“بدنهای سبک” ما رسیده اند ، دعا کنید از طرف دیگر ، Peakaboo Starships Malevolent

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان این پست 12:34 Early Morning Gate ، در تاریخ 3 بعدی 52820 ، ساعت 3: صبح این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا اینکه به زمان محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞072∞-∞R4A5R4A6A7∞-8G8E8E8E8E8E8∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200527_1104591530711875286849151.jpg

– با تعجب ، تعجب ، گایا هنوز در یک غالب روح است و ما انتظار نداریم که به زودی این اتفاق تغییر کند. او در حال نزدیک شدن به سابقه 6 روز متوالی خود است و گمانه زنی هایی وجود دارد که روز 9 این خط محوری باشد ، ما شما را آگاه خواهیم کرد.

– “بدنهای سبک” ما تحقق یافته است ، این رویداد ارتقاء یافته بسیار پیشگویی ، روش دیگری برای گفتن این است که بدن ما اجازه می دهد تا نور از طریق فیلتر نشده و غیر قطعی عبور کند. این امر باعث می شود اگر بخواهیم رسانای کامل نور یا مدارهای سبک را انجام دهیم. به عبارت دیگر ، ما می توانیم نور را به روشهایی غیرقابل تصور حتی برای بزرگترین ذهن ادبی تسهیل کنیم. این حقیقت فقط انرژی های دریافتی را تسخیر می کند و باعث می شود که آنها از لحاظ جسمی تحقق بیشتری پیدا کنند.

وقتی گفتیم دریافت انرژی روزافزون و بارگیری خواهیم کرد ، شوخی نمی کردیم. معانی این امر برای بیان در این رسانه بسیار دشوار و دشوار شده است زیرا گسترده و دور از دسترس هستند. فقط بدانید که این فقط ادامه خواهد داشت ، تا زمانی که یک ادغام کامل در تمام ابعاد درگیر شود. این دقیقاً به همین دلیل است که ما آنقدر رفتار غیرمعمول در مورد “رزونانس شومان” را می بینیم و مدتی گفته ایم که این فناوری به سادگی قادر به اندازه گیری این فرکانس ها نیست.

“شومان” هنگامی که انرژی از نمودارها خارج می شود ، سیاه می شود و این با استفاده از این فناوری یک هنجار است. اگر Schumanable قادر به بدست آوردن این ناهنجاری باشد ، بسیار شبیه مارپیچ مارپیچ بود و کدهایی نیز برای ما داشت که بتوانیم آنرا مطالعه کنیم. دانستن این موارد از قبل وارد می شود ، مطمئناً به کاهش اضطراب این خوانش های غیرمعمول کمک می کند ، اما برای تلاش های مستندسازی ما بسیار کم است.

مسابقه مانتیس برای ما درمورد مسئله “رزونانس شومان” مشاوره ای ایجاد کرد و آنها پیشنهاد کردند از کریستال کوارتز الکتریکی اجرا شده در یک دستگاه ضبط کننده بزرگ به دنبال ساز استفاده کنید. این ابزار دارای یک کریستال کروی غول پیکر است که می چرخد و یک نقطه کوارتز خوب که فرکانس ها را از دیسک بزرگتر جمع می کند ، به همان روشی که یک دستگاه ضبط پخش می کند بسیار کار می کند. آنها همچنین توصیه می کنند که هرچه دیسک کریستالی کروی بزرگتر باشد ، خوانش ها دقیق تر خواهند بود ، و این نیز می تواند هنگام یکپارچه سازی با فن آوری های دیگر ، به عنوان یک فرستنده و گیرنده بین قاره ای بسیار دقیق عمل کند.

– زمانبندهای سه بعدی بسیار آشفته تر می شوند زیرا تلاشی برای سرعت بخشیدن به شورش ها توسط برخی سازمان های بسیار اشتباه انجام می شود. این امر از هر نظر سقوط خودشان خواهد بود ، اما با این وجود ، این چیزی است که شما باید از آن به عنوان یک شرکت کننده ناظر ناکارآمد از آن آگاه باشید.

– بسیاری از “دولت های جهانی” قول حمایت خود را از مردم “هنگ کنگ” داده اند ، اما لژیون های ما منتظر یک دعوت مستقیم از مردم هنگ کنگ هستند ، تا این کار را انجام دهند. همیشه احترام عمیق به اراده آزاد وجود دارد و باید از هر نظر از نگاه الوهیت رعایت شود. تنها دلیل ذکر این مسئله برای شما این است که ببینید نمازها از طرف دیگر چگونه به نظر می رسد.

20200527_110745(1)9124906600978270111.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)

تیم Violet Flame در رشته قدرتمند 9 است اما به اندازه کافی به نفع سایر روشها سهولت می یابد. هنگام بیرون کشیدن شعله بنفش ، همیشه توصیه می شود که آن را برای حداقل 72 عدد نگه دارید.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Bathkol، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Orion، Archangel Harahiel ، Archangel Aeshma ، Archangel Sablo، Archangel Uzziel، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت و قدرت عظیم ، به هر شکل زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(فعال ، تهاجمی و منفعل)
Wander of Wills از Archangel Ouriel wand یک گرگ است که می تواند تمام انرژی های منفی را به ابزار اراده الهی تبدیل کند. این می تواند یک رقص دیو را به یک اسلاید برقی تبدیل کند و یک سیاستمدار فروتن باشد ، از آن عاقلانه استفاده کنید. این ابزار اغلب اوقات در دسترس نیست ، بنابراین مطابق با آن عمل کنید.

(منفعل)
کارکنان Archangel Azrael به شما امکان می دهد چیزهایی را از منظر الهی مشاهده کنید. این نمادی از خرد و تجهیز است که تأثیرات باورنکردنی در درک و توانایی فکر شما برای مقابله با زندگی روزمره دارد.

(منفعل)
شبکه نجات Archangel Salathiel فضای زیادی را برای خطا فراهم می کند. این تنظیم کننده تنظیم دقیق جدول زمانی است که کیفیت زندگی شما را بهبود می بخشد. این یک ابزار نرم صحبت اما بسیار قدرتمند است که نباید از آن به راحتی استفاده کرد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.

(فعال)
کمال آسایش Archangel Ariel ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است در شما احضار کند. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس کلان یا خرد به شما رهنمون می شوند ، محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین می تواند همه موانع را در راه چیزی که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200527_110621(1)307542319821917364.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

ما اخیراً با اتصال به شبکه های آن ، خود را به صورت کهکشانی به صورت آنلاین قرار داده ایم و به عنوان یک نتیجه ، می بینیم آنچه که کشتی های پنهان شده در گذشته به نظر می رسید از جاهای دیگر ظاهر نشده است. غلظت اصلی این کشتی ها توسط مشتری ، خورشید و پلوتو واقع شده است. بیشتر ، اما همه این کشتی های اخیراً نپخته بدخلقی نیستند ، پس لطفا کوشا باشید.

تمام سیارات منظومه شمسی ما را برای کشتی های بدخیم بازرسی کنید. آنها را می توان در اوراه های بسیار تاریک خود مشاهده کرد و به راحتی با شمشیر و سپر قابل کنترل است. در صورت تمایل به ایجاد پورتال خروجی به عنوان منبع پاکسازی آسان خود را ایجاد کنید.

در یک شماره مرتبط ، مورد توجه ما قرار گرفته است که چهار کرم چاله به طور غیرقانونی در سیاره ما افتتاح شده است. برای بستن این پرتال های مشکل دار ، پلاسما الماس را از طریق درگاه ها مجبور کنید. اگر موجودات بدخواهی از کرمهای دریایی محافظت می کنند ، قبل از انجام این کار با شمشیر و سپر وارد شوید.

محل کرم های دریایی به این شرح است: کشمیر ، هند ، The Southern Most Point از ریورا فرانسه ، سان پائولو برزیل و کوه شستا ، ایالات متحده.

“لکه های آلما” کهکشان ما نقطه تماس دقیق تلاش های ما روز گذشته است و یک اثر ماندلا به آن متصل است که به نظر می رسد برای موفقیت ما است. اکنون زمان آن رسیده است که قطب های Alma Spots شمالی و جنوبی زمین را به هم وصل کنیم ، این نتایج فوری خواهد داشت.

20160303-alma-ogp

مدیتیشن امروز “چراغ معبد الهی” نامیده می شود ، و با کدهای نور و فرکانس همراه است ، لطفا لذت ببرید!

One comment

Leave a Reply