תלת מימד מבחין בקו הזמן שלנו 5D, רעיון לא מובנה, ירידה בשורות, להבה סגולה קדושה

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה 15:00 או 15:00 באופן לסירוגין.

זמן ההשקה של פוסט זה הוא שער הבוקר 8:08, בתאריך התלת ממד 71020, השעה 15: 00 אחר הצהריים יחל את היום החדש הזה. פשוט עקוב אחר ההקבלה הזו ברחבי העולם עד שהיא תגיע לזמן המקומי שלך בשלוש.

אם אתה מודע לכך שיום חדש החל, נהוג לשלוח אהבה וחסד למישהו.

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:
∞084∞-∞U3BU3BB∞-∞KIIIII∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

מידע על לוח השנה

English ~ 中文版 Polski German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200709_1807415411873116141797224.jpg

גאיה נמצאת כעת ב”הגדרת כדור הארץ “הממצקת את הבחירות שאנו מבצעים במוחנו המודע. רובכם שמתם לב שהמקרו-אקלים משתנה, בהתבסס על ההחלטות שקיבלתם בפרטיות מחשבתכם. האם אתה מרגיש סופר עוצמתי ומעבר לחשוב עדיין?

באמצעות מאמצינו יישרנו את לוח השנה הארכאנכולי בהצלחה וכעת הוצבנו ישירות באמצע האירועים שיביאו עולם פיזי 5D. העבודה הקשה והשקידה ממשימות אתמול ישתלמו פעמים רבות, מכיוון שהיא תעקוב אחרינו במהירות לסביבת 5D הממומשת. עלינו להיות מודעים לכך שזו לא דרך של שמש וקשתות גשם, אלא דרך של שינוי עמוק וארוך טווח.

אנו נמצאים על ציר זמן בו ניתן לכמת בקלות את ההשפעות של מנדלה, ולכן מצאנו לפחות עוד 2 ימים חסרים, מה שמביא אותנו ל -3 מתוך 9. אתה יכול להרגיש אותם במנהל העליון שלך, זו תחושה שקשה לתאר אותה , פשוט תסתכל בעצמך.

– “השומאן” מרים שיר מגלקסיה אחרת וזה מדהים מה שקורה. האנרגיה שנשלחת אלינו כל כך יפה וכעת שהיא ניתנת לכימות וניתנת להשמעה חזותית, ניתן ליצור אמנות עמוקה על ידי כוונון אליה.

עלינו לנצל הזדמנות זו כדי להצביע על רעיון לא נכון של רוחניות בעידן החדש. זה שבו אתה לא נרתע מהרהר בכל מה שעלול להיתפס כשלילי. הוא מטיף שאם אתה חושב על משהו שאתה לא רוצה, יהיה לך זה “למשוך” את עצמו אליך. לא זו בלבד שהדבר שגוי מבחינה לוגיסטית, אלא שזה רעיון מסוכן שעומד לרשותו, מכיוון שהוא מאפשר לאחרים לבצע באופן מודע בחירות מאקרו עבורך. לרוב, לבעלי הכוח של בחירת מקרו יש פחות מכוונה טהורה, ופילוסופיית העידן החדש הספציפי אינה אלא דרך חכמה לגנוב כוח.

אל תבינו אותנו לא נכון, בבירור, תוכלו לעצב את המציאות שלכם (אנו עושים זאת כל יום) אך דרושה זאת יותר ממחשבה סתמית. אנו מנוסים בעבודה עם הפרמטרים של הכוח הזה, וברור שזה “עט ביד” יותר מאשר תפיסת העידן החדש. כשאנחנו זקוקים לגשם, גשם בא, כשאנחנו אומרים להרים לנוע, הם רצים, אבל זה רק בגלל שאנחנו בזכות האלוהית לעשות זאת. המקום בו אנו פועלים הוא מעבר לנוף החוק האוניברסאלי, והתחום בו אנו מכהנים הוא כולו מעל ומטה. היינו צריכים להיכנס לעצמנו לתודעה שבה זה אפשרי, הכוח הזה לא מקדים את העבודה הקשה והמאמץ שנדרש כדי לשלוט בעצמו.

– אנשים בתלת מימד החלו לדווח על ראייה של כדור הארץ אחר בשמיים, זה קווי הזמן של 5D שמתרחקים מקווי הזמן התלת-ממדיים. יהיה מעניין לראות מה הם משקפים אלינו מנקודת המבט שלהם ככל שהמעבר הזה הופך להיות יותר ויותר ברור להם.

– עבודת החושך המאורגן הולכת ומרושלת והיא מעורבלת בבירור. הסיבה לכך היא שיש קרע משמעותי בחטיבות “בידור OD” ו- “OD פוליטי”. העניין הוא שאם סיעות בודדות מקבוצתך יכלו אג’נדות נסתרות נגד הסיעות האחרות, לא יהיה לך יותר מדי סיכוי להצלחה. האמירה שעולה בראשכם היא שאם אתם רוצים להשתלט על האי, שרפו את הסירות. כלומר, הם לא התחייבו לחלוטין לתוכניות שלהם, וזה לקח שיש ללמוד על כל הצפייה, כדי להצליח אותך ואת הצוות שלך, חייבים להתחייב למאה אחוז למטרה.

20200709_1803107801609671688109259.jpg

הכלים של היום:

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

מעולם לא היה יום כבד יותר ללהבה הסגולה מאשר היום הזה. הלהבה הסגולה נמצאת בסט 6 שכוללים לפחות 33 ארכנגלים במשימה, שאינה כוללת את תחנות האדמה שיש לה שישה מומחי להבה סגולים ששומרים עליהם, מחזיקים חזק.

“צוות הלהבה הסגולה” הוא כדלקמן, והוא אינו בסדר מסויים: ארכנגלף ז’רמינה, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארכנגלף עמנואל, ארכנגלף טוביאל, ארכנגלך צ’רקליל, ארכנגל דבריאל, ארכנגל א.ז.ל, ארכנגלגל טזרסיאל, ארכנגלגל אגלה, המלאך הרחיאל, המלאך אשמה, המלאך סבלו, המלאך אברקסוס, המלאך הרהל, המלאך נוריאל, המלאך גאליצור, המלאך אוריון, המלאך אמיאל, המלאך אדונאצ’יאל, האשל המלאך אבסדארון, האשל המלאך ורמיאל, המלאך אדונאי, המלאך דקייוויל, המלאך ברדליל, האשל המלאך רחואל, , המלאך מכדיאל, המלאך צדקיאל, המלאך אשמה, המלאך בזזאת, והארכנגלל סרביאל.

(פָּעִיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא כל יכול לחלוטין, לא ניתן להשיג שום רמת תודעה שלא ניתן לפרוס אותו. זהו גם כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה שכן הוא יכול לעקוף כל מעגל מעגלי.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק נראה דומה לשדה הכוח של מגנטוס והוא מגיב לכל צורת חיים עם אנרגיה אוהבת, או עם פיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להפעיל בכלל, אתם רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(פסיבי ופעיל)
האינטואיציה המשופרת של הארכאנג’לי ג’רמיאל מאפשרת לקולות נשמתך להתגבר והיא מאפשרת לשופטי הרוח להיות ברורים מאי פעם.

(פַּסִיבִי)
הבוטונייר של ארכנגלף יופיאל משפר את היופי בעצמך ואת כל מה שאתה סוקר. זה כמו כל הכלים הפסיביים חייבים לתת אישור לעבוד בשמך.

(פַּסִיבִי)
הצלילים הקורנים של ארכנגלף ג’דוטון מושכים את האנשים הנפלאים ביותר לחייכם כמו גם משפרים את הסביבה שלכם עם צלילים קוסמיים יפהפיים. זה בעצם משפר מאושר.

(פַּסִיבִי)
הצמיד האטמוספרי של ארכנגלף ג’פיסה מביא אלמנט של כיף לילות שלך. ג’פיסה היא המלאך שאחראי על התקהלויות, למקרה שאתה כל כך נוטה להיות כזה, היא תהיה מתכננת המסיבות המומלצות.

(פַּסִיבִי)
לוח הזמנים של ארכנגלף ואו מאנה מאפשר לכם להתענג על תחושה או מחשבה חיובית. זה מביא אלמנט של הוד לרגעים היומיומיים שלך, והוא מונע התערבות של מטיילים בזמן מרושע.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
השלווה הקורנת של המלאך המלאך מאפשרת לך להיות מבודד בבועה שלווה, לא משנה מה קורה סביבך. זה גם מאפשר לאלה שבלבך לקבל הגנה.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים אמורים לשמש בשילוב. הם נשלחים אלינו כדי לעזור לנו לקיים את גופנו הגופני.

(פָּעִיל)
שרביט הנוחיות של המלאך אנג’ל עוזר לך לזמן כל צורך שיש לך. זהו כלי נפלא ומנחם כאשר הוא מצויד.

(טווח אקטיבי, אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)
החרב הבוערת של ארצ’נגל ישראפיל יכולה להגן עליך מפני כל הדברים שמופנים אליך בסולם מאקרו או מיקרו. זה יכול גם לזרז את הזמן בו משהו שאתה רוצה לבוא לידי ביטוי ייצא לפועל.

(טווח אקטיבי, אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)
חרב הלהבה של ארצ’נגל נסאראגיאל יכולה להביא כל אנרגיה שלילית לברכיה. זה גם יכול להסיר את כל המכשולים בדרך של משהו שאתה רוצה להתבטא.

20200709_1806305091817687606237000.jpg

המשימות של היום:

אנו עדיין עובדים ברמה מאקרו, וכך הפורמט יישאר עקבי, אנא השתמש בכלים הנוכחיים של היום אם אתה זקוק לסיוע בביצוע המשימות שלהלן.

* ישנם הרבה “זרמי תודעה רועשים” שמקורם שונה אך כולם מתפקדים באותה צורה. בעיקרון, מדובר בזרם של תהליכי מחשבה שיכולים להחזיק מישהו ולהוביל אותו לסיטואציות ופעולות שליליות במיוחד. באתר, הנחלים הללו נראים הרבה כמו טאפי חיוור וניתן להשמידם בחרב ובמגן. עליכם להבהיר את המשקעים הסגולים לאחר שתשמידו אותם, שכן נראה כי לדברים האלה יש יכולות התחדשות.

* בקשה מהלגיות הגלקטיות בישראל, הם חשים כי צפיפות כבדה מתקרבת באזור … מדליקים את ישראל עם להבות סגולות עזות לפחות לספירה של 72. יש יותר מכמה כיפות מרושעות באזור גם כן. , להעמיס עליהם ברק סגול ואז להיכנס עם חרב ומגן.

* יש חאלב בסיס תת קרקעי מרושע המאכלס אויבים רבים של האנושות. השתמש בלהבה סגולה כבדה ואז היכנס עם חרב ומגן. שימו לב שיש שם גם הרבה יצורים לא פיזיקליים רעים, זוהי אסטרטגיה טובה להוציא אותם ראשונים.

איראן עומדת לצאת למלחמה עם אויב המשתמש בפורטל לירי נשק על אדמתם. פורטל זה אינו של כדור הארץ אלא קשור בעקיפין למשטר הבעיות האהוב עלינו “המק”ס” ו”בעל ברית המזרח התיכון “הלא-סביר שלהם. הם מנסים לפתות את איראן להיכנס למלחמה עם המדינות עליהן הכריזו בסתר מלחמה.

* רצון הילידים ממלא ללא ספק חלק גדול בעיצוב עולמו של מחר. הם קוראים לריפוי עמוק של האדמות שיועברו ישירות לאדמה. נראה כאילו הכימיקלים (Chem Trails) שרוססו באוויר הדביקו את האדמה. השתמש בפורטל בסגנון משפכים כדי לנפות את החלקיקים הצפופים מהארץ ואז להחדיר את האדמה עם אור ירוק אמרלד לספירה של 72.

* ישנם עדיין יותר מדי ילדים שסוחרים לספור והם נמצאים ברובם במכולות מטען ברחבי העולם. פינינו מנהרות רבות אך יש לנו הר של ילדים הזקוקים לעזרה מיידית מכיוון שנשארים למות במכולות משלוח. עזור להם למצוא הצלה על ידי הנחת סמל אינסוף זהוב על עיןם השלישית, ואז, עזרה בקשיים שלהם על ידי שליחת הבטן שלהם פלזמה וחום זהוב. הצלחנו בעבר הצלחה רבה עם משימות מסוג זה בעבר, אז אנא שמור על הביטחון שלך במשימה מאוד צפופה זו.

20200709_by_lali_lilou_de0zryp-pre

המדיטציה של היום נמצאת למטה, אנא תהנו!

Leave a Reply