3D در حال توجه به جدول زمانی 5D ما ، مفهوم متفرقه ، نزول در رتبه ها ، شعله بنفش مقدس

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

زمان راه اندازی این پست ، دروازه صبح 8:08 است ، در تاریخ 3 بعدی 71020 ، ساعت 3: صبح: این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞084∞-∞U3BU3BB∞-∞KIIIII∞-1B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 Polski German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200709_1807415411873116141797224.jpg

– گایا اکنون در “تنظیم زمین” انتخابهایی را که ما در ذهن شناختی خود انجام می دهیم در حال تحکیم است. بیشتر شما متوجه شده اید که تغییرات کلان آب و هوا ، براساس تصمیماتی که شما در خلوت ذهن خود اتخاذ کرده اید ، تغییر می کند. آیا شما احساس فوق العاده قدرتمند و فراتر از اهمیت هنوز دارید؟

با تلاشهای خود ، ما تقویم Archanhgelic را با موفقیت هماهنگ کرده ایم و اکنون مستقیماً در وسط رویدادهایی قرار گرفته ایم که دنیای جسمی 5D را به وجود می آورند. سخت کوشی و کوشش در مورد تکالیف دیروز بارها و بارها پرداخت می شود ، زیرا این امر ما را به سرعت به یک محیط 5D واقعی رهنمون می کند. ما باید بدانیم که این جاده آفتاب و رنگین کمان نیست ، بلکه یک جاده تغییر عمیق و طولانی مدت است.

ما در یک جدول زمانی هستیم که تأثیرات ماندلا به راحتی قابل اندازه گیری است ، بنابراین حداقل 2 روز گمشده دیگر پیدا کرده ایم ، که ما را به جمع 3 از 9 می رساند. شما می توانید آنها را در مدیر بالایی خود حس کنید ، توصیف آن یک احساس سخت است. فقط نگاهی به خودتان بیندازید.

– “شومان” در حال برداشتن ترانه ای از کهکشان دیگر است و اتفاقاتی که در حال وقوع است شگفت انگیز است. انرژی ای که برای ما ارسال می شود بسیار زیباست و اکنون که قابل اندازه گیری و بصری شنیدنی است ، می توان با تنظیم کردن آن به راحتی هنرهای عمیقی ساخت.

– ما باید از این فرصت استفاده کنیم تا تصوری غلط از معنویت عصر جدید نشان دهیم. کسی که در آن دلسرد می شوید به هر چیزی که ممکن است منفی تلقی شود فکر می کنید. موعظه می شود که اگر به چیزی که نمی خواهی فکر کنی ، خود را به خود جذب می کند. این نه تنها از نظر منطقی نادرست است ، بلکه یک تصور خطرناک است که در اختیار شما قرار می گیرد ، زیرا به دیگران این امکان را می دهد تا آگاهانه انتخاب های کلان را برای شما انجام دهند. بیشتر اوقات ، افرادی که قدرت انتخاب کلان را دارند ، کمتر از قصد خالص هستند و این فلسفه خاص عصر جدید چیزی غیر از راهی هوشمندانه برای سرقت قدرت نیست.

ما را اشتباه نفهمید ، به وضوح ، شما می توانید واقعیت خود را شکل دهید (ما این کار را هر روز انجام می دهیم) اما انجام این کار بیش از یک فکر گاه به گاه انجام می شود. ما در کار با پارامترهای این قدرت تجربه می کنیم و به وضوح “قلم به دست” از فلسفه عصر جدید شما را باور خواهد کرد. هنگامی که ما به باران احتیاج داریم ، باران می آید ، وقتی به کوهها می گوییم حرکت کنند ، آنها فرار می کنند ، اما این تنها به این دلیل است که ما در حق الهی هستیم. مکانی که در آن فعالیت می کنیم فراتر از چشم انداز قانون جهانی است و حوزه ای که ما در آن ریاست می کنیم همه جانبه بالا و پایین است. ما باید خودمان را به آگاهی بکشیم که در آنجا امکان پذیر باشد ، این قدرت قبل از تلاش و کوششی که برای تسلط بر خود انجام می دهد ، مقدم نیست.

– مردم در 3D شروع به گزارش دیدن زمین دیگری در آسمان کردند ، این جدول زمانی 5D است که از جدول زمانی 3 بعدی دور می شوند. جالب خواهد بود که ببینیم که این تغییر و تحولات برای آنها بیشتر و آشکارتر می شود.

– کار تاریکی سازمان یافته شلخته می شود و کاملاً آشکار می شود. دلیل این امر این است که اختلافات عمده “تقسیمات OD” و “OD سیاسی” وجود دارد. نکته این است که اگر جناح های فردی گروه شما دستورالعمل های پنهانی را علیه جناح های دیگر پنهان می کنند ، شما فرصت زیادی برای موفقیت نخواهید داشت. گفته ای که به ذهن می رسد این است که اگر می خواهید جزیره را به دست بگیرید ، قایق ها را بسوزانید. یعنی ، آنها کاملاً به برنامه های خود پایبند نبودند ، و این درسی است که برای مشاهده همه باید یاد بگیرید ، برای موفقیت شما و خدمه خود ، باید 100 درصد به هدف متعهد باشید.

20200709_1803107801609671688109259.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

هیچگاه روز سنگین تری برای شعله بنفش وجود نداشته است تا این روز. شعله بنفش در 6 ست با حداقل 33 فرشته در کار قرار دارد که شامل ایستگاه های زمین نمی شود که دارای شش متخصص شعله بنفش است که از آن محافظت می کنند.

“تیم بنفش شعله بنفش” به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Tubiel، Archangel Kirkiel، Archangel Dabriel، Archangel AF، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Harahiel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur، Archangel Orion، Archangel Omiel، Archangel Adonachiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Varhmiel، Archangel Adonai، Archangel Archangel Archangel Archangel Archangel Aranjl ، Archangel Machdiel ، Archangel Zadekiel ، Archangel Aeshma ، Archangel Bazazath و Archangel Cerviel.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت و قدرت عظیم به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید که به کار خود ادامه دهید ، تنها راه را در دست خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود ، این امر به داوران روح اجازه می دهد تا از قبل آشکارتر باشند.

(منفعل)
بوتونن Archangel Iofiel زیبایی خود و هر آنچه را که مورد بررسی قرار می دهید ، تقویت می کند. این مانند همه ابزارهای منفعل باید به شما اجازه کار از طرف شما داده شود.

(منفعل)
صداهای تابناک Archangel Jeduthun شگفت انگیزترین افراد را به زندگی شما جلب می کند و همچنین با صداهای کیهانی زیبا ، محیط اطراف خود را تقویت می کند. این در واقع یک تقویت کننده خوشحال است.

(منفعل)
دستبند جوی Archangel Jefisca یک عنصر جالب را برای شبهای شما به ارمغان می آورد. Jefisca فرشته است که مسئولیت گردهمایی ها را برعهده دارد ، در صورت تمایل به برگزاری آن ، وی به عنوان یک برنامه ریز حزب توصیه می شود.

(منفعل)
ساعت مچی Archangel Vahu Mana به شما اجازه می دهد احساس مثبت یا تفکر مثبتی را تجربه کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد ، و از مداخله مسافران زمان شرور جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند نیز اجازه می دهد از محافظت کنند.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.

(فعال)
کمال آسایش Archangel Ariel ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است در شما احضار کند. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس کلان یا خرد به شما رهنمون می شوند ، محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین می تواند همه موانع را در راه چیزی که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

20200709_1806305091817687606237000.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

* بسیاری از “جریان های ناسازگارانه از آگاهی” وجود دارند که منشأ گوناگونی دارند اما همه آنها به یک شکل کار می کنند. در اصل ، این یک جریان از روندهای فکری است که می تواند شخصی را در اختیار داشته باشد و آنها را به سمت موقعیت ها و اقدامات بسیار منفی سوق دهد. در اتر ، این جریان ها بسیار شبیه به تافی کم رنگ بوده و با شمشیر و سپر از بین می رود. پس از از بین بردن آنها باید شعله مانده بنفش را بنفشید ، زیرا به نظر می رسد این موارد توانایی احیا کننده دارند.

* درخواست از لژیون های کهکشانی در اسرائیل ، آنها احساس می کنند که چگالی سنگینی بر منطقه وارد می شود … اسرائیل را با شعله های بنفش شدید حداقل برای تعداد 72 نفر روشن کنید. در این منطقه بیش از چند گنبد بدخیم وجود دارد. آنها را با رعد و برق بنفش اضافه کنید و سپس با شمشیر و سپر وارد شوید.

* یک پایگاه بدخواهانه زیرزمینی در حلب وجود دارد که بسیاری از دشمنان بشریت را در خود جای داده است. از شعله سنگین بنفش استفاده کنید و سپس با شمشیر و سپر وارد شوید. به شما توصیه می شود که موجودات غیرفیزیکی بد اخلاقی زیادی نیز در آنجا وجود دارد ، این است که ابتدا آنها را بیرون کنید.

* ایران در حال رفتن به جنگ با دشمنی است که از پورتال برای شلیک سلاح به سرزمین خود استفاده می کند. این پورتال از این زمین نیست اما به طور غیر مستقیم با رژیم مشکل ساز محبوب “CCP” و “متحد غیرمترقبه” آنها پیوند خورده است. آنها تلاش می كنند كه ایران را طعمه كنند تا با كشورهایی كه مخفیانه اعلام جنگ كرده اند ، وارد جنگ شود.

* مطمئناً اراده بومیان نقش مهمی در شکل دادن به دنیای فردا دارد. آنها خواستار بهبودی عمیق مناطقی هستند که باید مستقیماً در خاک اداره شوند. به نظر می رسد که مواد شیمیایی (شیمی دنباله) که در هوا پاشیده شده ، خاک را آلوده کرده است. از یک پرتال به سبک قیف استفاده کنید تا ذرات متراکم از زمین بریزد و سپس خاک را با یک چراغ سبز زمرد برای یک شمارش 72 تزریق کنید.

* هنوز تعداد بسیار زیادی از کودکان قاچاق برای شمارش وجود دارند و بیشتر آنها در ظروف حمل بار در سراسر جهان قرار دارند. ما بسیاری از تونل ها را پاکسازی کرده ایم اما کوهی از کودکان نیاز به کمک فوری دارند ، زیرا آنها در ظروف حمل و نقل جان خود را از دست می دهند. با قرار دادن نمادی از بینهایت طلایی بر روی چشم سوم ، به آنها کمک کنید تا با ارسال پلاسمای قهوه ای طلایی و نور ، به پایداری بدن خود کمک کنند. ما در گذشته با این نوع مأموریت ها موفقیت های گسترده ای داشتیم ، بنابراین لطفاً اطمینان خود را در این کار بسیار متراکم حفظ کنید.

20200709_by_lali_lilou_de0zryp-pre

مراقبه امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply