גאיה זז, יצורים אנרגטיים חשמליים, מפנים אור, זה נחשב!

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה 15:00 או 15:00 באופן לסירוגין.

בזמן הפוסט הזה בשער בערב 10:10, בתאריך התלת מימד 61120, השעה 3: AM בבוקר יתחיל את היום החדש הזה. פשוט עקוב אחר ההקבלה הזו ברחבי העולם עד שהיא תגיע לזמן המקומי שלך בשלוש.

אם אתה מודע לכך שיום חדש החל, נהוג לשלוח אהבה וחסד למישהו.

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:
∞07A2∞-∞S4A6S4A7A8∞-∞H8F8F8F8F8F8∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

מידע על לוח השנה

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی हिन्दी日本人 ~ עברית

20200611_1937035750554741963849362.jpg

גאיה עברה לסביבה דומיננטית ברוח המים לאחר שהות ארוכה מאוד ברוח. זה בא יחד עם רצף מאוד יציב במרחב-זמן. בעיקרון, זה כמו רעידת אדמה שעומק המימדים יחווה, במילים אחרות, שינוי זה יהיה רב פנים וישפיע על כל ממד בו היא קיימת. במהלך תקופה זו, לא תהיה אחיזה במציאות מכיוון שמציאות מרובה תפעל בעת ובעונה אחת. . למרות שזה יתבטא כאנרגיה מבוססת אדמה יציבה, זו תהיה אנרגיה מאוד לא יציבה כמעט בכל מקום אחר.

חריגות הקוונטים יגרמו לנו להרגיש שאנחנו במטריקס שבור ובמובן מסוים זה נכון. הרשתות החדשות הופכות להיות ההנדסה השולטת והוותיקים כולם נופלים בועטים וצורחים. המעבר של כל זה היה נסיעה לא מטופחת, בלשון המעטה, אך היא תקל בזמן.

חרדה רק תעכב את יעילות המאמצים שלנו, בניסיון להימנע מכך, נביא את תשומת ליבכם של ידיעות על החריגות הקרובות: פעילות סייסמית וולקנית תגדל בדרכים מוזרות, שינוי תודעתי בהובלת הודו יעורר על ידי זעקה ציבורית גדולה, ויהיה מזג אוויר חריג מאוד במקומות מעניינים מאוד. חשוב שנשאר מודע לעובדה שאין ממה לחשוש, מכיוון שדברים אלה נמצאים בשליטה מוחלטת על כוחותינו הגבוהים.

– הקפיצה על ציר הזמן הקשה שרק הרגע הרגשנו הייתה אירוע פורטל יותר מאשר שינוי ציר זמן. זה היה ביוזמת מירוץ המנטיס וזה מייד סיפק הקלה במחלקת ההנדסה הכוללת. זה לא שינה דבר בנסיבות, אלא שינה את הטון האנרגטי במובן כללי.

– שבתאי מאבד את משיכת הכבידה שלו, זה מלכתחילה זה היה כוח משיכה מלאכותי. מקור הכובד הזה נפגע מעבר לתיקון, פירוש הדבר גם כי המעוז הרע של סטורן פורק. יש לכך השפעות חיוביות ומרחיקות לכת אך לא יותר מאשר כאן על פני האדמה.

– ברור שהנרטיב החדש של כדור הארץ חוצה את כל הקווים, אך שוב הקו היחיד שעלינו להתעסק בו הוא המעגלי שנוצר על ידי האלוהי. הלבבות הטהורים הוחלטו על ידי החברה מפני שהם מרגישים כל כך עמוק בעולם כואב מאוד. כל זה משתנה והתודעה שאנו מקדשים לאנושות הפכה חשובה מתמיד, מכיוון שקיומנו יותר מוריד את העוקץ של החיים כביכול.

– “יצורים אנרגטיים חשמליים” הגיעו וזה יהיה בעייתי לכל הדברים החשמליים. הם יצורים מיטיבים מאוד אך הם תוספת אינטנסיבית מאוד לצורות החיים הקולקטיביות של כדור הארץ. הם לא מתקשרים הרבה, אך אנו יודעים שהם נראים כמו המערות של אמריקה.

– זה נחשב! אני אפילו לא יכול להתחיל לספר לך כמה פעמים ניהלנו את זה וכמה פעמים זה נקרא בחזרה לטכניות. הפעם אנו מסתיימים עם זה, זה סוף סוף נפתר וזה ללא ספק הכי רחוק שאי פעם עברנו.

20200611_193900901109596540233903.jpg

הכלים של היום:

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי בכל מקום ביקום)

צוות הלהבה הסגולה נמצא ב -9 זו ההגדרה האופטימלית שלה.

צוות הלהבה הוויולטה הוא כדלקמן, והוא אינו בסדר מסויים: ארכנגלף ז’רמינה, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארכנגלף עמנואל, מלאך מלאך ראגואל, מלאך מלאך צדקיאל, ארכנגל דבריאל, ארכנגל א.ז.ל, ארכנגלגל טטראסיאל, מלאך מלאך אגלה, מלאך הרחיאל , המלאך אשמה, המלאך סבלו, המלאך אברקסוס, המלאך הרהל, המלאך נוריאל, המלאך גאליצור, המלאך אוריון, המלאך באצ’קול, המלאך אדונאצ’יאל, המלאך אבאסדארון, האשל המלאך ורחמיאל, האשל המלאך אדונאי, האשל המלאך דאקיאל, האשל המלאך ברדיאל והארכנגל אשמה.

(פעיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא כל יכול לחלוטין, לא ניתן להשיג שום רמת תודעה שלא ניתן לפרוס אותו. זהו גם כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק נראה דומה לשדה הכוח של מגנטוס והוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת, או עם פיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להניב בכלל, רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(פעיל)
שרביט הנוחיות של הארכאנג’ל אריאל, עוזר לך לזמן כל צורך שיש לך. זהו כלי נפלא ומנחם כאשר הוא מצויד.

(פסיבי)
כיסוי הראש של ארצ’נגל קמל נותן לך תובנה לגבי הכישרונות והיכולות הפנימיים שלך. קבע את הכוונה והשתמש בה ממש לפני המדיטציה, לא תצטער על כך.

(פסיבי)
המפתח האוניברסלי של ארצ’נגל רזיאל מאפשר לך גישה לכל החוכמה, הידע והממלכות. זוהי נסיעה נפלאה ופראית שיכולה לקחת אותך לכל מקום. אני מציע לחקר הארכאנגל רפאל ולפירמידת הקריסטל של מייקל.

(פסיבי ואגרסיבי)
הכדורגל של ארצ’נגל שפרד הוא נוכחות של אלוהות המאפשרת לכל מי שאתה עוסק בנתיב ברור לסליחה או לקהל ישיר עם מקור היוצרים המתרחב עד אינסוף בעניין. זהו כלי חמלה באמת של תזמור אלוהי.

(פעיל)
צוות ארצ’נגל זג זגל עלול לשמים גשמים המוני קריסטל גדולים על אזור ממוקד. נהדר עבור יעדים גדולים, עובד גם על הפיזי והלא פיזי.

(פעיל)
צוות הצדק של ארצ’נגל צדקקי הוא כלי המשמש בצורה הטובה ביותר ברמה מאקרו ויכול לעזור להעביר דברים עומדים. זה יכול גם לזמן ולתחזק שדות כוח למטרות הגנה.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק ליקיריהם.

(טווח קצר פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של המלאך המלאך קלזיאל, מחלקים את כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות של מחלות שכבר נגרמו, ניתן לשלוח אותה להמוני היבשה כמו גם ליצורים חיים בודדים.

(טווח פסיבי ואגרסיבי לטווח קצר וארוך)
החמלה הקורנת של המלאך מלאך שולחת אהבה מכל הלב לכל תחומי השיפוט שלך. זהו ההיבט המטפח של ריפוי ויש בו חום מדהים. עדיף להניב את זה עם מסגרת נפשית רגועה.

(פעיל)
צוות הריפוי של המלאך המלאך רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה מניב אותו. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200611_1940057426348238996358600.jpg

המשימות של היום:

אנו עדיין עובדים ברמה מאקרו, וכך הפורמט יישאר עקבי, אנא השתמש בכלים הנוכחיים של היום אם אתה זקוק לסיוע בביצוע המשימות שלהלן.

האור קיים בכל מקום במרחב ובזמן, כשהוא מתעבה, מתפזר ומדלל. זה נראה רק כאשר יש על מה לזרוח ולכן בלי חומר צפוף אור לא יכול היה להתקיים. ישנם כוכבים רבים שלעולם לא יראו חיים פיזיים מודעים, אך אנו יכולים ללכת לחלקים הרחוקים ביותר של היקום כדי ללוות את קרני האור שלהם לכדור הארץ היפה שלנו. יש מספר בלתי נספור כאלה, אנא התחייב להחזיר לפחות תריסר לערך לגאיה. במילים אחרות, מצא כוכב נידח באור הגבוה ביותר שלו, ונשא אותו הביתה אל האדמה, או הרשה לו לעקוב אחריך אם הוא מסוגל לעשות זאת.

עלינו להגדיר מטאטאי רעמים מתגלגלים שיעופו על פני כל היבשות, מכיוון שהם יבטלו אשכולות אנרגיה אפלים שמאפיינים את החושך. נראה כי הסערות החשמליות הללו הן ההגנה מספר אחת שיש לנו נגד האג’נדות המרושעות הנוכחיות העומדות בפנינו, וכוללות חרקים זדוניים. יש חרקים בורג משוחררים, הקפידו לתקוף את חרקי הרובוט בפולסים חשמליים במהלך הטאטאות. אתה יכול לראות אותם בקלות על ידי ההילה המטאלית שלהם, הם גם שבירים מאוד.

סוגיית הלוויין המרושעת מתחילה לגבות שוב ובכל פעם שהם מנסים לעשות זאת אנו משבים אותם בקלות. ישנם לוויינים כתומים וזוהרים בשמינו שהועלו לאחרונה לרשת, והמטרה היחידה שלהם היא לשבש את גלי האלף של כדור הארץ. הוציאו אותם בחרב ובמגן או בכל אמצעי אחר שתרצו.

beach_by_overcuadros_ddz678r-pre

המדיטציה של היום נמצאת למטה, אנא תהנו!

Leave a Reply