صفحه اصلی خوش آمدید Archangel Ariel

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست 11:11 Morning Gate ، در تاریخ 3D 52620 ، ساعت 3: PM این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا اینکه به زمان محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞071∞-∞R3A5R3A6A7∞-7G7E7E7E7E7E7∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人עברית

20200525_1919057459980517176934200.jpg

– گایا “روح غالب” است و به احتمال زیاد برای بسیاری از طلوع آفتاب در آنجا حضور خواهد داشت. هیچ راه حلی در این مورد وجود ندارد زیرا Gaia خواستار قدرتمندترین ارتقاء و بارگیری ها تا کنون است ، حتی اگر او قبلاً رکورد های جدیدی را تنظیم کرده باشد. چندان هم اتفاقی نیست ، این نشانگر فصل بسیار مرفه و پرتحرک از Archangel Ariel است که تغییر سریع و فراوانی مثبت برای همه چیز به ارمغان می آورد.

– انرژیهای دریافتی و خروجی که ما را ارتقاء می دهد ، لقب “انرژیهای خانه بهشت خوش آمد” و به صورت استعاری گفته می شود ، دقیقاً همین است. پیشگویی هایی که منتظر آن هستیم در هر ابعادی که وجود داریم آشکار می شود ، به خاطر داشته باشید که قرار است یک سوم سوم بسیار باز بگیرد تا همه این حرکات را به وضوح مشاهده کنیم.

– گایا تصریح کرد که در حال حاضر 4 مرکز اصلی زلزله طبیعی در جاهای دیدنی وی ، آفریقای شمالی ، اروپا ، آسیای جنوبی و ساحل غربی و آمریکا وجود دارد. این یک بیان مناسب است زیرا بسیاری از زمین لرزه های ما طبیعی نیستند و با گفتن این مکان ها ، وی از این واقعیت حمایت می کند که این زمین لرزه ها به دست اوست. او همچنین کاملاً روشن کرده است که به طور کلی هوای شدید رو به افزایش خواهد بود ، بنابراین لطفاً توصیه شود. این اعلامیه ضروری است زیرا جنگی علیه همه چیز طبیعی صورت گرفته است ، این وقایع یک بار برای همیشه اراده الهی را به ابعاد جسمی ما باز می گرداند.

– در جدول زمانی کلان که ما در حال حاضر در آن هستیم ، نقاط عطف مشخص و آشکاری در مورد وقوع وجود دارد. این لحظات حوادث غول پیکر تاریخی است که به زودی آشکار می شوند و در مقیاس “مهمانی چای بوستون” ، “پرل هاربر” و “چرنوبیل” قرار می گیرند ، به این معنی که این رویداد به حدی گسترده است که مورخان آینده نمی توانند آن را نادیده بگیرند. . این یک رویداد کلان است و تمام جدولهای زمانی شناخته شده را شامل می شود زیرا این وقایع به گزینه های اراده آزاد بشریت متصل شده اند ، بنابراین نمی توان با هیچ نیروی بیرونی تغییر کرد. در ایالات متحده آمریکا ، این امر به دلیل عدم توانایی در انتخابات صادقانه از بین خواهد رفت ، اما حقیقتاً این یکی از آخرین پیش زمینه های آتش سوزی خواهد بود. راه حل های مشخصی برای این کار وجود دارد ، اما آنها باید قبل از اینکه کارها از دست بروند ، به روشهایی عملی شوند و این یک سناریوی محتمل نیست.

رویداد بزرگ کلان دیگر در این جدول زمانی قطعاً باعث تحریک بسیاری خواهد شد ، زیرا شاهد جدایی جناحها در “فدراسیون کهکشانی نور” هستیم. ما با ایجاد “اتحاد بسیار فعال” سیریان – پلئیادیان و آرکتورین “که یک نیمه جدایی دوستانه و تعاونی بود ، شاهد این اتفاق افتادیم. فدراسیون فدراسیون را شاهد خواهد بود كه گروههای جداگانه شایع تر می شوند و برخی از آنها از كسی كه احتمالاً پیش بینی می كرد ناراضی تر هستند.

– هیچ کس نمی تواند فارغ التحصیل شود زیرا یادگیری همیشه وجود دارد ، مفهوم خط پایان برای آموزش وحشیانه است. ما به آخرت وسواس پیدا کرده ایم و از آنجا که سیستم های آموزش بشریت بسیار دردناک هستند ، دانش آموز محدوده های نظام آموزشی را با سرنوشت کاملی برای جستجوی دانش ترک می کند. تعلیم و تربیت سازمان یافته نیاز به یک تعمیرات کامل و کامل دارد زیرا دلیل بزرگی است که ما به عنوان یک نژاد بشر لکنت داشتیم.

– فرستاده های نور شما مانند تیم حقوقی غیر فیزیکی شما است که به نمایندگی از همه امور به نفع شما استدلال می کنند. به همان اندازه سیاه و سفید نیست که به نظر برسد ، و گاهی اوقات فرستاده های شما باید اطمینان حاصل کنند که مبارزاتی که برای خود تعیین کرده اید ، همانطور که از آنها خواسته اید ، به مسیر شما می روند. این کار بسیار سختی است و چیزی شبیه به نقشی که یک فرشته نگهبان در زندگی شما دارد ، ندارد. آنها باید از تمام راه بیشترین هدف شما را ببینند ، و بیشتر اوقات ، این یک جاده بسیار دشوار برای سفر است اما آنها باید شما را در این راه نگه دارند.

– Archangel Tzedikiel قول داده است تا اطمینان حاصل كند كه عدالت در تمام بشقاب های شام در سراسر سیاره تحقق می یابد. این جمله واضح است که ما یک دنیای متعادل تر و دلسوزتر خواهیم داشت تا منتظر همه چیزهایی باشیم که گفته شد و تمام شود.

20200525_1923496342141767864700537.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)

تیم Violet Flame در رشته قدرتمند 9 است اما به اندازه کافی به نفع سایر روشها سهولت می یابد. هنگام بیرون کشیدن شعله بنفش ، همیشه توصیه می شود که آن را برای حداقل 72 عدد نگه دارید.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Bathkol، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Orion، Archangel Harahiel ، Archangel Aeshma ، Archangel Sablo، Archangel Uzziel، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت و قدرت عظیم ، به هر شکل زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیر سنگی Archangel Muriel یک سلاح پویا است که می تواند قدرت زمین را مهار کند. این شمشیر قادر است زمین لرزه ها را احضار و ساکت کند ، و همچنین به یک آتشفشان فعال صلح برساند.

(منفعل)
پیشانی Archangel Camael بینشی در استعدادها و توانایی های درونی شما به شما می دهد. قبل از مدیتیشن قصد را تنظیم کنید و از آن استفاده کنید ، پشیمان نخواهید شد.

(منفعل)
کلید جهانی Archangel Raziel به شما امکان می دهد تا به همه خرد ، دانش و پادشاهی دسترسی داشته باشید. این یک سواری شگفت انگیز و وحشی است که می تواند شما را به هر مکانی سوق دهد. من مطالعه Archangel Raphael و Archangel Pyramid کریستال مایکل را پیشنهاد می کنم.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.

(فعال)
کمال آسایش Archangel Ariel ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است در شما احضار کند. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس کلان یا خرد به شما رهنمون می شوند ، محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین می تواند همه موانع را در راه چیزی که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200525_1920084051286864074699116.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

ما در حال تثبیت و منزوی کردن جدول زمانی های کلان 5D هستیم و بنابراین باید برنامه های زمانی پایین تر که سوار می شوند ، خرد نشود. وقتی به پیوستار فضا و زمان نگاه می کنید ، رشته های زیادی از زمان (جدول زمانی) را مشاهده خواهید کرد ، اینها تعابیر متافیزیکی هستند تا به ذهن آگاهی شما کمک کنند تا آنچه را که می بیند ، شناسایی کند. اگر با این کار آشنا نیستید ، از شمشیر استفاده کنید و تمام جدول زمانی رنگی تیره و متراکم را که با آن روبرو می شوید ، برش دهید.

در حالی که ما منتظر وقوع رویداد خاصی هستیم که قبلاً توضیح دادیم ، ما از یک پلاسما خنک کننده آبی روشن استفاده خواهیم کرد تا تأثیرات این رویدادها روی “قلب خالص” را محدود کند. لطفا زمین را با پلاسمای خنک کننده آبی روشن برای شمارش 72 درگیر کنید تا رنج های غیرضروری را کاهش دهید.

ما اشاره کردیم که ما در حال ایجاد زمینه برای برخی از پروژه های بزرگ ساخت و ساز متافیزیکی هستیم. با ادامه این مسیر مهندسی ، ما زمینه را برای شگفتی فوق العاده کهکشان ما فراهم خواهیم کرد. گفته می شود ، “انتساب روکش رنگین کمان شبکه رنگین کمان” موفقیت بزرگی بود ، اکنون باید با ارسال رعد و برق الماس از طریق رگه های خود ، جریان انرژی بیشتری را به Overlay بیاوریم.

سپس می توانیم پوشش رنگین کمان خود را به صورت دستی به مرکز کهکشانی متصل کنیم. لطفاً پوشش رنگین کمان زمین را با شبکه کهکشانی طلایی در مرکز کهکشان ما (سرزی) در هم تنیده کنید.

our_new_home_by_whendell_d7lxfnt-pre

مراقبه امروز یک ورزش در مناطق احساس و جذب انرژی است ، لطفا لذت ببرید!

One comment

Leave a Reply