دستاورد افسانه ای برای لژیون فرشته ، زلزله ژاپن ، چیزی برای تعمق

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست در ساعت 8:08 صبح ، در تاریخ 3D 6720 ، ساعت 3: PM: این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞079∞-∞S1A6S1A7A8∞-∞H5F5F5F5F5F5∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski German

Русская Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200607_0756541256128674767127075.jpg

– بله ، گایا هنوز هم روح دارد ، اما او کاملاً در نظر دارد حرکتی را انجام دهد ، و وقتی او یک اسپرینت را انجام می دهد ، همیشه نتایج چشمگیر دارد. این بدان معنی است که اگر او بعد به “آتش” برود ، یک انتقال سنگین حاصل خواهد شد و اگر “هوا” اتفاق بیفتد ، یک تغییر بزرگ قریب الوقوع خواهد بود. واقعاً راهی برای پیش بینی حالات او وجود ندارد ، بنابراین باید منتظر اعتماد باشیم و در صورت لزوم واکنش نشان دهیم.

– یک تغییر زمان بندی شگفت انگیز وجود داشت که توسط لژیون Archangelic اجرا شد. حرکات آنها یک جدول زمانی بسیار مطلوب را نشان داد و همه ما بسیار هیجان زده هستیم که شاهد واقعیت ما هستیم. منظور من این نیست که در این باره آنها را صدا بزنم ، اما چیزی که تازه حاصل شد ، چیزی کوتاه از افسانه ای نبود. این تنش ها را تسکین می بخشد و فضای راحت تری را برای همه ما فراهم می کند تا بتوانیم جزئیات ، زندگی و رشد را در اختیار داشته باشیم. زمین متراکم سه بعدی در حال سقوط است ، اما همانطور که قبلاً تصور می شد غم انگیز نخواهد بود و می توانید منحصراً برای این کار از لشگر Archangelic تشکر کنید.

– در همه جا که امروز به نظر می رسد ، ناهنجاری های زیادی وجود دارد ، این امر به این دلیل است که ما در طی این تغییر جدید جدول زمانی کلان بسیار پریدیم. اثرات ماندلا ، بی نظمی و علائم جسمی بسیار رایج است. ممکن است احساس کنید که به دنیای جدیدی بیدار شده اید زیرا دقیقاً اتفاقی است که تازه افتاده است و طبیعتاً ، این بدون احساسات شدید نخواهد بود. قابل توجه ترین اثر ماندلا در این جدول زمانی ورود به شهر در زیر Sphynx است که در قسمت سر قرار دارد وقتی همیشه پشت پنجه سمت چپ او قرار داشت.

– یک گوشواره غول پیکر در حال آمدن به آسیا ، به طور خاص ژاپن است. این یکی است که گایا با آن تنظیم کرده است و در موقعیتی که دارد تنظیم می کند.

– ظاهراً ، من به اندازه کافی نمی توانم این را بگویم: خوب و بد در همه گروه ها ، همه افراد و همه چیز وجود دارد. با افراد به عنوان افرادی رفتار کنید که گروهی از افراد در یک بدن نباشند. اگر شخصی در مقابل شما ایستاده است ، تا زمانی که مطالب قلب آنها را نخوانید ، داوری برای آنها نکنید. تنوع اساس زندگی است ، ما باید یاد بگیریم که این را جشن بگیریم.

– ما به هرکسی نیاز داریم تا واقعیت را هضم کنیم که مجبور شوید یک بار و برای همیشه از همه در زندگی خود در یک مقطع زندگی خداحافظی کنید. همه چیز تغییر می کند و مانند جورج هریسون می گوید: “همه چیز باید بگذرد”. با دیگران فروتن باشید ، نمی دانید این آخرین بار کی خواهد بود. آنچه در واقع مهم است افراد در زندگی شما هستند ، زیرا آنها روزهای شما را مقدس می کنند. حتی آن افراد خوشبخت برای زندگی طولانی ، باید روزی خداحافظی کنند ، در همه اوقات مهربان باشند.

– هاله رنگین کمان روی ماه نشانه مطمئنی از موفقیت عظیم ما با مهندسی لونا است. آنچه در گذشته منبع انرژی منفی بوده است ، تبدیل به چراغ امید و نمادی از آنچه می توانیم از طریق دگرگونی انجام دهیم ، شده است.

– حتی بزرگترین ماهی از اقیانوس بزرگ نیست. کارهایی که ما انجام می دهیم همیشه تحت الشعاع اراده آگاهانه “منبع بیکران در حال گسترش خالق” قرار دارد و بر همه چیز غلبه خواهد کرد. ما هرگز نباید جمع همه چیزهایی را که با ما پیش می رود فراموش کنیم ، با اعتماد به نفس بالا حرکت کنیم.

20200607_0756331168497942976635334.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)

تیم Violet Flame در 6 بازی است و انتقال خوبی به دلیل آن اتفاق می افتد.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Dabriel، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Archangel ، Archangel Aeshma ، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Adonachiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Varhmiel، و Archangel Adonai.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت و قدرت عظیم به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل)
ساعت مچی واهو مانا به شما امکان می دهد احساس مثبت یا فکر خود را حفظ کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد ، و از مداخله مسافران زمان شرور جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند اجازه می دهد

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود ، این امر به داوران روح اجازه می دهد تا از گذشته آشکارتر باشند.

(فعال)
کارکنان Archangel ZagZagel آسمانی ممکن است توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به حرکت در مسیرهای راکد کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الوهیتی است که به هر کس امکان می دهد با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بیکران در مورد موضوع مشغول باشد ، اجازه می دهد. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200607_0757239222926211137425392.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

به نظر می رسد بار دیگر در تونل های زیرزمینی ایالات متحده حرکتی وجود دارد. فقط شرور بزرگ “دراکوس” باقی مانده است. بنفش تونل ها را با بالاترین میزان شدت که تابحال اجرا کرده اید شعله ور کنید و سپس با یک شمشیر و سپر قهرمانانه وارد شوید.

عبور سیارک یک کریستال کوارتز و شیء فلزی است. این می تواند ما را با انرژی بسیار قدرتمند مانند کریستالی منفجر کند که تنها با کوارتز الکتریکی قابل مقایسه است. ما می توانیم به راحتی به دلیل آرایش بی نظیر این سیارک را به راحتی ببندیم. می توانید به پشت سیارک سفر کرده و از طریق ساختار آن عشق بفرستید یا از او گزاف گویی کنید و زمین را به این شکل درگیر کنید. شما می توانید از هر رنگی که تمایل به آن دارید استفاده کنید ، اما حتماً یک رنگین کمان را برای حداقل تعداد 72 نفر در نظر بگیرید.

همانطور که اشاره شد ما به دنبال فعالیت های لرزه نگاری بزرگی در ژاپن هستیم ، لطفاً قلب خالص منطقه محافظ رنگین کمان منطقه را بفرستید. دیدن یک قلب پاک به دلیل هاله نورانی آنها بسیار آسان است ، لطفاً در این کار کوشا باشید.

اینها سؤالاتی است که از شما (به عنوان بخشی از لژیون ها) خواسته می شود که فکر کنید زیرا الوهیت به طور جدی گوش می کنند. من می توانم به شما اطمینان دهم که نتیجه گیری هایی که شما می کنید بخشی از راه حل کلان خواهد بود. این رأی عالی خود را مستقیماً به گوش الهی در نظر بگیرید.

– آیا احساس می کنید “کار کردن” لازم است؟

– * در رابطه با کار خود – آیا از کاری که روزانه انجام می دهید لذت می برد؟

– آیا احساس می کنید ما یک جامعه دلسوز داریم؟

– وحدت به نظر شما چه خواهد بود؟

– بدون محدودیت موجود ، دوست دارید زندگی روزمره شما شبیه چه باشد؟

– آیا می فهمیدید که افکار “سلولهای تخیل” توسط “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” بلند می شود؟

home_by_plainoasis_ddyw8fy-pre

مراقبه امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply