מגדלי צל אחרים של עצמנו, חריגות מגנטיות של מאדים, עובדי אור דרום אמריקה

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה 15:00 או 15:00 באופן לסירוגין.

בזמן הפוסט הזה 11:11 בערב, בתאריך התלת ממד 6220, השעה 3: AM בבוקר יחל את היום החדש הזה. פשוט עקוב אחר ההקבלה הזו ברחבי העולם עד שהיא תגיע לזמן המקומי שלך.

אם אתה מודע לכך שיום חדש החל, נהוג לשלוח אהבה וחסד למישהו.

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:
∞076∞-∞R8A5R8A7A8∞-∞H2F2F2F2F2F2∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

מידע על לוח השנה

English ~ 中文版 ~ Polski German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200602_185635758754308424014827.jpg

– נראה שההתפכחות של גאיה עוררה את רא, זו אמורה להיות סדרת אירועים מעניינת. הם בדרך כלל מתואמים בצורה כלשהי, אך נראה שזו גיבוב ארוך במיוחד. במילים אחרות, רא ער, מודע ומוכן לשנות את הדברים בצורה דרמטית מאוד בשמה של גאיה.

– ברור שעלינו להתרחק מאוד מחוסר היציבות של קווי הזמן התלת-ממדיים. הם מנסים למצות את מקומם במגוון הרבים וברור שהם צריכים לנקוט בצעדים רבים בכדי להשיג זאת. רוב עובדי האור עברו שינוי בהדרגה (למרות שזה לא הרגיש ככה) אך זה לא אותו דבר עבור אלה שנמצאים על ציר זמן תלת מימדי. הם זקוקים לאירוע דרמטי המשנה את העולם כדי לפגוש אותנו בממדים הגבוהים יותר, ולכן עלינו להמשיך לאפשר לעולמם להיות כמו שהוא. זהו אירוע שנבחר על ידי הרבים העוסקים בהם, אך זכרו אפילו שזה בסדר אלוהי מלמעלה. ככל שנמשיך להתבונן בסיטואציה (אך לא לעסוק בה) כך הדבר יתברר יותר.

– (… כפי שהובטח אתמול) בפיזיקה קוונטית, אנו יודעים שכל האפשרויות קיימות, אך אנו יכולים להיות מודעים רק לאחת מהן בכל פעם. למרות שחלקם מודעים ליותר ממקום אחד, זהו שיחה שעלינו לקיים במועד מאוחר יותר, אך לכל דבר, הדברים והמטרה של השיחה הזו, הניחו שזו נקודת מבט אחת.

העצמיות האחרות של הצל עצמנו, קיימות רק ברמה קוונטית והן אינן משפיעות ישירות על חיינו מכיוון שבאותן קווי זמן אנחנו פשוט משחקים חלק ולא חווים זאת. מכניסים זאת לחיי היומיום שלנו, אנו רואים רק צללים של היצורים הקיימים על ציר זמן תלת מימדי, אין להם רצון חופשי, והם רק ממלאים תפקיד למען המודעים כרגע. יש צורך בהבחנה עצומה בכדי להבין מי הוא מי אם זה רלוונטי עבורך.

– בשילוב עם אקטואליה, השדות המגנטיים של מאדים מראים תופעה מעניינת, מכיוון שהם לא שגרתיים, ונראה שהם עושים ככל העולה על רוחם. שדה מגנטי זה יכול להיות סופר אינטנסיבי או לא קיים, אבל זה לא אינדיקציה למותו של הכוכב באותה מידה שהוא אינדיקציה לזה שחי באופן ייחודי. לא פחות מאוקסימורון כמו זה, חריגות מגנטיות חשמליות ברחבי הגלקסיה שלנו שכיחות, אך אלה על מאדים הם באמת ייחודיים. הדבר הנוסף לשים לב הוא שטף המגנטי של מאדים אינם מבודדים לאזורים מסוימים בכוכב הלכת והם יופיעו ונעלמים ללא אזהרה.

