گایا متحرک ، موجودات انرژی برقی ، هدایت کننده نور ، این یکی به حساب می آید!

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست در ساعت 10:10 عصر ، در تاریخ 3 بعدی 61120 ، ساعت 3: صبح این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞07A2∞-4S4A6S4A7A8∞-8H8F8F8F8F8F8∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی हिन्दी日本人 ~ עברית

20200611_1937035750554741963849362.jpg

– گایا پس از یک مدت طولانی ماندن در روحیه ، به یک مکان غالب آب و هوا منتقل شده است. این همراه با یک پیوستار فضا-زمان بسیار ناپایدار است. اصولاً این مانند زمین لرزه است که عمق ابعاد آن را تجربه خواهد کرد ، به عبارت دیگر ، این تغییر چند وجهی خواهد بود و بر هر ابعادی که او در آن وجود دارد تأثیر می گذارد. در این مدت ، هیچ مشکلی بر واقعیت نخواهد بود ، زیرا چندین واقعیت همزمان به طور همزمان در حال اجرا خواهد بود. . اگرچه این امر به عنوان انرژی مستقر در زمین پدیدار می شود ، انرژی تقریباً ناپایدار و تقریباً در هر جای دیگر وجود خواهد داشت.

ناهنجاری های کوانتومی باعث می شود احساس کنیم که در یک ماتریس شکسته قرار داریم و به نوعی این درست است. شبکه های جدید در حال تبدیل شدن به مهندسی مسلط هستند و قدیمی ها همه لگد می زنند و لگد می زنند. حداقل این را بگوییم که گذار همه اینها یک حرکت پرتحرک بوده است اما به مرور زمان تسکین می یابد.

اضطراب فقط مانع از کارآیی تلاشهای ما خواهد شد ، در تلاش برای جلوگیری از این امر ، ما از ناهنجاریهای آتی آگاهی شما را جلب خواهیم کرد: فعالیت لرزه ای و آتشفشانی به روشهای عجیب و غریب افزایش می یابد ، تغییر در هوشیاری به رهبری هند ایجاد خواهد شد. یک اعتراض عمومی رخ داده است ، و در بعضی از مناطق بسیار جالب آب و هوا بسیار غیر معمول خواهد بود. این مهم است که ما از این واقعیت آگاه باشیم که چیزی برای ترسیدن وجود ندارد ، زیرا این امور تحت کنترل کامل نیروهای بالاتر ما است.

– پرش زمانی سخت که تازه احساس کردیم بیشتر از آنکه یک تغییر زمان بندی باشد ، بیشتر یک رویداد پرتال بود. این کار توسط مسابقه Mantis آغاز شد و بلافاصله در بخش مهندسی عمومی امداد رسانی کرد. این به هیچ وجه در شرایط تغییر نکرد ، بلکه لحن پرانرژی را به معنای کلی تغییر داد.

– کیوان در حال از دست دادن جاذبه خود است ، زیرا این از ابتدا یک گرانش مصنوعی بود. سرچشمه این گرانش فراتر از تعمیر صدمه دیده است ، این بدان معناست که قلعه بدخواه زحل نیز برچیده شده است. این اثرات مثبتی و دور از دسترس خواهد داشت اما بیشتر از اینجا در روی زمین نیست.

– واضح است که روایت جدید زمین از همه خطوط عبور می کند اما باز هم تنها خطی که باید به آن توجه داشته باشیم همان دایره ای است که توسط الهی شکل گرفته است. قلب های پاک جامعه را وحشت زده کرده است زیرا در دنیایی بسیار دردناک احساساتی عمیق می کنند. این همه در حال تغییر است و آگاهی از اینکه ما برای بشریت مقدس نگه می داریم از همیشه مهمتر شده است ، زیرا وجود ناچیز ما باعث می شود زندگی اینگونه صحبت شود.

– “موجودات انرژی الکتریکی” وارد شده اند و برای همه موارد الکتریکی مشکل ساز خواهد بود. آنها موجودات بسیار خیرخواهی هستند اما علاوه بر این بسیار شدید به اشکال زندگی جمعی زمین است. آنها زیاد ارتباط برقرار نمی کنند ، اما می دانیم که به نظر می رسد آنها غارهای قاره آمریکا را دوست دارند.

– این یکی حساب می کند! حتی نمی توانم به شما بگویم که چند بار این کار را اجرا کرده ایم و چند بار برای یک تکنیکال فراخوانده شده است. این بار که با آن به پایان می رسیم ، سرانجام حل می شود و این دورترین دورانی است که تاکنون رفته ایم.

20200611_193900901109596540233903.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)

تیم Violet Flame در 9 است این گزینه بهینه خود را دارد.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Dabriel، Archangel AF، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Harah ، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Adonachiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Varhmiel، Archangel Adonai، Archangel Daiquiel، Archangel Daiquiel، Archangel Dangel

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت و قدرت عظیم به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(فعال)
کمال آسایش Archangel Ariel ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است در شما احضار کند. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(منفعل)
پیشانی Archangel Camael بینشی در استعدادها و توانایی های درونی شما به شما می دهد. قبل از مدیتیشن قصد را تنظیم کنید و از آن استفاده کنید ، پشیمان نخواهید شد.

(منفعل)
کلید جهانی Archangel Raziel به شما امکان می دهد تا به همه خرد ، دانش و پادشاهی دسترسی داشته باشید. این یک سواری شگفت انگیز و وحشی است که می تواند شما را به هر جایی برساند. من مطالعه Archangel Raphael و Archangel Pyramid کریستال مایکل را پیشنهاد می کنم.

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الوهیتی است که به هر کس امکان می دهد که با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بی نهایت در حال گسترش در این زمینه مشغول باشید ، امکان پذیر است. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(فعال)
ممکن است کارکنان Archangel ZagZagel از آسمانی توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان استفاده می شود و می تواند به حرکت در مسیرهایی که راکد است کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200611_1940057426348238996358600.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

نور در همه جا و زمان و مکان وجود دارد ، زیرا چگالش ، پراکندگی و رقیق شدن است. این تنها زمانی دیده می شود که چیزی برای تاباندن آن وجود داشته باشد ، بدون اینکه ماده ای متراکم نتواند وجود داشته باشد. ستاره های زیادی وجود دارند که هرگز با زندگی جسمی آگاهانه دیده نمی شوند ، اما می توانیم به دورافتاده ترین نقاط جهان برویم تا از پرتوهای نور آنها به سمت زمین زیبای ما اسکورت کنند. تعداد بیشماری از این موارد وجود دارد ، بنابراین لطفاً متعهد شوید که حداقل ده ها نفر را به گایا برگردانید. به عبارت دیگر ، یک ستاره از راه دور را در بالاترین نور خود پیدا کنید ، و آن را به زمین منتقل کنید ، یا در صورت امکان این کار را به شما اجازه دهید تا از شما پیروی کند.

ما باید رفت و آمد های طوفان نورد را برای پرواز در سراسر قاره ها تنظیم کنیم ، زیرا آنها خوشه های انرژی تاریک را که تاریکی سازمان یافته در تلاش است شکل از بین ببرد ، از بین می برند. به نظر می رسد این طوفان های الکتریکی دفاع شماره یک ما در برابر دستورالعمل های بدخواه فعلی است که شامل حشرات بدخلقی است. حشرات بورگ روی شل وجود دارد ، حتما حین جاروها به حشرات ربات با پالس های برقی حمله کنید. به راحتی می توانید آنها را با هاله فلزی آنها مشاهده کنید ، آنها همچنین بسیار شکننده هستند.

مسئله ماهواره ای بد ماهواره بار دیگر شروع به کار می کند و هر بار که آنها اقدام به این کار کردند ، ما آنها را با سهولت غیرفعال می کنیم. ماهواره های پرتقال پرتقالی در آسمان ما وجود دارد که اخیراً به صورت آنلاین قرار داده شده اند و تنها هدف آنها مختل کردن امواج آلفا زمین است. آنها را با شمشیر و سپر یا هر وسیله دیگری که می خواهید بیرون ببرید.

beach_by_overcuadros_ddz678r-pre

مراقبه امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply