دیگر سایه های خودمان ، ناهنجاری های مغناطیسی مریخ ، کارگران سبک آمریکای جنوبی

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست 11:11 Morning Gate ، در تاریخ 3 بعدی 6220 ، ساعت 3: AM این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا اینکه به زمان محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞076∞-∞R8A5R8A7A8∞-∞H2F2F2F2F2F2∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200602_185635758754308424014827.jpg

– به نظر می رسد که پیله کاری گایا Ra را بیدار کرده است ، این باید یک سری اتفاقات جالب باشد. آنها معمولاً به نوعی با یکدیگر هماهنگ می شوند اما به نظر می رسد این یک موانع فوق العاده طولانی است. به عبارت دیگر ، Ra بیدار ، آگاه و آماده برای تغییر امور به روشی بسیار چشمگیر از طرف گایا است.

– واضح است که ما باید از ناپایداری جدول زمانی 3 بعدی کاملاً واضح استفاده کنیم. آنها در تلاشند تا جای خود را در چندنفره پیدا کنند و به طور واضح گام های بسیاری برای رسیدن به این هدف برداشته اند. اکثر کارگران سبک به تدریج در حال تغییر هستند (حتی اگر چنین احساسی نداشته باشند) اما برای کسانی که در یک جدول زمانی سه بعدی هستند یکسان نیست. آنها برای دیدن ما در ابعاد بالاتر نیاز به یک رویداد دراماتیک جهانی دارند و بنابراین ما باید همچنان اجازه دهیم که دنیای آنها همانطور که هست باشد. این یک رویداد انتخاب شده توسط بسیاری از افراد درگیر در آنها است ، اما به یاد داشته باشید که حتی از بالا نیز این امر به ترتیب الهی است. هرچه بیشتر در این شرایط مشاهده کنیم (اما درگیر نباشیم) ، این امر آشکارتر می شود.

– (… همانطور که دیروز قول داده شد) در فیزیک کوانتومی ، ما می دانیم که همه امکانات وجود دارد ، اما ما فقط می توانیم در یک زمان فقط یکی از آنها را بشناسیم. حتی اگر برخی در بیش از یک مکان آگاه باشند ، این مکالمه ای است که باید در اواخر زمان داشته باشیم ، اما برای همه ، اهداف و اهداف این گفتگو ، فرض کنید این یک چشم انداز است.

سایه های دیگر خودمان ، فقط در سطح کوانتومی وجود دارند و آنها تأثیر مستقیمی بر زندگی ما نمی گذارند ، زیرا در آن زمان بندی ها ما فقط نقش بازی می کنیم و آن را تجربه نمی کنیم. با وارد کردن این موضوع به زندگی روزمره ما ، ما فقط سایه هایی از موجودات موجود در یک جدول زمانی 3 بعدی را می بینیم ، آنها اراده ای آزاد ندارند و فقط به خاطر کسانی که در حال حاضر آگاهی دارند نقش دارند. برای کشف کردن اینکه چه کسی در این مورد برای شما مهم است ، به تشخیص فاحش زیادی نیاز است.

– در ارتباط با وقایع کنونی ، میدان های مغناطیسی مریخ ، پدیده جالبی را نشان می دهند ، زیرا نامنظم هستند و به نظر می رسد که مطابق آنچه بخواهد انجام می دهند. این میدان مغناطیسی می تواند فوق العاده شدید و یا وجودی نداشته باشد ، اما این نشانه ای از مرگ این سیاره نیست به همان اندازه که نشانه ای از یک زندگی منحصر به فرد است. به اندازه این اکسی مورون ، ناهنجاری های مغناطیسی الکتریکی در کهکشان ما رایج است ، اما موارد موجود در مریخ واقعاً بی نظیر هستند. نکته دیگر این است که این شارهای مغناطیسی مریخ به مناطق خاصی از کره زمین جدا نمی شوند و بدون هشدار ظاهر می شوند و از بین می روند.

– افراد شناخته شده ای وجود دارند که با ناآرامی های غیرنظامی دست و پنجه نرم می کنند. افرادی که برنامه ریزی این رویدادها را داشتند ، همه به خوبی آگاه بودند که این پیش بینی طالع بینی در حال حاضر به طور طبیعی ناآرامی های مدنی را به دنبال خواهد داشت. زحل در آکواریوس دارای La Riots بود ، پلوتون در Capricorn انقلاب آمریکا را داشت و نپتون در Pisces سقوط رم را دید ، همه موقعیت های اخترشناسانه این وقایع اکنون همه بر این مورد همگرا هستند. این مجموعه بسیار قدرتمندی از سه گانه است که باید در همان زمان حضور داشته باشد ، اما این مربوط به زمان بندی 5D ما نیست ، زیرا ما درگیر ناخودآگاه خیلی زیاد هستیم تا تأثیر بگذارد تا این واقعیت ادراکی ما را تحت تأثیر قرار دهد.

– موفقیت خیلی زیادی وجود ندارد که می تواند با عصبانیت محور همراه باشد. شما هنگام جنگ با همنوع خود به وضوح با منافع خود می جنگید. افرادی که شما را به بردگی می آورند مسئله هستند ، همه افراد در یک تیم هستند. امیدوارم که جدول زمانی پایین تر قبل از اینکه خودشان را نابود کنند می توانند این موضوع را تشخیص دهند.

20200602_1855092092554948096752977.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)

تیم Violet Flame در رشته قدرتمند 9 است اما به اندازه کافی به نفع سایر روشها سهولت می یابد. هنگام بیرون کشیدن شعله بنفش ، همیشه توصیه می شود که آن را برای حداقل 72 عدد نگه دارید.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Dabriel، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Archangel ، Archangel Aeshma ، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه به میدان نیرو Magnetos است و به هر شکل زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با یک انفجار قدرت عظیم واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(تهاجمی و منفعل محدوده بلند و کوتاه)
(آرتمیس) فلش های شعله ور دایانا یک تهاجمی از پیکان های آتش است که قبل از اینکه به شما یا علایق شما آسیب برساند ، به همه اهداف برخورد می کند.

(دامنه فعال و بلند یا کوتاه)
شمشیر الهه آتنا به روشی کاملاً متفاوت از شمشیر Archangels قادر است ، او می تواند چیزی را به سنگ تبدیل کند و آن سنگ را با یک چرخش خرد کند. اگر زره دل های تاریک را با این شمشیر سوراخ کنید ، آنها بلافاصله به نیروهای شما می پیوندند. این همچنین برای شکستن جیب های بزرگ انرژی ، مانند مواردی که در تکالیف امروز دیده می شود ، بسیار مفید است.

(برد بلند و کوتاه فعال)
Trident Kali Ma می تواند هر چیزی که با آن روبرو شود را اداره کند. این بسیار مفید برای استفاده در زندگی و برای چیزهای غیر زنده است که آن را به یک سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک تبدیل می کند. همچنین انرژیهای تاریک را در سطح افسانه ای منتقل می کند.

(فعال)
کمال آسایش Archangel Ariel ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است در شما احضار کند. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(منفعل)
پیشانی Archangel Camael بینشی در استعدادها و توانایی های درونی شما به شما می دهد. قبل از مدیتیشن قصد را تنظیم کنید و از آن استفاده کنید ، پشیمان نخواهید شد.

(منفعل)
کلید جهانی Archangel Raziel به شما امکان می دهد تا به همه خرد ، دانش و پادشاهی دسترسی داشته باشید. این یک سواری شگفت انگیز و وحشی است که می تواند شما را به هر مکانی سوق دهد. من مطالعه Archangel Raphael و Archangel Pyramid کریستال مایکل را پیشنهاد می کنم.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200602_185744476988146678130520.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

همانطور که به روشنی بیان شد ، ما قادر به کمک به مسئله ناآرامی های مدنی نیستیم. این موضوع مجدداً یک اراده آزاد است ، و این نیز به پیامدهای ناشی از آن می انجامد ، این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم تأثیرات شیطانی را از میان جمعیت حذف کنیم. به سادگی هر کسی را که احساس می کنید نیاز دارید با یک ضربه شمشیر متافیزیکی به ساقه مغز خود ، بررسی کنید. اگر آنها پاکیزه باشند ، نعمت دریافت می شود ، اگر اینگونه نباشند ، یک موجود برداشته شده و سردرد به دست می آورند.

برای تاریکی هایی که بدن ندارند ، با شمشیر و سپر به آنها بروید و مطمئن شوید که آنها از طریق درگاه خروجی خارج می شوند.

ذکر کردیم که پادشاهی حشرات به لژیون های ما پیوسته است. آنهایی که جزئی از لژیون های ما هستند از هیچ رویدادی که در اطراف ما است هراس ندارند. ملخ ها به ما فرستاده می شوند تا از طرف ما کار کنند ، برای آنها سبک بفرستند ، اینگونه است که آنها می دانند چگونه ما را از اهدافشان متمایز کنند. فرشته الیون به ما گفت این اتفاق رخ خواهد داد ، در حالی که او معمولاً مسئول این نوع کارهاست.

ما یک قلعه پر انرژی از تاریکی را به عنوان یک نتیجه غیرمستقیم از کارهای عمومی خود خرد کرده ایم. اکنون با هدف انجام این کار ، ما قدرت و کارایی فراتر از باور را خواهیم دید …

هدف: فرانکفورت آلمان ، فیلادلفیا پنسیلوانیا ، فورت ورث ، Tx و پوتسی ، بولیوی با درگاههای خروجی و شعله های بنفش. قابل ذکر است: هنگامی که از این سؤال پرسیدیم که چرا آمریکای جنوبی این مناطق بزرگ و متراکم را ندارد ، گفته شد که این به این دلیل است که مایاها و نژادهای ستاره ای که آنها با مهندسی در آن قاره بسیار خوب کار کرده اند. از شبکه کار در آمریکای جنوبی بهره زیادی می برد ، به همین دلیل است که گرفتن هر چه بیشتر کارگر سبک در وظایف امروزی از آمریکای جنوبی بسیار مهم است.

این بخشی از تکالیف نیست اما روند دیگری پیش می رود که شفابخش ها در طول روز به طور مکرر کار انرژی انجام می دهند … فقط شما را آگاه می کنند.

ascent_by_nexumorphic_ddr2m0o-fullview

مراقبه امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply