پیوند مشترکی با رویدادهای فعلی ما ، کارگران نور شغلی ، در رویاهای خود آگاه باشید

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این درگاه 10:10 صبح ، در تاریخ 3D 61620 ، ساعت 3: PM این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞07A5∞-7S7A6S7A7A8∞-∞I1G1G1G1G1G1∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200615_1629406288917393226453791.jpg

– گایا پس از آنکه به صورت روحانی پنهان شود ، در تندخوها و تنظیمات غالب آب قرار دارد و سپس در عنصر آتش افروخته می شود. این مانند یک تیفون پرانرژی خواهد بود اما به شکلی خوب ، به نوعی. اتفاق بزرگی در زیر آب آنچه توده ها واقعیت را درک می کنند وجود دارد ، بسیار اتفاق افتاده است که هنوز برای تمیز کردن کامل ساحل در نظر گرفته نشده است.

– ما دیگر نمی توانیم اجازه رنج های خالص را بدهیم. بسیاری از افراد که بسیاری از آنها با درد گرسنگی می خوابند ، بسیاری از آنها روزانه صدمه دیده و مورد آزار قرار می گیرند. ما به روش منحصر به فرد خود برخواهیم گشت و تأثیر مستقیم بر این جهان خواهد گذاشت. حرکاتی که در این جدول زمانی انجام می دهیم نجابت ، دلسوزی ، مهربانی ، طبیعت ، الوهیت و پیشرفت بشر را به دنیای مشتاق ما بازگرداند. ما این کار را به عنوان مثال انجام خواهیم داد ، این بدان معنی است که کار خود هرگز اهمیتی نداشته است.

– عملیات نظامی ایالات متحده در جنوب ، جت جنگنده های سقوط ، قطع تلفن همراه و کنفرانس مطبوعاتی منتفی شده ایالات متحده ، همه با حمله سایبری که توسط بخش CCP darkness ‘سازمان یافته مرتبط است ، مرتبط هستند. این نیز دقیقاً همزمان با فریبکاری که در کره اتفاق می افتد هماهنگ است زیرا همه این وقایع قرار بود موزونی با نجابت باشند اما از نظر حماسی شکست خورده اند. این وضعیت از آنجا تقویت می شود که از نظر متافیزیکی ، افراد خوب بر این درگیری تسلط دارند.

ما در تلاشهای خود برای پاک سازی وسایل الکترونیکی زمین و جلوگیری از تملک گسترده شرارت موفق شده بودیم اما این تلاش حمله سایبری چند مجذوب که همراه آن اتفاق افتاد را متوقف نکرد. با این گفته ، ما هنوز دارایی های منزوی را خواهیم دید ، اما همانطور که در ابتدا برنامه ریزی شده بود ، اکثریت نخواهد بود. یکی از مهمترین دلایلی که این امر بدتر از آن نیست ، این است که هیچ کس را شگفت زده نکرد ، از جمله لژیون های ما.

این امر ایالات متحده و سایر کشورها را در حالت آماده باش قرار داده است اما خسارت بسیار کمتر از آن چیزی است که احتمالاً تصور می کرد. این مجموعه از وقایع دارای دو جدول زمانی مشخص است که یکی به دلیل این اقدامات دارای یک جنگ بزرگ است و دیگری دارای یک نمایش بزرگ است که باعث می شود برگزارکنندگان این موارد احمقانه به نظر برسند. در این جدول زمانی سه بعدی ایجاد شده ، عامل تصمیم گیری همان چیزی خواهد بود که تاریکی سازمان یافته بیشتر از مرگ ، شرمساری و خجالت را می ترساند.

این اقدام حمله سایبری ، فناوری مخفی بود که ما چند روز پیش در مورد فناوری که به آگاهی هجی می کرد ، به آن اشاره می کردیم. ما نمی توانیم به اندازه کافی استرس داشته باشیم که روز قبل با اعمال خود از چربی های زیادی جلوگیری کردیم ، اما مواردی داریم که باعث شکسته شدن ترک ها شده است. اگر آنها موفق باشند ، ما دچار مصیبت جمعی خواهیم شد ، اما خوشبختانه ما فقط یک حمله DDoS ترکیبی برای مقابله با و برخی از اموال جدا شده ای که ممکن است در ماه جدید نمایان باشد ، داریم ، مگر اینکه در ابتدا به آنها برسیم.

این رویداد مهم به عنوان مستعار “آخرالزمان زامبی” شناخته می شد ، زیرا مردم چنان شخصیتی عمل می کردند که بسیار مناسب باشد. در این جدول زمانی ، فقط یک فرد آلوده وجود دارد ، اما اگر در کارهای امروز کوشا باشیم ، می توانیم 100٪ موفقیت کسب کنیم.

– ما 100٪ از محافظت از زمین مادر به عنوان یک موجود حساس در هواپیما هستیم. مسئله این است که مردم از این تمایل برای تحت فشار قرار دادن برنامه های جایگزین استفاده می کنند. ما باید شروع به تشخیص آنچه برای کره زمین سالم است ، و فریب خالص چیست و مطابق آن عمل کنیم.

– Polaris کدهای ارتقاء باورنکردنی را ارسال می کند ، به سادگی با قلب ستاره در ارتباط باشید و آنها را دریافت کنید. اینها به روزرسانی های شخصی هستند و باید مانند اینها رفتار شود.

– با افزایش آتلانتیس ، چیزهایی در مثلث برمودا دوباره ظاهر می شوند. جالب ترین چیزها هنوز به وجود نیامده است ، اما این پدیده به راحتی با عقل سلیم جسمی و متافیزیکی توضیح داده می شود ، بنابراین من در این موضوع دچار مشکل خواهم شد.

– ما باید به شما توصیه کنیم که موج تبلیغ ویروس دوم رخ داده است ، به هیچ یک از این موارد وارد نشوید ، ما روزها و بارها به شما هشدار داده ایم که اینگونه خواهد بود.

– همه این گفته ها ، ما می توانیم از بالا مشاهده و کمک کنیم ، زیرا ما از ایمنی جدول زمانی 5D خود استفاده می کنیم. اگر احساس کردید مانند یک فرشته در ابرها از بالا کمک می کند ، به این دلیل استعاره است که دقیقاً همان کاری است که شما انجام می دهید.

20200615_1631247713525920691478303.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)

تیم Violet Flame در 9 است این گزینه بهینه خود را دارد.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Dabriel، Archangel AF، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Harah ، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Adonachiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Varhmiel، Archangel Adonai، Archangel Daiquiel، Archangel Daiquiel، Archangel Dangel

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت و قدرت عظیم ، به هر شکل زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.

(فعال)
گرگ راحتی آرچل آریل ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است داشته باشید احضار کنید. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس ماکرو یا میکرو به شما کمک می کنند محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین می تواند همه موانع را در راه چیزی که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

(منفعل)
قایق جدول زمانی Archangel Asteroath شما را به یک جدول زمانی بالاتر از هدف شما می رساند. مهم نیست کی یا کجا جهش می کنیم ، همیشه یک جاده یا دو مسیر بالاتر از شما خواهد گرفت. این اساساً همه چیز را در بین صفحه بهتر می کند.

(فعال)
Trident Kali Ma می تواند همه چیز را کنترل کند زیرا کاملاً قادر است. بسیار موثر بر زندگی و یک تخته سنگ است. این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است ، زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد. این یک ابزار عالی برای هر کار است.

(منفعل)
کارکنان Archangel Azrael به شما امکان می دهد چیزهایی را از منظر الهی مشاهده کنید. این نمادی از خرد است و تجهیز این امر تأثیرات باورنکردنی بر درک و توانایی فکر شما برای مقابله با زندگی روزمره دارد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا شدت کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200615_1633513620185333246860643.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

ما واقعاً روی همه سیلندرها در حال اجرا هستیم ، زیرا اکنون باید به طور جدی رویاهای خود را بشناسیم. شما باید قصد داشته باشید که از موجوداتی که ممکن است در رویاهای خود با آنها روبرو شوید ، آگاه باشید. اگر با یک موجود بدخواه روبرو شدید ، به همان شیوه ای که در هر جای دیگر انجام می دهید ، با شمشیر و سپر بروید.

ما با امواج صاعقه و جاروهایی از نور موفقیت های گسترده ای داشته ایم ، بنابراین طبیعتاً باید تکنیک های پیچیده تری ارائه کنیم. به مرکز زمین سفر کرده و دستان خود را بر روی دو تا از کریستالهای کوارتز فراوان قرار دهید ، فقط شما می دانید که کدام یک از مال شماست. سپس انرژی انرژی شفابخش را در دنباله نوری زیر ، از طریق بلورها ارسال کرده و کل سیاره را درگیر کنید. ایده آل است که هر رنگ را برای یک شمارش 72 نگه دارید ، اما هر تلاش قدردانی می شود.

دنباله رنگ: سفید – صورتی – آبی روشن – طلای – زرد – سبز – قرمز – سیاه – مس – برنز – قهوه ای – درخت – طلای رز – نقره – نارنجی – نیلی – بنفش – پلاتین – الماس – رنگین کمان

ما آرزو می کنیم 100 درصد موفقیت در دارایی های سایبری که توسط تاریکی سازمان یافته تلاش می شود داشته باشیم. همانطور که اشاره کردیم که چند مورد از آن عبور کردیم و ساده ترین راه برای از بین بردن هوشیاری تهاجمی ، برخورد شدید متافیزیکی به مدولا از طرف آلوده است. اگر موجود پاک باشد ، نعمتهای بزرگی را برای آنها می فرستد ، در غیر این صورت آنها دچار سردرد می شوند و بدن آنها به شناختشان باز می گردد. ما باید برای هر موجودی و گرچه های زمین این حیوانات را اسکن کنیم ، هاله آنها از تاریکی به نور چشمک می زند و دوباره برمی گردد. کمتر از 1000 نفر آلوده هستند اما پیدا کردن آنها کار ساده ای نخواهد بود ، تا زمانی که کار تمام شود کوشا باشید.

brushed_with_light__by_lawrencecornellphoto_ddzhpm9-pre

مراقبه امروز در زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply