כשתעבור דרך חומות ממדיות, שער 977777, תתבקש

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה 15:00 או 15:00 באופן לסירוגין.

בזמן הפוסט הזה בשער 8:08 בערב, בתאריך התלת מימד 61420, השעה 3: AM בבוקר יתחיל את היום החדש הזה. פשוט עקוב אחר ההקבלה הזו ברחבי העולם עד שהיא תגיע לזמן המקומי שלך בשלוש.

אם אתה מודע לכך שיום חדש החל, נהוג לשלוח אהבה וחסד למישהו.

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:
∞07A4∞-∞S6A6S6A7A8∞-∞IGGGGG∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

מידע על לוח השנה

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200613_1926176966718639777754046.jpg

גאיה נמצאת בסביבת רוח אש שהיא הבית המועדף על הלהבה הסגולה, פירוש הדבר שאנחנו נמצאים במקום של מעבר רוחני ולכן עלינו להמשיך לנסיעה. עם זאת, האנושות צריכה להתחיל לנהל דיונים כקולקטיב באיזה כיוון היא מבקשת לנקוט עצמה. חוסר החלטיות של המין האנושי הופך באמת לעניין, שכן הרפתקה של הישן נראית כגוש הנגף הגדול ביותר כרגע. רק תזכור, אתה לא יכול להיות מי שאתה רוצה להיות ולהישאר מי שאתה באותו זמן.

יש לציין כי הארכאנג’ל ג’ופיאל נמצא לאורך כל היום הזה, וזה מפתיע בהתחשב בעוצמתו.

הופעתם של מספרים טהורים IGGGGG שחררה שער המכונה “שער 977777”, ולשער זה השפעות מדהימות על מציאות המקרו שלנו. שער / פורטל זה גדול דיו בכדי להכיל יצורים אנרגטיים גדולים מאוד, טכנולוגיה גדולה יותר ושדרוגים עזים עוד יותר. זה גם מזמין אור ממדי גבוה יותר להאיר על כל הדברים הנסתרים, וזה בדיוק מה שאנו הולכים לראות היום, הזרקת האור על כל הדברים האורבים בתוך הצללים.

– האנרגיות האינטנסיביות שנכנסות הן מעבר לתכליתיות, ולפני שהשומאן שוברת לחלוטין הוא יעלה מופע מדהים. זה לא צפוי והיינו רואים את האנרגיות הללו נכנסות היטב אל תוך ה- 300 של המאה עד שנשלים את המסלול המסלול הזה אם שומאן היה מסוגל למדוד את אותו גבוה. האמת, ככל שידוע לנו על אנרגיות אלה, אין דרך לדעת עד כמה המדויק ישפיע עלינו.

– הוחלט על ידי חושך מאורגן שרוב הבחירות המתקיימות השנה התלת-ממדית ייקבעו, או שהן לא יימשכו כלל. האסטרטגיה שלהם היא להביט על אי שקט אזרחי המוני עד כדי כך שלא תהיה שום דרך להליך בחירות תקף. זה לא משהו שיתקן את עצמו ולמעשה, יהיה לו שיא ענק על צירי הזמן התלת-ממדיים שההיסטוריה תתייחס אליהם כנקודת ייחוס. זה ועוד דברים רבים אחרים יתרחשו על גבי צירי הזמן התלת-ממדיים אך מבחינת ה- 5D שלנו אנו צופים רק למטרות חינוכיות.

– אנו קשורים לקולקטיבי תודעה רבים ושונים, כולם יוצרים את האדם הייחודי שלנו. כעת, לאחר שיותר מקולקטיבים אלה מגיעים לרשת, כך אנו יכולים לצפות לשיפורים רבים יותר. עם זאת נאמר שהקולקטיבים בממד ה -12 החלו לחלחל להמונים הכלליים, וזו תביא לתוצאות קסומות להפליא.

– כדי לעלות בממד יש לעבור דרך קירות הממד (כביכול). זה בא עם אירוע מעבר פיזי, וזו הסיבה שאירועים דרסטיים קשורים לקפיצות חריפות בתודעה. המוח האנושי משתמש באירועים אלה כדי לעכל את השינויים שחווה. זה עובד באותה צורה בשני הכיוונים, כפי שהוא יכול להתבטא בקפיצות תודעה או בהסרתה, כך או כך, המוחות המודעים שלנו זקוקים לנקודת התייחסות כדי לסמן את השינוי. כך יהיה בקנה מידה מאקרו בשלב מסוים בעתיד הקרוב שלנו וזה יעזור לזכור זאת.

– רמת ההצלחה של לגיון עובד האור עם המטלות היומיומיות היא מדהימה לחלוטין. זה ברור וזה מדווח על ידי מקורות מרובים, בראבו!

20200613_1927453701682413526024637.jpg

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי בכל מקום ביקום)

צוות הלהבה הסגולה נמצא ב -9 זו ההגדרה האופטימלית שלה.

צוות הלהבה הוויולטה הוא כדלקמן, והוא אינו בסדר מסויים: ארכנגלף ז’רמינה, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארכנגלף עמנואל, מלאך מלאך ראגואל, מלאך מלאך צדקיאל, ארכנגל דבריאל, ארכנגל א.ז.ל, ארכנגלגל טטראסיאל, מלאך מלאך אגלה, מלאך הרחיאל , המלאך אשמה, המלאך סבלו, המלאך אברקסוס, המלאך הרהל, המלאך נוריאל, המלאך גאליצור, המלאך אוריון, המלאך באצ’קול, המלאך אדונאצ’יאל, המלאך אבאסדארון, האשל המלאך ורחמיאל, האשל המלאך אדונאי, האשל המלאך דאקיאל, האשל המלאך ברדיאל והארכנגל אשמה.

(פעיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא כל יכול לחלוטין, לא ניתן להשיג שום רמת תודעה שלא ניתן לפרוס אותו. זהו גם כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק נראה דומה לשדה הכוח של מגנטוס והוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת, או עם פיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להניב בכלל, רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(פעיל)
שרביט הנוחיות של הארכאנג’ל אריאל, עוזר לך לזמן כל צורך שיש לך. זהו כלי נפלא ומנחם כאשר הוא מצויד.

(פסיבי)
כיסוי הראש של ארצ’נגל קמל נותן לך תובנה לגבי הכישרונות והיכולות הפנימיים שלך. קבע את הכוונה והשתמש בה ממש לפני המדיטציה, לא תצטער על כך.

(פסיבי)
המפתח האוניברסלי של ארצ’נגל רזיאל מאפשר לך גישה לכל החוכמה, הידע והממלכות. זוהי נסיעה נפלאה ופראית שיכולה לקחת אותך לכל מקום. אני מציע לחקר הארכאנגל רפאל ולפירמידת הקריסטל של מייקל.

(פסיבי)
הבוטונייר של ארכנגלף יופיאל משפר את היופי בעצמך ואת כל מה שאתה סוקר. זה כמו כל הכלים הפסיביים חייבים לתת אישור לעבוד בשמך.

(פסיבי)
הצלילים הקורנים של ארכנגלף ג’דוטון מושכים את האנשים הנפלאים ביותר לחייכם כמו גם משפרים את הסביבה שלכם עם צלילים קוסמיים יפהפיים. זה בעצם משפר מאושר.

(פסיבי)
הצמיד האטמוספרי של ארצ’נג’ל ג’פיסקה מביא אלמנט של כיף לילות שלך. ג’פיסה היא המלאך שאחראי על התקהלויות, למקרה שאתה כל כך נוטה להיות כזה, היא תהיה מתכננת המסיבות המומלצות.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק ליקיריהם.

(טווח קצר פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של המלאך המלאך קלזיאל, מחלקים את כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות של מחלות שכבר נגרמו, ניתן לשלוח אותה להמוני היבשה כמו גם ליצורים חיים בודדים.

(טווח פסיבי ואגרסיבי לטווח קצר וארוך)
החמלה הקורנת של המלאך מלאך שולחת אהבה מכל הלב לכל תחומי השיפוט שלך. זהו ההיבט המטפח של ריפוי ויש בו חום מדהים. עדיף להניב את זה עם מסגרת נפשית רגועה.

(פעיל)
צוות הריפוי של המלאך המלאך רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה מניב אותו. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200613_1929033260778162867282371.jpg

המשימות של היום:

אנו עדיין עובדים ברמה מאקרו, וכך הפורמט יישאר עקבי, אנא השתמש בכלים הנוכחיים של היום אם אתה זקוק לסיוע בביצוע המשימות שלהלן.

הגן על ציר הזמן שלנו והיצק את קווי הזמן של 5D עם אור מתכתי. עבור אל חגורה של קווי זמן רב-אוניברסליים הממוקמים בממד השישי. אתה יכול בקלות להבחין בציר זמן 5D בכך שהיא הילה אינדיגו, לאתר אותם ואז למקם אור פלטינה סביב כל קווי הזמן של 5D שתמצא.

בזמן שאתה שם …

יש להשמיד את הרשתות השקריות של החוק האוניברסאלי. יצורים רעים לא-פיזיים הכניסו תורות כוזבות רבות לולאה הולוגרפית והיא מחוברת לרשתות המציאות שלנו. זה נועד למכור את האמיתות הכוזבות הללו לאנושות על ידי מתן תודעה תת-מודעת של האנושות.

עלינו ליישם מטאטאות אור שכן הן ימשכו את כל החומר הצפוף וינקו את המציאות שלנו מבפנים החוצה. זה מסיר את כל החושך הלא מוזמן מכל הדברים ומאפשר לאור טהור להחליף אותו. יש אנשים שקראו לכלי זה רוח קרירה מכיוון שהאור מטאטא כמו הרוח, אך לא משנה איך תקראו לזה, הרץ אותם על האדמה והגלקסיה לספירה של 72.

גאיה מבקשת להבה להבה סגולה, תקודם מספר פעמים ביום לעשות זאת על ידי מספר השערים (11:11, 1:11 1:23 וכו ‘). אנא נהל אותו כעת לפחות לספירה של 72 והיה מחפש אחר הנחיות אחרות במהלך היום.

כדי לעזור לאנושות להיות שקט נפשי, אנו נביא את האנרגיה המתמשכת של מקור היוצר המתרחב באין סוף לכל אחד ואחד מילדיה של אמא אדמה. שלח אור אדום אדמומי לארץ ולכל תושביה לפחות לספירה של 72.

dimensions_by_chriscold_dbsdzez-pre

המדיטציה של היום נמצאת למטה, אנא תהנו!

Leave a Reply