החלטה סופית, אמר המלאך אזראאל להסתובב, חטיפת תת מודע

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה 15:00 או 15:00 באופן לסירוגין.

בזמן הפוסט הזה 11:11 שער בוקר, בתאריך התלת ממד 6420, השעה 15: 00 אחר הצהריים יחל את היום החדש הזה. פשוט עקוב אחר ההקבלה הזו ברחבי העולם עד שהיא תגיע לזמן המקומי שלך בשלוש.

אם אתה מודע לכך שיום חדש החל, נהוג לשלוח אהבה וחסד למישהו.

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:
∞077∞-∞R9A6R9A7A8∞-∞H3F3F3F3F3F3∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

מידע על לוח השנה

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی हिन्दी日本人 ~ עברית

20200603_2058064648663119195116715.jpg

גאיה נמצאת בסגנון דומיננטי ברוח ולא תעזוב, עלינו פשוט להתרגל לזה. אין דרך חזרה, אף אחד לא ייסוג והעובדה שגאיה מתכנסת על ציר זמן של מאקרו במצב של רוח תמידית צריכה לומר לנו שהאלוהות הטהורה זורמת בעורקיה.

– כאמור, הוחלט שזו תהיה החלטה סופית. עם זאת, זהו הביטוי הפיזי של הקרבות והנסיבות באסטרל של שנתיים ושלוש שנות כדור הארץ לפני כן. מתוכם, כבר הוחלט על התוצאה ועלינו להישאר מודעים לעובדה זו. חווינו זאת ברמות הגבוהות יותר וכך אנו יודעים את התוצאה בפנים.

– האלוהות הצהירה שאם הם לא יכנעו ליקום, היקום יביא אותם על ברכיהם. זה כאן, ואני כן מתכוון לזה. איכשהו מייקרו הוויית המאקרו ונראה הרבה דברים שלא חשבנו שהם אפשריים בגלל זה.

– יש הרבה דחיפה אנרגטית להפרדת מדינות האיחוד. הסיבה לכך שהיא כה שולטת היא שמדינת המאקרו הפכה קשה מדי לשליטה עבור “חושך מאורגן”. הם נסוגים כעת לרמה ממלכתית גם בארה”ב ובמדינות אחרות, והמשמעות היא שעובדי האור עם המגורים בגבולות כל מדינה או חלק נפרדים צריכים להיות שקדנים במיוחד בעבודת האנרגיה של האזורים המיועדים להם.

– השמיים ייראו שונים מאוד מכפי שהיה מופיע בעבר. אל תיבהל כי השמים לא נופלים, פשוט משתנים. יהיו צבעים נהדרים וחריגות שמעולם לא נראו בעיני האנושות, וזה עשוי להבהיל את מי שלא מודע לכך שהוא עומד להתרחש, וכך אנו מביאים אתכם מודעים לכך.

– זיכרון שהופעל הוא משהו שרואים בטלוויזיה או בסרטים שמתגשמים. ברור שזה נעשה בכוונה ואין שום דבר טבעי בגילויים שהוא יוצר. המאמצים שלהם כוללים ניסיון לחטוף את המחשבות שלך כך שתיצור את “תוצאות המאקרו האפלות” שהם רוצים ליישם. לעיתים מכונה טכניקה זו גם “חטיפת תת מודע”.

– יקיריכם הנספים נמצאים לצידכם ומנסים להדריך אתכם, אנא צלמו, הם מתחננים לתשומת לבכם.

– אנו מכירים את הסערה הזו, היא מוכרת ומדברת בקול רם. היינו כאן בעבר ומכירים את הרגשות המצורפים. אנו מכירים את הברק ואת הרעם ואת השריפות שהוא גם מגלה, שכן בוודאי שהיינו כאן בעבר.

“הסתובב, ראה בדיוק מי קורא לצילומים בחיי היום יום שלך.” – המלאך עזראאל

20200603_2101271365650681065926915.jpg

הכלים של היום:

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי בכל מקום ביקום)

צוות הלהבה הוויולטה נמצא במחרוזת החזקה של 9 אך הקלה מספיק לטובת יתרונות אחרים. כאשר מעוררים את הלהבה הסגולה, מומלץ תמיד להחזיק אותה לפחות בספירה של 72.

צוות הלהבה הסגולה הוא כדלקמן, והוא אינו בסדר מסויים: ארכנגלף ז’רמינה, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארכנגלף עמנואל, מלאך מלאך ראגואל, ארכנגלד צדקיאל, ארכנגל דבריאל, ארצ’נגל אגלה, ארצ’נג’ל גזרל, ארכנגלף טטרסיאל, מלאך מלאך אגלה, מלאך הרחיאל , המלאך אשמה, המלאך סבלו, המלאך אברקסוס, המלאך הרהל, המלאך נוריאל, המלאך גליצר.

(פעיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא כל יכול לחלוטין, לא ניתן להשיג שום רמת תודעה שלא ניתן לפרוס אותו. זהו גם כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק נראה דומה לשדה הכוח של מגנטוס והוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת, או עם פיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להניב בכלל, רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(טווח אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)
(ארטמיס) חיצים בוערים של דיאנה הם מטח אגרסיבי של חיצי אש הפוגע בכל המטרות לפני שהם פוגעים בך או באינטרסים שלך.

(טווח פעיל ארוך או קצר)
חרבתה של האלה אתנה היא כל יכולת בצורה שונה לחלוטין ממה שחרב ארכנגלים היא, שלה יכול להפוך משהו לאבן ולנפץ את האבן הזו בנדנדה אחת. אם תנקב את שריון הלבבות האפלים בחרב זו, הם מייד יצטרפו לכוחות שלך. זה עובד גם נהדר לפירוק כיסי אנרגיה גדולים, כמו אלה שנראו במשימות של היום.

(פעיל לטווח ארוך וקצר)
הטרידנט של קאלי מא יכול להתמודד עם כל מה שהוא נתקל. זה יעיל במיוחד לשימוש בחיים ולדברים שאינם חיים, מה שהופך אותו לנשק מדהים נגד אלקטרוניקה. זה גם מעביר אנרגיות כהות ברמה האגדית.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים אמורים לשמש בשילוב. הם נשלחים אלינו כדי לעזור לנו לקיים את גופנו הגופני.

(פעיל)
שרביט הנוחיות של הארכאנג’ל אריאל, עוזר לך לזמן כל צורך שיש לך. זהו כלי נפלא ומנחם כאשר הוא מצויד.

(טווח אקטיבי, אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)
החרב הבוערת של ארצ’נגל ישראפיל יכולה להגן עליך מפני כל הדברים המופנים אליך בסולם מאקרו או מיקרו. זה יכול גם לזרז את הזמן בו משהו שאתה רוצה לבוא לידי ביטוי ייצא לפועל.

(טווח אקטיבי, אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)
חרב הלהבה של ארצ’נגל נסאראגיאל יכולה להביא כל אנרגיה שלילית לברכיה. זה גם יכול להסיר את כל המכשולים בדרך של משהו שאתה רוצה להתבטא.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק ליקיריהם.

(טווח קצר פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של המלאך המלאך קלזיאל, מחלקים את כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות של מחלות שכבר נגרמו, ניתן לשלוח אותה להמוני היבשה כמו גם ליצורים חיים בודדים.

(טווח פסיבי ואגרסיבי לטווח קצר וארוך)
החמלה הקורנת של המלאך מלאך שולחת אהבה מכל הלב לכל תחומי השיפוט שלך. זהו ההיבט המטפח של ריפוי ויש בו חום מדהים. עדיף להניב את זה עם מסגרת נפשית רגועה.

(פעיל)
צוות הריפוי של המלאך המלאך רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה מניב אותו. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200603_2101271365650681065926915.jpg

המשימות של היום:

אנו עדיין עובדים ברמה מאקרו, וכך הפורמט יישאר עקבי, אנא השתמש בכלים הנוכחיים של היום אם אתה זקוק לסיוע בביצוע המשימות שלהלן.

האירוע שחיכינו לו כבר קרה וכך אנו מורשים להתערב. אינני רוצה לפרט את הפרטים, אך היה זה אנרכיסט בתשלום ששרף מספר רב של סוסים לכודים בחיים. סוסים אלה עברו שדרוג והצטרפו לגיונות, הגמול יהיה שלהם. הם יהיו זמינים לרכיבה אם מישהו מכם מכיר כיצד לעשות זאת בתחום המטאפיזי.

אסור לנו לבחור את הצדדים שהם ציירו עבורנו, אנו מעל לדואליות, אך אנו מציירים את הקווים שלנו באופן החוצה את כל הגבולות. בעינינו אתה או לב טהור, או לא, וזה חורג מכל הקווים הארציים. זה לא אומר שנפסיק את הרצון החופשי של אלה שבוחרים להילחם, זה פשוט מאפשר לנו להפריד את הלבבות הטהורים מהלא קדושים.

יש מגוון רחב של דברים שאנחנו יכולים לעשות במצב זה. הדבר הראשון יהיה לזהות את המנהיגים האפלים במהומות, שאינם אנושיים ותמיד יהיו קשורים לשד. אתה יכול להכות אותם בכל כלי מטאפיזי שתרצה, מכיוון שזה נחוץ מכיוון שהם שולטים על בני הערובה נפשית וגורמים להם בלבול רב.

אתה יכול לזהות את מנהיגי זוחלים אלה על ידי כהה עמוקה מאוד מעבר להילה אדומה דובדבן שיש להם. שוב, אין בני אדם בהנהלה העליונה, ישויות אלה הן תמיד משחק הוגן כשהן מסיגות גבול.

ואז נעורר להבה סגולה מתוך כוונה ישירה לטרנספורמציה. עלינו להיות ברורים בכוונה שנעביר את הלבבות הכבדים ונברך את הלבבות הטהורים שמסתבכים מאוד במצב.

כל הקבוצה הזו זקוקה לפתיחת עין שלישית ונס נמצא על הדל. טפטפו את המהומות בטיפות גשם של אור לבן, כאשר זה יכה בעין השלישית שלהן תתרחש הכרה.

שוב, זה לא יעצור את המהומות, זה יאפשר לו לשחק בחוץ תוך צמצום הפגיעה בחפים מפשע. אנו לא עוסקים בפגיעה ברכוש שכן לרוב מדובר במאמץ מתואם, כאשר כל הצדדים מתואמים ביעילות רבה, אנו עוסקים רק ברווחתם של כל היצורים המעורבים, וזה כולל כולם, חשוכים וקלים כאחד.

זה יביא בסופו של דבר סימן אלוהי מפואר להמונים ואז תהיה אפיפניה וכך ניכרת רגיעה בממדים נמוכים יותר.

בנקודה זו מומלץ להוריד את מחשבות התודעה שלנו לגאיה, לאפשר לה להשתמש בחוויה ממקור ראשון שלנו בכדי ללמד את האחרים כיצד להשיג את רמת ההצלחה שקיבלו עובדי האור. עשה זאת על ידי מקור אור מצ’אקרת העין השלישית שלך וחבר אותו לליבה של גאיה במצב של כוונה טהורה.

a_magical_balloon_ride_into_the_sunset_by_sangeeta1995_ddyp70p-pre

המדיטציה של היום נמצאת למטה, אנא תהנו!

קישור לפטמה של תות היום (ורד) ירח מלא פוג’ה (לחץ כאן)

One comment

Leave a Reply