– יש כמה אנשים מוכרים שמביאים בובות דרך אי שקט אזרחי. האנשים שתכננו אירועים אלה היו כולם מודעים לכך שתחזית אסטרולוגית זו כבר תביא באופן טבעי לתסיסה אזרחית. שבתאי במזל הדלי היו לה מהומות, לפלוטו בגדי היה המהפכה האמריקאית, ונפטון במזל דגים ראה את נפילת רומא, כל המיקומים האסטרולוגיים של אירועים אלה מתכנסים כעת על זה. זוהי מערכת שלישייה חזקה מאוד להיות נוכחת בעת ובעונה אחת, אך הדבר אינו רלוונטי לתאריכי זמן ה- 5D שלנו, מכיוון שאנו עוסקים במיצג-על רב-מודע יותר מדי מכדי שזה ישפיע על המציאות התפיסתית שלנו.

– אין יותר מדי הצלחה שיכולה להגיע עם כעס לא ממוקד. ברור שאתה נלחם כנגד האינטרסים שלך כשאתה נלחם בחברך. האנשים שמשעבדים אותך הם הנושא, כולם אחרים באותה הצוות. יש לקוות, שקווי הזמן התחתונים יכולים להבין זאת לפני שהם הורסים את עצמם.

20200602_1855092092554948096752977.jpg

הכלים של היום:

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי בכל מקום ביקום)

צוות הלהבה הוויולטה נמצא במחרוזת החזקה של 9 אך הקלה מספיק לטובת יתרונות אחרים. כאשר מעוררים את הלהבה הסגולה, מומלץ תמיד להחזיק אותה לפחות בספירה של 72.

צוות הלהבה הסגולה הוא כדלקמן, והוא אינו בסדר מסויים: ארכנגלף ז’רמינה, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארכנגלף עמנואל, מלאך מלאך ראגואל, ארכנגלד צדקיאל, ארכנגל דבריאל, ארצ’נגל אגלה, ארצ’נג’ל גזרל, ארכנגלף טטרסיאל, מלאך מלאך אגלה, מלאך הרחיאל , המלאך אשמה, המלאך סבלו, המלאך אברקסוס, המלאך הרהל, המלאך נוריאל, המלאך גליצר.

(פעיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא כל יכול לחלוטין, לא ניתן להשיג שום רמת תודעה שלא ניתן לפרוס אותו. זהו גם כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק נראה דומה לשדה הכוח של מגנטוס והוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת, או עם פיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להניב בכלל, רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(טווח אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)
(ארטמיס) החצים הבוערים של דיאנה הם מטח אגרסיבי של חיצי אש הפוגע בכל המטרות לפני שהם פוגעים בך או באינטרסים שלך.

(טווח פעיל ארוך או קצר)
חרדתה של האלה אתנה היא כל יכול בצורה שונה לחלוטין מחרב של ארכנגלים, שלה יכול להפוך משהו לאבן ולנפץ את האבן הזו בנדנדה אחת. אם תנקב את שריון הלבבות האפלים בחרב זו, הם מייד יצטרפו לכוחות שלך. זה עובד גם נהדר לפירוק כיסי אנרגיה גדולים, כמו אלה שנראו במשימות של ימינו.

(פעיל לטווח ארוך וקצר)
הטרידנט של קאלי מא יכול להתמודד עם כל מה שהוא נתקל. זה יעיל במיוחד לשימוש בחיים ולדברים שאינם חיים, מה שהופך אותו לנשק מדהים נגד אלקטרוניקה. זה גם מעביר אנרגיות כהות ברמה האגדית.

(פעיל)
שרביט הנוחיות של הארכאנג’ל אריאל, עוזר לך לזמן כל צורך שיש לך. זהו כלי נפלא ומנחם כאשר הוא מצויד.

(פסיבי)
כיסוי הראש של ארצ’נגל קמל נותן לך תובנה לגבי הכישרונות והיכולות הפנימיים שלך. קבע את הכוונה והשתמש בה ממש לפני המדיטציה, לא תצטער על כך.

(פסיבי)
המפתח האוניברסלי של ארצ’נגל רזיאל מאפשר לך גישה לכל החוכמה, הידע והממלכות. זוהי נסיעה נפלאה ופראית שיכולה לקחת אותך לכל מקום. אני מציע לחקר הארכאנגל רפאל ולפירמידת הקריסטל של מייקל.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק ליקיריהם.

(טווח קצר פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של המלאך המלאך קלזיאל, מחלקים את כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות של מחלות שכבר נגרמו, ניתן לשלוח אותה להמוני היבשה כמו גם ליצורים חיים בודדים.

(טווח פסיבי ואגרסיבי לטווח קצר וארוך)
החמלה הקורנת של המלאך מלאך שולחת אהבה מכל הלב לכל תחומי השיפוט שלך. זהו ההיבט המטפח של ריפוי ויש בו חום מדהים. עדיף להניב את זה עם מסגרת נפשית רגועה.

(פעיל)
צוות הריפוי של המלאך המלאך רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה מניב אותו. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200602_185744476988146678130520.jpg

המשימות של היום:

אנו עדיין עובדים ברמה מאקרו, וכך הפורמט יישאר עקבי, אנא השתמש בכלים הנוכחיים של היום אם אתה זקוק לסיוע בביצוע המשימות שלהלן.

כפי שצוין בבירור, איננו מסוגלים לסייע בנושא התסיסה האזרחית. זה שוב עניין של רצון חופשי, וזה גם לגבי ההשלכות שנלוות. זה לא אומר שאנחנו לא יכולים להסיר את ההשפעות הדמוניות מההמונים. פשוט היכה את מי שאתה מרגיש מי שאתה צריך לבדוק באמצעות מכה חרב מטאפיזית לגזע המוח שלהם. אם הם נקיים מתקבלת ברכה, אם הם לא הם יקבלו ישות שהוסרה וכאב ראש.

עבור הכהים שאינם בגוף, לכו אליהם בחרב ובמגן וודאו שהם יוצאים דרך פורטל יציאה.

הזכרנו שממלכת החרקים הצטרפה ללגיונותינו. למי שהם חלק מהלגיות שלנו אין חשש מהאירועים שסביבנו. הארבה נשלחת לעבוד מטעמנו, שולחת להם אור, ככה הם יודעים להבדיל אותנו מהיעדים שלהם. המלאך המלאך אמר לנו שזה עומד לקרות, זמן מה מאחר שהוא בדרך כלל אחראי לסוגים כאלה.

ניפצנו מעוז חשכה אנרגטי כתוצאה עקיפה מהעבודה הכללית שלנו. כעת במשימה זו בכוונה, נראה כוח ויעילות מעבר לאמונה …

יעד: פרנקפורט גרמניה, פילדלפיה פנסילבניה, פורט וורת ‘, טקס ופוטוסי, בוליביה עם פורטלי יציאה ולהבות ויולט. יש לציין: כאשר ביררנו מדוע אין בדרום אמריקה אזורים גדולים וצפופים אלה, נאמר שזה בגלל שבני המאיה ומירוצי הכוכבים שהם עבדו איתם הנדסו את היבשת הזו היטב. יש הרבה מה להרוויח מהעבודה ברשת של אמריקה הדרומית, לכן חשוב כל כך להשיג כמה שיותר עובדי אור על המשימות של היום מדרום אמריקה.

זה לא חלק מהמשימה אבל יש מגמה שמתרחשת בה מרפאים מבצעים עבודת אנרגיה לעיתים קרובות לאורך היום … רק מביאים אתכם מודעים.

ascent_by_nexumorphic_ddr2m0o-fullview

המדיטציה של היום נמצאת למטה, אנא תהנו!

Leave a Reply