“پدر” ما ، ارتقاء های دوازدهم بعدی ، طلا بازپس گیری ، مشاوره از Archangels ، Archangel Uriel بازگشته است

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست 11:11 دروازه صبح ، در تاریخ 3 بعدی 61320 ، ذیل ساعت 3: PM این روز جدید را شروع می کند. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞07A3∞-∞S5A6S5A7A8∞-∞H9F9F9F9F9∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200613_0927385050403038569529903.jpg

– گایا از مرحله پخت و پز خود به سرعت در حال حرکت است و اکنون در عنصر آتش نشسته است. به طرز عجیبی ، این مسئله همچنین احساس آرامشی را نشان داده است ، زیرا انتقال صورت می گیرد و قطعنامه ای برای آن به همراه دارد. تقویم حاکی از تغییر سریع رویدادهای مبتنی بر فردا است ، ما همچنین می توانیم انتظار داشته باشیم زیرا بسیاری از منابع دیگر نیز این تاریخ را نشان می دهند.

– با انفجارهای بیشتری برخورد خواهیم کرد بنابراین آرام باشید ، سردرد ، سرگیجه ، ناراحتی معده و دردهای کمر همه طبیعی است. با مقدار انرژی متراکم که در حال حاضر بارگیری می کنیم ، این قیمت بسیار کمی برای پرداخت است. این به معنای خواب آلودگی شدید نیست که ناشی از بروزرسانی بسیار خاص از بعد دوازدهم است.

– تهی بودن ، الوهیت در خالص ترین ذات آن است ، دقیق ترین راه برای ایجاد زیارتگاه برای الوهیت ، صرفاً یک جعبه خالی است ، زیرا این در خالی بودن امکان است که در جایی که الهی در آن خالص است. وقتی الوهیت در شرایط ممکن است ، به همه چیز و همه چیز تبدیل می شود ، هنگامی که به یک شکل محکم تبدیل می شود ، به آن شکل تبدیل می شود. اصطلاح “پدر ما” را بگیرید ، این فاصله بین کلمه “ما” و کلمه “پدر” است تا جایی که قدرت آن را پیدا خواهید کرد.

– موجودات ستاره بد خاکی زمین پیش از این در سایر سیارات این ترفند را انجام داده اند ، اکنون که آنها شکست خورده اند ، بسیاری از مسابقات ستاره ای دیگر با گیره هایی با آنها به مقادیر انبوه می رسند. ما می خواهیم اجازه دهیم که این یکی خودش را مرتب کند ، قطعات متحرک زیادی وجود دارند که حتی در این مرحله نیز می توانند خودمان را درگیر کنند. ما مجبور خواهیم شد که این مجازات را مجازات کنیم.

– طلای مفقود شده پادشاه سلیمان (که متعلق به کارگران سبک است) بازیابی شده است. این هواپیما به یک کشتی دریایی منتقل شد که به شدت پوشانده شده بود اما در درگیری از کار افتاده بود و بنابراین هیچ تجهیزات عملکردی دیگری نداشت. برای کسانی از شما که این حماسه را به یاد می آورید ، کشتی هنگام بازیابی در حاشیه بیرونی کهکشان قرار داشت.

این ثروت شما را به روش های غیر معمول و التقاطی پیدا می کند. این ثروت بسیار یک موجود آگاه است و اطمینان داشته باشید که تا زمان یافتن تک تک کارگران سبک ، آرامش نخواهد یافت.

– جمله ای وجود دارد “فقط چوب را خرد کنید” ، به عبارت دیگر ، اوضاع را بیش از حد مورد تحلیل قرار ندهید ، فقط چوب است ، آنرا خرد کنید. با آوردن انتظار از شرایط كامل به معادله ، كامل كردن چیزها بسیار آسان است. این کارساز نیست ، خود را در جاده ای آسفالته قرار دهید و فیض خود را به مسیر بیاورید ، سپس تماشای زیبایی را که در زیر پاهای شما است ، توسعه دهید. فقط بروید ، و اجازه دهید کمال در ذات و زمان الهی شکل بگیرد.

– توصیه ای که Archangels در مورد جدول زمانی کلان ارائه شده ارائه می دهد ، آنها خواستار ایجاد بشریت در جامعه سالم تر و ایجاد تغییرات جدی هستند. این آشکار است زیرا ما به وضوح نمی توانیم چرخش کنیم ، باید شجاع باشیم و تصمیمی بگیریم که دنیای ما به کدام سمت هدایت می شود. اکنون زمان آن رسیده است که جامعه کارگر سبک وزن برای ایجاد یک خرده فرهنگ که در نهایت به فرهنگ کلان زمین تبدیل شود ، گرد هم بیاید.

در خبرهای مرتبط ، فرشته اریل از سوابقی برگشته است.

20200613_0928572429785324337151751.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)

تیم Violet Flame در 9 است این گزینه بهینه خود را دارد.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Dabriel، Archangel AF، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Harah ، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Adonachiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Varhmiel، Archangel Adonai، Archangel Daiquiel، Archangel Daiquiel، Archangel Dangel

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت و قدرت عظیم به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الوهیتی است که به هر کس امکان می دهد با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بیکران در مورد موضوع مشغول باشد ، اجازه می دهد. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(فعال)
کارکنان Archangel ZagZagel آسمانی ممکن است توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به حرکت در مسیرهای راکد کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند.

(منفعل)
ساعت مچی واهو مانا به شما اجازه می دهد تا احساس مثبت یا فکر خود را حفظ کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد ، و از مداخله مسافران زمان شرور جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند اجازه می دهد

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود ، این امر به داوران روح اجازه می دهد تا از قبل آشکارتر باشند.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200613_0930182381655321612934139.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

Nightriders بار دیگر در آن حضور دارد ، هنگامی که در لجن کشیدن با انرژی شبانه روزی شما روبرو می شوید ، به عنوان فرصتی برای ارسال بسته بندی به آنها نگاه کنید. از “شمشیر و سپر” استفاده کنید و سپس آنها را فقط از طریق پورتال خروجی به خانه بفرستید اگر شیطانی هستند اما اگر با یک کهکشانی سر و کار دارید ، از شمشیر و سپر استفاده کنید و برای حذف لژیون های کهکشانی فراخوانی کنید.

نگاه به آینده با لحن مثبت راهی خوب برای تداوم جریان انرژی است اما اگر می خواهید واقعاً تغییری ایجاد کنید ، از طریق فضا و زمان حرکت کنید ، مسائل را از یک نقطه صفر تغییر دهید.

یک مارس قربانی وجود دارد ، دقیقاً مثل تعطیلات تاریک “سنت مارک”. این یکی در تاریخ های 3 بعدی 620 – 621 اتفاق می افتد و توسط انسان های زنده در تلاش برای ربودن انرژی solstice برگزار می شود. وقایع پرانرژی آنها را متوقف کنید ، زیرا با رفتن به آنجا قبل از زمان ، رنج های بسیاری را متحمل خواهد شد. این استراتژی به ما امکان می دهد کارهای انرژی مثبت مورد نیاز در آن روز را نیز انجام دهیم.

موجودات تاریک با استفاده از شعله بنفش برای اعلام خود ، از انسانهای خود جدا می شوند. این امر بازگشت آنها به “منبع” را از طریق پورتال مستقیم بسیار آسان تر می کند ، این مورد دیگری است که استفاده از شمشیر و سپر بهترین تاکتیک شماست. اینها بچه داران سطح پایین هستند و نباید خیلی دردسر ایجاد کنند ، بلکه کار ساده ای است که آنها را یکی یکی از بین می برد.

حلقه آتش گرفتگی آینده شدید خواهد بود و نور را به روش های بسیار عمیقی متمرکز می کند. اگر شعله های Ra (خورشید ما) را با پلاسمای رنگین کمان ، شعله و نور تقویت کنیم ، گرفتگی برای ایجاد تغییرات مثبت تنظیم می شود. به سادگی خورشید را با پلاسمای رنگین کمان ، نور و شعله حداقل برای 72 شمارش درگیر کنید. ره از آنجا که احساس می کند این کارها را انجام خواهد داد ، از این کمک دعوت کرده است ، اما بیش از همه آرزو دارد پیوند خود را با کارگران سبک تقویت کند.

double_rainbow_and_slovenian_rural_landscape_by_luka567_ddzammz-pre

مراقبه امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply