כל הסימנים מצביעים על היום הזה, הצלחתנו תגרום “בום גדול”, לנקודת המלאך רפאל

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה 15:00 או 15:00 באופן לסירוגין.

זמן ההשקה של פוסט זה הוא שער הבוקר 8:08, בתאריך התלת מימד 71320, השעה 15: 00 אחר הצהריים יחל את היום החדש הזה. פשוט עקוב אחר ההקבלה הזו ברחבי העולם עד שהיא תגיע לזמן המקומי שלך בשלוש.

אם אתה מודע לכך שיום חדש החל, נהוג לשלוח אהבה וחסד למישהו.

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:
∞086∞-∞U5BU5BB∞-∞K2I2I2I2I2I2∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

מידע על לוח השנה

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200712_1550025677699702675896978.jpg

גאיה נמצאת באוויר, וזה מאפשר לנו לדעת איפה המחשבות והרגשות שלה נמצאים כרגע. רוחות השינוי עומדות עלינו, וגאיה מעודדת אותנו לנשוב גם כן, אנו נתייחס לבקשה המדויקת הזו במשימות היום.

משום מה, יום זה הוחלף על ידי ארכנגלים רבים. יש הרבה קווי זמן למיקרו, אך נראה כי לוח הזמנים של המאקרו מוגדר היטב. אנו יודעים שזה יום של ניצחון, טרנספורמציה, טרנספורמציה גלובלית ובחירה אינדיבידואלית. למרות שהיום הזה מסתורי בצורה יוצאת דופן, אנו יודעים שבאמת נהנה מהתוצאה.

– התראת ספוילר, “האמנות הקוריאנים” עומדים לרמת מישהו. בשמירה על חוק הגילוי אנו מביאים זאת לידיעת כל מי שקורא זאת.

– אלה שנמצאים על ציר זמן תלת מימדי, אפילו אלה שבחיינו האישיים, עוברים כמה דברים עזים. נראה כי אנשים רבים מוגשים נגד אישורי סחר ופעילויות אחרות הקשורות לזכויות אדם. קחו בחשבון שיש הרבה אנשים שעומדים מאחורי הזוועות הללו, ולא רק ידוענים.

– הלא קדושים מוסרים כמעט לחלוטין מהיקום הזה, וברור שהגיבוי המטאפיזי של “OD” נמעך לחלוטין. נאבקנו על הממד השישי ועומדים לחוש את “הבום הגדול” מהניצחון המסיבי שלנו. כדי לתת לך מושג לגבי רמת ההצלחה שהשגנו, אנו מתקווים לעזור בחלקים אחרים של הגלקסיה. תראה את זה משתקף במשימות בימים שלאחר מכן.

– ראייה כפולה היא תופעת לוואי של שינויי ציר הזמן העצומים המתכנסים כרגע. לדוגמא, ראיתי את הכיור מלא וריק באותו זמן, אותו דבר עם דלת פתוחה. אנו מבינים שהצללים של אנשי התלת ממד ממלאים את חלקם במצבם שלהם. יש כל כך הרבה שינויים שקורים בכל שכבות התודעה, הסימפטומים הגופניים האלה הם רק חלק מהדרך.

– כשארגנו את לבבות המין האנושי, העצרת השחורה והכחולה הפכה לרטט דומיננטי במאקרו-אקלים שלנו. כאשר אנו רואים את השסעים באנושות, זה היטב בכוחנו להזכיר להם את אחדותם, שיעור שיש ללמוד בזכות האלוהית שאנו מחזיקים. עלינו להיות אכפת, וכשמגיעים לנו, ברור שהגן שאנחנו מטפלים בו הוא שלנו. אנו כוח של תקווה, כוח ואחדות בין כל האנשים, אין תיאולוגיה ראשונית אחת על פני האדמה שאינה מדברת על עבודה עם מלאכים בתפקיד כלשהו.

הנושא החוזר ונשנה הוא שכאשר אנו מקבלים החלטה בוודאות, הרים זזים. יש כל כך הרבה רעיונות רעיוניים שעד כה לא התחייבנו לה. אמנם, מהרהר בשאלות שהוצגו בפנינו, אך אנו זקוקים להתבוננות עמוקה יותר הנוגעת לזכויות אדם בסיסיות ולחיים מודעים. נראה שרובנו מרגישים שדיור צריך להיות ערובה, כמו גם ביגוד, הזנה ובטיחות, אך כולם לא מצליחים להתחייב לפרטים לאחר מכן.

– “הם (עובדי אור) הם הלגיון היחיד שיש לנו כדי לנהל מיקרו” – המלאך רפאל

לנקודה של רפאל, אנו רואים בבירור את הרעות המתרחשות, וברור שאנחנו יודעים שדברים צריכים להיעשות, אז אל תהססו, עשו זאת כאשר זה יובא לידיעתכם. אם משהו מעורר את הרגשות שלך, הוא עשה זאת מסיבה כלשהי, התמודד עם זה לפי מיטב היכולות שלך. אנו מתכנסים כאן כל יום, אך אינכם יכולים לחכות לזה, אנו עוסקים באופן פעיל בהתחייבות צפופה, וזה לא הזמן לנחש שנית מה אתם עושים.

הטעות הגדולה ביותר שאפשר לעשות היא להניח שאנו עוסקים בשיעור חיים משמעותי לצמיחה רוחנית רעיונית. למרות שאנחנו תמיד לומדים, זמן הלמידה נגמר, אנחנו משחקים למען השומר, אתה לא יכול לאבד את זה אפילו לרגע.

20200712_1547326750458059644448429.jpg

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של ימינו.

(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות, וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים משמעותיים, וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

במשך יום שלישי ברציפות הלהבה הסגולה נמצאת בסט עם 6 לפחות 33 ארכנגלים במשימה, שאינה כוללת את תחנות האדמה שיש לה שישה מומחי להבה סגולים השומרים עליה. היא נמצאת באלמנט האוויר, שכמו הרוח לאש בוערת, גורם לכמה חריגות מדהימות.

“צוות הלהבה הסגולה” הוא כדלקמן, והוא אינו בסדר מסויים: ארכנגלף ז’רמינה, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארכנגלף עמנואל, ארכנגלף טוביאל, ארכנגלך צ’רקליל, ארכנגל דבריאל, ארכנגל א.ז.ל, ארכנגלגל טזרסיאל, ארכנגלגל אגלה, המלאך הרחיאל, המלאך אשמה, המלאך סבלו, המלאך אברקסוס, המלאך הרהל, המלאך נוריאל, המלאך גאליצור, המלאך אוריון, המלאך אמיאל, המלאך אדונאצ’יאל, האשל המלאך אבסדארון, האשל המלאך ורמיאל, המלאך אדונאי, המלאך דקייוויל, המלאך ברדליל, האשל המלאך רחואל, , ארכנגל מכדיאל, המלאך צדקיאל, המלאך סניאל, המלאך בזאזאת, המלאך עוזיאל, והארכנגל סרביאל.

(פָּעִיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא כל יכול, לא ניתן להשיג שום רמת תודעה שלא ניתן לפרוס אותו. זהו גם כלי נשק פנטסטי כנגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף את כל המעגלים.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק נראה דומה לשדה הכוח של מגנטוס, והוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת, או עם פיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להפעיל בכלל, אתם רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(פַּסִיבִי)
לוח הזמנים של ארצ’נגל ואו מאנה מאפשר לך להתענג על תחושה או מחשבה חיובית. זה מביא אלמנט של הוד לרגעים היומיומיים שלך, והוא מונע התערבות של מטיילים בזמן מרושע.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
השלווה הקורנת של המלאך המלאך מאפשרת לך להיות מבודד בבועה שלווה, לא משנה מה קורה סביבך. זה גם מאפשר לאלה שבלבך לקבל הגנה.

(פסיבי ופעיל)
האינטואיציה המשופרת של הארכאנג’לי ג’רמיאל מאפשרת לקולות נשמתך להתגבר; זה מאפשר לשופטי הרוח להיות יותר ברורים מאי פעם.

(פסיבי ואגרסיבי)
הכדורגל של ארצ’נגל שפרד הוא נוכחות של אלוהות המאפשרת לכל אחד שאתה עוסק בנתיב ברור לסליחה או לקהל ישיר עם מקור היוצרים המתרחב עד אינסוף בעניין. זהו כלי חמלה באמת של תזמור אלוהי.

(טווח קצר פסיבי)
תליון הצדק של הארכאנג’ל צדיקיאל מפחית את כל השיפוט נגדך ומטיל אותך באור חיובי.

(פָּעִיל)
צוות ארצ’נגל זג זגל עלול לשמים גשמים המוני קריסטל גדולים על אזור ממוקד. נהדר עבור יעדים גדולים, עובד גם על הפיזי והלא פיזי.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק ליקיריהם.

(טווח קצר פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של ארכנגלף קלזיאל ימנעו את כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות התנאים שכבר הושלמו, ניתן לשלוח אותו להמוני היבשה כמו גם ליצורים חיים בודדים.

(טווח פסיבי ואגרסיבי לטווח קצר וארוך)
החמלה הקורנת של המלאך המלאך שולחת אהבה מכל הלב לכל תחומי השיפוט שלך. זהו ההיבט המטפח של הריפוי והוא, ויש לו חום מדהים. עדיף להעביר זאת למסגרת נפשית רגועה.

(פָּעִיל)
צוות הריפוי של ארכנגלאל רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה משתמש בזה. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200712_1553267950935652285804762.jpg

המשימות של היום:

אנו עדיין עובדים ברמה מאקרו, וכך הפורמט יישאר עקבי, אנא השתמש בכלים הנוכחיים של היום אם אתה זקוק לסיוע בביצוע המשימות שלהלן.

הלגיות והמטנגרון המלאך שלנו ניצחו בכל מה שקשור לדחיקת “היצורים הרשעים” שהסתתרו במרחב המקודש ש”פאלון דאפא “יצר. מצאנו קרע במרחב ובזמן שרבים מהיצורים הלא כל כך ידידותיים משתמשים בהם כפורטל משמרות. יש לאטום את זה בחוט הקשת ולחזק אותו פעמים רבות, אנא עשו זאת מייד.

להמונים יהיו “התמוטטויות מאניות-המוניות”, אנו מזהירים אותך על כך זמן מה. הוצאת הספינה שעליה אתה מפליג כרגע נראית אינטואיטיבית נגד נוראית, לאפשר לאפשרות זו להיסגר לחלוטין אינה לטובת אף אחד …

ישנם מכשירים ספציפיים שמטרתם להגדיל את הפרקים המאניים האלה …

הרס את המיקרוגלים הדוממים המכות אדמה דרך הלוויינים הכחולים והסגולים במסלול שלנו. לאחר מכן, הרס את מכשירי בקרת הנפש הנקראים “כדורי הזהב” הממוקמים ברחבי העולם. הם נמצאים בעיקר לאורך קו החוף אך ניתן למצוא אותם גם במקומות אחרים; אנא חפש ביעילות. כן, הם אותם אלה שראינו בישראל.

אנו מבקשים לעורר את “הרי האווטאר העתיקים” של סין כדי להפעיל את אנרגית הדרקון העתיקה של האזור. זה יסייע לנו בהסרת סדר היום של המק”ס מהשמדת העולם. העיר את האזור כולו בשפע של אור זהוב, השינוי בצפיפות יורגש באופן מיידי.

גאיה ביקשה מהלגיון שלנו לנהל רוח קרירה בקודי האור הבאים. הטמיע כל קוד בריזה צבעונית למטה למשך זמן רב ככל האפשר.

רצף צבע: לבן – ורוד – תכלת – זהב – צהוב – ירוק – אדום – שחור – נחושת – ברונזה – חום – צהבהב – זהב ורוד – כסף – כתום – אינדיגו – סגול – פלטינה – יהלום – קשת

forest_river_by_mackorff_de0zfxn-pre

המדיטציה של היום נמצאת למטה, אנא תהנו!

Leave a Reply