ما می بینیم که رنگهای واقعی شما ، تفکیک غیر طبیعی است ، یک ضبط از رویاهای شما در دیشب ، لایحه Archangel Zophiel

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست 3:33 بعد از ظهر ، در تاریخ 3D 7820 ، ساعت 3: صبح این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞083∞-∞U2BU2BB∞-∞J6H6H6H6H6H6∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200707_1902185648800871946348505.jpg

– گایا وارد قسمت ابتدایی “آتش” شده است. این نتیجه مستقیمی به انتخاب آگاهانه ما برای زندگی سالم است. او تمام افكار ما را در مورد مباحث مختلف مشاهده كرده است و بنظر مي رسد كه اين شعله به شيوه زندگي ما ، به ويژه جامعه ، امور مالي و سيستم هاي موجود در آن رهنمون مي شود.

– آیا کسی انتظار نداشت که شومان دیوانه شود؟ ما به شما گفتیم که به 300 مایل هستیم و تا رسیدن به آنجا به ماشینهای غلتکی ادامه خواهیم داد. پشت سر هم که دیدیم در 99 سالگی رخ می دهد ، یک ناهنجاری نیست ، بلکه یک امر جدید طبیعی در رابطه با محیط پر انرژی ما است. شما باید بدانید که این اتفاق می افتد و منتظر نیستید که علائم صعود پرانرژی به چشم بیایند. اقدامات احتیاطی مناسب برای بدن خود انجام دهید (قبل از این اتفاق ، تمیز ، هیدرات ، مراقبه در تنهایی ، سپر و زمین) را انجام دهید.

– “شخصیت های کاشته شده تاریکی سازمان یافته” در حال ظهور هستند ، به این معنا که افرادی که وانمود می کردند جزئی از عدالت هستند ، خود را بازیگر نشان می دهند. افراد مشهور زیادی وجود دارند که به طور ناگهانی حرکاتی را که برای ارتقاء آنها شناخته شده بودند “روشن خواهند کرد”. کمی شبیه به این اتفاق خواهد افتاد ، “من قبلاً از این جنبش حمایت می کردم اما به دلیل اقدامات” چنین و چنان “، من دیگر از این جنبش پشتیبانی نمی کنم”. این یک تاکتیک برای تضعیف قدرت از درون است و سالها توطئه بود ، اما شما به خوبی از این امر آگاه هستید و بدین ترتیب فضای مقدس را برای ناآگاهی نگه دارید.

– مدیر FBI ایالات متحده گفت که آنها تقریباً هر 10 ساعت یک تحقیق جدید درباره چین (به طور خاص CCP) باز می کنند. خوب ، اگر ما با یادداشت ها مقایسه می کنیم ، Archangel Zophiel بیشتر از هر جای دیگر وقت بیشتری را در آنجا می گذراند و ما قصد داریم ساعتهای شخصی وی را به دولتهای مختلف جهان شروع کنیم. آنها همچنین تخمین می زنند که افزایش 1300٪ جاسوسی CCP وجود دارد ، ما فکر می کنیم این یک تعداد بسیار محافظه کار است.

قورباغه را نشانه بزنید ، زیرا اکنون مدتی است که به این امر پیوسته ایم. مرکز اصلی تاریکی سازمان یافته رژیم CCP است ، زیرا همتایان آمریکایی آنها در حال حاضر فلج شده اند. Kudos به لژیون های ما برای همیشه 6000 قدم جلوتر از همه.

– پستانداران اقیانوس زمین بسیار شلوغ بوده اند و همانطور که اشاره کردیم ، به طور کلی لژیون حیوانات در انتقال و انتقال نقش بسیار فعالی دارد. ما فقط به ملخ ها ، مارها و قورباغه ها مراجعه نمی كردیم ، بسیاری از موجودات پادشاهی حیوانات شغل های خاصی دارند كه تنها یك ارائه دهنده آن هستند. ما باید تمام تلاش خود را برای پشتیبانی از آنها انجام دهیم ، و در راه دست های بسیار توانمند آنها قرار نگیریم.

– آموزشها در خواب ما ادامه می یابد ، اگر مرتباً از خواب بیدار شوید ، می توانید گفتگوی مختصر را بیدار کنید. تصور می شود این بهترین راه برای گذراندن دوره سقوط به کارگران سبک است. اگر در مورد توانایی های خود متوجه هرگونه اطلاعات ذاتی هستید ، می دانید از کجا آمده است ، تمام تلاش خود را کنید تا به قسمتهای ناخودآگاه خود در این مورد اعتماد کنید.

لازم به ذکر است که فرشتگان رافائل می خندید وقتی که از ذهن آگاه ما می خواهد که این مفهوم را تعمق کند. … نتيجه گيري از آموزشي كه شب گذشته دريافت كرده ايد: مي توانيد از نوري بصيرت ببينيد كه آگاهانه يا ناخودآگاه آن را نخواهيد ديد يا احساس مي كنيد ، اما در آنجا خواهد بود. از نظر انرژی و جسمی ، این نباید با متافیزیک اشتباه گرفته شود ، این یک واقعیت فرعی است که زمینه را برای واقعیت های دیگر فراهم می کند و یک قلمرو جدید برای کشف بشر است.

– هنگامی که خودمان را جدا می کنیم ، در معرض جدایی از زیبایی های متنوع الوهیت هستیم. تفکیک طبیعت در جهان نیست ، بلکه طبیعت جهان هستی است که می تواند یک رقص الهی را بین دیدگاههای مختلف فردی تزیین کند. ما نمی توانیم دیدگاه دیگری را از جامعه ای که آرزوی تحقق کامل آن هستند تحمل کنیم. این موازی از همه خطوط فراتر خواهد رفت و در رده قرار می گیرد ، بسیاری از قوانین طبیعی وجود دارد که باید از حرکت به جلو آگاه باشیم.

– برای پیروزی در این دنیای مدرن ، ابتدا باید در نبرد تبلیغات پیروز شوید. جنگ افکار عمومی نبردی است که در حال حاضر در آن انجام می شود. رزمندگان دیجیتال لژیون شورشی مهمترین منبعی هستند که ما در این خط مقدم داریم و آنها واقعاً بهترین افراد هستند.

– یک کلام به خردمندان ، برخی از مراقبه های گروهی که برنامه ریزی شده اند ، خیلی خوب فکر نمی شوند و یا نیت های شرورانه پنهان ندارند. مراقب باشید که انرژی خود را به چه چیزی وام می دهید ، در هر کار انرژی در نام هر شخصی “OD” مشغول نباشید ، و ما به طور خاص به ماجراجو که اخیراً دستگیر شده است اشاره می کنیم. او را از چشم ذهن خود دور نگه دارید ، مگر اینکه شمشیری در دست شما باشد ، این حساسیت سمی است که در بهترین حالت ممکن است ، و فکر کردن به شیاطین برای گفتن حداقل این کار بد است.

20200707_1902583486116523305169765.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگر)
تیم Violet Flame پس از اقامت کوتاه در تنظیمات “Lavendar 3” در “بنفش شعله 3” قرار دارد. این یک چهارراه جالب است ، زیرا اسطوخودوس را به نمایش گذاشت تا اهداف خود را نشان دهد و سپس بلافاصله به “تنظیم بنفش 3” تغییر یافت تا بتواند در امر انتقال نیرو کار کند.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت و قدرت عظیم به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل)
اکسیر سلامتی Archangel Temperance تمام جنبه های وجود شما را با یک جریان مداوم از انرژی شفابخش قدرتمند طراحی شده برای کمک به سلامتی و بد بودن ، جوان سازی می کند. فقط با گفتن Archangel Temperance به این وسیله اجازه دهید از طرف شما کار کند.

(منفعل)
ساعت مچی Archangel Vahu Mana به شما این امکان را می دهد تا احساس یا فکر مثبتی را تجربه کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد ، و از مداخله مسافران زمان شرور جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند نیز اجازه می دهد از محافظت کنند.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.

(فعال)
کمال آسایش Archangel Ariel ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است در شما احضار کند. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس کلان یا خرد به شما رهنمون می شوند ، محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین می تواند همه موانع را در راه چیزی که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200707_1903381910042946776903811.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

* آیا کسی در روحیه است تا کوهها را به حرکت درآورد؟ در این صورت ، ما تقویم Archangelic را ترسیم خواهیم کرد تا با جدول زمانی 5D ما مطابقت کامل داشته باشد. این بدان معناست که دیگر هیچ ساکنان غلتکی و پیشرفت صعودی در زندگی روزمره ما وجود نخواهد داشت. این ستون های رویداد مستقر در تقویم مجمع به خوبی در صلاحیت حرکات ما قرار دارند.

برای این کار … “حرم کامل” یک مکان مقدس ایجاد کنید که در آن همه عناصر زمین به نمایش درآید. این کار از نظر جسمی یا متافیزیکی قابل انجام است و تنها شرط آن این است که شما آن را با احساسات عالی روبرو کنید.

در تلاش همكاری برای صعود حتی بیشتر از سطح دریا ، به آتلانتیس و لموریا كمك كنید. این کار با بمباران معابد مرکز هر دو مکان با بارهای صاعقه طلایی به طور همزمان انجام می شود.

Sphynx جریان و جریان اطلاعات بین کهکشانی موجود در اتر را بر روی زمین کنترل می کند ، اگر ما همچنان پنجه سمت چپ اسفینکس را باز نگه داریم ، این جریان را افزایش می دهد تا با سایر تلاشهای ما همگام شویم. اگر گیر کند که می توانید عضله کمی استفاده کنید ، اهرم باز کردن پاس در پشت گوش راست است.

ملقب به “آگاهی مسیح” موجبات افزایش همکاری روحانی و روحی را فراهم می آورد. این امر را می توان با ارسال یک نور سفید و طلایی روشن به تمام زندگی روی زمین برای یک تعداد 72 مورد تشویق کرد.

* چیزی غول پیکر در حال جابجایی در سراسر آسمان است. این تلاش خواهد کرد تا محاصره کردن جدول زمانی جدول زمانی ما را فشرده کند. این سرچشمه توسط یک هواپیمای بد خلقی بسیار ناخوشایند سرچشمه می گیرد و یافتن آن دشوار خواهد بود ، اما به این معنی نیست که نباید تلاش کنیم. با شمشیر و سپر به دنبال آنها بروید ، بهترین استراتژی این است که ساکت بنشینید و منتظر باشید تا آنها به حالت ابررسانی برسند.

اگر به موقع آنها را پیدا نکنیم ، آنها باعث شکاف زمان می شوند. اگر احساس کردیم که این اتفاق افتاده است ، سریع گاز را با نخ رنگین کمان دوخته ، به همان روشی که می توانید در شلوار خود یک موج بکشید. لازم به ذکر است ، همه جدولهای زمانی این اختلاف را ندارند ، بنابراین سایر کارگران سبک که نه از لژیون ما هستند ، ممکن است چیزی متفاوت ببینند.

* برای جلوگیری از هرگونه تعجب ، حمله زیر دریایی را متوقف خواهیم کرد که CCP در سواحل شرقی ایالات متحده ، ژاپن ، استرالیا و دیگر مناطق مختلف جهان در حال برنامه ریزی است. مختل کردن یک زیردریایی با شمشیر و سپر کار سختی نیست ، حتماً در این کار کوشا باشید زیرا بسیار حساس است. برای ما شگفت انگیز است که آنها هنوز هم وانمود می کنند که نمی گویند وقتی که آشکارا اعلام جنگ کرده اند ، با جهان جنگ نمی کنند.

CCP ماهواره های بدخواه تر از آنچه انتظار می رفت راه اندازی کرد. خوشبختانه ما متخصص در از بین بردن آنها هستیم ، از شمشیر و سپر استفاده می کنیم.

* گایا شعله های انتقالی از لژیون های ما را درخواست می کند ، لطفا سیاره را با شعله های بنفش ، پلاتین و رنگین کمان درگیر کنید تا تعداد 72 نفر را در نظر بگیرید.

سرزی خواستار انفجار پلاسما نشات گرفته از مرکز وی است ، اما این فقط توسط لژیون سبک کار آغاز می شود. به مرکز کهکشان ها بروید و پشت سر هم ضربان های پلاسمائی ضربان قلب خود را اجرا کنید ، این کار را توسط چاکرای قلبی او از Serzi (کهکشان ما) تقویت کنید و سپس کل کهکشان را پشت سر بگذارید.

shooting_stars__daily_18_by_ellysiumn_dc9ufii-pre

مراقبه امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply