هزاره دروازه ، فرشته ساموئل ، ارتش Terracotta ، طوفان انرژی

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست 5:55 به وقت عصر ، در تاریخ 3D 62020 ، ساعت 3: صبح این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞07A8∞-∞TA7TA8A9∞-∞I4G4G4G4G4G4∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200620_0941114301627912918158400.jpg

– گایا دوباره در حال آتش سوزی است و شعله ی بنفش بسیار شلوغی را به خود جلب کرده است ، اما او همچنان در حال جابجایی بین عناصر آب و آتش است. وقایع جریان و استعاره متافیزیکی مطمئناً نشانگر این است که ما تغییرات عمیقی را پشت سر گذاشته ایم ، اما می توانیم اطمینان دهیم که این حتی جزئی از آنچه پیش می آید نیست.

پیام های واضح امروز در تقویم وجود دارد زیرا تاریخ روز بیشتر به عنوان کد بارگیری از تاریخ در حال حاضر خوانده می شود. وقتی به هر بخش خیره می شوید ، پیام های مختلفی را که از ابعاد بالاتر وارد می شوند ، به وضوح احساس می کنید.

– در اخبار سه بعدی مختصر … سازمان های دیگری که مشخص نیست در رویدادهای جاری درگیر هستند می خواهند از موج تبلیغاتی دوم coronavirus برای آزادی سلاح های بیولوژیکی استفاده کنند ، اما این کار نخواهد کرد. EMF ، سایبر و سایر حملات برنامه ریزی شده توسط سازمان دولتی مورد علاقه سازمان تاریکی بسیار ناچیز از موفقیت خواهد بود.

– در جدول زمانی 5D ما باید رها شویم ، اگر بخواهیم کاملاً در یک تجربه 5 بعدی ظهور کنیم ، باید تمام روشهای قدیمی خود را پشت سر بگذاریم. ما باید با هر دو بازو ، دست و قلب به آنچه بود ، رها شویم. این جهان هرگز به این صورت نبوده است ، خیلی سریع تغییر می کند و بنابراین نمی توانیم به هر چیزی که فکر می کردیم می دانیم ، چسبیده باشیم.

– ما به عنوان یک سیاره فیزیکی ، ما تازه “دروازه هزاره” را پشت سر گذاشته ایم ، و این دروازه رسمی به “زمین جدید” است. در زندگی روزمره ما ، این بیشتر از یک حقیقت ناخودآگاه خواهد بود تا یک آگاهانه ، هیچ حکایت از این وجود ندارد که ما واقعاً از این دروازه عبور کرده بودیم ، فقط می دانیم که تازه در واقعیت فعلی ما تجلی یافته است. این کار همزمان با این تئوری مشهور است که هزاره جدید امروز آغاز می شود ، به جای آن که بارها گفته می شود قبلاً گذشته است. اگرچه ، این مانند هر چیز دیگری در معرض عجیب کوانتومی جدول زمانی قرار دارد و می تواند بدون اطلاع قبلی تغییر کند.

در نتیجه مستقیم تحقق “دروازه هزاره” ، روز جدید طلوع کرده است و خورشید مرکزی ما دوباره متولد شده است. این یک روش دیگر برای گفتن این است که مهندسی خورشید مرکزی ما با تمام زنگ ها کامل است و سوت هایی از انواع سطح ارتقا یافته ما سزاوار است. این توسط Anunnaki اداره می شود و این رمز و راز را در مورد کارهایی که آنها با این کار با پشتکار و زحمت در اطراف آفتاب کار می کردند ، استراحت می دهد.

– Archangel ساموئل یک Archangel عالی است که می تواند کارهای بسیار حساس و با سرعت بسیار بالایی انجام دهد. او همچنین بسیار قابل اعتماد ، دقیق و کوشا است ، به خصوص با موضوعاتی که برای شما مهم است. اگر ماشین جدیدی می خواهید ، این فرشته نیست که بپرسید ، اگر برای رفاه خود به غذا احتیاج دارید ، این فرشته ای است که می توانید با آن تماس بگیرید. به عبارت دیگر ، او را از چیزهای بی اهمیت نپرسید و او وقتی بهترین چیزها را ناامید کننده به نظر می رسد بهترین کار را می کند.

– دنیای فانتزی به طور رسمی به واقعیت ما حمله کرده و هر روز بیشتر و شگفت انگیز تر می شود. این همراه با یک آسمان خیره کننده است و یک ویترین پرانرژی از یک ارتقاء با نام مستعار “ارتقاء 4:15” که در مورد آن چیزهای زیادی از آن نمی دانیم علاوه بر این که این یک افزودنی بسیار مثبت در زندگی ماست. این همچنین بدان معنی است که علائم صعود ما همراه با این انرژیهای جدید در حال تغییر است و در حالی که ما در موضوع چیزهای جادویی هستیم؛ ابر گرد و غبار که راه خود را در سراسر اقیانوس اطلس انجام می دهد توسط Archangel Elyon کارگردانی شده است ، بنابراین نگران نباشید.

– ما طوفان انرژی ایجاد کرده ایم که امثال آن قبلاً هرگز دیده نشده است. این موضوع با خنده ای توسط “Artcturians” به ما منتقل شد که گفتند وضعیت ما بسیار چشمگیر است و شتابی که ایجاد می کنیم قابل توقف نیست. آنها عشق و رأی شگفت انگیز اعتماد به نفس برای لژیون های ما را انتقال دادند. آنها همچنین از هرکسی که این مطلب را خوانده است دعوت کرده اند تا در عشق و دوستی به آنها برسد.

20200620_0945186322994090946426379.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.
(فعال ، منفعل و پرخاشگر)
تیم بنفش شعله بنفش بنفش شده است و هنوز در شرایط بهینه 9 قرار دارد. این بدان معنی است که ما چیزی را متراکم می سوزانیم.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Dabriel، Archangel AF، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Harah ، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Adonachiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Varhmiel، Archangel Adonai، Archangel Daiquiel، Archangel Daiquiel، Archangel Dangel

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند همه چیز را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه به میدان نیرو Magnetos است و به هر شکل زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با یک انفجار قدرت عظیم واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الوهیتی است که به هر کس امکان می دهد با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بیکران در مورد موضوع مشغول باشد ، اجازه می دهد. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(فعال)
کارکنان Archangel ZagZagel آسمانی ممکن است توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به حرکت در مسیرهای راکد کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.

(فعال)
کمال آسایش Archangel Ariel ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است در شما احضار کند. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس کلان یا خرد به شما رهنمون می شوند ، محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین می تواند همه موانع را در راه چیزی که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200620_0947045047360666495709088.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

یک کد فرکانس کاذب وجود دارد که توسط یک بازیکن جدید عجیب و غریب در صحنه کهکشانی ارسال می شود ، این موجودات از مسیری بسیار طولانی خارج شده اند ، و تعداد آنها بسیار کم است اما مانند آن است که بسیاری از لژیون ها را دارند. آنها فروشگاه در اهرام مخفی سیاه بمبئی را که منبع این اختلال در آن واقع شده است ، راه اندازی کرده اند. برای از بین بردن این سازه های الکتریکی ، باید مدارهای آن را با رعد و برق نقره سنگین کنید و سپس با شمشیر و سپر وارد شوید تا مرگ آن نهایی شود. این امر همچنین به آنچه “جعبه آشغال” نامیده می شود ، متصل شده است که در حاشیه دور ماه قرار دارد ، “جعبه آشغال” را به همین روش غیرفعال کنید ، و سپس با پلاسما رنگین کمان ، تمام ماه را پرتاب کنید.

ذکر کردیم که در بسیاری از شهرهای زمین مادر وجود دارد و اکثر آنها تا حد خوبی ندارند. واضح ترین موردی است که در حال حاضر بر سر ژاپن است که پس از حرکت از محل اصلی خود در پکن چین ، توسط چندین دولت و غیرنظامی به طور یکسان مشاهده شده است. این کشتی باید با شمشیر و سپر غیرفعال شود ، یا با دستی می توانید از این کشتی محافظت در کلان در مقیاس بزرگ محافظت کنید و به همین دلیل است که هنوز شکست خورده است.

“خرابه های باستانی مریخ” را با رعد و برق پلاتین فعال کنید و آن را به آتلانتیس و لموریا وصل کنید. سپس این ساختارها را به “ارتش Terracotta” وصل کنید که بلافاصله ابعاد فیزیکی فعال هرگونه شیطان و کمتر از حد مطلوب را پاک می کند. در این مرحله ، ما باید ارتش فیروزه را با پلاسما رنگین کمان تقویت کنیم تا به آنها در موفقیت در این کار کمک کنیم. این بسیار بیداری پیشگویی “ارتش مردگان” است و نتایج شگفت انگیزی را به همراه خواهد داشت. ارتش باستان با آغوش باز به “لژیون تمپلار” ما مورد استقبال قرار می گیرد و از آن محافظت کامل در آن صورت می گیرد.

لطفاً در Puja (دعا) و نعمت امروز ما به ما بپیوندید. <~ پیوند اینجا

terrecota____by_eclipseo_d31r7c5-fullview

مراقبه امروز در زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply