پیش بینی تصویر کاذب ، باران انرژی ، پیاده روی های

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست 11:11 عصر ، در تاریخ 3 بعدی 6820 ، ساعت 3: صبح این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞07A∞-∞S2A6S2A7A8∞-∞H6F6F6F6F6F6∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200608_1828174345618857215695100.jpg

– گایا برای یک روز دیگر در یک حالت غالب روح باقی مانده است اما مشخص است که او قصد دارد حرکتی را انجام دهد. علاوه بر انتظار ، کار دیگری هم نمی توان انجام داد. همچنین شواهد زیادی وجود دارد که نشان می دهد وی از خارج از کهکشان نیز کمک گرفته است. این می تواند به معنای مطلقاً هر چیزی باشد و ایده خوبی است که انتظار داشته باشید بسیار مورد توجه واقع شود.

– “پیش بینی تصویر نادرست” در رم ، دی سی ، سیدنی ، لس آنجلس ، آرژانتین و بلژیک استفاده شده است. این بسیار دوست داشتنی است ، بسیاری از مردم به این دلیل نمی گیرند. این چیزی نیست جز نمایش نور پیش بینی شده ، امثال شما در چادرهای سیرک روزمره. اگر قصد آنقدر شرورانه نبود ، این را طنز می خوانیم.

– این شکاف قرار است وارد خانه های خودمان شود. ما می بینیم که جدول زمانی 3D و 5D از هم جدا می شوند و در نهایت ، چیزی برای اتصال این دو باقی نمی ماند. سالها پیش هنگام صحبت با گایا در مورد این جدول زمانی ، او گفت كه همه فرزندانش در امان خواهند بود ، حتی آنهایی كه در یك آتشفشان فعال زندگی می كنند و همه موجودات به عنوان فرد با آنها رفتار می شوند. این بدان معناست که مهم نیست که چه ، قلبهای پاک ایمن باشند ، با اطمینان به پیش بروید.

– حتی پس از همه اینها ، مطمئناً احساس می کنیم که ما در انتظار یک واقعه قریب الوقوع هستیم که بشریت را شکل خواهد داد. به نظر نمی رسد که مبتنی بر مصیبت باشد و امید به یک کشف بزرگ اکنون از همیشه زنده تر است. این جدول زمانی از جهات مختلفی به طرز ماهرانه ای طراحی شده است و حتماً در هر گوشه ای شگفتی هایی وجود دارد.

– شگفت انگیز است که وقتی لژیون ها به طور غیرمستقیم درگیر شدند ، چقدر سریع کنترل کارها شد. این به آسانی صورت نمی گیرد و شما به عنوان بخشی از این امر باید اعتبار داشته باشید. تمام کاری که انجام دادیم این بود که اطراف منطقه را جابجا کنیم و تأثیرات شیطانی را برداشته باشیم ، سپس یک تغییر شدید اتفاق افتاد. ما به همه قوانین احترام گذاشتیم و آنها را به طور كامل اجرا كردیم ، هیچ كس كمك نمی كند بلكه آنچه را كه دخالت مستقیم ما آشكار خواهد كرد تعجب كنیم.

– همه ما به خوبی از باران باران انرژی آگاه هستیم ، این بدیهی است. این انرژی به عنوان روان کننده انواع عمل کرده است و به سهولت در سواری کمک کرده است. این امر انرژیهای کلان را نیز به ارمغان آورده است که ما به شدت به آن احتیاج داشتیم ، نه اینکه به بدنها کمک کند تا به راحتی از بین بروند. ادغام این انرژی ها ما یکپارچه نیستیم اما به خوبی پیش می رود. همه چیز روی زمین تحت تأثیر این انرژی قرار دارد ، از بزرگ “شفق قطبی” گرفته تا مبهم ترین باکتری که در یخ منجمد شده است و نمی توان از آن برای زندگی در زمین فرار کرد.

– مقدار خوبی از پیاده روی های “Lyrian” در مورد کسانی که بدن خود را خالی گذاشته اند صحبت می کنند. بسیاری از افراد بدخواه ، رگ های بدنی خود را رها کرده اند و بدن خود را به صورت خودکار در حال رانده اند. چرخش شدید در هر روز مردم خواهید دید و دقیقاً به همین دلیل است.

– یک جدول زمانی سه بعدی کلان وجود دارد که همه چیز بسیار ناخوشایند است ، اما برای کسانی که در جدول زمانی 5D وجود دارند مسئله ای نخواهد بود. ما فقط این نکته را بیان می کنیم تا کسانی که در حال وقوع یک رویداد فاجعه آمیز هستند می توانند جلوی پیش بینی آن را بگیرند ، همانطور که قبلاً در زمانهای پایین اتفاق افتاده است و قرار نیست به هر حال ما را تحت تأثیر قرار دهد.

– بسته های 5d در جدول زمانی 3 بعدی ظاهر می شوند. اینها در آنجا وجود دارد كه ما چند روز پیش آنها را پیاده سازی كرده ایم و نشانه بزرگی از تأثیرگذاری انرژی ما است.

20200608_1829146535389498590856080.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)

تیم Violet Flame در 6 بازی است و انتقال خوبی به دلیل آن اتفاق می افتد.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Dabriel، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Archangel ، Archangel Aeshma ، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Adonachiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Varhmiel، و Archangel Adonai.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند همه چیز را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت و قدرت عظیم به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل)
ساعت مچی واهو مانا به شما امکان می دهد احساس مثبت یا فکر خود را حفظ کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد ، و از مداخله مسافران زمان شرور جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند اجازه می دهد

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود ، این امر به داوران روح اجازه می دهد تا از گذشته آشکارتر باشند.

(فعال و غیر فعال)
گره سازه ارکیده الهیودیه می تواند “پله های راه به بهشت” یا هر ساختار متافیزیکی دیگری را تا کمال بسازد. این ابزار همچنین در ساختن میادین حفاظت نیز مفید است.

(منفعل)
درخشش Archangel Jophiel ابزاری زیبا است که به زیبایی درونی ما اجازه می دهد تا بدرخشد. این یک ابزار عالی است اما می تواند افراد را نسبت به شما صاحب اختیار کند ، زیرا زیبایی پرتوهای بسیار شدید است. از این ابزار فقط در یک شرکت قابل اعتماد استفاده کنید.

(فعال)
شمشیر انتقال Archangel Sorush فقط برای انرژی های بسیار بد است. این بسیار قدرتمند است تا عملکرد ملایم داشته باشد ، بلکه برای بدترین وخیم تر ساخته شده است. این شمشیر در تکلیف شماره سه مفید خواهد بود.

(فعال و غیر فعال)
پرسنل داروهای خرس Archangel Dubbiel می توانند همه موارد طبیعی را درمان کنند. این کادر همچنین متحد قدرتمندی در برابر همه مواردی است که ممکن است مانع شما شود.

(فعال و غیرفعال)
شاخ چایلیلی ارتش با قدرت غیرقابل تصور را به مکان شما احضار می کند. این یک ابزار حساس است و با وقایع کنونی زندگی شما و در مقیاس جهانی نیز سازگار خواهد بود.

(منفعل)
جذابیت الهی Archangel اوفامیل اجازه می دهد تا دست الهی از منبع بیکران در حال گسترش به طور مستقیم در زندگی شما دخالت کند.

20200608_1828034823316989316923272.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

ما امروز واقعاً به شکلی بزرگ کار می کنیم و ما را به این واقعیت تشویق می کنیم که از تلاش های خود نتیجه عالی می گیریم.

ما در بعد چهارم فعالیت خیلی زیادی نمی بینیم زیرا در رسیدگی به آن وضعیت بسیار مؤثر بوده ایم ، اکنون زمان آن رسیده است که تمام بعد 4 را دوباره بچرخانیم. گره هایی در فضا و زمان وجود دارد که در بعد چهارم قرار دارند ، لطفاً با دست به این کار بروید و آنها را حل کنید. پس از رفع این مشکل ، شبکه را با پلاسما رنگین کمان آغشته کنید.

لطفاً با همکاری ، باران رنگین کمان را برای شمارش زمین با 72 قطعه ارسال کنید. ما همچنین باید اطمینان حاصل کنیم که زمین را آب نمی کنیم ، بنابراین لطفاً خطوط دریچه را در قطب های مغناطیسی با هماهنگی کامل باز کنید.

یک وظیفه نسبتاً مهم دیپلماسی در دسترس کسانی است که مایل هستند. بسیاری از لژیون های ما مناسب این کار نیستند زیرا ما با یک مسابقه بسیار ملایم روبرو هستیم. این مسابقه دوست دارد خود را لقب “کرکی” بخاطر نام غیرقابل توصیفشان ، بدن بسیار خزدار و نگرش صمیمانه به زندگی کند. اگر بتوانیم آنها را به ورود به شبکه زمین خود ترغیب کنیم ، سطح صلح متوسط را به مراتب قابل کنترل تر تنظیم می کند. به سادگی کشتی های صورتی روشن آنها را توسط قطب های شمالی زمین پیدا کنید ، آنها را در یک تور دعوت کنید و بهترین چیزهایی را که زمین ارائه می دهد به آنها نشان دهید. سعی کنید آنها را با یک نظر مثبت به مردم خود برگردانید و امیدوارم که تصمیم بگیرند یک اقامت طولانی داشته باشند.

glimpse_of_more_by_darkhorse11_ddz0ld3-pre

مراقبه امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply