قطعنامه نهایی ، رئیس جمهور فرشته اسرائیل برای دور زدن ، ربودن ناخودآگاه

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست در ساعت 11:11 صبح ، در تاریخ 3 بعدی 6420 ، ساعت 3: PM این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞077∞-∞R9A6R9A7A8∞-3H3F3F3F3F3F3∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی हिन्दी日本人 ~ עברית

cosmic_love_by_tornadoeyesart_ddypeos-fullview

– گایا از نظر روحی مسلط است و ترک نخواهد کرد ، ما فقط باید به آن عادت کنیم. هیچ راه برگشتی وجود ندارد ، هیچ کس عقب نشینی نخواهد کرد و این واقعیت که Gaia در حالت روح مداوم در یک جدول زمانی کلان همگرا است باید به ما بگوید که الوهیت خالص در رگهای او جاری است.

– همانطور که گفته شد ، تصمیم گرفته شده است که این قطعنامه نهایی باشد. گفته می شود این تجلی بدنی نبردها و شرایط موجود در آستر 2 و 3 سال قبل از زمین است. از آن ، نتیجه قبلاً تصمیم گرفته شده است و ما باید از این واقعیت آگاه باشیم. ما این را در سطوح بالاتر تجربه کرده ایم و بنابراین نتیجه را از قبل می دانیم.

– الوهیت اظهار داشته است كه اگر آنها به جهان تسلیم نشوند ، جهان آنها را به زانو در می آورد. اینجاست ، و منظورم این است. به شکلی وجود کلان خرد شده است و ما چیزهای زیادی را خواهیم دید که فکر نمی کنیم به دلیل آن ممکن است.

– فشار خوبی برای جدا کردن ایالات اتحادیه وجود دارد. دلیل این امر چنان غالب است که کشور کلان برای کنترل “تاریکی سازمان یافته” خیلی سخت شده است. آنها اکنون در سطح ایالات متحده و سایر کشورها در حال عقب نشینی هستند و این بدان معنی است که کارگران سبک با اقامتگاه در مرزهای هر ایالت یا بخش خاص باید با کار انرژی در مناطق تعیین شده خود بسیار کوشا باشند.

– آسمان بسیار متفاوت از گذشته ظاهر خواهد شد. نگران نباشید زیرا آسمان در حال ریزش نیست ، بلکه فقط در حال تغییر است. رنگها و ناهنجاریهای بزرگی وجود خواهد داشت كه هرگز در چشمان بشریت دیده نشده است ، و ممكن است برای كسانی كه آگاهی از وقوع آن ندارند ، وحشت آور باشد و بنابراین شما را آگاه می كنیم.

– فراخوان آغاز شده چیزی است که شما در تلویزیون یا فیلمهایی که واقعیت دارند می بینید. واضح است که این کار به صورت هدفمند انجام می شود و هیچ چیز طبیعی در مورد جلوه هایی که ایجاد می کند وجود ندارد. تلاش آنها شامل تلاش برای ربودن افکار شما می شود تا شما “نتایج کلان تاریک” را که می خواهید پیاده سازی کنید ایجاد کنید. این تکنیک همچنین گاهی به عنوان “آدم ربایی ناخودآگاه” نیز خوانده می شود.

– عزیزان عزیز شما در کنار شما هستند و سعی می کنند شما را راهنمایی کنند ، لطفاً گوش فرا دهید ، آنها خواهان توجه شما هستند.

– ما این طوفان را می شناسیم ، آشنا است و با صدای بلند صحبت می کند. ما قبلاً اینجا بوده ایم و احساسات دلبسته را می دانیم. ما از رعد و برق و رعد و برق و آتش سوزی که در آن به چشم می خورد می دانیم ، زیرا قبلاً قبلاً در اینجا بوده ایم.

“چرخش کنید ، ببینید دقیقا چه کسی در زندگی روزانه شما عکس می زند.” – فرشته اسرائیل

20200603_2101271365650681065926915.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)

تیم Violet Flame در رشته قدرتمند 9 است اما به اندازه کافی به نفع سایر روشها سهولت می یابد. هنگام بیرون کشیدن شعله بنفش ، همیشه توصیه می شود که آن را برای حداقل 72 عدد نگه دارید.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Dabriel، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Archangel ، Archangel Aeshma ، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه به میدان نیرو Magnetos است و به هر شکل زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با یک انفجار قدرت عظیم واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(تهاجمی و منفعل محدوده بلند و کوتاه)
(آرتمیس) فلش های شعله ور دایانا یک طوفان تهاجمی از فلش های آتش است که قبل از اینکه به شما یا منافع شما آسیب برساند ، به همه اهداف برخورد می کند.

(دامنه فعال و بلند یا کوتاه)
شمشیر الهه آتنا به شکلی کاملاً متفاوت از شمشیر Archangels قادر به قدرت است ، او می تواند چیزی را به سنگ تبدیل کند و آن سنگ را با یک چرخش خرد کند. اگر زره دل های تاریک را با این شمشیر سوراخ کنید ، آنها بلافاصله به نیروهای شما می پیوندند. این همچنین برای شکستن جیب های انرژی بزرگ ، مانند مواردی که در تکالیف امروز مشاهده می شود ، بسیار مفید است.

(برد بلند و کوتاه فعال)
Trident Kali Ma می تواند هر چیزی که با آن روبرو می شود را اداره کند. این بسیار مفید برای استفاده در زندگی و برای چیزهای غیر زنده است که آن را به یک سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک تبدیل می کند. همچنین انرژیهای تاریک را در سطح افسانه ای منتقل می کند.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.

(فعال)
کمال آسایش Archangel Ariel ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است در شما احضار کند. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس کلان یا خرد به شما رهنمون می شوند ، محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین می تواند همه موانع را در راه چیزی که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200603_205931526030194902499269.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

حادثه ای که منتظر آن بوده ایم از قبل اتفاق افتاده است ، و به همین دلیل اجازه مداخله داریم. من نمی خواهم در مورد جزئیات آن توضیح دهم ، اما این شامل یک آنارشیست پولی است که تعداد زیادی اسب اسب گرفتار را زنده می سوزاند. این اسبها اکنون به روز شده و به لژیونها پیوسته اند ، قصاص آنها خواهد بود. در صورتی که هر یک از شما با نحوه انجام این کار در قلمروهای متافیزیکی آشنا باشید ، در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

ما نباید طرفهایی را که برای ما ترسیم کرده اند انتخاب کنیم ، ما بالاتر از دوگانگی هستیم بلکه خطوط خود را به شکلی ترسیم می کنیم که از همه مرزها فراتر رود. از نظر ما ، شما یا قلب پاک هستید ، یا نه ، و این از تمام خطوط زمینی فراتر می رود. این بدان معنا نیست که ما اراده آزاد كسانی را كه تصمیم به جنگیدن می گیرند ، متوقف خواهیم كرد ، این امر به سادگی به ما اجازه می دهد تا قلبهای ناب را از ناموس جدا كنیم.

انواع مختلفی از کارها وجود دارد که ما در این شرایط می توانیم انجام دهیم. اولین چیز این است که رهبران تاریک در شورش ها را شناسایی کنید ، که انسان نیستند و همیشه یک دیو را به خود متصل می کنند. شما می توانید با هر وسیله متافیزیکی مورد نظر خود آنها را مورد ضرب و شتم قرار دهید ، زیرا این امر ضروری است زیرا آنها به صورت روانی گروگان ها را کنترل می کنند و باعث سردرگمی زیادی برای آنها می شوند.

شما می توانید این رهبران خزندگان را با تاریکی بسیار عمیق فراتر از هاله قرمز گیلاس که در آن وجود دارد ، شناسایی کنید. باز هم ، هیچ انسانی در مدیریت عالی وجود ندارد ، این موجودات همواره بازی عادلانه ای هستند همانطور که دست به ستم می زنند.

سپس با قصد مستقیم انتقال ، شعله بنفش را بیرون خواهیم کشید. ما باید واضح باشیم که قصد داریم قلبهای سنگین را منتقل کنیم و قلبهای پاک را که در شرایط بسیار درهم تنیده اند ، برکت دهیم.

این کل گروه به چشم سوم احتیاج دارند و معجزه روی حوض است. شورش ها را با قطرات باران باران سفید خیس کنید ، هنگامی که به چشم سوم خود برخوردید تحقق می یابد.

باز هم ، این کار شورش ها را متوقف نمی کند ، این امر به شما امکان می دهد تا ضمن کاهش آسیب به بی گناهان ، بازی کند. ما نگران آسیب رساندن به املاک نیستیم زیرا بیشتر اینها تلاش هماهنگ است ، با هماهنگی همه جانبها ، ما فقط نگران رفاه موجودات هستیم و این شامل همه ، تاریک و سبک است.

این سرانجام یک نشانه بزرگ الهی را برای توده ها به ارمغان می آورد و سپس یک افسانه وجود دارد و بنابراین یک آرامش کم بعدی مشهود خواهد بود.

در این مرحله ، به خوبی توصیه می شود افکار خودآگاهی ما را در گایا بارگیری کنیم ، به او اجازه دهیم که از تجربه دست اول ما استفاده کند تا به دیگران یاد دهد که چگونه به موفقیتی که کارگران سبک دریافت کرده اند ، دست یابند. این کار را با منشأ نوری از چاکرای چشم سوم خود انجام دهید و آن را در حالت نیت خالص به قلب گایا وصل کنید.

a_magical_balloon_ride_into_the_sunset_by_sangeeta1995_ddyp70p-pre

مراقبه امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

پیوند به توت فرنگی امروز (گل رز) کامل Moon Puja (اینجا را کلیک کنید)

One comment

Leave a Reply