کار شگفت انگیز شما موفقیت بزرگی بود ، رنگ آبی که اعلیحضرت را نشان می دهد ، بیایید این کار را انجام دهیم

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

زمان راه اندازی این پست دروازه عصر 8:08 است ، در تاریخ 3 بعدی 71120 ، ساعت 3: صبح این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic:
∞085∞-∞U4BU4BB∞-∞K1I1I1I1I1I1∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

 English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200711_0817104937820895206211337.jpg

– گایا در یک آتش سوزی شدید قرار دارد و واقعاً در حال روحیه برای انتقال است. ما در تکالیف امروز هدایت او را دنبال خواهیم کرد. او با سرعتی باورنکردنی در حال حرکت است و مشخص است که او در تقدم نژاد جدید انسانهایی که در حال ظهور هستند ، خود الهی خود را می سازد.

چیز خاصی در مورد این تاریخ وجود دارد و این فقط حرکاتی نیست که در اتر مشاهده می کنیم. در این تاریخ چیزی بیش از تاریکی روشن نمی شود ، چیزی مقدس و قابل توجه از اعماق روح ما در حال ظهور است. بسیاری از ما از دید روشنی از زندگی گذشته و آینده ما بهره مند هستیم. با این حال ، به نفع کسانی که به یاد نمی آورند ، ما این را همان احساسی می دانیم که هنگام ورود به “دروازه های ادن” ، تنظیمات زمانه و تنظیمات کهکشانی در مجاورت گسترش “منبع بیکران در حال گسترش خالق” دریافت کردید. این امر براساس زمان بندی کارهای متافیزیکی ما که تقریباً لحظه به لحظه انجام می شوند ، کاملاً واضح است و این مرا به یک فیل در اتاق می آورد …

– دیروز نمادهای بینهایت را بر پیشانی بچه های گمشده در ظروف حمل و نقل قرار دادیم ، چند لحظه بعد “Wayfare” به عنوان قاچاق کودکان گشت. این توسط لژیون های شورشی و کارگر سبک ، که بهترین ها هستند ، اجرا شد. مشکلی برای پیدا کردن محل نگهداری این کانتینرهای حمل و نقل وجود ندارد زیرا اکنون یک دنباله پول ، یک کار عالی برای همه وجود دارد! قلب هر فرشته ستایش های شما را می خواند. از طرف میلیون ها کودک که شما نجات داده اید متشکرم. ما به یک کارکرد بسیار کارآمد از جهان زنده تبدیل شده ایم و در حال حاضر این مسئله قابل اغماض نیست زیرا ما در حال انجام پیشگویی و سپس برخی هستیم.

این همچنین نشان می دهد که موقعیت ما در فضا-زمان کاملاً کامل است ، همانطور که ما (به عنوان یک گروه) در انجام این کار در زمان واقعی موفق شدیم. مهم نیست چه کسی تلاش های ما را انجام می دهد یا نمی داند ، زیرا مطمئناً “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” انجام می دهد ، و این نیروی محرکه این گروه است. هیچ کاری نیست که بتوان آن را انجام داد وقتی که مبلغ کل به شما سلطنت کرد تا این کار را انجام دهید.

هیچ منکر قدرت ما و مسئولیت شخصی که بر عهده دارد وجود ندارد. ما بسیار دقیق شده ایم و امیدوارم که بسیاری از افراد جدید که این مطلب را می خوانند درک کنند که این یک اثر ادبی نیست. این یک تلاش هماهنگ لژیون های چند بعدی است که لژیون کارگر سبک برای هماهنگی کار انرژی در حال تغییر خود از آن استفاده می کند. تنها دلیل این امر در شیوه “توجیهی / تفسیر کامل” این نیست که افراد جدید زیادی وجود دارند ، و باز هم جانبازان ما واقعاً باید به افراد جدید کمک کنند زیرا این امر باید برای آنها بسیار مبهم به نظر برسد.

در نهایت ، کار شما یادآوری مواردی است که گیج می شوند تا به درون نگاه کنند و آن را بفهمند. ما نمی توانیم با معلم در درون خود مقایسه کنیم ، بنابراین فقط آنها را به سمت داخل بکشید. وقتی آنها آماده شدند ، در تکالیف به ما ملحق می شوند. این برای ضعف قلب نیست و هدف (همکاری الهی در همه امور) بر همه چیز دیگر برتری دارد.

