Archangel Drah به عقب برگشته است ، و با تقویت باد باد تغییر ، همه جا اژدها می کند

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این درگاه 10:10 صبح ، در تاریخ 3 بعدی 7120 ، ساعت 3: PM این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا اینکه ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞07B5∞-∞T7A7T7A8A9∞-∞J1H1H1H1H1H1∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200630_1858193274380691858663355.jpg

– گایا در یک “ترکیبی – آتش ، آب و روح” قرار دارد. ما قبلاً چنین چیزی را ندیده ایم و هنوز تصوری نداریم که این کار چه خواهد کرد. فقط می توانیم فرض کنیم چیز جدید و غیرمنتظره ای از افق مادر زمین است. ما همچنین با گایا در مورد هرگونه تغییر در عناصر وی سؤال خواهیم کرد ، اگرچه اکنون به نظر نمی رسد زمان پرسیدن باشد.

– دستور کار “تاریکی سازمان یافته” بر آنها بازپس می گیرد. آنها تصور می کردند که می توانند کنترل شورش های خود را حفظ کنند ، اکنون آنها به دنبال سکونت خود می روند. در جدول زمانی 5D ما ماهها پیش این واقعیت را دیدیم اما نفهمیدیم که چقدر طول می کشد تا به صورت سه بعدی ظاهر شود زیرا در 5D طول نمی کشد. این تفاوت واضح بین جدول زمانی است و اگر به تقویم توجه کنید ، می تواند به همان اندازه روشن باشد.

استراتژی اصلی Darkness “Organized” OD این بود که با اعمال خود باعث سقوط حریفشان شود.

برنامه بعدی بدخواهانه از اندیشکده ناامید “OD” استفاده از هوش مصنوعی علیه بشریت است. رفع این امر آسان است زیرا هنوز هیچ حساسیتی در هیچ دستگاه زمین وجود ندارد. این همان کاری است که وقتی ما در موقعیت های بین متقابل کار می کنیم ، برای لژیون سبک وزن بسیار آسان است که در صورت لزوم وضعیت را اصلاح کند. به راحتی می توان گفت که اکنون در “تاریکی سازمان یافته” غرق شده است که آنها دیگر نمی توانند توده ها را کنترل کنند. به طور کلی این یک چیز بسیار خوب است اما باعث ناامیدی آنها می شود.

صفحات تکتونیکی پیچیده شدن کارها برای “OD” باعث خراب شدن پناهگاه های زیرزمینی آنها می شود ، این بدان معنی است که بسیاری از زمین لرزه ها به ناچار اتفاق می افتند. میزان تکنولوژی که در این رویدادها از دست می دهند ، آنها را به سطح ناتوانی می رساند که تاکنون ندیده اند.

– Archangel Drah پس از یک ماموریت بسیار دوردست در یک کهکشان بسیار دور ، به زمین رسیده است. این خبر بسیار خوبی است زیرا او به راحتی می تواند حقیقت را پیدا کند و مانند هیچ کس دیگری آن را ارائه نمی کند. او همچنین می تواند آنچه را که حفر می کند ، منتقل کند و همین امر او را به یکی از متنوع ترین و قدرتمندترین موجودات موجود تبدیل می کند.

– علم مدرن در مورد کهکشان گمشده صحبت می کند ، بدون درک اینکه ما به یک جدول زمانی که در آن هرگز به طور ساده وجود نداشته است ، حرکت کردیم. این واقعیت که اخترفیزیک وانمود می کند که فیزیک کوانتومی وجود ندارد ، اخترفیزیک را بدون پاهای خود کنار می گذارد تا در مورد کاربرد عملی بایستد. علم مدرن نیاز به یک تعمیرات اساسی دارد که قابل تخریب نیست. به نظر می رسد که بررسی همتا راهی تأیید بودجه این مطالعه شده است.

– به روزرسانی های دریافتی بسیار خسته کننده هستند و می توانند در هنگام تخلیه اشتباه بگیرند ، در حالی که این امر برعکس است. تلاش زیادی برای هضم این انرژی های دریافتی که در حال پیشرفت به رگ فیزیکی ما هستند ، می کشد. با خود صبور ، مهربان و سالم باشید ، بدن بسیار پیش می رود.

– این سکته مغزی با اعتماد به نفس برس است که باعث می شود جادو اتفاق بیفتد. شما باید به گونه ای اعتماد به نفس داشته باشید که حتی اگر در یک جزیره بیابانی هم بند نباشید ، بدانید که “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” همه چیز را تحت کنترل دارد. ساده ترین راه برای پیچیدن شناخت خود در این زمینه ، درک این موضوع است که شما یکسان هستید و هرگز به خودتان آسیب نمی رسانید.

– لژیون اژدها حضور خود را از جهات بسیار جالب و جدید نشان خواهد داد. ما در بالای قلمرو قرار داریم که واقعیت آنها بسیار متراکم است ، این باعث می شود بسیاری از موجودات که معمولاً از تعامل شناخته نمی شوند ، ادغام شوند. این امر باعث شده است تا آهنگ جدید و زیبایی در قلب کهکشان پخش شود و مانند شاخ بزرگ آرکانسیل گابریل ، آن را برای شنیدن همه پخش می کند.

20200630_1859493517173959867436684.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگر)
تیم Violet Flame در “تنظیم 9” قرار دارد ، این بدان معناست که دارای مقدماتی و آماده سازی برای مقاصد انتقالی است.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Dabriel، Archangel AF، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Harah ، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Adonachiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Varhmiel، Archangel Adonai، Archangel Daiquiel، Archangel Daiquiel، Archangel Archangel

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فناوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه به میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت با قدرت عظیم ، به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل)
ساعت مچی Archangel Vahu Mana به شما این امکان را می دهد تا احساس یا فکر مثبتی را تجربه کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد و از مداخله مسافران زمان شرور جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند اجازه می دهد

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود ، این امر به داوران روح اجازه می دهد تا از گذشته آشکارتر باشند.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند. لطفاً روزانه از این ابزار استفاده کنید. “ما شروع به از بین بردن موانع انرژی فراوانی می کنیم.

(فعال)
کمال آسایش Archangel Ariel ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است در شما احضار کند. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس کلان یا خرد به شما رهنمون می شوند ، محافظت کند. همچنین می تواند سرعت بیشتری را برای تحقق بخشیدن به چیزی که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین این توانایی را دارد که هرگونه و همه موانع را در راه کاری که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، از همه بیماری ها و بیماری ها جلوگیری می کند. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه ای را برای همه در حوزه های قضایی شما ارسال می کند. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب ذهنی آرام انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200630_190101392686499759026666.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

بسیاری از مردم در سراسر جهان برای زنده ماندن بدن خود تغذیه کافی ندارند. فقر هر روز بیلیونها نفر را می کشد و رنج را متحمل می شود. این یک بیماری همه گیر است که می تواند با عشق ، مهربانی و دلسوزی متوقف شود. توده ها گذشته از این نگاه می کنند ، زیرا به آنها گفته می شود که از چه چیزی ناراحت شوید ، اما ما با برخورد با خود بالاتر آنها را تغییر می دهیم.

ما می توانیم با پیش بینی “چراغ قهوه ای روشن” که به درون زنگ گرسنه ها می رود ، انرژی پایدار برای گرسنگی فراهم کنیم. ما می توانیم کودکان “گرسنه” را به کودکان گرسنه تسکین دهیم و می توانیم با ارسال آنها به “چراغ صورتی” ، غم و اندوه بزرگسالانی را که درمانده اند ، تسکین دهیم.

با کم شدن تاریکی و قدرت کمتری ، فقر بیشتر مورد توجه لژیون ها قرار می گیرد ، زیرا دلیل فقر ، تاریکی سازمان یافته است. این یک مأموریت درمانی بسیار شدید است که می تواند غم و اندوه را در پی داشته باشد ، بنابراین توصیه می شود.

در این سیاره کار اجباری بیشتری وجود دارد تا جایی که ممکن است حساب شود. با شکستن زنجیرهای متافیزیکی خاکستری خود در اطراف مچ پا ، کارگران اجباری را آزاد کنید. اگر یک دیو وجود دارد که آنها را به این واقعیت نگاه می دارد ، باید با آن شمشیر و سپر برخورد کنید و آنها را به “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” برگردانید. در بسیاری موارد ، این همان موجوداتی هستند که ما در گرسنگی آنها به آنها کمک کردیم.

آبشار Metatron ابزاری جالب است که در دستکاری جدول زمانی بسیار مؤثر است اما کاملاً آشکار است که استفاده از آن در زمانهای سه بعدی بسیار خطرناک به نظر می رسد. استفاده از این مانند استفاده از یک برس برس جادویی است ، خیلی سریع چشم انداز را تغییر می دهد و منطق را خنثی می کند. برای استفاده از این ابزار ، تعداد زیادی رنگ را تغییر دهید که به هدف خود می رسند. این یک ابزار انتقال نیست ، بلکه یک وسیله انتقالی است ، بنابراین از آن عاقلانه استفاده کنید. امروز ، ما از 72 این مورد بر روی زمین استفاده خواهیم کرد. ممکن است تمایل به استفاده از این موارد در موارد کوچکتر را داشته باشید اما اگر با چیزهای عجیب و غریب مطابقت ندارید ، از چیز دیگری استفاده کنید.

بادهای تغییر روی ما قرار دارد ، در منظر الهی شک نکنید و با پیش بینی یک باد آبی کم نور که از زمین عبور می کند برای یک تعداد 72 ، آرزوی ما را آگاه سازد.

forever_ago_by_gydw1n_de0d3xq-pre

مراقبه امروز در زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply