ارتقاء در مقایسه با رسیدن روح القدس ، آب اختصاصی

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست 1:11 بعد از ظهر ، در تاریخ 325 تاریخ 62520 ، ساعت 3: PM این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا اینکه ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞07B1∞-∞T3A7T3A8A9∞-7I7G7G7G7G7G7∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200624_2011427917882724524913861.jpg

– گایا امروزه در موقعیت غالب آب است زیرا آب مرکز اصلی انتقال ما و در نهایت به دنیای تکامل یافته ما بوده است. اخیراً آب مورد حمله بسیار زیادی قرار گرفته است ، اما ما قدرت بسیار زیادی نسبت به این عنصر گیرنده داریم.

تاریکی سازمان یافته سدهای خود را رها کرده و آنها را با مواد بسیار سمی پر کرده اند ، ما باید همه تلاش خود را انجام دهیم تا آب های زمین را التیام و پاکسازی کنیم. با اجداد بسیاری از ملل بزرگ بومی ، ما در تکالیف امروز این کار را به نحو احسن انجام خواهیم داد.

– فعالیت های جدید فرا رسیده است ، این انرژی ها بیش از حد بر توانایی های فوق بشری و حق الهی در انجام آنها متمرکز خواهند شد. این به روز رسانی های خاص در بسیاری از متون باستانی نوشته شده است و توسط برخی نیز “روح القدس” خوانده شده است ، حتی اگر این کاملاً دقیق نباشد. این باید باعث شود تنظیمات ارتقاء الکتریکی ایجاد شود ، اما چیزی بیشتر یا کمتر از آنچه در حال حاضر عادت کرده ایم ،

– در حالی که کشتی مادر منفجر می شود ، احساس می کنیم در هنگام کشتی منفجر ایمنی و ایمن هستیم. کارها بسیار نامشخص است و در عین حال هرگز مطمئن تر نبوده است. این فقط روش دیگری برای گفتن این است که ما جهان را از ایمنی جدول زمانی 5D ما تماشا می کنیم. ما به عنوان یک حقیقت مطلق و غیرقابل انکار می دانیم که الوهیت به هر شکل و شکل پشت ما را دارد و ما باید راحت بدانیم که هیچ مسیری وجود ندارد که حاضر نیست برای آزادسازی فرزندان خود برود.

– رمز و راز ناپدید شدن آینده 9 روز در حال کم شدن و کمتر شدن یک رمز و راز است. اگرچه پیچیده است ، اما با ناهنجاری هایی که باعث شده بدن من به یک کما 3 (راه رفتن در زندگی) برود ، جایی که 9 روز از دست دادم و وارد دنیای جدید شدم. من جزئیات را برای شما ذخیره خواهم کرد ، اما خیلی زود اتفاقات بسیار عجیب می افتد ، اما در پایان بهترین نتیجه خواهد بود.

– اگر سؤال می کنید چه چیزی باعث بسیاری از مردم شده است ، این امر باطن است که آنها از فرصتهای زیادی که برای آنها پیش آمده استفاده نکردند تا بتوانند به صورت معنوی پیش بروند. اکنون که معابد قدیمی بتهای دروغین در حال سقوط هستند ، معابد لژیونها بالا می روند و تحقق انرژی عمیق الهی را به همراه می آورند. فقط بدانید که روزی آنها درمورد شما با همان نظر “خدایان و الهه های زمین باستان” صحبت خواهند کرد.

– کسانی که با تغییرات سازگار نیستند ، سقوط خواهند کرد ، اصطلاح مربوط به آن عبارت است از: “بقای تناسب” ، و نه اصطلاح اشتباه غلط “بقای فیتنس”. به عبارت دیگر ، اگر برای محیط خود مناسب باشید ، شکوفا می شوید ، درغیر این صورت ، نمی توانید. این دقیقاً در مورد تغییرات متافیزیکی نیز صادق است ، می توانید با فرایند تکاملی سازگاری یا جابجایی داشته باشید. در هر صورت ، هنگامی که تکامل رخ می دهد ، تغییرات زیادی به شکلی بسیار ناگهانی و مستقیم انجام می شود.

– غافل از اکثر ، بسیاری از رهبران جهان این کلمات را برای راهنمایی و پشتیبانی می خوانند. این بسیار راحت است که بتوانیم صدای ما را تا حد وسیع حمل کنیم ، زیرا این کلمات برای نویسندگی فردی صحبت نمی کنند ، به همان اندازه که برای جمع لژیون ها صحبت می کنند. این کلمات همیشه مطابق با تمام قوانین نانوشته ای است که برای موفقیت جهانی باید از آنها پیروی کنیم ، به عنوان یک مجموعه ، ما به طرز شگفت آور خوبی انجام داده ایم و این کار را برای هزاره های مختلف ادامه خواهیم داد.

– نسخه های ارتقا یافته سطح خوبی دارند و این به این دلیل است که ما می توانیم آنرا کنترل کنیم. به نظر می رسد که دست الهی چیزهایی را که ما به آن نیاز داریم در می آورد و این توضیح می دهد که چرا “رزونانس شومان” چنان پراکنده بوده است. ما با مهندسان الهی این جهان دست به دست هم می دهیم و آنها در حال ریزگرداندن اوضاع هستند. همچنین انرژی زیادی از قصد بومی در بازی وجود دارد ، زیرا رویاهای اجداد در این جدول زمانی تحقق می یابد.

– پس از سالها مطالعه در مورد خود ، تنها می توان بخش کوچکی از خود بی حد و حصر آنها را شناخت. اگر هنوز این سفر دانش درونی را آغاز نکرده اید ، باید شما را به انجام این کار ترغیب کنم ، زیرا این واقعاً همان جایی است که تمام قدرت شما آغاز می شود. اگر یک جانباز پیشرفته در هنرهای داخلی هستید ، باید شما را به ادامه تحصیل تشویق کنم ، زیرا طبق نظم طبیعی ، همیشه چیزهای بیشتری برای یادگیری وجود دارد.

20200624_2013363427844355309109274.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگر)
تیم Violet Flame به بنفش برگشته و در 9 نفر مانده است ، این بدان معناست که دارای مقدماتی و آماده سازی برای اهداف transmutational است.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Dabriel، Archangel AF، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Harah ، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Adonachiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Varhmiel، Archangel Adonai، Archangel Daiquiel، Archangel Daiquiel، Archangel Archangel

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند همه چیز را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فناوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت وسیع به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل)
ساعت محلی واهو مانا به شما امکان می دهد احساس مثبت یا تفکر مثبت را تجربه کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد و از مداخله مسافران زمان شرور جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند اجازه می دهد

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود ، این امر به داوران روح اجازه می دهد تا از قبل آشکارتر باشند.

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الهی است که به هر کس امکان می دهد با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطبان مستقیم با منبع خالق بی نهایت در حال گسترش در این موضوع فعالیت کند ، امکان پذیر است. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(فعال)
کارکنان Archangel ZagZagel آسمانی ممکن است توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان استفاده می شود و می تواند به حرکت در مسیرهایی که راکد است کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه ای را برای همه در حوزه های قضایی شما ارسال می کند. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب ذهنی آرام انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200624_2015268155818531164896570.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

ما در تکالیف امروز به کمک “لژیون راهنمای روح و حیوانات” کمک خواهیم کرد. این موارد به خوبی در صلاحیت آنهاست و ممکن است مؤثرترین گزینه برای این واگذاری های بسیار متراکم زمین باشد. همانطور که قبلاً ذکر شد مقدار زیادی خرابکاری در حال انجام است و بنابراین باید در سالم نگه داشتن کره زمین کوشا باشیم.

Archangel Zophiel به ما کمک کرده است که نقشه های بمبی را در چند شهر دنیا بپیماید و همزمان به تعطیلات ایالات متحده منجر شود. چندین کار وجود دارد که می توانیم در این شرایط انجام دهیم ، زیرا بسیاری از افراد بی گناه صدمه می بینند و این به ما اختیار کامل می دهد تا مداخله کنیم.

چندین استراتژی وجود دارد که کار خواهد کرد ، اما ترکیبی از روشها محتمل ترین کاربرد خواهد بود …

1) ما می توانیم همه آتش سوزی های بدخلقی را که می تواند همه شعله های زمین را تحت تأثیر قرار دهد ، کمرنگ کنیم. این کار با ارسال یک غبار آبی روشن برای پوشاندن زمین انجام می شود.

2) ما می توانیم یک پرتال خروجی ایجاد کنیم (دوباره با شمشیر و سپر وارد شوید) برای انتخاب انرژی های بدخلقی (جسمی و غیر) در زمان واقعی اما می بایست اطمینان حاصل کنیم که هر شهر بزرگی را بدست می آوریم و این کار را بطور همزمان انجام می دهیم. بسیار مؤثر

3) افکار طرفین را که سعی در انجام این کار دارند ، مورد هجوم قرار داده و آنها را از تلاش برای آن منصرف کنید.

… اگر بخواهید بیشترین چیزی را که با شما طنین انداز است ، یا همه آنها را انتخاب کنید.

آبهای پلوتون از همان دریاچه کیهانی به عنوان آبهای زمین می آید. بنابراین ، چارچوب اصلی برای آب ما با خیال راحت در پلوتون نگهداری می شود. برای تنظیم مجدد مهندسی آب اصلی گایا باید به هر دو بدن آب ملحق شویم. این کار با استفاده از چراغهای اتصال دهنده مختلفی انجام می شود که آب های زمین و آب های پلوتو را به هم وصل می کند. به سادگی نقطه A را به نقطه B با دنباله نور زیر وصل کنید.

دنباله رنگ: سفید – صورتی – آبی روشن – طلای – زرد – سبز – قرمز – سیاه – مس – برنز – قهوه ای – درخت – طلای رز – نقره – نارنجی – نیلی – بنفش – پلاتین – الماس – رنگین کمان

همانطور که در بالا ذکر شد ، و سردرگمی پرانرژی زمین و درونی ، خرد این حقیقت است. موجودات خاصی وجود دارد که به مهندسی انرژی درونی زمین (Agartha) اختصاص داده شده است ، اما به نظر می رسد آنها به دلایلی وجود ندارد. آگارتا را با شعله 72 رنگ بنفش بنفش و رنگین کمان بفرستید ، سپس ما اوضاع را بیشتر تشخیص خواهیم داد و وضوح بیشتری به دست می آوریم.

ddzx88a-8b751905-413c-4022-b7a3-7e9004bfb116 (1)

مراقبه امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply