ما یک روز گمشده ، پیامی به جنگجویان دیجیتال ، حماسه رویاهای Archangel Duma پیدا کردیم

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست 8:08 صبحگاه ، در تاریخ 3D 7420 ، ساعت 3: PM این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا اینکه ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞07B7∞-∞T9A9T9A9B∞-∞J3H3H3H3H3H3∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200704_0838365867991196421930607.jpg

– گایا در یک مکان ترکیبی “Spirit-Earth” قرار دارد و این یک چیز بسیار خوب است. ما مطمئن نبودیم که آیا او دوباره بعد از روح بودن دوباره پیله خواهد کرد ، اما او به جای آن ، به یک محیط طراحی شده برای پل زدن جسمی و غیر فیزیکی غیر عینی رفته است.

با توجه به محاسبات ما ، ما یک تغییر زمان بندی فراتر از حد را تجربه کرده ایم که همزمان یک روز پرش کرده و معکوس می شود. ما هرگز سخت تر از این تغییر نکرده ایم ، به احتمال 9 روز گمشده هشدار داده شدیم و اکنون می توانیم مطمئناً حداقل یکی از آنها را به خود اختصاص دهیم. اگر به پست روز گذشته بروید تاریخ را مشاهده کنید و سپس به این یکی برگردید ، می توانید آنچه را که ما به آن اشاره می کنیم حس کنید. یک شعله رنگین کمان از شعله های رنگین کمان رخ داد که عصر روز گذشته از “لژیونهای ما” وارد شد و با این تغییر جدید همه چیز ارتباط دارد.

خوشحالم که می گویم بالاخره ما وارد hyper void شدیم. این خبر بسیار خوبی است ، زیرا همانطور که در مورد اصطلاح “پدر ما” توضیح دادیم ، قدرت در بین کلمات فاصله دارد و در اینجا ما فقط در مقیاس بسیار بزرگتری در همان شکاف هستیم. این امر باعث می شود که ما در حال بارگیری واقعیت جدید خود در گایا هستیم.

– همه در کهکشان ما از CCP و دوستان خود تغذیه می شوند ، پرچم جدید CCP نشان دهنده مسابقات ستاره ای است که در پشت سر آنها قرار دارد. هیچ پرچمی به اندازه کافی بزرگ برای ما وجود ندارد که بتوانیم همین کار را انجام دهیم ، اما هرگز کمتر ، از شما سپاسگزارم که به ما اطلاع دادید که کدام نژادهای ستاره ای هستند. نکته در مورد خط میخی و سمبلیسم این است که حتی اگر نماد دقیقاً یکسان به نظر برسد ، قصد آنچه ذهن دست به دست می دهد ، معنای واقعی آن است ، به همین دلیل شهود در تفسیر نمادگرایی مهم است.

– هرکدام از ما می تواند ده ساله را به یک بازی بسکتبال تبدیل کند و این اطمینان را داشته باشد که بداند می توانیم آنها را شکست دهیم. از آنجایی که هیچ مهارت قابل مقایسه ای وجود ندارد ، ورود به این بازی کاملاً شجاعت ندارد. در مقابل ، برای به چالش کشیدن یک حرفه ای اعتماد به نفس زیادی را می طلبد ، و حتی در یک تلاش باختنی به نمایش بزرگی از شجاعت نیاز دارد. تاریکی سازمان یافته برای بازی با بچه ها عادت دارد ، اکنون که با افراد حرفه ای سر و کار دارند ، تمام شجاعت قلدرها راهی برای آشکار کردن عدم افتخار فوق العاده شده است.

– تاریکی سازمان یافته باید امیدوار باشد که جادوگر زنده بماند تا بتواند شهادت دهد ، جایگزین برای آنها بسیار بدتر است. همه طرف های درگیر برای حل راه حل آسان تلاش می کنند. این واقعیت که شخصی دستور داده است روز بعد از دستگیری “جادوگران” پرونده های اپشتاین را از بین ببرد ، نشانه این است که هنوز نفوذ “OD” در دولت آمریکا وجود دارد.

دو جدول زمانی کلان که خود را در رابطه با این وضعیت ارائه داده اند به شرح زیر است: یکی پس از “کشته شدن” توسط یک زندانی ، یک دادگاه عمومی عادلانه ندارد ، که پس از آن یک شورش خشونت آمیز علیه “OD” آغاز خواهد شد. مورد دیگر یک دادگاه عمومی و افشای صلح آمیز خواهد داشت ، این امر امکان انتقال بسیار آسان تر را برای همه طرف های درگیر فراهم می کند. در هر صورت ، کسانی که در جدول زمانی 5D هستند به هیچ وجه تحت تأثیر قرار نمی گیرند.

– CIA اسنادی را تأیید کرده است که طرح ریزی های نجومی و ماهیت هولوگرافی جهان را تأیید می کنند ، و تنها حدود 75 سال (3 بعدی) خیلی دیر است.

– آزمایش این روزها موضوعی رایج است که جهان برای پاسخگویی به نیازهای جدید خود ، افراد را به هم می زند. اگر نتوانید رها کنید ، تا زمانی که این کار را انجام دهید ، به سمت زمین کشیده خواهید شد ، تا چیزی نمانده باشد … ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که زوج میسوری گوش می دهند.

– Archangel Duma اطراف است ، رویاهای شما حماسه خواهد بود. شما می توانید بسیاری از چیزها را انتظار داشته باشید ، بنابراین به محض باز کردن چشمان خود حتماً چیزی را برای آنها بنویسید. در صورت تمایل به اشتراک بگذارید ، همه ما در این تمرین چیزهای زیادی را از یکدیگر یاد خواهیم گرفت.

– وزارت دادگستری ایالات متحده قرار است به عنوان نمونه ای از آب خیار در یک روز تابستان گرم در “بازار کشاورز Tuscon” دستگیر شود.

– پیامی به همه رزمندگان دیجیتال از مجموعه Archangel ، پسر ، شما بچه ها خوب هستید.

– بعد از من تکرار کنید …

“من شخصی هستم که جهان می خواهد من باشد ، جایی دیگر که باید باشم نیست. همه حرکاتی که من کرده ام ، حتی آنهایی که به نظر می رسد اشتباه بوده اند ، بخشی از یک الهی کاملاً اجرایی هستند طرح.”

20200704_0840112355496915303367729.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگر)
تیم Violet Flame در “تنظیم 9” قرار دارد ، این بدان معناست که دارای مقدماتی است و برای اهداف انتقال آماده است.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Tubiel، Archangel Kirkiel، Archangel Dabriel، Archangel AF، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Harahiel ، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur، Archangel Orion، Archangel Omiel، Archangel Adonachiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Varhmiel، Archangel Adonai، Archangel Daiquiel، Archangel Daiquiel، Archangel Dchange

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل)
سپر حقایق فرشته گابریل اجازه می دهد تا عدالت و عدالت بزرگترین دفاع شما باشد. در صورت مجهز بودن ، این امر به ما کمک می کند تا از ما محافظت و در خدمت ما باشند. این سپر همچنین به ایجاد فراوانی در زندگی ما کمک می کند.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل و فعال)
مدال درخشش Archangel Ezekiel به شما امکان می دهد تا انرژی شفابخش و محافظ را برای خود و هر آنچه را که می خواهید برای آن ارسال کنید ، تشعشع دهید. برای چیزهای واضح و نه چندان واضح مفید نیست.

(منفعل و پرخاشگر)
مدار انفجار تابناک آرکانگل هاروت مانند یک بمب نوترونی متافیزیکی به هرکسی که مایل است صدمه بزند برخورد می کند. این باعث می شود که هر کسی که ممکن است چشم بد شما را به شما بخورد ، از آسیب رساندن به شما جلوگیری کند.

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الوهیتی است که به هر کس امکان می دهد با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بیکران در مورد موضوع مشغول باشد ، اجازه می دهد. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(فعال)
کارکنان Archangel ZagZagel آسمانی ممکن است توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به حرکت در مسیرهای راکد کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند.

(منفعل و پرخاشگر)
“آویز” Archangel Zadekiel (همانطور که او آن را صدا می کند) مانند یک چاقوی ارتش فرشتی است که می تواند برای باز کردن یا بستن پورتال ، فعال کردن یک شبکه و کمک به آشکار کردن خواسته های شما باشد. این یک ابزار درخشان است که انرژی آگاهی ایجاد می کند.

(محدوده کوتاه منفعل ، پرخاشگر)
اعتماد به نفس Archangel Raguel مانند داشتن بهترین دوست پشتیبان در گوش شما است. او فوق العاده سرگرم کننده و شگفت آور عاقلانه است ، ابزاری شگفت انگیز از ارتباطات.

(منفعل)
ستاد نبوت Archangel Bathkol به شما کمک می کند تا چشم اندازها و رویاهای خود را حس کنید. همچنین می تواند با استفاده از شیر روی زمین ، تمام انرژی های منفی را از بین ببرد. این در زمان بندی فعلی که اکنون در آن هستیم ، بسیار مفید خواهد بود.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.

