گرگ دیسک ، حلقه کیهانی از آتش ، واکنش های نقطه عطف ، راهی آسان برای مشخص کردن “اثر ماندلا”

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست 11:11 Morning Gate ، در تاریخ 3 بعدی 6120 ، ساعت 3: PM این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا اینکه به زمان محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞075∞-∞R7A5R7A6A8∞-1H1F1F1F1F1F1∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200531_1240383254884028074720642.jpg

– گایا نقطه محوری خود را در مورد پیله زدن قرار داده است و با کمال تعجب که با کمی تسکین انرژی در جدول زمانی 5D به وجود آمده است ، یعنی به شرط آنکه در زمانهای سه بعدی سرمایه گذاری نشوید. هنگامی که این لحظه رخ داد ، لکسمی نقل مکان کرد (همانطور که در ستون افزایش تقویم Laksmi نشان داده شده است) ، زیرا آرزو داشت از مهندسی دروازه FFFFFF استفاده کند تا کیفیت زندگی ما را افزایش دهد. این اتفاق با یک ماه کامل پاک کننده بسیار بزرگ همزمان خواهد شد ، بنابراین به شما توصیه می کنیم که انرژی ها به زودی به اوج خود می رسند اما پس از آن دوباره به دست می آیند تا یک روز احساس بهتری را نشان دهد.

– در بخش “اوریون” آسمان ما اتفاقات زیادی رخ می دهد. بسیاری از افراد در این بخش تصمیم می گیرند که برای ارسال کمک انرژی به زمین ، جان خود را به خطر اندازند و به همین دلیل ، درگیری در منطقه به وجود آمده است. موفقیت ما پیامدهای مستقیمی فراتر از کهکشان ما دارد ، ارزش این را برای آنها داشت.

– “گرگ دیسک” یک کهکشان است که مخالف قوانین فیزیک است ، بیشتر به این دلیل که مسابقه ستاره Lyrian آن را مهندسی کرده است که به این ترتیب باشد. این نزدیکترین چیزی است که ما تاکنون دیدیم که ایده ساختگی “سیاره کریپتون” چیست. موج عظیمی از تجسس از این منطقه وجود خواهد داشت که درک فوق العاده ای از یک گربه و توانایی های یک ابرقهرمان را خواهند داشت. آنها به طور سنتی و همچنین از طریق پیاده روی وارد می شوند ، بنابراین لطفاً به شما توصیه شود.

– “حلقه آتش کیهانی” وجود دارد کهکشان ما (سرزی) را مانند 10 میلیارد سال پیش نشان می دهد. این یکی از ساده ترین جلسات سفرهای دریایی است که می تواند داشته باشد ، همچنین دانش فوق العاده ای را در اختیار مسافر قرار می دهد ، زیرا این امر به رویدادهای فعلی بسیار مرتبط است.

– در روزهای آتلانتیس ، انرژی فوق العاده شدید بود که باعث می شد برای جلوگیری از زمین لرزه های غیر منتظره ، فن آوری لازم ایجاد شود که صفحات تکتونیکی را به صورت ریتمیکی حرکت می داد. این فناوری یک بار دیگر به اینترنت می رود زیرا آتلانتیس دوباره در حال افزایش است و به گفته Archangel Zophiel ، این یک عامل اصلی در ناآرامی های مدنی است. با استفاده از ارتعاشات پایین نمی توان این انرژی ها را کنترل کرد و باعث سردرگمی فوق العاده ای در ذهن ناآگاهان می شود.

– ساده ترین راه برای پیدا کردن زمان زمانی شما در جستجوی “جلوه های ماندلا” در داخل موسیقی مورد علاقه خود است. به عقب برگردید و آلبوم هایی را که صد بار شنیده اید ، گوش دهید ، آیا تغییر کرده اند؟ حالا باید از خود بپرسید ، کجایی؟

این جدول زمانی 5D جدید همیشه وجود داشته است که ما فقط در آن گرفتار شده ایم و بنابراین به واقعیت جدید ما تبدیل شده است. شما به وضوح جدایی از دنیای بدنی را می بینید و به همین دلیل ، شکاف واقعاً ضخیم است. این همان چیزی است که هست و همیشه این موارد را در موارد صعود دسته جمعی انجام می دهد.

– هنگامی که دود همه پاک می شود ، یک تعمیرات اساسی غول پیکر از زمین و تمام سیستم های آن به وجود می آید. این منحصر به فرد برای هر جدول زمانی نیست و بنابراین ما با سایه های موجودات شناختی که آگاهی آنها در بسیاری موارد در جای دیگر است کار می کنیم. (من فردا بیشتر توضیح خواهم داد)

– همه ما بسیار متفاوت هستیم و بنابراین باید با سرعت خود حرکت کنیم. خیلی زیاد یا خیلی کم کار نکنید ، اما قرار است به هرکدام از ما دعوت شود تا کاری خاص انجام دهد.

20200531_1245403226316518005215960.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)

تیم Violet Flame در رشته قدرتمند 9 است اما به اندازه کافی به نفع سایر روشها سهولت می یابد. هنگام بیرون کشیدن شعله بنفش ، همیشه توصیه می شود که آن را برای حداقل 72 عدد نگه دارید.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Dabriel، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Archangel ، Archangel Aeshma ، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت و قدرت عظیم به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل)
ساعت مچی واهو مانا به شما اجازه می دهد تا احساس مثبت یا فکر خود را حفظ کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد ، و از مداخله مسافران زمان شرور جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند اجازه می دهد

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود ، این امر به داوران روح اجازه می دهد تا از قبل آشکارتر باشند.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.

(فعال)
کمال آسایش Archangel Ariel ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است در شما احضار کند. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس کلان یا خرد به شما رهنمون می شوند ، محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین می تواند همه موانع را در راه چیزی که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200531_1242422215768271714909103.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

گایا انگشت شست را به ما منتقل می کند تا همه انرژی های منفی را در مقیاس کلان و زیر کلان از نظر او منتقل کنیم.

این با توانایی درگیر شدن زمین ، به طور کلی ، در تمام سطوح همراه خواهد بود ، که شامل همه مسائل و همه شرایط است. گفته می شود که نتایج این ممکن است دقیقاً همان چیزی باشد که شما پیش بینی می کنید نیست ، اما هرگز کمتر ، به حل آن کمک خواهد کرد.

زمین را در شعله های زیر برای شمارش 72 ، سفید ، صورتی ، آبی روشن و طلایی قرار دهید. نکته جالب در مورد این کدهای نور این است که مستقیماً از طرف مادر ماری می آید که دقیقاً به ما گفت که چه زمانی و کجا از این موارد استفاده کنیم.

جاری شدن سیل در آمریکای مرکزی نشانگر این است که زمین در حال شکل گیری قاره جدید است. ما می توانیم با قرار دادن پورتال های زهکشی در زیر سیل ، رنج منطقه را کاهش دهیم. به توانایی خود اطمینان داشته باشید زیرا در گذشته با این کار موفقیت های خوبی داشته ایم.

موارد زیر یک تکنیک عالی برای مواجهه با جمعیت زیاد است ، این می تواند به تکان دادن انرژی و مرتب کردن چیزهایی برای گفتن کمک کند.

تصور کنید که یک چرخش ماندلا در جهت عقربه های ساعت در حال چرخش باشد ، سپس یک پرتوی غول نور (در این حالت صورتی) را مستقیماً از طریق مرکز آن عبور می کند و باعث چرخش آن در جهت عقربه های ساعت می شود. این را می توان در هر نقطه ای قرار داد ، اما قرار گرفتن آن برای این واگذاری می تواند استوا زمین باشد.

ring_of_fire_by_dirtyphonik_d2w18os-fullview

مراقبه امروز به گونه ای طراحی شده است که فراوانی عشق (285 هرتز) را به واقعیت عمومی ما می رساند ، بسیار مهم است که ما اجازه دهیم این انرژی به زمین نیز برسد. لطفا لذت ببر!

من در وسط حرکت اقامت خودم هستم ، “جانبازان” لطفا از طرف من “پاداوها” را یاری کنید. وقت زیادی برای مشاوره نخواهم داشت.

Leave a Reply