به روزرسانی های “The Head Honcho” ، ما در حال رسیدن به موارد خوب هستیم و از یک منبع غیرمترقبه محافظت می کنیم

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان این پست 11:11 دروازه عصر ، در تاریخ 3 بعدی 61720 ، ساعت 3: صبح این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞07A6∞-8S8A6S8A7A9∞-∞I2G2G2G2G2G2∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200617_1500593064733109860417150.jpg

– گایا دوباره به محل آتش سوزی رفت و در میان آب و آتش به طرز مختلفی جست و جو کرد و چندین عنصر را رد کرد. این دلیل سردرد خفیف ، بی نظمی و احساس خفیف خفیف است که در حال حاضر برای ما اتفاق می افتد. این نیز می تواند به راحتی با علائم عروج و بروزرسانی اشتباه گرفته شود ، اما اخلاق داستان این است که طبیعی است.

– ما در حال دریافت نسخه های جدید از “The Head Honcho” هستیم ، بنابراین باید بگوییم. هیچ کس تصوری ندارد که چه زمانی انتظار داشته باشیم که این ظاهر به عنوان خواست “خالق بی نهایت در حال گسترش منبع” بالاتر از سطح هوشیاری همه باشد ، اما ما می دانیم که حتما حماسه است. بله ، احساسات شما به دلیل همه اینها ممکن است غیرقابل کنترل باشد ، اما باور کنید ، اینگونه نیستند.

– بعد از صحبت طولانی با یک فرشته که مایل به ناشناس ماندن است ، مشخص است که ما تقریباً در جریان خوبی هستیم ، اما هنوز تجربیاتی وجود دارد که قبل از این اتفاق می افتد.

– به نظر می رسد که قمرهای جدید و کامل به طور مداوم توسط لاکشمی و انرژی جادوی سفید اسکورت می شوند ، (همانطور که در تقویم مشخص است) این استراتژی لژیون ها برای جلوگیری از ربودن های تاریک بوده است و بسیار خوب کار می کند. این چیزی بود که با حکمت آسمانی آغاز شد ، زیرا مشاغل عالی درجه 13 شروع به تأثیر مستقیم بر واقعیت و هوش موجود ما می کنند.

– ما شاهد هستیم که بسیاری از افراد توصیه می کنند روند بخشش را شروع کنند و لژیون های ما در این بیانیه محکم ایستاده اند که ، اولین قدم در بخشش متوقف کردن جرم است ، سپس می توانید بعد از افزایش صدمه ، صلح را با اوضاع پیدا کنید. شما نمی توانید زخم را بهبود ببخشید در حالی که چاقو هنوز داخل دهان است. اگر کانالهایی را می خوانید که خواستار این کار هستند ، فریب مستقیم است.

– حملات سودو سایبر به یک نبرد عقب و جلو تبدیل شده و از پایان آن دور است. این اتفاقات خوبی را درباره دشمن مشترک مردم و آنچه در دوره فن آوری به نظر می رسد ، نشان می دهد.

– زمانی که ما در مورد دستگیریهای بزرگ پدوفیلی به آن اشاره می کردیم ، قرار است بر ما بگذرد و بیشتر عدالت که در این دوره اتفاق می افتد هرگز فراموش نخواهد شد ، برخی از آنها در حال حاضر شروع به فریب زدن کرده اند. این شامل عواقب سنگینی نیز می شود. PSE & G قصد دارد برای شروع آتش سوزی های جنگلی اقدام کند. لازم به ذکر است ، این همگام سازی دقیقی با یک ناهنجاری قدرتمند در مورد هدف قرار دادن نیوجرسی ، ایالات متحده ، و دوچرخه سواری در پیاده روی مرگ 3 زندگی من که چشم اندازها شامل این مباحث خاص است.

– بشریت باید تصمیم بگیرد که آیا کار بخشی از آن فردا است یا خیر. آیا افراد اهداف خود را بدون ارز پیوست دنبال می کنند؟ آیا هیجان پیشرفت بر شهوت تنبلی غلبه خواهد کرد؟ بشریت باید تصمیم بگیرد زیرا “هیچ تصمیمی” کمتر از نتایج بهینه حاصل نمی کند.

– جنگ معنوی تحت سلطه نور است. این بدان دلیل است که هر چقدر سخت بود و یا آنچه پیش رو بود ، الوهیت هرگز ترک نمی شود. کارگران سبک همچنان به فشار خود ادامه می دادند تا وقتی ارگانیسم وجود نداشت که آنها را احساس نکند. به همین دلیل است که حساس ترین موجود (که به معنای شهودی) کهکشانی ها به زمین آمده اند تا شاهد باشند تولد یک نژاد پرشکوه موجودات است.

– اگر بپذیریم که رمزگذاری سابالیکیال توالی عدد زیر را بپذیریم ، می توانیم یک فلاش از فیزیکی بالاترین سطح الوهیت را مشاهده کنیم. به راحتی به شماره زیر با هدف ارتباط با هدایای آن زل بزنید.

(((2225554244554)))

– اجازه ندهید که نفس درگیر تواناییهای شما باشد. ناامنی در حال حاضر وحشی است و آخرین کاری که باید انجام دهید شک به خودتان است. زمان تمرین تمام شده است ، اگر اینجا هستید ، آماده هستید.

20200617_1502054829230249346023712.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)

تیم Violet Flame در 9 است این گزینه بهینه خود را دارد.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Dabriel، Archangel AF، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Harah ، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Adonachiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Varhmiel، Archangel Adonai، Archangel Daiquiel، Archangel Daiquiel، Archangel Dangel

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت و قدرت عظیم به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل)
ساعت مچی واهو مانا به شما اجازه می دهد تا احساس مثبت یا فکر خود را حفظ کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد ، و از مداخله مسافران زمان شرور جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند اجازه می دهد

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود ، این امر به داوران روح اجازه می دهد تا از قبل آشکارتر باشند.

(منفعل)
بوتونن Archangel Iofiel زیبایی خود و هر آنچه را که مورد بررسی قرار می دهید ، تقویت می کند. این مانند همه ابزارهای منفعل باید به شما اجازه کار از طرف شما داده شود.

(منفعل)
صداهای تابناک Archangel Jeduthun شگفت انگیزترین افراد را به زندگی شما جلب می کند و همچنین با صداهای کیهانی زیبا ، محیط اطراف خود را تقویت می کند. این در واقع یک تقویت کننده خوشحال است.

(منفعل)
دستبند جوی Archangel Jefisca یک عنصر جالب را برای شبهای شما به ارمغان می آورد. Jefisca فرشته است که مسئولیت گردهمایی ها را برعهده دارد ، در صورت تمایل به برگزاری آن ، وی به عنوان یک برنامه ریز حزب توصیه می شود.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200617_1503113547148798425430902.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

آیا ما هنوز گرم شده ایم؟ با گذشت زمان ، شاهد خواهیم بود که مسائل پیچیده تر می شوند. ما آماده هستیم تا به همه نیروهای قادر مطلق دنیای جسمی خود فرمان دهیم ، کار بزرگ را ادامه دهیم.

ما پل بین فیزیکی و غیرفیزیکی را تخریب خواهیم کرد و یک قدم دقیق آنها را در یک زمان ادغام خواهیم کرد. راه اندازی مجدد شبکه های قدیمی به تکمیل است و مرحله بعدی ، برداشتن پیش بینی های دروغین در حال آغاز است. بعد 4 پروژکتورهای کاذب بسیاری دارد که مانند پروژکتورهای قدیمی فیلم ظاهر می شوند. پس از تخریب این پیش بینی ها ، ما به جمعی عمومی اجازه خواهیم داد تا قبل از حرکت به مرحله بعدی این پروژه ، آن را تنظیم کنیم. این یک استراتژی مشابه با هر ماهواره است ، از شمشیر و سپر استفاده کنید ، و به دلیل اینکه موجودی حساس نیست ، می توانید آنها را با در نظر گرفتن صفر نابود کنید.

بیشتر اینها ، اگر همه دولتهای زمین نباشند مورد حمله ی موجودات ستاره بدخواه قرار گیرند که به دنبال تصرف بیشتر نفوذ در این کشور هستند. به یاد داشته باشید ، ما باید بدون توجه به آنچه در مورد دولتهای آنجا احساس می کنیم ، این امر را در هیئت مدیره متوقف کنیم. این نکته در کنار این نکته است که این موجودات بدخواه می توانند به مراتب بیشتر از هر دولت بشری آسیب وارد کنند ، ما باید مطابق قوانین کهکشانی باشیم که همه توافق کرده ایم از آنها پیروی کنیم. از تمام شهرهای پایتخت در برابر هواپیماهای ناپسند تاریک هورایی که در بالای هر شهر اصلی روی زمین پارک شده اند ، محافظت کنید. بهترین مسیر برای این نوع کارها این است که به محض شناسایی یک هاله تاریک ، با یک شمشیر و سپر به آنها بروید.

پورتال بزرگ کهکشانی استرالیا بصورت رسمی آنلاین است ، بسیاری از کشتی ها از طریق این روش وارد می شوند و ما باید اطمینان حاصل کنیم که آخرین کشتی برای مقاصد تاریک از طریق هاله آنها بررسی می شود. اگر این یک کشتی دوستانه است ، با آغوش باز از آنها استقبال کنید ، اگر درست آن را به عقب برگردانید که از آن بدست آمد. قرار نبود این پورتال افتتاح شود ، ما تنها خط دفاعی هستیم که دارد و هیچ کس دقیقاً مطمئن نیست که چه چیزی از آن بیرون خواهد آمد. به عنوان یک لژیون ، تصمیم خواهیم گرفت که بعد از مقایسه یادداشت ها ، این پرتال را ببندیم یا خیر.

dreadnought_by_pitnerd_ddzh421-pre

مراقبه امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

https://www.youtube.com/watch؟v=wMMqiQ2awcE

Leave a Reply