(فعال)
کمال آسایش Archangel Ariel ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است در شما احضار کند. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس کلان یا خرد به شما رهنمون می شوند ، محافظت کند. همچنین می تواند سرعت بیشتری را برای تحقق بخشیدن به چیزی که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین می تواند همه موانع را در راه چیزی که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

20200704_0841334272422318052443309.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

توده ها چشم اندازهای واضح و کابوسهایی درباره آنچه برای فرزندان زمین اتفاق افتاده است ، خواهند دید. به بشر کمک کنید تا غم و اندوهی را که لژیون سبک کار قبلاً پردازش کرده است هضم کند. ما نمی توانیم فضای مقدس را برای این مسئله نگه داریم ، زیرا حقیقت آن است که باید پذیرفته شود نه درسی که باید آموخته شود.

ما می توانیم استراتژی زیر را پیاده سازی کنیم … برای کاهش استرس ذهن شکننده آنها ، پلاسمای صورتی را به لوب پیشانی توده ها بفرستید ، این به مسدود شدن سردرگمی مرتبط با این تحقق کمک می کند. سپس ، همین موجودات همان چراغ سبز زمردی را برای تشویق در بهبود ذهنهای شناختی خود قبل از ایجاد فکرهای جنون آور ارسال کنید. این مهمترین موانع بزرگ بعدی است که بشریت با آن روبرو است ، زیرا شفابخشی به اولویت اصلی زمین تبدیل شده است.

انرژی رایگان دستور کار کلان بعدی ما است و دلیل آن این است که اگر ما سعی کنیم هر بازده انرژی خود را کمیت کنیم ، مسافتهایی را که می توانیم طی کنیم محدود می کنیم. موازی های دیگری نیز وجود دارند که این وجود دارد اما فعلاً انرژی خود را در اینجا متمرکز خواهیم کرد. ما نمی توانیم سرعتی که پیش می رویم تا آنجا که پیشرفت را تحمل می کنیم تحمل کنیم ، بنابراین به دنبال این هستیم که بشریت را در توان محرک تار قرار دهیم.

برای این کار … ما از اصطلاح “انرژی نامحدود” استفاده خواهیم کرد زیرا در اصل ، این همان چیزی است که ما برای تحقق اهداف خود نیاز داریم. نحوه ارائه این موضوع به ذهن شناختی ما بسیار مهم است ، این امر به این دلیل است که ما به شیوه کارها بسیار عادت داریم ، برای تغییر این ، یک تلاش مداوم شناخت است.

سپس … ما مجموعهای از فرستنده های انرژی تولید شده در سراسر کره زمین را داریم. تنها راه فعال سازی این سازه ها برای استفاده الکتریکی با داشتن آب از زیر ناحیه زیر سازه ها عبور می کند. به عنوان مثال ، هنگامی که رود نیل از اهرام جیزه فاصله کمی داشت ، مانند طلوع آفتاب می تابند. این امر به این دلیل است که الکتریسیته ساکن که آب ساخته شده بیش از حد کافی برای تأمین انرژی در سازه بود.

به نوبه خود ، ما می توانیم آبهای متافیزیکی را در زیر اهرام بسیاری ، برج ها و مناظر مقدس زمین به صورت جداگانه اجرا کنیم تا در صورت احساس گشت و گذار در این سازه های الکتریکی ، از این ساختارهای برقی خاموش شویم ، که گفته می شود ، اگر می خواهیم این کار را به صورت مختصر و مؤثر انجام دهیم ، پتو. آبهای آبی برقی درست در زیر پوسته زمین ها بیش از 10 متر یا زیر زیر زمین ها نیست.

باید زنجیر بردگی را شکسته تا ماهیت خاصی داشته باشد و ما این کار را با موفقیت در سطح کلان انجام داده ایم. اکنون زمان آن فرا رسیده است که ما این کار را در مقیاس خرد انجام دهیم. بسیاری از بشریت را با زنجیرهای خاکستری روی سرشان و یک دست سیاه در دهانشان مشاهده خواهید کرد. زنجیر به راحتی با شمشیر و سپر قابل شکستن هستند ، اما پوشش دهان مانند باند باید از بین برود. سپس باید این موارد را در پرتال خطاب به “منبع بیکران در حال گسترش خالق” دور ریخت.

فقط برای ایمنی ، رویه و پروتکل ، ما زمین را با “شعله رنگین کمان” و “موج سبز پلاسما سبز زمرد” برای حداقل 72 بار شمارش خواهیم کرد. ممکن است در این مرحله به شما دستور داده شود که کارهای دیگری انجام دهید ، بنابراین مطمئن باشید که به موارد غیر فیزیکی گوش می دهید.

IMG_0093

مراقبه امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

ماه کامل ماه ماه گرفتگی Puja (اینجا را کلیک کنید)

Leave a Reply