با گذشتن از دیوارهای ابعادی ، دروازه 977777 ، به شما تبلیغ می شوید

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست در ساعت 8:08 عصر ، در تاریخ 3 بعدی 61420 ، موارد زیر 3: AM این روز جدید را شروع می کند. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞07A4∞-6S6A6S6A7A8∞-∞IGGGGG∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200613_1926176966718639777754046.jpg

– گایا در یک محیط روحیه آتش است که خانه ترجیح شعله بنفش است ، این بدان معنی است که ما در مکانی برای انتقال معنوی قرار داریم و بنابراین باید برای پیاده روی حرکت کنیم. به گفته این ، بشریت باید بحث و گفتگو را به عنوان جمعی شروع كند كه می خواهد خودش را به كدام سمت ببرد. بی تردید بشر واقعاً به مسئله تبدیل می شود ، زیرا به نظر می رسد رها کردن پیر به عنوان بزرگترین بدبختی در حال حاضر است. فقط به یاد داشته باشید ، شما نمی توانید همان کسی باشید که می خواهید باشید و در همان زمان که هستید باشید.

لازم به ذکر است که Archangel Jophiel در تمام طول روز است که با توجه به شدت آن تعجب آور است.

ظاهر اعداد خالص IGGGGG دروازه ای به نام “977777 دروازه” را رونمایی کرده است و این دروازه تأثیرات شگفت انگیزی در واقعیت کلان ما دارد. این درگاه / پورتال به اندازه کافی بزرگ است تا موجودات بسیار پرانرژی ، فناوری بیشتر و حتی ارتقاء شدیدتری را در خود جای دهد. این همچنین باعث می شود تا نور بعدی بالاتر بر روی همه چیز پنهان بدرخشد ، و این دقیقاً همان چیزی است که ما امروز می خواهیم ببینیم ، درخشش نور بر روی همه چیزهایی که در سایه ها کمین می کنند.

– انرژی های شدیدی که وارد می شوند فراتر از هدفمند است و قبل از شکست کامل شومان ، قرار است نمایش شگفت انگیزی را به نمایش بگذارد. این غیر منتظره نیست و ما می توانیم ببینیم که اگر شومان قادر به اندازه گیری آن باشد ، این انرژی ها در دهه 300 به خوبی طی می شوند. به حقیقت گفته می شود ، به همان اندازه که در مورد این انرژی ها می دانیم ، هیچ راهی برای شناخت دقیق میزان تأثیر آنها بر ما وجود ندارد.

– با تاریکی سازمان یافته تصمیم گرفته شده است که بیشترین انتخابات که در این سال سه بعدی برگزار می شود یا ثابت شود ، یا اصلاً ادامه نخواهد یافت. استراتژی آنها این است که به ناآرامی های گسترده در مورد مردم بپردازند تا جایی که امکان انجام هر نوع روند انتخابات معتبر وجود نخواهد داشت. این چیزی نیست که خود را برطرف کند و در واقع ، اوج بزرگی را در جدول زمانی سه بعدی خواهد داشت که تاریخ از آن به عنوان یک مرجع یاد خواهد کرد. این و بسیاری موارد دیگر در جدول زمانی 3D اتفاق می افتد اما از منظر 5D ما فقط برای اهداف آموزشی مشاهده می کنیم.

– ما با بسیاری از مجموعه های مختلف آگاهی متصل هستیم که همگی شخصیت منحصر به فرد ما را ایجاد می کنند. اکنون که تعداد بیشتری از این مجموعه ها به صورت آنلاین عرضه می شوند ، پیشرفت های بیشتری را که می توان انتظار داشت تجربه کنیم ، داریم. گفته می شود که مجموعه های دوازدهم بعدی شروع به درگیر شدن در توده های عمومی کرده اند و این نتایج به طرز حیرت انگیزی جادویی خواهد داشت.

– برای صعود به ابعاد ، باید از دیوارهای بعدی عبور کنید (به اصطلاح). این اتفاق با یک گذار جسمی رخ می دهد و به همین دلیل است که حوادث شدید به جهش های حاد آگاهی متصل می شوند. ذهن انسان از این رویدادها برای کمک به هضم تغییراتی که تجربه کرده است استفاده می کند. این کار در هر دو جهت به همان روش کار می کند ، زیرا می تواند در جهش آگاهی یا از بین بردن آن آشکار شود ، به هر طریق ، ذهن آگاه ما برای علامت گذاری تغییر نیاز به یک مرجع وجود دارد. این مورد در مقیاس کلان در مقطعی از آینده نزدیک ما اتفاق خواهد افتاد و به یادآوری این امر کمک خواهد کرد.

– سطح موفقیت لژیون کارگر سبک وزن در قبال تکالیف روزانه کاملاً باورنکردنی است. این آشکار است و توسط چندین منبع گزارش شده است ، براوو!

20200613_1927453701682413526024637.jpg

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)

تیم Violet Flame در 9 است این گزینه بهینه خود را دارد.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Dabriel، Archangel AF، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Harah ، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Adonachiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Varhmiel، Archangel Adonai، Archangel Daiquiel، Archangel Daiquiel، Archangel Dangel

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت و قدرت عظیم به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(فعال)
کمال آسایش Archangel Ariel ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است در شما احضار کند. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(منفعل)
پیشانی Archangel Camael بینشی در استعدادها و توانایی های درونی شما به شما می دهد. قبل از مدیتیشن قصد را تنظیم کنید و از آن استفاده کنید ، پشیمان نخواهید شد.

(منفعل)
کلید جهانی Archangel Raziel به شما امکان می دهد تا به همه خرد ، دانش و پادشاهی دسترسی داشته باشید. این یک سواری شگفت انگیز و وحشی است که می تواند شما را به هر مکانی سوق دهد. من مطالعه Archangel Raphael و Archangel Pyramid کریستال مایکل را پیشنهاد می کنم.

(منفعل)
بوتونن Archangel Iofiel زیبایی خود و هر آنچه را که مورد بررسی قرار می دهید ، تقویت می کند. این مانند همه ابزارهای منفعل باید به شما اجازه کار از طرف شما داده شود.

(منفعل)
صداهای تابناک Archangel Jeduthun شگفت انگیزترین افراد را به زندگی شما جلب می کند و همچنین با صداهای کیهانی زیبا ، محیط اطراف خود را تقویت می کند. این در واقع یک تقویت کننده خوشحال است.

(منفعل)
دستبند جوی Archangel Jefisca یک عنصر جالب را برای شبهای شما به ارمغان می آورد. Jefisca فرشته است که مسئولیت گردهمایی ها را برعهده دارد ، در صورت تمایل به برگزاری آن ، وی به عنوان یک برنامه ریز حزب توصیه می شود.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200613_1929033260778162867282371.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

از جدول زمانی ما دفاع کنید و جدول زمانی 5D را با نور فلزی محکم کنید. به وب بندهای جدول زمانی چند جهانی که در بعد ششم واقع شده است بروید. به راحتی می توانید یک جدول زمانی 5D را با یک هاله نیلی تشخیص دهید ، آنها را بیابید و سپس نور پلاتین را در اطراف تمام جدول زمانی 5D که پیدا می کنید قرار دهید.

در حالی که شما آنجا هستید …

شبکه های دروغین قانون جهانی باید نابود شوند. موجودات شیطانی غیر فیزیکی آموزه های دروغین بسیاری را در یک حلقه هولوگرافی قرار داده اند و به شبکه واقعیت ما پیوسته است. این به معنای فروش این حقایق دروغین با اتصال ذهن ناخودآگاه بشر به بشریت بود.

ما باید چشمه های نور را عملی کنیم زیرا آنها همه مواد متراکم را بیرون می کشند و واقعیت ما را از درون پاک می کنند. این همه تاریکی ناخوشایند را از همه چیز دور می کند و نور خالص را جایگزین آن می کند. برخی از مردم این ابزار را نسیم خنک خوانده اند زیرا نور مانند باد متورم می شود ، اما مهم نیست که آن را چه می نامید ، آنها را با تعداد 72 عدد بر روی زمین و کهکشان اجرا کنید.

Gaia درخواست شعله ور شدن شعله بنفش می کند ، شما چندین بار در روز تبلیغ می کنید تا این کار را توسط دروازه های شماره انجام دهید (11:11 ، 1:11 1:23 و غیره …). لطفاً حداقل آن را برای حداقل 72 بار آن را مدیریت کنید و در طول روز به دنبال سایر نیروها باشید.

برای کمک به بشریت در داشتن آرامش خاطر ، انرژی پایدار منبع خالق بی نهایت در حال گسترش را برای هر یک از فرزندان مادر زمین می آوریم. حداقل یک سرعتی 72 برای نور و یاقوت سرخ به زمین و همه ساکنان آن بفرستید.

dimensions_by_chriscold_dbsdzez-pre

مراقبه امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply