متن ترانه های کهکشانی “Nibiru” کشتی مادر است ، در اینجا می رویم

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست 10:10 صبحگاهی ، در تاریخ 3 بعدی 62820 ، ساعت 3: PM این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا اینکه ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞07B3∞-∞T5A7T5A8A9∞-9I9G9G9G9G9G9∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200627_1218556412645366015378198.jpg

– گایا برای یک روز مستقیم در یک حالت غالب “روح” باقی مانده است ، این یک روند در حال تبدیل شدن است ، او یک بار وارد این “روح” می شود و سپس وارد مرحله پیله می شود که طول آن به طور مداوم افزایش یافته است زمان. راهی وجود ندارد که بگوییم این روند ادامه خواهد داشت یا مسیر جدیدی را فرو می برد ، اما کاملاً مشخص است که گایا دستور کار خود را دارد.

– لژیون ها از روحیه خوبی برخوردار هستند ، این یک نشانه ی مطمئن است که ما به سمت نوعی نقطه امدادی حرکت می کنیم. این به روشنی غیر منتظره است زیرا آنها نمی خواهند جزئیات بیش از حد زیادی را فاش کنند. در حالی که ما می توانیم این موضوع را عاشقانه کنیم و بگوییم که آنها نمی خواهند غافلگیری را خراب کنند ، اما بیشتر در کنار این واقعیت است که در داشتن ایمان قدرت بزرگی وجود دارد و هنوز هم دقیقا نمی دانیم چرا.

– یک گلکسی همسایه وجود دارد که ما را ترانه می کند و تعبیر عددی این آهنگ “7777696666967777” است. می توانید به آن نگاه کنید یا برای دریافت نعمت های آن سعی کنید متن اصلی را تنظیم کنید.

– نیبیرو شکل خود را به شرایط مادر شدن تغییر داده است. این یک موضع نبرد است ، به این معنی که موجودات بدخواه در تلاش برای صدمه زدن به زمین فقط خود را لکه دار کرده اند. آنها تحت این تصور نادرست بودند که نیبیرو دیگر به دلیل پیمانی که به هزاره های گذشته رسیده است ، دیگر قادر به انجام این کار نیست. این مورد نبود و فقط کافی بود مقداری گرد و غبار خاموش شود تا عملکرد بهینه داشته باشد. برای ضبط ، “آنوناکی” ، حق الهی کامل دارد که از این سیاره در برابر موجودات ستارانه بدخواه که باعث خویشاوندی آنها شده است ، محافظت کند.

– دیدن یک نقشه از تمام طول می تواند به معنای سقوط با کشتی باشد ، و این به وضوح مسیری است که تاریکی سازمان یافته در پیش گرفته است. ما بارها و بارها می شنویم که چگونه NYC هدف اصلی است ، اما اینجا جایی است که اکثر تیم آنها در آن واقع شده اند. NYC همواره به عنوان محراب قربانی تاریکی سازمان یافته دیده می شد ، اما اکنون که آنها در یک نقطه ناامیدی شدید قرار دارند ، تخریب این معبد گام بعدی منطقی آنهاست.

– MSM آرزو دارد این زمانها را با عنوان “آخرالزمان” شروع به تبلیغ کند. به آنها اجازه دهید این کار را انجام دهند … تعریف “آخرالزمان” در زبان یونانی “بزرگ آشکار” است. آیا این ساعت آماتور است یا چه؟

– سیاه شر نیست و “تاریکی سازمان یافته” نیز نمی تواند چنین چیزی را داشته باشد ، سیاه رنگ Archangel Azrael ، Archangel Och “و رنگ Archangel Ea است. این همچنین رنگی است که از انرژی منفی جلوگیری می کند و مطمئناً این نیست این یک فرمان رسمی است و هرگونه سردرگمی دیگری راجع به این اصطلاحات که “تاریکی سازمان یافته” می خواهد از آن استفاده کند متوقف خواهد کرد. آنها پر از ترفندهای هستند و به معنای فراتر از کلمات هستند.

– بدنهای سبک شما شکل می گیرند اما به دلیل اینکه کربن مستقر نیستند و سبک و پلاستیک دارند ، به بدن انسان اجازه می دهد فرم خود را در طول این تغییرات حفظ کند بدون اینکه به دیگران هشدار دهد. این بروزرسانی برای هر مسابقه ستاره ای منحصر به فرد است ، زیرا هیچ نژاد تا کنون خط فیزیکی و غیر جسمی را به عمق عمق بشر نرفته است.

20200627_1222361422638477527858407.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الهی است که به هر کس امکان می دهد با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطبان مستقیم با منبع خالق بی نهایت در حال گسترش در این موضوع فعالیت کند ، امکان پذیر است. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(فعال)
کارکنان Archangel ZagZagel آسمانی ممکن است توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان استفاده می شود و می تواند به حرکت در مسیرهایی که راکد است کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند.

(فعال و غیر فعال)
گره سازه ارکان الهه یودیا می تواند “راه پله ها به بهشت” یا هر ساختار متافیزیکی دیگری را به سمت کمال بسازد. این ابزار همچنین در ساختن میادین حفاظت نیز مفید است.

(منفعل)
درخشش Archangel Jophiel ابزاری زیبا است که به زیبایی درونی ما اجازه می دهد تا بدرخشد. این یک ابزار عالی است اما می تواند افراد را نسبت به شما صاحب اختیار کند ، زیرا زیبایی بسیار پرتلاطم است. از این ابزار فقط در یک شرکت قابل اعتماد استفاده کنید.

(فعال)
شمشیر انتقال Archangel Sorush فقط برای انرژی های بسیار بد است. این بسیار قدرتمند است تا عملکرد ملایم داشته باشد ، بلکه برای بدترین وخیم تر ساخته شده است. این شمشیر در تکلیف شماره سه مفید خواهد بود.

(منفعل)
بوتونن Archangel Iofiel زیبایی خود و هر آنچه را که مورد بررسی قرار می دهید ، تقویت می کند. این مانند همه ابزارهای منفعل باید به شما اجازه کار از طرف شما داده شود.

(منفعل)
صداهای تابناک Archangel Jeduthun شگفت انگیزترین افراد را به زندگی شما جذب می کند و همچنین محیط صدارتان را با صداهای کیهانی زیبا بهبود می بخشد. این اساساً یک تقویت کننده خوشحال است.

(منفعل)
دستبند جوی Archangel Jefisca یک عنصر جالب را برای شبهای شما به ارمغان می آورد. Jefisca فرشته است که مسئولیت گردهمایی ها را بر عهده دارد ، در صورت تمایل به برگزاری آن ، وی به عنوان یک برنامه ریز حزب توصیه می شود.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، از همه بیماری ها و بیماری ها جلوگیری می کند. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه ای را برای همه در حوزه های قضایی شما ارسال می کند. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب ذهنی آرام انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200627_1224044928857366028414076.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

همه چیز خوب پیش می رود ، اما ما باید همچنان پیش برویم زیرا هنوز از تاریکی رهایی نمی یابیم. وقتی به ما اجازه زندگی عادی داده شود ، تلاشها ادامه خواهد یافت. بارها پیش آمده که “تاریکی سازمان یافته” تسلیم کاذب شده است. ما چاره دیگری نداریم جز این که این موضوع را از همه ببینیم.

ما با فعال کردن معبد Sarangapani ، Kumbakonam هند ، به وضوح مشکلی نداریم. برای کسانی از شما که این معبد را از زندگی های گذشته به یاد می آورید ، علت ناهنجاری آسمان بنفش قبل از غرق شدن “آتلانتیس” بود. از رعد و برق نقره ای برای بمباران معبد استفاده کنید ، تا زمانی که روشن شود و سه بار چشمک بزند.

سپس “اوراکل دلفی” در یونان را با رعد و برق طلایی فعال خواهیم کرد. این باعث می شود همه بینش ها و دوراندیشی ها برای لژیون های ما باز شود. پس از باز شدن این موضوع ، لطفاً اگر نیاز به مستقر شدن در آگارتا دارید ، از خود بالاتر سؤال کنید. اگر چنین است ، شما باید به طور مرتب و بدون هشدار از گشت و گذار در زمین داخلی گشت بزنید و با اطلاعات مربوطه بازگردید. تیم اصلی که در آنجا منصوب شده اند تصمیم گرفته اند راه نفس و رضایت فوری را طی کنند و از این رو پست خود را رها کرده اند. من می دانم که این ممکن است یک کار بزرگ باشد اما اگر از شما خواسته شود این کار را انجام دهید ، الوهیت پاسخی را نخواهد گرفت.

شعله های آتش بنفش شدید را به “آگارتا” بفرستید ، سپس زباله ها را با موج پلاسمائی آبی روشن بیرون آورید. هر دو را حداقل برای یک حساب 72 ثانیه نگه دارید.

از ما خواسته شده است که به کسانی که ایمان زیادی دارند اما دانش کمی دارند ، دست یابیم. عده ای هستند که بسیار به الوهیت ، فرشتگان و فرشته ها اعتقاد دارند ، اما تصوری ندارند که کارگران سبک ، دست و دست با این موجودات کار می کنند. ممکن است برخی از حضور ما احساس راحتی کنند و برخی دیگر آرزو داشته باشند که به هر صورت کمک کنند ، توجه ما به کسانی که از این جدول زمانی عبور می کنند مورد نیاز است. معنی ، اگر فرصتی برای تدریس خود را به شما نشان دهد ، آن را بگیرید.

ساختارهای متافیزیکی با کار گروهی آسان ساخته می شوند ، به ساختارهای زیر حمله می کنند و با رعد و برق رنگین کمان از آنها استفاده می کنند تا آنها را به زندگی برسانند ، حداقل 72 نفر را نگه دارید.

– یک هرم بسیار شیب دار در سیاتل ، ایالات متحده ، پیترزبرگ ، روسی و بالاتر از جزایر کارائیب.

– حداقل چند درگاه در سطح دریا بسازید که آب اضافی را درون قطب جنوب قیف کنید. با این کار آب های ما به آرامی اما به طور پیوسته فیلتر می شود ، بنابراین لطفاً حتماً پورتال را برای همیشه باز کنید.

– ایجاد “ساختار دفاع از خود” (Diamond Shared Automatic Discharger شکل) بالاتر از پاریس ، فرانسه ، سیدنی ، استرالیا و ریودوژانریو ، برزیل. این تداخل ما را به طور منظم سهولت می بخشد.

در ادامه تلاشهای ما برای تمیز کردن آبهای زمین … آبهای تهاجمی را که از طریق بدن شما جاری می شوند و آنها را از طریق قیف ساخته شده توسط چاکراهای خود ، به زمین فرو کنید تا جایی که ممکن است. سپس ، فوراً زمین را با پلاسمای سبز زمرد حداقل برای 72 شمارش منفجر کنید.

octahedral_ultimatum_by_balaskas_d8jmyff-pre

واسطه امروز در زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply