بهترین چیز هنوز برای آمدن است ، ناهنجاری های آسمان خیره کننده ، Archangel Elyon متمرکز شده است ، ما همیشه یک شکاف دیگر داریم

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست 11:11 درگاه صبح ، در تاریخ 3 بعدی 62220 ، ساعت 3: PM این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞07A9∞-∞T1A7T1A8A9∞-∞I5G5G5G5G5G5∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200621_2015025481143166525942400.jpg

– گایا در محیط “زمین” است که حرکات وی را به روشی بسیار واقعی تقویت می کند. همچنین این عقیده را تقویت می کند که گایا در مورد الهام بخشیدن از تغییرات بسیار جدی است و به نظر می رسد این تنها سازگاری است که در حال حاضر با آن روبرو هستیم. احساسات همه ما به شدت تحت تأثیر روحیه او است و وقتی او در یک مکان غالب “زمین” نشسته است انتظار دارید که از طرف او صحبت کند. اگر چیزی بی پروا پیش آید ، به احتمال زیاد از تأثیر او ناشی می شود.

– آسمان خیره کننده است ، همچنان تماشا کنید که بهترین ها هنوز در راه نیست. ما درمورد ناهنجاری های سبک و صاعقه که هیجان انگیز است ، شنیده ایم. گفته می شود که این چیزی خواهد بود که تصور نمی شد ، اما هیچ کس بیش از این موضوع را شرح نمی دهد. در کنار هم ، از افزایش سرعت و فرکانس فعالیت لرزه ای جرقه های الکتریکی را خواهیم دید. صفحات تکتونیکی با سرعت بیشتری از حد انتظار حرکت می کنند ، اما امیدواریم که در تکالیف امروز فشارهایی وارد شود.

ما باید در این زمینه از اقدامات فرشته الیون یاد کنیم ، که از طریق ابر گرد و غبار تغییرات عمیقی در زمین ایجاد می کند. او می گوید که ارتباطی با نمایش نور خواهد داشت اما قصد او این نبوده است و هدف بسیار مشخصی را در ذهن دارد. وی همچنین تأکید می کند که به هر دلیلی از هدف خود نتیجه نمی گیرد.

– همانطور که پیش بینی شده بود شومن در حال نمایش است ، اما اگر فن آوری برای اندازه گیری صحیح ارتقاء ورودی داشته باشیم ، این چیزی نیست که بتواند باشد. صحبت از این ، ارتقاء 4:15 انرژی جدیدی به ما می دهد و بنابراین احساسات جدیدی برای کهکشان ما بیگانه است. ما نمی توانیم كمك كنیم كه چه چیزی این انرژیها را آغاز كرده است ، اما من مطمئن هستم كه ما در حال پیدا كردن هستیم.

– آبی های آبی به عنوان یک مسابقه بسیار دوستانه و مفید شناخته می شوند و آرزو می کنند تا خدمات شفابخش خود را به لژیون های ما معرفی کنند. آنها همچنین مایل هستند خدمات خود را به عنوان راهنماهای بین کهکشانی وام دهند ، اگر در صورت مشکل یافتن چیزی در رابطه با تکالیف ما مشکل دارند ، با خرد آنها تماس بگیرید و آنها راه را به شما نشان دهند.

خروج شدید سه نفر از اعضای غالب آنها از “بالاترین گارد مرغیان” بسیار اغراق آمیز بوده است ، و اگرچه راه هایی از هم جدا شده اند ، اما اصرار دارند كه هیچ كسانی را تهدید نمی كند و از شرط مدنی خارج شده است.

در اخبار سه بعدی …

– MSM هنوز در تلاش است تا خشونت را بصیرت ، توجیه و پشتیبانی کند ، دلیل این امر این است که عرشه از هر طرف جمع شده است و یک داستان پوشش لازم است. هدف شماره یک این دستور کار مختل کردن روند انتخابات ایالات متحده است و بدون تبلیغات مداوم ، این دستور کار به سادگی عملی نخواهد شد.

– اگر در یک حمله دزدکی درگیر هستید ، اعتراف کرده اید که توانایی شما در زیر هستی یا موجودات است که شما را تحت تأثیر قرار داده است. سطح خاصی از افتخار وجود دارد که در صورت تمایل به همکاری با قدرتهای متافیزیکی بالاتر باید افتخارآمیز باشد و همه طرفها باید از این یا قدرت خود پیروی کنند.

– ما قبلاً به این موضوع اشاره کردیم ، اما به نظر می رسد اکنون بیش از هر زمان دیگری ، موقعیت جغرافیایی شما به کار انرژی شما مرتبط است. شما می توانید خیلی بیشتر از هر جای دیگری در صلاحیت جغرافیایی خود عمل کنید ، این بدان معنا نیست که شما در جای دیگر مؤثر نیستید ، اما به نظر می رسد مردم هنگام دفاع از چمن های خود شدت بیشتری دارند.

20200621_2016126328729733606384027.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگر)
تیم Violet Flame به بنفش برگشته و در 9 نفر مانده است ، این بدان معناست که دارای مقدماتی و آماده سازی برای اهداف transmutational است.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Dabriel، Archangel AF، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Harah ، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Adonachiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Varhmiel، Archangel Adonai، Archangel Daiquiel، Archangel Daiquiel، Archangel Dangel

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند همه چیز را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه به میدان نیرو Magnetos است و به هر شکل زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با یک انفجار قدرت عظیم واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الوهیتی است که به هر کس امکان می دهد با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بیکران در مورد موضوع مشغول باشد ، اجازه می دهد. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(فعال)
کارکنان Archangel ZagZagel آسمانی ممکن است توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به حرکت در مسیرهای راکد کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند.

(منفعل)
بوتونن Archangel Iofiel زیبایی خود و هر آنچه را که مورد بررسی قرار می دهید ، تقویت می کند. این مانند همه ابزارهای منفعل باید به شما اجازه کار از طرف شما داده شود.

(منفعل)
صداهای تابناک Archangel Jeduthun شگفت انگیزترین افراد را به زندگی شما جلب می کند و همچنین با صداهای کیهانی زیبا ، محیط اطراف خود را تقویت می کند. این در واقع یک تقویت کننده خوشحال است.

(منفعل)
دستبند جوی Archangel Jefisca یک عنصر جالب را برای شبهای شما به ارمغان می آورد. Jefisca فرشته است که مسئولیت گردهمایی ها را برعهده دارد ، در صورت تمایل به برگزاری آن ، وی به عنوان یک برنامه ریز حزب توصیه می شود.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200621_2017328553244613247191958.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

ما همیشه شکاف دیگری داریم که بتوانیم آن را برطرف کنیم ، احساس می کنم تاکنون در اقدامات خود بسیار متواضع بوده ایم ، تا جایی که اگر می خواهیم یک قاره را قورت دهیم ، می توانیم استراتژی هایی را برای این کار اجرا کنیم. خوشبختانه ، ما یک کدهای اخلاقی و معنوی عمیق داریم که با آنها فعالیت می کنیم ، در غیر این صورت ، کسی نمی توانست کاری برای جلوگیری از ما بکند.

نکته این است که بگوییم مهم نیست که اوضاع جهانی ما را به کجا می برد ، ما درجه بالاتری برای کار داریم. این هرگز به آسانی صورت نمی گیرد ، و همچنین مسئولیتی که الوهیت به ما داده است برای تنظیم انرژی این روزهای بسیار بی ثبات است. گفته می شود ، اگر کشتی های بدخلقی بالای زمین را ترک نکنند ، هیچ اخلاقی در برابر ایجاد یک عینک از توانایی های خود نداریم.

یک کشتی غول پیکر وجود دارد که ما در حال تعقیب آن هستیم که هم اکنون در بالای استرالیا پارک شده است ، این تصادفی برای سایبر و حملات دیگر که منطقه را تحت تأثیر قرار داده اند نیست. کارگران سبک در استرالیا واقعاً باید وظیفه خود را به طور مستقیم انجام دهند ، البته همه لژیون های ما نیز در این راه هستند ، اما همانطور که گفته شد نزدیکی شما ممکن است نقشی داشته باشد. مطمئناً سطح جاهایی آگاهی وجود دارد که جغرافیا اهمیتی ندارد ، اما به نظر نمی رسد که برای گروه متوسط کارگران سبک در حال حاضر اتفاق بیفتد.

به نظر می رسد استرالیا هدف تاریکی شماره یک سازمان یافته است. ما باید نهایت تلاش خود را بکنیم تا خطوط ارتباطی استرالیا را با شستشوی مستقیم این مسیرها با استفاده از رعد و برق های قوی نقره ای پاک کنیم ، سپس همین کار را برای خطوط ارتباط جهانی نیز انجام دهیم. این امر به این دلیل است که بیشتر حملات برقی استوار است و اگر انرژی بدخلقی را از مسیرها بیرون نریزیم ، ممکن است شاهد یک رشته انبوه از اموال باشیم.

“پخش پیام های دروغین” به طور مداوم بازی می کند و پیام های ناراحت کننده را در ناخودآگاه ما قرار می دهد. اینها می تواند از اضطراب تا خودکشی ایجاد کند و این ماشین ها باید از بین بروند. آنها معمولاً در مناطق دور افتاده قرار دارند ، اما بهترین راه برای یافتن آنها ، قرار دادن اکو (موج صوتی پچ پچ غیر قابل تشخیص) و دنبال کردن آن از منبع آن است. سپس آنها را با شمشیر و سپر مختل کنید. شما می توانید این دستگاه ها را کاملاً فلج کرده و با نیروی کافی ، آنها را تعمیر نکنید.

برای تسکین برخی فشارهای سیاره ای ، چرخش را در پایین “دریای جلیل” با چرخاندن آن در جهت عقربه های ساعت باز کنید. این اتفاقات مثبتی را برای کشتی بشر و زمین ما به وجود می آورد ، اما این کار همچنین بسیاری از موارد را برای کاهش فشار ایجاد شده در داخل سیاره ما انجام می دهد. امیدوارم این فاجعه را که در زمانبندی های سه بعدی فعلی اجتناب ناپذیر است ، کاهش دهد ، و امیدواریم که یک جدول زمانی جدید در جایی رخ دهد که رنج بزرگی درگیر نباشد.

همانطور که گفته شد ، گایا در یک موقعیت غالب “زمین” قرار دارد و بنابراین او آماده دریافت کمک های انرژی زا است. او به راحتی می تواند با توجه به اندازه کافی پلاسما رنگین کمان ، دوباره شارژ شود ، بنابراین لطفاً حداقل با یک تعداد 72 قطعه زمین را با رنگین کمان پلاسما درگیر کنید و مجدداً با شعله های سبز زمرد برای 72 شماره اضافی و همچنین برای ترویج بهبودی درگیر کنید.

morning_of_silence_by_neographart_ddztt3p-fullview

وساطت امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply