بازگشتی وجود ندارد ، اما باید در فردا بهتر کار کنیم ، در زمینه آب و انرژی ایمان داشته باشیم

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست ساعت 9:09 عصر ، در تاریخ 3 بعدی 62320 ، ساعت 3: صبح این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا اینکه ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞07B∞-∞T2A7T2A8A9∞-∞I6G6G6G6G6G6∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

تقویم اطلاعاتی

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικάنسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200622_2005076154887858953895389.jpg

– گایا برای یک روز مستقیم در یک وضعیت غالب “زمین” باقی مانده است. این آشکارا نشانگر تغییراتی است که به روشی بسیار مستقیم و معنی دار به ما وارد خواهد شد. تغییر همیشه از ابعاد بالاتر آغاز می شود (که در آن اندیشه بخشی است) ، و مانند موج شوک حرکت می کند تا اینکه به هر ابعادی برسد و سپس با یافته های خود بازگشت.

– ما هیچ وابستگی به گذشته نداریم ، تاریخ بی معنی ، اشتباه و ذهنی است. ما کاملاً موافقیم که واقعیت تاریخی در حقیقت صادقانه دستکاری می شود. ما همچنین قبول داریم که بسیاری از بتهای دروغین بر روی این زمین وجود دارند ، اما اکثر آنها مجسمه نیستند. بدیهی است ، پایه و خمپاره به مراتب خطرناک تر از کسانی هستند که ظلم ها را بر روی زمین ترتیب می دهند.

– موارد زیادی وجود دارد که در طرح نقشه الهی بازی می شود ، و این در هر دو طرف موازی است زیرا ما شروع به ظهور به موازات موازی می کنیم و همزمان استدلال را در ذهن های منطقی به صورت سه بعدی و جدول زمانی 5D ارائه می دهیم. به عبارت دیگر ، ما در انتقال جهانی خود به اوج خود رسیده ایم و اینكه همه آن را ببینند یا نه ، آنها دقیقاً آنچه را كه قرار است انجام دهند را انجام می دهند. در سه بعدی ، آنها در حال بازی هستند ، در بسیاری از موارد ، آگاهی 3D سایه ای از آگاهی واقعی آنها است ، بنابراین ما همچنان اجازه خواهیم داد تا همه چیز از امنیت جدول زمانی 5D ما خارج شود.

یک جامعه جدید تنها گزینه ای است که بشریت دارد ، این هدف الهی بود و ما باید از روشهایی که برای رسیدن به آنجا تجلی می یابیم قضاوت کنیم. از این گذشته ، ما همه تلاش خود را انجام دادیم تا بتوانیم از طریق مسالمت آمیز این موضوع را ببینیم ، اما بارها و بارها توده های عمومی روش دیگری را انتخاب کردند.

بدون اینکه زیاد به تدارکات وارد شوید … معامله خوب پیش از این ، Archangel Och و Archangel Ea اهداف خود را برای محافظت از فرزندان زمین از واکسن ها تعیین کردند. آنها هشدار دادند که ناآرامی ها یک نتیجه احتمالی خواهد بود ، اما برای محافظت از کودکانی که در این آتشفشان گیر کرده اند ، نتیجه ضروری خواهد بود. دست بسیار مهم دیگر بازی Archangel Ouriel است که می تواند نیروهای تاریک را کنترل کند و در صورت درخواست از آنها کاری را برای انجام امور الهی انجام دهد.

حقیقت فوق به این واقعیت کمک می کند که ما در طول زمان در همه جهات حرکت می کنیم. آنهایی که فقط در زمان خطی به جلو می روند واقعاً از دست می روند ، اما مطمئناً ما چنین نیستیم. ما وقتی هضم می کنیم که همه لحظه ها به طور هم زمان هیجان انگیز هستند ، می توانیم خیلی کار کنیم و وقتی از بندهای ذهنی که خودمان در رابطه با این موضوع قرار داده ایم ، خلاص شویم ، می توانیم از قدرت مطلق کامل استفاده کنیم. اخلاقی داستان این است که اگر شما این مطلب را می خوانید ، در یک جدول زمانی 5D قرار دارید و همه چیز خوب است ، ممکن است همه چیز آشوب آور به نظر برسد اما حتی اگر نفهمیدید که چگونه نظم الهی وجود دارد ، نترسید.

– ما در مورد احتمال وجود یک قطعه بزرگ در زمان از دست رفته ، اخطار داده شده ایم ، این تقریباً 9 روز باستان خواهد بود. ما مطمئن نیستیم که چرا این بار ناهنجاری عملی خواهد شد ، اما برخی از زمان بندی ها این رویداد را به عنوان بخش مهمی از انتقال آن می دانند.

ممکن است کارهایی به نظر برسد که آنها در دست سرنوشت باشند اما اینگونه نیستند ، زیرا هر زمان می توانیم چیزها را تغییر دهیم. ما می توانیم از جدول زمانی پرش کنیم و مواردی را که با کمی تلاش در آن هستیم تغییر دهیم. گفته می شود ، این جریان از زمانبندی ها بهترین گزینه ممکن برای انتقال اجتناب ناپذیر است.

شما باید حتی از طریق آب های خشن اعتماد به نفس داشته باشید ، مثل این نیست که آماده نشده باشید. ما 18 لژیون موجودات نامحدود داریم و باید اعتماد به نفس تیم خود را داشته باشیم اما مهمتر از همه ، باید به خود و توانایی های خود اعتماد داشته باشیم. این به معنای مهمترین عامل این معادله نیست ، که ما توسط “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” حمایت می شویم ، به جلو هدایت می شویم و ما به طور انحصاری بر اساس خواست او عمل می کنیم.

– وقتی شبانه به رختخواب می روید ، نمی دانید دنیا هنگام بیدار شدن ، همان دنیای خواهد بود. در حقیقت ، احتمالاً بیشتر از این نخواهد بود ، زیرا ما خیلی سریع در قلمرو تغییر بعدی حرکت می کنیم. ما در هر روز چندین پرش از جدول زمانی را پشت سر می گذاریم و می توان انتظار داشت که امروز 9 دقیق باشند. این فریادی است که از هر صد سال یا بیشتر به آن عادت کرده ایم که به آن عادت کرده ایم.

– به روز رسانی ها ، هوای شدید ، علائم صعود و مرتب سازی کلی چند بعدی ادامه خواهد یافت. برای جلوگیری از افزونگی ، برای جزئیات بیشتر به نسخه های پشتیبان مراجعه کنید.

20200622_200653566843878187592222.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگر)
تیم Violet Flame به بنفش برگشته و در 9 نفر مانده است ، این بدان معناست که دارای مقدماتی است و برای اهداف انتقال آماده است.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Dabriel، Archangel AF، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Harah ، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Adonachiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Varhmiel، Archangel Adonai، Archangel Daiquiel، Archangel Daiquiel، Archangel Archangel

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فناوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت وسیع به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل)
ساعت محلی واهو مانا به شما امکان می دهد احساس مثبت یا تفکر مثبت را تجربه کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد و از مداخله مسافران زمان شرور جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند اجازه می دهد

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود ، این امر به داوران روح اجازه می دهد تا از قبل آشکارتر باشند.

(منفعل)
کارکنان Archangel Azrael به شما امکان می دهد چیزهایی را از منظر الهی مشاهده کنید. این نمادی از خرد است و تجهیز این امر تأثیرات باورنکردنی بر درک و توانایی فکر شما برای مقابله با زندگی روزمره دارد.

(تهاجمی و منفعل)
(آرتمیس) فلش های شعله ور دایانا یک طوفان تهاجمی از فلش های آتش است که قبل از اینکه به شما یا علایق شما آسیب برساند ، به همه اهداف برخورد می کند.

(منفعل)
قایق جدول زمانی Archangel Asteroath شما را به یک جدول زمانی بالاتر از هدف شما می رساند. مهم نیست کی یا کجا جهش می کنیم ، همیشه یک جاده یا دو مسیر بالاتر از شما خواهد گرفت. این اساساً همه چیز را در بین صفحه بهتر می کند.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه ای را برای همه در حوزه های قضایی شما ارسال می کند. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب ذهنی آرام انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200622_2008075222584105316451243.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

فعالیت لرزه ای از قبل آغاز شده است و همه کارهایی که می توانیم انجام دهیم کنترل خسارت است و امیدوارم که بیش از حد بر تعداد غیرضروری تأثیر نگذارد.

جریان آب و در نهایت جریان پرانرژی یک مسئله مهم در حال حاضر بر روی زمین است. ما باید همه تلاش خود را انجام دهیم تا این فشار را رها کنیم و اجازه دهیم این انرژی بار دیگر آزادانه جریان یابد. حرکات ما در اینجا همچنین آبهای زمین را که با اجزای مختلف شیمیایی تحت تأثیر “تاریکی سازمان یافته” قرار گرفته اند ، تمیز می کند.

با هماهنگی با تلاش های دیروز ما باید معابد شیوا را در کنار رودخانه پنه رودخانه هند فعال کنیم ، این نه تنها به کاهش فشار کمک می کند بلکه توانایی های از قبل بارگیری شده و باستانی را نیز که مدت هاست فراموش شده اند فعال می کند. مزیت استفاده از این انرژی ها این است که به علائم صعود ما کمک نمی کند ، زیرا آنها همیشه در دسترس بشر بوده اند.

گردابهای غول پیکر در کف اقیانوس در حال چرخش در جهت عقربه های ساعت هستند اما اگر بتوانیم آنها را به عقب در جهت چرخش ساعت بچرخانیم ، سیستم های تهویه اقیانوس را مجدداً تنظیم می کند و به آب شیرین و انرژی اجازه می دهد تا اقیانوس ها و نهایتا زمین ما را آب کند. برای انجام این کار از هر نیروی لازم برای معکوس کردن جریان آنها استفاده کنید ، می توانید از یک جریان رنگین کمان یا هر روش درمانی دیگر از راه دور استفاده کنید.

در این مرحله ، باید رودخانه های زیر را بسازیم ، با استفاده از یک جریان رنگین کمان تهاجمی در جهت مناسب ، به سمت جنوب حرکت کنیم.

در مصر: رود نیل
در روسیه: رودخانه اوب ، رودخانه آلنا ، و رودخانه ینیزی
در ایالات متحده: رودخانه والکیل ، رودخانه سفید از داکوتای جنوبی ، رودخانه اوتلوکوچه ، رودخانه Arecibo و رودخانه واکر.

پس از اتمام این امر ، ناهنجاری های غیرمعمول الکتریکی مشاهده خواهیم کرد زیرا همه این واگذاری ها باعث می شود تا مقدار زیادی از الکتریسیته ساکن در اطراف حرکت کند. برای سهولت در این امر ، زمین را با پلاسمای رنگین کمان برای یک شمارش 72 درگیر خواهیم کرد.

out_of_time_by_ellysiumn_ddzt7jk-fullview8975689727493284995.jpg

مراقبه امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply