Archangel Elyon نمایش داده می شود ، “تنظیم ادن” باعث ایجاد این احساس می شود و “SA” را معرفی می کند

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست در ساعت 1:11 صبح زود ، در تاریخ 3D 6620 ، ساعت 3: صبح این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞078∞-∞SA6SA7A8∞-∞H4F4F4F4F4F4∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200605_091521339549692162037633.jpg

– هنگامی که نامه های خالص ظاهر می شوند (طلوع آفتاب ، طلوع مایکل) ، اوضاع معمولاً شدید می شوند و از این گذشته که گایا همچنان در روح غالب روح باقی می ماند و ما اکنون شاهد تغییراتی در شعله بنفش هستیم. خیلی اتفاق می افتد و واقعیت این است که در مقیاس کلان ، زمین ، خورشید و عناصر بیشتر از هر لحظه در حال تغییر و تحول واقعی هستند.

– کلمه “SA” در تقویم ، یک انرژی فرخنده از یک خوشه ستاره ای ایجاد می کند که نام مستعار “SA” است. این موجود بسیار مرموز است و نیرویی است که هیچ نژاد با آن جرات نمی کند ، گویا آنها می توانند از بین بروند ، زیرا “SA” بیشتر (اگر نه همه) زندگی این بخش را در یک واقعیت و جسمی پایدار نگه می دارد. مسیر. هنگامی که آن را احساس می کنیم ، بسیار خوش طعم است و با گرمی به هم گره خورده و احساس سنگینی در روده ما نشان داده می شود ، که برای هر چیز دیگری غیرقابل مقایسه است.

جلسه توجیهی سه بعدی:

– تاریکی سازمان یافته از یک راه یا راه دیگر ، مصمم است که اجازه ندهد ایالات متحده عقب نشینی کند ، و درنهایت این امر پیامدهای شدید جهانی خواهد داشت. گفته می شود ، یک برنامه جایگزین بدون ارتباط با برنامه قبلی مایل به انجام همان کار است ، حتی اگر برنامه های آنها یکدیگر را لغو کنند بازگشت “عادی قدیمی” امکان پذیر نیست.

– آنچه به عنوان تظاهرات شروع می شود ، کاخ سفید را مورد حمله بسیاری از سازمان های مختلف قرار خواهد داد ، اما همه آنها با علل ارائه شده ارتباطی نخواهند داشت. این امر به سلولهای خواب آور بدخیم جهان مبدل مناسبی برای تسهیل برنامه های خود می دهد و این دقیقاً همان اتفاقی است که قرار است رخ دهد. حملات به کاخ سفید به عنوان داخلی خوانده می شود ، اما همانطور که گفته می شود ترکیبی از برنامه های بین المللی و بین متقابل بین فرصت های همگرا خواهد بود.

– شورش های سازمان یافته (نه اعتراضات) توطئه هایی برای کارهایی است که در پشت صحنه انجام می شود. تهدیدهای خاصی در رابطه با تحقیقات ، دستگیری ها و آزار و اذیت افراد خاص وجود دارد. کسانی که چشم به دیدن دارند ، این حقیقت را آشکارا در روزهای آینده آشکار می کنند.

– صدمه زدن به هموطن شما نیست ، اگر چیزی نیاز به تغییر دارد ، آن را به روش هوشمندانه بگویید و در جای خود بایستید. اگر افراد به اندازه كافي نسبت به آن اشتیاق داشته باشند (و واقعاً آنها هستند) تغییر اتفاق می افتد. اگر خشونت را بصیرت کنید ، دیدگاه خود را باطل می کنید و این نشان می دهد که استدلال شما بحث روشنفکری نخواهد داشت. مشکل این است که افراد صلح جویانه که بحثی روشنفکرانه دارند ، با سایر افرادی که از این فرصت استفاده می کنند ، بعنوان فرصتی برای ایجاد فاجعه جمع می شوند.

– برای موفقیت در برنامه “تاریکی سازمان یافته” ابتدا باید مرگ تبلیغی حاصل شود و این به طرز چشمگیری شکست خورده است. شما شاهد اختلافات بین رهبران آنارشیست و دیگران هستید ، و این به این دلیل است که داستان های پوشش رسانه ای روی توده ها کمتر و کمتر شده است. ما چندین جدول زمانی جالب میکرو 3D را مشاهده خواهیم کرد که در آنجا انبوهی از “Pilling Red” یا “Walking off the cliff” وجود دارد.

در جدول زمانی 5D ما …

– آتش ، گردباد ، رعد و برق و رعد و برق آخرین آرایه از Archangel Elyon است ، که می گوید از نترسید و از آتش بازی لذت ببرید. شما ممکن است احساس کنید که آب در آن وجود ندارد ، این یک عارضه جانبی از روکش ماتریس ماکرو است که برای اجرای بسیاری از چیزهایی که Archangel Elyon در حال حاضر در حال اجرا است قرار داده شده است. این وقایع در زمان بندی 5D ما را تحت تأثیر قرار نمی دهد اما موارد مشاهده بسیاری را در اختیار ما قرار می دهد.

– هنگامی که یک کرسی می کنید توجه کنید که با چه جهتی روبرو هستید ، زیرا در آن روز تحت تأثیر عناصر و اسقف ها قرار خواهید گرفت (آنها اغلب تغییر می کنند). به عبارت دیگر ، هنگامی که احساس می کنید انرژی خاموش است ، صندلی را تغییر دهید ، ممکن است فقط مسیری باشد که با آن روبرو هستید مطابق با خواسته های غالب شما نباشد.

– یک جدول زمانی کلان شگفت انگیز وجود دارد که جهان بسیار بازیگوش است ، این همان جایی است که ما به آن هدایت می شویم. ما قطعه هایی از این اتفاق و آینده را می بینیم ، اما وقتی کاملاً با این جدول زمانی ادغام شویم ، مشهود خواهد بود. “تنظیم Eden” اصلی ترین تنظیم این تغییر است و به همان اندازه نزدیک است که یک انسان شناس بتواند به طور مستقیم با شخصیت خالق Infinity Expansion Creator ارتباط برقرار کند. این مکان فراتر از منحصر به فرد است و آن چنان ناهنجاری است که تنها با اراده الوهیت می توان آن را به روشی بسیار مستقیم در آنجا قرار داد.

20200605_0916402284161761439552706.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)

تیم Violet Flame بعد از مدت طولانی در 9 با توجه به وضعیت جهان در 3 بازی قرار دارد ، این بدان معنی است که انتقال به زودی سنگین می شود.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Dabriel، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Archangel ، Archangel Aeshma ، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur، Archangel Orion، Archangel Bathkol، and Archangel Adonachiel.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت و قدرت عظیم به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل)
سپر حقایق فرشته گابریل اجازه می دهد تا عدالت و عدالت بزرگترین دفاع شما باشد. در صورت مجهز بودن ، این امر به ما کمک می کند تا از ما محافظت کرده و از ما محافظت کنند. این سپر همچنین به ایجاد فراوانی در زندگی ما کمک می کند.

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard یک حضور الوهیت است که به هر کس امکان می دهد که با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بی نهایت در حال گسترش در موضوع مشغول باشید ، اجازه می دهد. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(برد کوتاه منفعل)
آویز عدالت فرشتگان تسدایکیل همه قضاوت در برابر شما را کم می کند و شما را در یک نور مساعد قرار می دهد.

(منفعل)
ساعت مچی واهو مانا به شما اجازه می دهد تا احساس مثبت یا فکر خود را حفظ کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد ، و از مداخله مسافران زمان شرور جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند اجازه می دهد

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود ، این امر به داوران روح اجازه می دهد تا از قبل آشکارتر باشند.

(فعال)
شمشیر عدالت سریع آرچلان میاترون همه چیزها را به حالت ایستا فرو می برد. با این کار اوضاع را به شکلی دیگر به حرکت در می آورد ، توصیه می شود هنگام ارائه نتیجه ای که روش تجلی آن کاملاً غیرقابل پیش بینی است.

(منفعل)
جذابیت های Archangel Claire از اهداف خالص اجازه می دهد تا شخصی که آن را مجهز کرده است ببیند که در هر لحظه چگونه می تواند از یک مکان عشق عمل کند. این کار به صبر ، مهربانی و شفقت یک ابزار عالی در هنگام کار با بچه ها کمک می کند.

(منفعل و پرخاشگر)
محور مداری Archangel Mendrion یک میدان نیرو چرخان در اطراف شما ایجاد می کند ، زیرا همه آنچه را که در باد های چرخاننده به شما آسیب می رساند را به زور از بین می برد. این قابل بحث قدرتمندترین مکانیسم محافظ تهاجمی است که می توان از آن تجهیز کرد زیرا شعاع آن بسیار گسترده و فراموش نشدنی است.

20200605_0918302486217338160781155.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

فیل موجود در اتاق حمله برنامه ریزی شده به کاخ سفید است. ما اجازه توقف این کار را نداریم ، اما ما هنوز می توانیم از قلبهای ناب درگیر محافظت کنیم و امیدواریم که آنها بتوانند از طریق ارتباط قلبی خود پیام صلح آمیز به این گروه ارسال کنند.

با جستجوی اورا های رنگارنگ ، قلبهای خالص را در جمع و در کاخ سفید قرار دهید. برای آنها از یک سپر آبی روشن استفاده کنید ، به یاد داشته باشید که در یک جدول زمانی بالاتر قرار دارید تا از نظر فنی از بالا به شما کمک کنند.

بیش از چند نژاد کهکشانی بدخواه در تلاشند تا این درگیری را از پشت ماه تغذیه کنند ، انرژیهای طبیعی ماه کامل را از انرژی های ناشی از جنون های بدخلقی که آنها می فرستند اشتباه نکنید. از هر وسیله لازم برای خنثی کردن این تهدید استفاده کنید.

در میانه همه اینها ، دل دل ما برای آرزوی بهبودی چیزها در جدول زمانی پایین آرزو می کند. در تلاش برای تشویق ظهور نیروی صحیح در بازه های زمانی پایین ، ما با پیش بینی نور سبز زمردی که از چاکرای قلب شما سرچشمه گرفته و دنیا را درگیر خود می کند ، عشق تابشگر سبز زمردی چاکرای قلب را ارسال خواهیم کرد ، لطفاً حداقل برای 72 ثانیه نگه دارید. .

domain_of_fate_by_nexumorphic_ddyslxx-fullview

مراقبه امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

https://www.youtube.com/watch؟v=Kg7wVSe_G6w

Leave a Reply