– تا کنون توجه داشته باشید که وقتی چیزی “واقعی” است که MSM چقدر سریع یک ضدحمله را مطرح می کند ، این مورد برای Wayfair و همچنین گزارشی مبنی بر اینکه الن از پشت بام خودش پرش کرده است. اگر کسی از کار خود خارج شود و در واکنش به تکذیب زانو به شما چیزی بگوید ، مطمئناً می دانید که آنها چیزی را پوشش می دهند. مثل این است که در حالی که ادعا می کنید کوزه کوکی را باز نکرده اید با خرده های صورت خود گرفتار شده اید ، هیچ کس آن را باور ندارد.

– Archangel Metatron با حمله كامل به موجودات بدخواه كه در فضای مقدس “فالون دافا” پنهان شده بود ، رهبری كرد. این نبرد هنوز ادامه دارد و شما می توانید در تکالیف امروز کمک کنید ، اما باید تأکید کنم که این منبع قدرت CCP است و شما موجودات شیطانی مشهور بسیاری را در این راهروها خواهید یافت ، بنابراین آماده باشید.

– طنین شومان شکست خورده است ، و اگر واقعاً بتواند آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد را بخواند ، به صدها ضربه می خورد. گفته می شود ، این انرژی انتقال سنگین است و جای تعجب نیست که سازهای مدرن نمی توانند آن را به طور دقیق به دست آورند.

– همچنین باید توجه داشته باشیم که این حماسه حتی برای توده های عمومی آغاز نشده است و دیر یا زود دوباره به دور کامل CCP و اتحاد آنها با Grays برمی گردد.

– یک رنگ آبی به نام “Dicyanin” وجود دارد ، و هنگامی که شما این رنگ را روی یک سطح شیشه ای رنگ می کنید ، به شما امکان می دهد برای دسترسی به غیرفیزیکی بصری بدست آورید. نه زیاد لجستیک بودن ، دلیل آن این است که طیف نوری که آن را منعکس می کند به تفسیر ذهن شما از واقعیت غیرفیزیکی کمک می کند و به همان اندازه جادویی به نظر نمی رسد که به نظر برسد. به همین دلیل است که بسیاری از شما قبلاً توسط OD مورد هدف قرار گرفته اید. باید دید که از آن طرف چقدر با شکوه است. این همچنین بدان معنی است که شما قبلاً موفق شده اید ، زیرا آنها سعی نمی کنند جلوی شما را بگیرند.

20200711_081842862421073701508004.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه دهید ، و این کار از طرف شما انجام خواهد شد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات مهمی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

برای یک روز مستقیم ، شعله بنفش در 6 ست با حداقل 33 فرشته در کار قرار دارد که شامل ایستگاه های زمین نمی شود که شش متخصص شعله بنفش دارد که از آن محافظت می کنند.

“تیم بنفش شعله بنفش” به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Tubiel، Archangel Kirkiel، Archangel Dabriel، Archangel AF، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Harahiel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur، Archangel Orion، Archangel Omiel، Archangel Adonachiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Varhmiel، Archangel Adonai، Archangel Archangel Archangel Archangel Archangel Aranjl ، Archangel Machdiel، Archangel Zadekiel، Archangel Aeshma، Archangel Bazazath، Archangel Uzziel، و Archangel Cerviel.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را بر عهده بگیرد ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح هوشیاری حاصل نمی شود که این امر نتواند از آن عبور کند. همچنین سلاح فوق العاده ای در برابر الکترونیک و فناوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
میدان تابشی Archangel Issac شباهت زیادی به میدان نیرو Magnetos دارد ، و به هر شکل زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با انفجار انتقال قدرت از قدرت عظیم واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید که به کار خود ادامه دهید ، تنها راه را در دست خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل)
boutonniere Archangel Iofiel زیبایی خود و آنچه را که مورد بررسی قرار می دهید ، تقویت می کند. به این ، مانند همه ابزارهای منفعل ، باید اجازه کار از طرف شما داده شود.

(منفعل)
صداهای تابناک Archangel Jeduthun زیباترین افراد را به زندگی شما جذب می کند و همچنین محیط های اطراف خود را با صداهای کیهانی زیبا تقویت می کند. در اصل یک تقویت کننده خوشحال است.

(منفعل)
دستبند جوی Archangel Jefisca یک عنصر جالب را برای شبهای شما به ارمغان می آورد. Jefisca فرشته است که مسئولیت گردهمایی ها را برعهده دارد ، در صورت تمایل به برگزاری آن ، وی به عنوان یک برنامه ریز حزب توصیه می شود.

(منفعل)
ساعت مچی Archangel Vahu Mana به شما این امکان را می دهد تا احساس یا فکر مثبتی را تجربه کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد ، و از مداخله مسافران زمان شرور جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند نیز اجازه می دهد از محافظت کنند.

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده ی Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود. این امر قضات روح را قادر می سازد از قبل آشکارتر باشند.

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard یک حضور الوهیت است که به هر کس امکان می دهد که با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بی نهایت در حال گسترش در موضوع مشغول باشید ، اجازه می دهد. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(برد کوتاه منفعل)
آویز عدالت فرشتگان تسدایکیل همه قضاوت در برابر شما را کم می کند و شما را در یک نور مساعد قرار می دهد.

(فعال)
ممکن است کارکنان Archangel ZagZagel از آسمانی توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

20200711_0824247522610948940323722.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

برای مبارزه با “برنامه تصمیم گیری و تقسیم” که در اینجا روی زمین اتفاق می افتد ، ما یک شبکه رنگین کمان از انرژی را می پوشیم که قلب همه موجودات زنده گایا را به هم وصل می کند. ما یکی هستیم ، در یک اقیانوس چند بعدی زندگی می کنیم ، ما فقط قطره ای در آن هستیم.

بیا انجامش بدیم …

گایا قدرتمندترین شعله های انتقال ما را می خواهد.

کل سیاره را با یک “شعله بنفش” حداقل برای یک تعداد 99 درگیر کنید.

کل سیاره را با یک “شعله رنگین کمان” برای حداقل 99 شمارش کنید.

یک قلمرو فرعی وجود دارد که وقتی ناخودآگاه تمرین کنندگان زیبای “فالون دافا” انرژی کافی برای ایجاد آن جمع می شدند. در بعد 6 قرار دارد و در حال حاضر با انرژی شیطانی آلوده شده است. اسلحه هایی را که با شمشیر و سپر درخشش دارند ، وارد کنید و سپس مستقیماً آنها را از طریق پورتال مستقیم به “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” ارسال کنید. قبلاً اشاره کردیم که در منطقه آنها برخی از انرژی های مشهور شیطان پنهان در آنجا ، با شعله بنفش و سپس شمشیر و سپر وارد می شوند.

B&M وجود دارد (اگر شما مطمئن نیستید که این کیست ، این قسمت از تکالیف برای شما نیست) ، حتماً یکبار بسته بندی آنها را برای آنها ارسال می کنید و برای همه ، یکی از وسط در سمت ماست ، مطمئن نیستید که کی آن یادداشت را نگرفت. شما می توانید با هرکدام از لژیون های ما تماس بگیرید تا با شما هماهنگ شود ، ما قبلاً لژیون های خفا را نیز به این وظیفه اختصاص داده ایم ، و همچنین اعضای لژیون اژدها و اعضای لژیون Archangelic سنگین تر هستند.

هنوز معابد دوم دوم وجود دارد که باید قبل از اینکه کلاه های قطبی کاملاً تلنگر شوند ، آنلاین شوند … از یک رعد و برق نقره ای برای فعال کردن این معابد استفاده کنید. سپس انرژی باستانی تازه آزاد شده را به همه گوشه های کره زمین هدایت کنید و با نیرو زیاد به گردش در آنها ادامه دهید. هدف ما این است که عواقب این امر را به حداقل برسانیم و در بیشتر موارد ، ما تاکنون کار بسیار موثری در انجام این کار انجام داده ایم.

اهداف فعال سازی:

معبد “Ptah” ، معابد “ابوغوراب” و “Abusir” در ممفیس مصر شما باید این سه را به عنوان یکی فعال کنید.

“غار Archangel Michael” – Carlsbad، New Mexico

قله های مرکزی گرینلند

غارهای دریایی نوا اسکوشیا

sunset_by_mittelfranke_de105ke-pre

مراقبه امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply