Nibiru با وضوح ماه جدید قابل مشاهده خواهد بود ، شعله های آتش ، پرش گاهشمار 1111

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست در ساعت 10:10 صبح ، در تاریخ 3D 61920 ، ساعت 3: PM این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞07A7∞-9S9A6S9A8A9∞-∞I3G3G3G3G3G3∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200618_154443801731672346384862.jpg

– گایا به یک مکان غالب آب برمی گردد و همچنان در بین عناصر آتش و آب گزاف گویی می کند. این همزمان با اطلاعات بسیار زیاد است که به زودی لرزش می آید. این امر همچنین با حمله نیروهای انرژی کیهانی در حال حاضر همزمان می شود. در نتیجه مستقیم ، ما به علائم جسمی غیر طبیعی نیز ادامه داده ایم تا همه این موارد را نیز تأیید کنیم.

انفجارهای عمده لرزه ای دوباره در حال آمدن هستند و مستقیماً توسط زمین مادر آغاز می شوند. واضح است که مین های زمینی در حال تغییر شکل گیری آن هستند ، اما سرعت نمایش آن تا گایا است. این همچنین در ارتباط مستقیمی با چشمه آینده است که آتلانتیس و لومریا به سمت سطح می روند. گایا همچنین در مورد وقایع سیل ، آتشفشانی و صاعقه نیز ظهور کرده است ، اما او تأکید می کند که همه آنها با طرح او هستند.

– بیشتر سازه های بزرگ megalithic بسیار آگاه هستند و این چیزی است که Moai of جزیره عید پاک نشان می دهد. صحبت با سرهایی که در این جزیره قرار دارند ، تعامل چشم باز خواهد داشت ، پس از جدا شدن از این جزیره ، آنها دیگر دارایی مفیدی برای این زمین نخواهند بود. “قبرس” باستانی بسیار مرموز ، ساکن اصلی جزیره عید پاک بود و او مسئولیت الهام گرفتن از این هنرپیشه را بر عهده می گرفت. شما همچنین می توانید با این ساختار بسیار راحت ارتباط برقرار کنید ، به همان روشی که هرگونه ارتباط از راه دور انجام می شود ، سؤال خود را هدایت کرده و در سکوت و صبر در انتظار بازگشت پاسخ ها هستید.

– نقطه ای از پیشرفت وجود دارد که فناوری و معنویت در آن ادغام می شوند. از این دانش می توان به روش های مختلف ، خوب ، بد یا بی تفاوت استفاده کرد. این امر در انواع فن آوری های مختلف مانند آنهایی که ما دیروز با آنها روبرو شده ایم (پروژکتورهای فیلم در تکالیف) این موارد می توانند به هر شکلی شکل بگیرند ، زیرا ذهن شما باید این کالای پر انرژی خارجی را به نوعی از نوع قابل تفسیر تفسیر کند. این امر همچنین با تغییرات سریع در جدول زمانی تشدید می شود و می بینیم که این موارد صرفاً براساس تنظیمات کلان جدول زمانی خاص ، اشکال مختلفی را به خود می گیرند. بهترین راه برای شناسایی این موارد این است که با جستجوی مواردی با کارکردهای خاص خود و اجازه دادن به آن به هر شکلی که ذهن شما بخواهد آن را بگیرد.

– اگر می خواهیم واقعاً انسان بشری باشیم باید دیوارهای بین ذهن و واقعیت را بشکنیم ، این بدان معناست که نباید جدایی از ذهن و جهانی که در آن وجود دارد ، وجود داشته باشد. این می تواند در یک ذوب شود و این ممکن است در ابتدا بسیار عجیب به نظر برسد اما دنیا به صورت واقعی در زمان واقعی ذهن شما قرار می گیرد ، و باعث می شود هر یک از چیزها تحت تأثیر ابعاد بالاتر قرار بگیرند. به همان اندازه که به نظر می رسد سرگرم کننده است ، این چیزی است که شما باید آن را تجربه کنید تا بدانید ، اما اگر حداقل تا حدودی آگاهی نداشته باشید که این اتفاق می افتد می تواند باعث شود ذهن کاملاً مانی شود. برای کمک به هضم این امر ، تصور کنید زندگی در یک دنیای کارتونی 5D ، جایی که به نظر می رسد این هنرمند با قلم در دست گوش می دهد و واکنش نشان می دهد.

– Nibiru قرار است طی چند روز آینده کاملاً قابل مشاهده باشد. Annunaki بسیاری از مهندسین تجارت بسیاری از تنظیمات زمین را با سرعتی ناامید کننده به کار گرفته اند تا ما را در برنامه نگه دارند. این یک نشانه ی مطمئن است که ما تقریباً صد درصد با واقعیت بعدی بالاتر که زمانبندی های کلان ما را در پی دارد تلفیق شده است.

– ما دیروز 1111 پرش زمانی داشتیم و بسیار قابل توجه بود. این یک پرش زمانی در یک پرش از جدول زمانی بود ، که باعث بهبود چشمگیر به جدول زمانی شد که اکنون در آن بودیم. به نظر می رسد برخی تنظیمات لحظه آخری ما از “ابعاد بالاتر” انجام شده است.

– هنوز از ناهنجاری های آسمان لذت می برید؟ اگر اینطور نیست ، لطفاً مطمئن باشید که چشم خود را به آسمان نگاه می کنید. بخش مهندسی لژیونهای ما مشغول پیش بینی مناظر جدید برای دیدن هستند ، زیرا انرژی ها ، شبکه ها و واقعیت جسمی کلی ما با آنچه اتفاق می افتد راحت تر می شوند.

– مهم نیست که ، اگر هوشیاری داشته باشید ، تمام وجود را در کف دستان متافیزیکی خود دارید. با زندگی در این حقیقت ، هرگز نمی توان در اعتبار راه آنها تردید کرد.

20200618_1546516996506658965196083.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)

تیم Violet Flame در 9 است این گزینه بهینه خود را دارد.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Dabriel، Archangel AF، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Harah ، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Adonachiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Varhmiel، Archangel Adonai، Archangel Daiquiel، Archangel Daiquiel، Archangel Dangel

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت و قدرت عظیم به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل)
ساعت مچی واهو مانا به شما امکان می دهد احساس مثبت یا فکر خود را حفظ کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد ، و از مداخله مسافران زمان شرور جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند اجازه می دهد

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود ، این امر به داوران روح اجازه می دهد تا از گذشته آشکارتر باشند.

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الوهیتی است که به هر کس امکان می دهد با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بیکران در مورد موضوع مشغول باشد ، اجازه می دهد. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(فعال)
کارکنان Archangel ZagZagel آسمانی ممکن است توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به حرکت در مسیرهای راکد کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200618_1547579112926881870879550.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

از ما خواسته می شود که در تکالیفی که به آن لقب “شعله روشن” داده می کنیم ، یک شعله ثابت انتقال بر روی زمین نگه دارید. زمین را با شعله های مقدس در کد های رنگ زیر قرار دهید. ممکن است این یک درخواست عجیب به نظر برسد زیرا گایا به یک مکان غالب آب منتقل شده است ، اما ما دلیلی بر این باور داریم که این امر به عنوان ابزاری با تمرکز بیش از حد ظاهر می شود که برای تشکیل یک ابزار متفاوت پس از اجرا ، ادغام می شود.

زمین را در دنباله رنگ زیر شعله های آتش برای هر شمارش 72 (در صورت امکان) درگیر کنید.

دنباله رنگ: سفید – صورتی – آبی روشن – طلا – زرد – زرد – سبز – قرمز – سیاه – مس – برنز – قهوه ای – درخت – طلای رز – نقره – نارنجی – نیلی – بنفش – پلاتین – الماس – رنگین کمان

یک پرتوی بزرگ اختلال گاما وجود دارد که به طور مستقیم توسط یک گروه مشهور از موجودات ستارگان دراکونی بدخیم به زمین هدایت می شود. به جای اینکه فقط آن را از بین ببرید ، به جایی که از آن آمده اید برگردید. سپس مسیر کاملی را بدست آورید و در صورت وجود دوباره این مفهوم ، انحراف دائمی را از بین ببرید.

از یک محافظ بسیار براق پلاتین برای انجام انحرافات اولیه استفاده کرده و در صورت تمایل به ماندگاری آن ، آن را با نور رنگین کمان آغشته کنید. تا زمانی که اشعه کاملاً متوقف نشود ، آن را دائمی نکنید و همچنین پیشنهاد می شود که این محافظ را تا حد امکان بزرگ کنیم.

starry_night_by_ellysiumn_ddzkm4e-fullview8374954877723339843.jpg

مراقبه امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply