“אבינו”, שדרוגי ממדי 12, זהב שהוחזר, עצות מהארכיונים, המלאך אוריאל חוזר

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה 15:00 או 15:00 באופן לסירוגין.

בזמן הפוסט הזה 11:11 שער בוקר, בתאריך התלת מימד 61320, השעה 3: אחר הצהריים יחל ביום חדש זה. פשוט עקוב אחר ההקבלה הזו ברחבי העולם עד שהיא תגיע לזמן המקומי שלך בשלוש.

אם אתה מודע לכך שיום חדש החל, נהוג לשלוח אהבה וחסד למישהו.

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:
∞07A3∞-∞S5A6S5A7A8∞-∞H9F9F9F9F9F9∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

מידע על לוח השנה

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200613_0927385050403038569529903.jpg

גאיה עוברת במהירות משלב הגיוס שלה וכעת היא יושבת בתוך אלמנט האש. באופן מוזר, הדבר גם ביטא תחושה רגועה, שכן לשידור המתרחש יש החלטה שהושגה עבורו. לוח השנה מציין כי שינוי מהיר מבוסס אירועים יתרחש מחר, אנו יכולים גם לצפות לכך מכיוון שמקורות רבים אחרים מציינים גם תאריך זה.

– נעסוק בפיצוצים נוספים כך שנשאר רגוע, כאבי ראש, סחרחורות, כאבי בטן וכאבי גב תחתון – כולם תקינים. עם כמות האנרגיה הצפופה שאנו מורידים כרגע, זהו מחיר מאוד קטן שיש לשלם. אין לדבר על הנמנום הקיצוני שנגרם כתוצאה משדרוג מאוד ספציפי מהממד ה -12.

– ריקנות היא אלוהות במהותה הטהורה ביותר, הדרך המדויקת ביותר ליצור קבר קדוש לאלוהות תהיה פשוט קופסה ריקה מכיוון שהיא נמצאת בריק האפשרות שבה האלוהי נמצא בה הטהור ביותר. כאשר האלוהות נמצאת במצב של אפשרויות היא הופכת לכל דבר ודברים, כאשר היא הופכת לצורה אחת איתנה היא הופכת לצורה זו. קח את המונח “אבינו”, זה הפער בין המילה “שלנו” למילה “אבא” באשר למקום שבו תמצאו את כוחו.

– יצורי הכוכבים המרושעים של כדור הארץ עשו את הטריק הזה לפני כן על כוכבי לכת אחרים, כעת, לאחר שהם הובסו, גזעי כוכבים רבים אחרים שאוחזים בהם מגיעים בכמויות המוניות. אנו נצטרך לתת לזה להתמודד עם עצמו, יש יותר מדי חלקים נעים אפילו להתחיל להסתבך בנקודה זו. נצטרך לוותר על הרעיון של תגמול או נקמה כדי לאפשר זאת.

– זהב חסר המלך שלמה (ששייך לעובדי האור) הוחזר. זה נלקח לספינת כוכבים שהיתה אדרת בכבדות אך הייתה מושבתת בסכסוך ולכן לא היה לה ציוד מתפקד אחר. לאלו מכם שזוכרים את הסאגה הזו הספינה הייתה ממוקמת על שפתה החיצונית של הגלקסיה כשהיא הושגה.

עושר זה ימצא אותך בדרכים חריגות ואקלקטיות. העושר הזה הוא יצור מודע מאוד, והיה סמוך ובטוח שהוא לא ינוח עד שהוא ימצא כל עובד אור.

– יש ביטוי “פשוט קוצצים את העץ”, במילים אחרות, אל תנתח את המצב יתר, זה רק עץ, קוצץ אותו. קל מאוד לסבך את הדברים על ידי הבאת ציפייה לנסיבות מושלמות למשוואה. זה לא פרודוקטיבי, קבע את עצמך על הדרך הלא סלולה והביא את החן שלך לשביל, ואז צפה ביופי מתפתח מתחת לרגליך. פשוט התחל, ואפשר לשלמות להתפתח במהות ותזמון אלוהיים.

העצות שהארכנגלים נותנים לגבי צירי זמן המאקרו שהוצגו היא שהם קוראים לאנושות ליצור חברה בריאה יותר ולבצע שינויים נמרצים. זה ברור מאחר וברור שאנחנו לא יכולים להסתובב, עלינו להיות אמיצים ולקבל החלטה לאיזה כיוון פונה העולם שלנו. הגיע הזמן להפגיש את קהילת עובדי האור בכדי ליצור תת-תרבות שתהפוך בסופו של דבר לתפאורת המאקרו של כדור הארץ.

בחדשות קשורות, המלאך אוריאל חזר משבתון.

20200613_0928572429785324337151751.jpg

הכלים של היום:

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי בכל מקום ביקום)

צוות הלהבה הסגולה נמצא ב -9 זו ההגדרה האופטימלית שלה.

צוות הלהבה הוויולטה הוא כדלקמן, והוא אינו בסדר מסויים: ארכנגלף ז’רמינה, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארכנגלף עמנואל, מלאך מלאך ראגואל, מלאך מלאך צדקיאל, ארכנגל דבריאל, ארכנגל א.ז.ל, ארכנגלגל טטראסיאל, מלאך מלאך אגלה, מלאך הרחיאל , המלאך אשמה, המלאך סבלו, המלאך אברקסוס, המלאך הרהל, המלאך נוריאל, המלאך גאליצור, המלאך אוריון, המלאך באצ’קול, המלאך אדונאצ’יאל, המלאך אבאסדארון, האשל המלאך ורחמיאל, האשל המלאך אדונאי, האשל המלאך דאקיאל, האשל המלאך ברדיאל והארכנגל אשמה.

(פעיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא כל יכול לחלוטין, לא ניתן להשיג שום רמת תודעה שלא ניתן לפרוס אותו. זהו גם כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק נראה דומה לשדה הכוח של מגנטוס והוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת, או עם פיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להניב בכלל, רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(פסיבי ואגרסיבי)
כדור הארץ של ארצ’נגל שפרד הוא נוכחות של אלוהות המאפשרת לכל מי שאתה עוסק בדרך ברורה לסליחה או לקהל ישיר עם מקור היוצרים המתרחב עד אינסוף בעניין. זהו כלי חמלה באמת של תזמור אלוהי.

(פעיל)
צוות ארצ’נגל זג זגל עלול לשמש גשמים המוני קריסטל גדולים באזור ממוקד. נהדר עבור יעדים גדולים, עובד גם על הפיזי והלא פיזי.

(פעיל)
צוות הצדק של ארצ’נג’ל צדקקי הוא כלי שמשתמש בצורה הטובה ביותר ברמה מאקרו ויכול לעזור בהעברת דברים עומדים. זה יכול גם לזמן ולתחזק שדות כוח למטרות הגנה.

(פסיבי)
השעה של Vahu Mana מאפשרת להתענג על תחושה חיובית או מחשבה. זה מביא אלמנט של הוד לרגעים היומיומיים שלך, והוא מונע התערבות של מטיילים בזמן מרושע.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
השלווה הקורנת של ארצ’נגל שמואל מאפשרת לך להיות מבודד בבועה שלווה, לא משנה מה קורה סביבך. זה גם מאפשר לאלה שבלבכם

(פסיבי ופעיל)
האינטואיציה המשופרת של הארכאנג’לי ג’רמיאל מאפשרת לקולות נשמתך להתגבר והיא מאפשרת לשופטי הרוח להיות ברורים מאי פעם.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק ליקיריהם.

(טווח קצר פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של המלאך המלאך קלזיאל, מחלקים את כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות של מחלות שכבר נגרמו, ניתן לשלוח אותה להמוני היבשה כמו גם ליצורים חיים בודדים.

(טווח פסיבי ואגרסיבי לטווח קצר וארוך)
החמלה הקורנת של המלאך מלאך שולחת אהבה מכל הלב לכל תחומי השיפוט שלך. זהו ההיבט המטפח של ריפוי ויש בו חום מדהים. עדיף להניב את זה עם מסגרת נפשית רגועה.

(פעיל)
צוות הריפוי של המלאך המלאך רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה מניב אותו. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200613_0930182381655321612934139.jpg

המשימות של היום:

אנו עדיין עובדים ברמה מאקרו, וכך הפורמט יישאר עקבי, אנא השתמש בכלים הנוכחיים של היום אם אתה זקוק לסיוע בביצוע המשימות שלהלן.

הנייטרידרים שוב בעניין, כשאתה נתקל באנרגיית לילה מרושעת בתרדמתך, התבונן בזה כהזדמנות לשלוח אותם לארוז. השתמשו ב”חרב ומגן “ואז שלחו אותם הביתה דרך פורטל יציאה רק אם הם דמוניים אבל אם אתם מתמודדים עם גלקטיקה, השתמשו בחרב ובמגן והזמינו את הלגיונות הגלקטיים כדי להסיר אותם.

התבוננות לעבר העתיד בנימה חיובית היא דרך טובה להשאיר את האנרגיה זורמת אך אם ברצונכם לבצע שינוי באמת, נסעו במרחב ובזמן, לשנות דברים מנקודת מבט של נקודת אפס.

יש מצעד הקרבה, ממש כמו החג האפל של “מארקס הקדוש”. זה יתקיים בתאריכים התלת-ממדיים של 620 -621 וארגן על ידי בני אדם חיים בניסיונות לחטוף את אנרגיית הסולסטייס. הפסיקו את האירוע האנרגטי שלהם, שכן הוא הולך לייצר סבל רב על ידי מעבר לשם לפני הזמן. אסטרטגיה זו מאפשרת לנו לבצע גם את עבודת האנרגיה החיובית הנדרשת באותו יום.

על ידי שימוש בלהבה הסגולה בכדי להודיע על עצמך, ישויות אפלות נפרדות מבני האדם שלהן. זה מקל הרבה יותר על משלוחם בחזרה ל”מקור “דרך פורטל ישיר, זהו מקרה נוסף בו השימוש בחרב ובמגן הוא הטקטיקה הטובה ביותר שלך. אלה מעצבים ברמה נמוכה ואסור לספק להם יותר מדי צרות, זו פשוט משימה מייגעת להסיר אותם אחד אחד.

טבעת האש של הליקוי הקרוב הולכת להיות אינטנסיבית והיא תרכז אור בדרכים עמוקות מאוד. אם אנו מחדירים את הלהבות של רא (השמש שלנו) בפלזמה של הקשת, הלהבה והאור, הליקוי מוגדר לערוך שינויים חיוביים. פשוט לעטוף את השמש בפלזמה של הקשת, עם האור והלהבה לפחות לספירה של 72. רא מזמין עזרה זו מכיוון שהוא מרגיש שזה יעשה דברים רבים, אך יותר מכל הוא מבקש לחזק את הקשר שלו עם עובדי האור.

double_rainbow_and_slovenian_rural_landscape_by_luka567_ddzammz-pre

המדיטציה של היום נמצאת למטה, אנא תהנו!

Leave a Reply