ناهنجاری مغناطیسی ، پرش زمان سنج آسان نیست ، چه اتفاقی برای شما می افتد

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست 1:11 بعدازظهر دروازه ، در تاریخ 3 بعدی 52920 ، ساعت 3: PM این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا اینکه به زمان محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞073∞-∞R5A5R5A6A7∞-9G9E9E9E9E9E9∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

∞ – ∞

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200528_2012201787754706674859490.jpg

– گایا هنوز در روح است ، چه چیز جدید دیگری است …

– به نظر می رسد متولد شدن با یک بدن و خارج شدن از بدن دیگری غیرممکن است اما در واقع دقیقاً همان چیزی است که اتفاق می افتد. حتی اگر می خواهید “ارتقاء بدن سبک” از معادله خارج شوید ، سلولهای شما قبل از این که عملکردهای خود را از دست بدهند ، بارها می میرند و بازسازی می شوند. در طی این فرآیند ، اضافه کردن فرکانس و محرک های نور باعث تغییر طرح های سلول ها خواهد شد. از آنجا که این طرح بر کشتی شما غلبه می کند ، بدن جدیدی در همان عمر به دنیا می آید. این یکی از جنبه های گمشده نظریه تکامل تنها به این دلیل است که بازسازی ژنتیکی و تأثیر الهی را شامل نمی شود ، اما مطمئناً اگر در نور صحیح ترسیم شود ، می تواند آن را مطرح کند.

بدیهی است که عبور از یک دگرگونی مانند آنچه در بالا توضیح داده شده است باعث می شود حداقل تعدیل تنظیماتی برای گفتن حداقل باشد. گویا این کافی نبود ، ما از بروزرسانی های فعلی و شیفت های زمان بندی شاهد بی نظمی شدید هستیم و این در حال حاضر به مهمترین مسئله تبدیل شده است ، حتی اگر برای همه متفاوت باشد. سردرد بسیار شایع است ، به همین ترتیب زنگ گوش و سردرگمی ذهنی نیز وجود دارد. من حدس می زنم سفر با سرعت های مضحک در کل فضای وسیع و زمان نتیجه ای ندارد.

این نیز با رؤیاهای زنده همراه خواهد بود زیرا در کنار سفر بعدی ، ذهن شما وقایع روز چند بعدی را در حین خوابیدن هضم می کند. این یک چیز خوب است زیرا ، برای کسانی که دارای یک جدول زمانی پایین تر هستند ، استراحت کاملاً غیرممکن خواهد بود. اگر در حال خواب هستید حداقل به نوعی با جمعی بعدی بالاتر در ارتباط هستید.

یک عارضه جانبی غیرقابل بررسی دیگر ، اثرات اصلی ماندگاری کلان است که بسیار مکرر ، پویا و قابل اندازه گیری شده اند. در طرح بزرگ این همه ، این عالی است اما همانطور که قبلاً ذکر شد بدون نتیجه نیست. گذشتگان هرگز نمی توانستند این چیزها را درک کنند و به همین دلیل است که بسیاری از اساطیر در زمان تحولات بزرگ به دنیا آمدند. آنها نیاز به بیان این حقایق متافیزیکی داشتند ، اما هیچ تصوری از این موضوع نداشتند. خوشبختانه ، ما می توانیم مستقیم بگوییم که این معجزات عمدتاً تابعی از مهندسی بعدی هستند.

در مقیاس کلان ، این باعث می شود اتفاقات زیادی رخ دهد اما ما حتی نمی توانیم مبارزه ای را که کسانی که در “The Know” نیستند تصور کنیم. بی خوابی و تفکرات اتومبیلرانی افراد با فرکانس پایین باید غیرقابل تحمل به نظر برسد ، در هنگام امکان مهربان باشید ، اما باید تأکید کنیم که نباید درگیر شوید. ما وقتی که کاملاً به برنامه های زمانی کلان 5D متصل هستیم ، برای مثبت تنظیم می شویم اما مطمئناً صبر و تحمل توصیه می شود.

سطح سردرگمی در جمع به یک مقیاس کلان رسیده است و از آنجا که ما در چنین سطحی بالاتر از اکثر فعالیت می کنیم ، سوار این امواج بسیار بهتر از اکثر مردم هستیم. اگرچه ، علائم جسمی که در یک جدول زمانی 5D تجربه می شوند ، قطعاً شدید هستند.

این وضعیت برای هیچ سیاره دیگری به استثنای Nibiru معمولی نیست ، و ما احساس می کنیم که این بزرگترین عامل کمک کننده به ناراحتی های ما است زیرا سفر سریع از جدول زمانی به گاهشمار برای ضعف قلب نیست.

– شورش ها در مینه سوتا پیش بینی می شود ، برنامه ریزی شده ، بی هدف و با این وجود دوباره همان سمت است که علیه یکدیگر می جنگد. در جدول زمانی سه بعدی ، مطمئناً وحدت مورد نیاز است اما این برای کسانی که در آنجا مشغول کار هستند کمتر و کمتر به نظر می رسد. همه چیز آن چیزی نیست که به نظر می رسد و ما روزها گفته ایم که این یک مسئله اراده آزاد است و ما با کسانی که تصمیم به این کار گرفته اند مداخله نخواهیم کرد.

برای یک لحظه معنویت را از پنجره بیرون می کشد ، نژاد پرستی مسخره است ، هیچ مرزی در یک سیاره کروی وجود ندارد. رنگ پوست توسط ارگان مشخص می شود ، متنفر بودن از كسی به دلیل رنگ پوست آنها مانند نگه داشتن كینه در مقابل كسی به دلیل عملکرد كلیوی آنها است. حال که بومرنگ های معنویت دوباره به گفتگو برمی گردند ، همه ما جزئی از یک ارگانیسم الهی هستیم که آغاز و پایان ندارد و در آن هیچ گریزی وجود ندارد که گویی چنین کاری کرده اید ، شما متوقف می شوید. ما همیشه باید در نظر داشته باشیم که این اتحاد بزرگ است و همه چیز را بر هم می زند.

– در خارج از “اقیانوس اطلس جنوبی” یک ناهنجاری مغناطیسی وجود دارد که در اثر ظهور آتلانتیس ایجاد می شود. این دقیقاً به همین دلیل است که الکترونیک ما به درستی کار نمی کند ، کشش مغناطیسی از این رویداد شعله های سنگین تری نسبت به هر دو قطب مغناطیسی ما دارد.

20200528_2015214758478301771397977.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)

تیم Violet Flame در رشته قدرتمند 9 است اما به اندازه کافی به نفع سایر روشها سهولت می یابد. هنگام بیرون کشیدن شعله بنفش ، همیشه توصیه می شود که آن را برای حداقل 72 عدد نگه دارید.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Bathkol، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Orion، Archangel Harahiel ، Archangel Aeshma ، Archangel Sablo، Archangel Uzziel، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت و قدرت عظیم به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(فعال و غیر فعال)
گره سازه ارکیده الهیودیه می تواند “پله های راه به بهشت” یا هر ساختار متافیزیکی دیگری را تا کمال بسازد. این ابزار همچنین در ساختن میادین حفاظت نیز مفید است.

(منفعل)
درخشش Archangel Jophiel ابزاری زیبا است که به زیبایی درونی ما اجازه می دهد تا بدرخشد. این یک ابزار عالی است اما می تواند افراد را نسبت به شما صاحب اختیار کند ، زیرا زیبایی پرتوهای بسیار شدید است. از این ابزار فقط در یک شرکت قابل اعتماد استفاده کنید.

(فعال)
شمشیر انتقال Archangel Sorush فقط برای انرژی های بسیار بد است. این بسیار قدرتمند است تا عملکرد ملایم داشته باشد ، بلکه برای بدترین وخیم تر ساخته شده است. این شمشیر در تکلیف شماره سه مفید خواهد بود.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.

(فعال)
کمال آسایش Archangel Ariel ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است در شما احضار کند. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس کلان یا خرد به شما رهنمون می شوند ، محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین می تواند همه موانع را در راه چیزی که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200528_2013175846059108767378420.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.
اختصاص دادن

بسیاری از افراد احساس می کنند که فرشتگان خود را که از زمانهای پایینی از بالا نگاه می کنند ، نگاه می کنند. ما اتفاقات بسیاری در یکباره اتفاق می افتد و در حال پرواز بر فراز حوادث جسمی زمین هستیم و هنوز تلاش می کنیم چراغ راهنمایی برای افراد نیازمند فراهم کنیم. واضح است که ما بخشی از همان سازمان هستیم و باید به عنوان یک جامعه مشترک انسانها و Archanglics ، خود را به عنوان “اسنها” معرفی کنیم.

در کل جامعه معنوی این اجماع وجود دارد که دیر هنگام تغییر کسی به زمانهای بالاتر دیر است. در حالی که ممکن است این اتفاق بیفتد ، خیلی دیر نیست که بتوانید طناب هایی را به سمت پایین پرتاب کنید تا بتواند خود را بالا ببرد.

تهاجم ، پرتوهای سفیدی از نور که از آسمان به وجود می آیند و در اعماق زمین به عمق پایین نفوذ می کنند. فقط به یاد داشته باشید که شما می توانید اسب را به سمت آب هدایت کنید اما نمی توانید او را برای نوشیدن بکشید … اما مطمئناً می توانید او را تشنه کنید.

یک حلقه گاز قابل احتراق در خارج از سیاهچاله های کهکشان ما توسعه یافته است ، بسیاری از درگاه های خروجی در اسرع وقت به این مکان احتیاج دارند.

یک معبد پنهان در زیر “صحرای صحرا” وجود دارد. این مرکز اصلی ما برای شبکه هایی است که اخیراً ایجاد کرده ایم. این معبد را با رعد و برق نقره ای فعال کنید و سپس “پوشش رنگین کمان” را به معبد وصل کنید.

total_solar_eclipse__by_bella9wolf_ddxygeo-fullview

مدیتیشن امروز یک مراقبه مدعی 17 دقیقه ای است که شامل فرکانس های شفابخش Rife برای معده و اضطراب و همچنین دوقلوهای زیر است: حل مسئله 741 هرتز ، بیداری شهود 734 هرتز ، کاهش اضطراب 428 هرتز و شفابخشی 258 هرتز عشق.

Leave a Reply