاتر خودتان را قادر خواهید ساخت. اگر می خواهید احساساتی را در درون همه چیزهایی که شما را احاطه کرده است زندگی کنید ، روشن کنید.

این زمان مخصوصاً خطرناک برای تمرین کنندگان فالون دافا است ، زیرا ح.ک.چ نسبت به این گروه مخالفت شخصی دارد. بهترین کار برای همه قلبهای پاک چین است که در این مواقع احتیاط بیشتری کنند و هر وقت ممکن است به دنبال صلح باشند.

نقل قول دقیق گایا در این باره این بود: “بگذارید آنها راهپیمایی کنند و به کارگران سبک اجازه دهند هر چیز دیگری را اداره کنند”.

– همانطور که اشاره کردیم 5G منسوخ شده است ، انتشار اینترنت که می تواند سرعتهای غیرقابل کنترل و بدون عوارض جانبی تولید کند ، منتشر شده است ، این باعث می شود 5G از کار بیفتد.

– میزان پیشرفتی که در آن تکامل کارگران سبک وجود دارد هرگز با هیچ نژاد دیده نشده است. اطمینان داشته باشید که هرچه با آن روبرو می شویم ، بسیار قادر به اداره خواهیم بود. از این گذشته ، اگر اینگونه نبود ، جهان حتی ما را تکامل می داد. با اعتماد به نفس قدم بردارید ، همانطور که در همه زمانها الهی هدایت می شویم.

20200523_2355497698057126267286195.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)

تیم Violet Flame در رشته قدرتمند 9 است اما به اندازه کافی به نفع سایر روشها سهولت می یابد. هنگام بیرون کشیدن شعله بنفش ، همیشه توصیه می شود که آن را برای حداقل 72 عدد نگه دارید.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Bathkol، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Orion، Archangel Harahiel ، Archangel Aeshma ، Archangel Sablo، Archangel Uzziel، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت و قدرت عظیم به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(فعال)
کارکنان Archangel ZagZagel آسمانی ممکن است توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به حرکت در مسیرهای راکد کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الوهیتی است که به هر کس امکان می دهد با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بیکران در مورد موضوع مشغول باشد ، اجازه می دهد. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.

(فعال)
کمال آسایش Archangel Ariel ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است در شما احضار کند. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس کلان یا خرد به شما رهنمون می شوند ، محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین می تواند همه موانع را در راه چیزی که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200523_235420106950973315308059.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

تشعشعات چاکرای قلب امری مبهم است و هرچه قلب ما تابش کند ، از افراد سبک تر الهام گرفته می شود که واقعاً باشند. ما می توانیم طرحی از چاکرای قلب خود را با یک هدف ساده گسترش دهیم ، به یک گوی سبز زمردی که از چاکرای قلب شما ناشی می شود ، حمله کنیم و تا حد امکان آن را در بر بگیریم. هیچ محدودیتی وجود ندارد که بتوانید این مسئله را تا چه حد و گسترده انجام دهید ، و مثل همیشه لطفاً حداقل برای 72 تعداد آن را نگه دارید.

با قلب گایا ارتباط برقرار کنید ، و از ناحیه قلب او بریدگی های الکتریکی بزرگی را رها کنید تا به انتقال انرژی لرزشی تحتانی که در حال حاضر روی ما تأثیر می گذارند کمک کند.

ما یک کشمکش بعدی بالاتر در Spokane، WA داریم ، که صنایع دستی بد دهنی که باید آنها را حذف کنیم یک هاله زنگ زده و سیاه دارد. با شمشیر و سپر وارد شوید ، زیرا دیپلماسی امکان پذیر نیست.

ما باید در هفته های آینده پروژه های وسیعی برای ساخت و ساز داشته باشیم ، تا زمینه را برای این کار فراهم کنیم ، باید یک شبکه رنگین کمان را روی محیط زمین قرار دهیم. این به ما امکان می دهد تا برای پروژه های خود به طیف گسترده تری از منابع کهکشانی دسترسی پیدا کنیم. به سادگی یک تار عنکبوت رنگین کمان (به اصطلاح صحبت کردن) را ببینید که تمام کره زمین ما را درگیر می کند ، و این وب را با کهکشان ما و شبکه هایی که از قبل در اینجا وجود دارند درهم تنیده کنید.

rainbow_cobweb_by_admalamcrucem_d7al4ld-pre

مراقبه امروز “تکنیک مراقبه قیف” است که یک مراقبه تمیزکننده روح و ابعاد بالاتر است ، لطفا لذت ببرید!

One comment

Leave a Reply