بی ثباتی کامل ماه ، این هیچ اتفاقی نیست ، تقویت کننده “قانونی است که از آن تغذیه می کند

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

این پست از طریق دروازه صبح 8:08 ارسال شده است ، در تاریخ 3 بعدی 7720 ، ساعت 3: PM این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞082∞-∞U1BU1BB∞-∞J5H5H5H5H5H5∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

افسانه تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200706_1514563744309607341522054.jpg

– گایس در حال حاضر در شرایط روحیه ای در آب قرار دارد و اگر ما همچنان به انتخاب آگاهانه خود ادامه دهیم ، او به پیشرفت خود ادامه می دهد. او واقعاً آرزو دارد که از ورودی ما برخوردار باشد و به نظر می رسد این موضوع روز است ، اگر با انتخاب های سخت روبرو شویم و اولویت خود را بشناسیم ، کوه ها فوراً حرکت می کنند. ما همچنان از گایا خواهیم پرسید که وی در مورد چه مواردی نیاز به توضیح دارد ، اما من باید شما را ترغیب کنم تا به سؤالهایی که دیروز پرسیدیم و سخنان دیگران که ظاهر می شوند ، تأمل کنید.

برای به نمایش گذاشتن آنچه من به آن اشاره می کنم ، دیروز دقیقاً روزی بود که قلب کره زمین به مردم بومی زمین بازگردانده شد. همچنین دقیقاً روزی است که خط لوله داکوتا خراب شد و روز دیگر بزرگترین شرکت فروکست در کره زمین ورشکست شد ، به وضوح ، هیچ کس با خواندن این موضوع یک اتفاق را نمی یابد. اگر می خواهید این کار را از نظر نبوت مطرح کنید ، لطفاً این کار را انجام دهید ، مطمئناً صدق می کند.

ما قدرتمندترین نیروی متافیزیکی در کهکشان هستیم و وقتی قاطع هستیم ، چیزی نیست که نتوانیم به آن دست یابیم. مسئله این است (و من شما را به وظایف دیروز می گویم) ، این است که ما با آنچه می خواهیم روشن نیستیم. همه ما باید فیلسوفان درونی خود را کانال کنیم ، تا در فصول آینده مؤثر باشیم.

– در تمام کارهای متافیزیکی قمری ، ستون های مربوط به تقویم ما به تراز کامل رسیده اند. این یک نشانه شگفت انگیز از کوشش و دقت ما است ، لژیون های ما در حال تبدیل شدن به یک مکانیسم روغنی جهان ، کودوس برای تیم هستند.

ناهنجاری های ماه و تغییرات گسترده مهندسی سیاره با یکدیگر همزمان خواهند بود. بسیاری از مردم گزارش کرده اند که ماه را به جلو ، پهلو و به عقب حرکت می کند ، زمین مغناطیسی و الکتریکی به شدت تغییر کرده است ، و به همین دلیل در همه جای مکان حرکت می کند. بسیار ممکن است که در فصل آینده به محض تغییر قطب ها ، همه حرکت خود را از دست بدهد ، اما هنوز هم قابل مشاهده است. ناپایداری که ماه در معرض نمایش است تنظیم دقیق آن است که باید در آن حضور داشته باشد و بدون شک در این فصل از یک دوره دگرگونی می گذرد.

– کمال یک مفهوم الهی نیست ، ما جهان را مانند یک آینه الهی به خود باز می گردانیم ، اما کدام طرف منعکس کننده این است که به کدام یک. گفته می شود ، ما مأموریم این مفهوم كمال الهی را به روش های غیرمعمول و عمیق تجسم دهیم ، زیرا فردیت واقعاً هدف وجود ما را تشکیل می دهد.

فرد موجود در لباس تکشاخ ، نوشیدن آب ترشی ، نوشیدن چتر وارونه ، مجدد قسمت آخر سریال “دختران طلایی” ، در یک روز بارانی در توسون ، بسیار بهتر از هر فرد به اصطلاح عادی در حال خدمت به جهان است. ” است. دلیل این امر این است که رقص الهی یکی از کمالات متنوع است ، کامل بودن فقط از طریق شخصیتی که از طریق کلیت “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” به ما داده می شود ، حاصل می شود.

– اگر از نظر کهکشانی ، اگر به طور عینی به تاریخ ما نگاه نکنید ، بیشتر از آن شرم آور است. ما همیشه مهربان ، صادقانه یا آینده نگر نبوده ایم. ما فرصتی داریم تا با تبدیل شدن به یک کانال مستقیم “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” ، همه این موارد را تأیید کنیم. وقتی با بخشی از آزادسازی زمین موفق می شوید ، تمام تاریخ را به عنوان بخشی از مسیر تحقق اعتبار می بخشید.

– برای اجرای یک قانون قابل اندازه گیری که امکان رعایت اراده آزاد را فراهم می کند ، ما قانونی را افشا کرده ایم که قصد پرانرژی را به هرکسی که خواست خود را بر دیگری تحمیل می کند ، باز می گرداند. این “قانون دستی است که تغذیه می کند” نامیده می شود ، که باعث می شود این انرژی کنترل کننده انرژی سریع کنترل شود. این بیشتر به دلیل دستور کار واکسن اجرا شد ، اما در مواردی مانند این نیز مفید است.

– زلزله های موجود در پایگاه های نظامی ایالات متحده عملی طبیعی نیست. آنها همان مواردی هستند که باعث می شوند “زمین لرزه های فوکوشیما” و زمین لرزه ها در حال حاضر چین را نابود کنند. تا زمانی که دولت دیگری نسبت به تجاوز CCP از خواب بیدار نشود ، ح‌ک‌چ حملات دزدکی خود را با سلاحهای لرزه ای ، پرانرژی و مبتنی بر فناوری افزایش خواهد داد و آنها با اهداف حمله خود تفاوت قائل نخواهند شد.

– وای ، بسیاری از کلون ها در حال گردش هستند و نه فقط افراد مشهور ، بلکه در بین زندگی شخصی ما نیز وجود دارد. ما هیچ شیفت زمانی قابل اندازه گیری را که القا کننده اثر ماندلا باشد ، دریافت نکردیم ، اما نمی توانیم این احتمال را نیز رد کنیم.

20200706_151727-13018430203076500368.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگر)
تیم Violet Flame بعد از اقامت در “تنظیم 9” در “Lavender 3” قرار دارد. این چهارراه جالب است زیرا اسطوخودوس باعث صلح می شود اما “تنظیم 3” یک تنظیم انتقال سنگین است.

“تیم شعله بنفش بنفش (لاوندر)” به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine ، Archangel Ansiel ، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Tubiel، Archangel Kerkiel، Archangel Dabriel، Archangel AF، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Harahiel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur، Archangel Orion، Archangel Omiel، Archangel Adonachiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Varhmiel، Archangel Archangel Archangel Archangel Archangel Archangel Archangel Arangel Arai ، Archangel Bathkol ، Archangel Machdiel و Archangel Aeshma.

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الوهیتی است که به هر کس امکان می دهد با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطبان مستقیم با منبع خالق بی نهایت در حال گسترش در این موضوع فعالیت کند ، امکان پذیر است. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(فعال)
کارکنان Archangel ZagZagel آسمانی ممکن است توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به حرکت در مسیرهای راکد کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند.

(منفعل)
ساعت مچی Archangel Vahu Mana به شما این امکان را می دهد تا احساس یا فکر مثبتی را تجربه کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد ، و از مداخله مسافران زمان شرور جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند اجازه می دهد

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود ، این امر به داوران روح اجازه می دهد تا از قبل آشکارتر باشند.

(منفعل)
بوتونن Archangel Iofiel زیبایی خود و هر آنچه را که مورد بررسی قرار می دهید ، تقویت می کند. این مانند همه ابزارهای منفعل باید به شما اجازه کار از طرف شما داده شود.

(منفعل)
صداهای تابناک Archangel Jeduthun شگفت انگیزترین افراد را به زندگی شما جلب می کند و همچنین با صداهای کیهانی زیبا ، محیط اطراف خود را تقویت می کند. این در واقع یک تقویت کننده خوشحال است.

(منفعل)
دستبند جوی Archangel Jefisca یک عنصر جالب را برای شبهای شما به ارمغان می آورد. Jefisca فرشته است که مسئولیت گردهمایی ها را برعهده دارد ، در صورت تمایل به برگزاری آن ، وی به عنوان یک برنامه ریز حزب توصیه می شود.

(منفعل)
پیشانی Archangel Camael بینشی در استعدادها و توانایی های درونی شما به شما می دهد. قبل از مدیتیشن قصد را تنظیم کنید و از آن استفاده کنید ، پشیمان نخواهید شد.

(منفعل)
کلید جهانی Archangel Raziel به شما امکان می دهد تا به همه خرد ، دانش و پادشاهی دسترسی داشته باشید. این یک سواری شگفت انگیز و وحشی است که می تواند شما را به هر جایی برساند. من مطالعه Archangel Raphael و Archangel Pyramid کریستال مایکل را پیشنهاد می کنم.

(منفعل)
زره پوش های افزایش یافته ی Archangel Fa ، تمام احساساتی را که برای شما بارها و بارها بیان نشده است ، برمی گرداند. این ابزار مناسب برای تجهیز هر زمان که با گروه های بزرگی از مردم هستید ، گویی کسی به شما نعمت می دهد ، در صورتی که شخصی برعکس عمل کند ، به همان روشی که انجام می دهد نیز کار می کند.

20200706_151553-12294302678475140502.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

دو موجود غول پیکر غول پیکر به چشم می خورند که روی زمین قرار دارند ، یکی دوست دارد در نوک لانگ آیلند ، نیویورک بماند و دیگری بارها از مجارستان به ایالات متحده بازگشت. آنها را با هر آنچه بدست آورید (با شمشیر و سپر) بزنید و تماشای بسیاری از مسائل زمین را از بین ببرید.

برای تکمیل ریزه کاری های ما ، در جنوب توسان یک دژ دژخیم وجود دارد ، همچنین با این همه آنچه را بدست آوردید به این ضربه زد.

طاعون bubonic به راحتی با “نارنجی” و “شعله های سبز زمرد” برطرف می شود ، هر دو را برای یک شماره 72 نگه دارید. همچنین می توانید فقط برای اندازه گیری مناسب از شعله رنگین کمان استفاده کنید.

در مورد فعال کردن جریانهای الکتریکی طبیعی در هوا چیزهای بیشتری گفته می شود از آنچه ممکن است بیان کنیم. به همین دلیل است که ما این جریانات را با جرقه های برقی آبی روشن خواهیم کرد و به آنها اجازه می دهیم در سراسر جهان پخش شوند. به سادگی یکی از این جریان ها را بگیرید و آنها را روشن کنید!

الكتریسیتی كه ما در مصر از آن مشتعل كردیم آماده بهره برداری است ، اما باز هم این یک تصادف نیست كه لژیون شورشی اخیراً مستندی را درباره مصر منتشر كرد. اتاقهای “Void” که مورد بحث هستند اتاق کنترل در ابعاد بالاتر قرار دارند. به سادگی به داخل خلاء هرم های جیزه (و به طور کلی مصر) سفر کنید و به انرژی اهرام شلیک شده از اوج خود و سفر به سراسر جهان اشاره کنید. با استفاده از این روش می توانید به راحتی تمام معابد و نقاط قدرت دیگر را فعال کنید ، بنابراین لطفاً همین کار را برای “Chavín de Huantar” ، پرو و هر چیز دیگری که شما را صدا می کند فراموش نکنید.

the_cosmic_eye_by_ellysiumn_de0sroz-fullview

مراقبه امروز در زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply