فصل Archangel Jophiel and Goddess Afrodite (Archangel Rachel) فصل ، نبرد کهکشانی در آسمان ما ، لطفاً تعمق کنید

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست در ساعت 10:10 عصر ، در تاریخ سه بعدی 7520 ، ساعت 3: صبح این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞081∞-AUA9UA9B∞-∞J4H4H4H4H4H4∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200705_1345228325110200726196237.jpg

– فصل Archangel Jophiel & The Goddess Afrodite (Archangel Rachel) رسماً در اینجا است که همیشه یک موقعیت شادی است. این در حالیست که یک ماه تمام عیار تمیز می شود ، و این احساس آرامش را برای 27 روز بعدی Archangelic ایجاد می کند.

“نور ما در سراسر ابرها به اوج خود می رسد تا فرزندان بازی الهی را در اقیانوس شگفت انگیز نشان دهد.” – Archangel Jophiel

در کودکی ما در یک نقطه خاص از تعطیلات تابستانی متوجه احساس متفاوتی شده ایم ، یک تغییر فصلی Archangelic دلیل خواهد بود. هنگامی که به طور ذاتی به قدرتهای الهی نزدیک هستید ، بیشتر به عنوان یک کودک متوجه این تغییرات خواهید شد. ما این توانایی ذاتی را از دست می دهیم ، زیرا آموزش و پرورش ذهن ما را شکل می دهد ، مگر اینکه با پشتکار ادامه دهیم و مسیر درونی خود را دنبال کنیم.

– گایا در حال آماده سازی روح است اما حداقل ما کمی گفت و گو داریم که چرا. این ادعای او این است که انتخاب های زیادی وجود دارد که هنوز باید انجام ندهیم. او یکی یکی چیزها را تغییر می دهد و از ذهن ناخودآگاه ما سؤال می کند که چه چیزی را ترجیح می دهیم. به نظر ما ، این باید احساس ناخوشایندی مانند سفر به مطب بینایی سنجی کند ، با این که او برای همیشه از او می پرسد “آیا یکی یا دو نفر بهتر است؟” ما به لژیون های ما کمک خواهیم کرد تا در تکالیف امروز رای خود را در مورد موضوعات مورد نظر اعلام کنند.

– مغز راه را بیش از آنچه می گذرد می داند ، هر نتیجه و جهت ممکن را در سطح ناخودآگاه می داند. این می تواند غرایز شما را با منطق در صورت لزوم یاری کند ، زیرا می تواند تمام نتایج احتمالی را در 90٪ از ذهن که ما از آن آگاهی نداریم محاسبه کند.

– عجیب کوانتومی در حال از بین رفتن است ، مشاهده شماره “44747474” لژیونرهای ما خواهد شد.

– نبرد کهکشانی که ما شاهد پشتوانه بسیاری از نمایشگرهای آتش بازی بودیم ، به راحتی توسط امنیت استاندارد ما فرو ریخت. اگرچه این امر مورد توجه بسیاری از دستگاه های رسانه ای قرار گرفت ، اما چندان چشمگیر به نظر نمی رسید.

– “خواهران ماکسول” نبوغ فوق العاده هوشمند نیستند ، آنها توسط موجودات ستاره بدخواه فن آوری داده شده اند. این رقابت های ستاره اکنون احساس می کند که آنها قربانی نقض قرارداد شده اند و می خواهند آن را برگردانند. متأسفانه ، این فناوری در بسیاری از شاخه های بسیاری از دولت ها استفاده می شود ، بنابراین مسائل را بسیار پیچیده می کند. جدول زمانی بسیاری وجود دارد که ما این بازی را انجام می دهیم ، ما مطمئن نیستیم که کدام یک از این موارد را بعهده بگیرد زیرا این یک موضوع سه بعدی است ، اما با این وجود جالب است که تماشای آن را تماشا کنید.

– یكی از لژیونهای نادیده گرفته ما “لژیون گیاه و حیوانات” است ، اما آنها در صدد هستند نقش اصلی را در انتقال فیزیكی بر عهده بگیرند كه این یک تغییر شدید است. وقتی این اتفاقات رخ می دهد ، لطفاً به خاطر داشته باشید که این لژیون های ما هستند و همه چیز به خوبی کنترل می شود. اگر هرگونه حیوانات پرشکوه را از این طریق که خانه شما هستند ، به آنها آسیب نرسانید ، منظور شما ضرری نیست.

– آنچه به نظر می رسد افزایش “بلایای طبیعی” باشد ، دکمه خود تخریب CCP است. این آشکارا عمدی بود و به همان روشی رخ داد که زلزله فوکوشیما اتفاق افتاد ، حتی اگر سیل هایی که ما با روشی بسیار خام تر انجام می دهیم ، ایجاد شود.

– در واقعیت 5D ما قلب کره زمین را به بومیان هدیه می دهیم زیرا آنها بهترین ریتم های او را می دانند. این بدان معنی است که شیوه های قدیمی در این دنیای در حال تحول مدرن وجود خواهد داشت ، با قبایل آفریقا به بشریت می آموزد که چگونه این دو را به طور مؤثر آمیخته باشند. بین لژیون ها و قبایل “قاره آمریکا” تاریخ طولانی وجود دارد زیرا اولین جلسات آنها در هر دو طرف گرامی است و پیمانی که در آن روز ساخته شد هنوز پابرجاست.

برای ما ناعادلانه خواهد بود که بومیان “استرالیا” را ذکر نکنیم زیرا آنها در پزشکی و جامعه رهبر خواهند بود ، و بومیان “آسیا” که روشی تازه برای حفظ منابع و همچنین بومیان ایجاد می کنند. “آرتیک” که نور را به تاریکی ترین شب ها می رساند. این بسیار به تأثیر “سلولهای تخیل” بر تمام زندگی پیوند می خورد و ریتم های زمین ما با این اعلامیه دوباره تنظیم می شود.

– یکی از دوستان عزیزم بدن خود را برای آگاهی آزاد تر آزاد کرده است. او یکی از تنها افرادی بود که بعد از اغماء دوم من هیچ مهربانی به من نشان داد ، در نتیجه ، من هرچه را که متعلق به من بود ، از دست دادم و پسرم. هنگامی که من را وادار کردم به خانه خانواده های فرهیخته ام بیاورم ، آنها این کار را تا حد امکان ناراحت کردند. او هر روز مثل من در طول زندگی من را چک می کرد. او و خانواده اش با دانستن اینکه از 17 سالگی به تنهایی خودم بودند ، اطمینان حاصل کردند که همیشه مکانی برای تعطیل شدن روزهای یکشنبه و تعطیلات دارم ، حتی اگر خیلی از ثروتمندان نباشد.

به طور طبیعی ، احساس می کردم که به او بدهکار بوده ام تا با خیال راحت او را از طرف مقابل ببینم. در کمال تعجب ، من به یک بررسی زندگی پرداختم که قبلاً هرگز شاهد آن نبوده ام زیرا این یک چیز بسیار شخصی است که به طور معمول حتی شخصیتی که از آن رویداد می گذرد ، به یاد نمی آورد.
که مرا به این سمت سوق می دهد …

من مسیری را که دوست من در این شخصیت 3 بار قدم می زند ، قدم گذاشته ام. این شرکت اکنون به یک فرآیند زیبا تبدیل شده است ، همیشه اینگونه نبود ، اما اکنون است. ما هر فرآیند طبیعی را به بهترین وجه توانسته ایم مهندسی کنیم و این فقط به دلیل دستکاری در این امر ضروری بود. من از تلاشهای ما در احیای روند زندگی و مرگ بسیار مایه افتخار هستم ، شجاعت همه موجودات در لژیون های ما!

20200705_1346409114394723057769912.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگر)
تیم Violet Flame در “تنظیم 9” قرار دارد ، بدین معنی که دارای مقدماتی است و برای اهداف انتقال آماده است.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Tubiel، Archangel Kirkiel، Archangel Dabriel، Archangel AF، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Harahiel ، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur، Archangel Orion، Archangel Omiel، Archangel Adonachiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Varhmiel، Archangel Adonai، Archangel Daiquiel، Archangel Daiquiel، Archangel Dchange

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت و قدرت عظیم به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل و فعال)
مدال درخشش Archangel Ezekiel به شما امکان می دهد تا انرژی شفابخش و محافظ را برای خود و هر آنچه را که می خواهید ارسال کنید ، تشعشع دهید. برای چیزهای واضح و نه چندان واضح مفید نیست.

(منفعل و پرخاشگر)
مدار انفجار تابشی آرکانبل هاروت مانند بمب نوترونی متافیزیکی به هرکسی که مایل است به شما آسیب برساند ، برخورد می کند. این باعث می شود که هر کسی که ممکن است چشم بد شما را به شما بخورد ، از آسیب رساندن به شما جلوگیری کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به حرکت در مسیرهای راکد کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.

(فعال)
کمال آسایش Archangel Ariel ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است در شما احضار کند. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس کلان یا خرد به شما رهنمون می شوند ، محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین می تواند همه موانع را در راه چیزی که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200705_1347424635289367470805903.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

من باید به شما بگویم که این شماره یک چیزهایی است که ما اکنون مرتکب اشتباه می شویم ، بنابراین ما باید این کار را به تکالیف امروز واگذار کردیم. گایا احساس می کند که در انتخاب هایی که با آن روبرو هستیم بی قاطعیت هستیم. مباحث اصلی برای تفکر در زیر آورده شده است ، لطفاً آنها را در نظر بگیرید ، این موضوع با عمیق ترین راه اهمیت دارد.

به یاد داشته باشید ، همه ما “سلولها را تصور می کنیم” ، افرادی که بر همه چیز پیرامون ما تأثیر می گذارد. تأمل در مورد این مفاهیم و تصمیم گیری در مورد آن ، مانند قرار دادن رأی است ، و هنگامی که تمام آراء افزایش یافت ، نقطه مرکزی همه نظرات نمایان خواهد شد. با توجه به این نکته ، آگاهی هر چه بیشتر باشد ، نظر شما بیشتر وزن خواهد بود.

* آیا ساختار مالی می خواهید؟ اگر چنین است ، به چه روش ، اگر نه ، جایگزین آن چیست؟

* در مورد دین سازمان یافته چیست؟ آیا این چیزی است که کارگران سبک نیاز دارند تا از این طریق سازمان دهند؟ با توجه به اینکه ما رهبران معنوی هستیم ، بسیاری از افراد پیروی می کنند ، چه می گویند “؟”

* فکر می کنید به اوقات فراغت کم و بیش نیاز داریم؟

به دلیل وجود مزخرف ماه کامل “OD” و مهمانی های حیاط خلوت آنها ، مقدار زیادی از انتقال لازم است که باید انجام شود. این امر به صورت جریان هایی از چگالی سیاه و خاکستری که به لبه جهان می رود ، آشکار می شود و با ضربه زدن از آن با شعله های رنگین کمان ، این انرژی را از بین می برد. به طرز بیرحمانه ، اینگونه ابعاد بالاتر برنامه های بزرگ را خرد می کند و این عبارت را به وجود می آورد: “انسان نقشه می زند و خدا می خندد”.

این پورتال ها دارای پورتال های بدخواهانه کوچکی هستند ، این پورتال ها قرار است موجودات بدخواه را به این بعد بکشند. تمام پورتال های تازه تشکیل شده با هاله قرمز و سیاه را از بین ببرید ، بسیاری از آنها بسیار کوچک خواهند بود ، زیرا 3 روز کامل طول می کشد تا پورتال های “OD” عملیاتی شوند. می توانید از شمشیر و سپر برای بستن آنها استفاده کنید ، آنها را با نخ رنگین کمان دوخته و یا هر دو را انجام دهید. حرکت زیادی در جهت باز کردن این پورتال ها وجود ندارد ، ما فقط باید اطمینان حاصل کنیم که همه آنها را نگه داریم تا این راه را حفظ کنند.

تاریکی سازمان یافته سعی در انجام طلسم داشت که میکروسکوپ ها را به دست همه مردم وادار کند. این در حیاط پشتی “کلمه دیگری برای نرده” و همسر جایگزین وی آغاز شد.

برای چیپ که سمت چپ هر مرد ، زن و کودکی روی زمین قرار دارد ، پیش بینی کنید ، سپس آنها را به سمت مستقیم گلو (یا سوراخ مخالف) ، دعوت کنید که این زوج در حال انجام این برنامه هستند. این باعث می شود که آنها پاسخگوی این حرکات باشند ، و آنها را برای مقاصد در آنجا پاسخگو می کند.

سپس ویروسی را که می خواهند با شعله های سبز سبز زمردی که زمین را با هدف انجام این کار برای 72 شماره انجام می دهند ، آزاد کنید.

سرانجام ، ما باید زمین را با شعله های بنفش ، صورتی و رنگین کمان برای هر یک از 72 عدد درگیر کنیم. شما بلافاصله احساس تسکینی را که این تلاش ها الهام بخش است ، احساس خواهید کرد.

20170915_182009_sky_clouds_scape_stock_by_astoko_dbnlfw2-fullview

مراقبه امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply