همه علائم به این روز اشاره دارند ، موفقیت ما باعث “شکوفایی بزرگ” خواهد شد تا به نظر فرشته رافائل

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

زمان راه اندازی این پست دروازه صبح 8:08 است ، در تاریخ 3 بعدی 71320 ، ساعت 3: PM این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic:
∞086∞-∞U5BU5BB∞-∞K2I2I2I2I2I2∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200712_1550025677699702675896978.jpg

– گایا در وضعیت هوا قرار دارد و این به ما این امکان را می دهد تا در حال حاضر فکر و احساسات او کجا باشد. بادهای تغییر روی ما قرار دارد و گایا ما را نیز تشویق می کند که به هم بزنیم ، ما در تکالیف امروز به این درخواست دقیق می پردازیم.

بنا به دلایلی ، این روز توسط بسیاری از Archangels ها سروده شده است. برنامه های زمانی خرد کوچک زیادی وجود دارد ، اما به نظر می رسد برنامه کلان کاملاً تعیین شده است. ما می دانیم که این روز پیروزی ، انتقال ، تحول جهانی و انتخاب فردی است. اگرچه این روز فوق العاده مرموز است ، اما می دانیم که واقعاً از نتیجه لذت خواهیم برد.

– هشدار Spoiler ، “Artcurians” قرار است شخصی را تراز کند. با رعایت قانون افشاگری ، همه اینها را می خوانیم که همه اینها را می خوانند.

– افرادی که در یک جدول زمانی سه بعدی قرار دارند ، حتی آنهایی که در زندگی شخصی ما هستند ، می توانند موارد جدی را پشت سر بگذارند. ما خواهیم دید که بسیاری از افراد به جرم قاچاق و سایر فعالیت های مرتبط با حقوق بشر متهم می شوند. به خاطر داشته باشید که افراد بسیاری در پشت این ظلم ها وجود دارند ، نه فقط افراد مشهور.

– نامحسوسها تقریباً کاملاً از این جهان خارج شده اند و مشخص است که پشتوانه متافیزیکی “OD” کاملاً خرد شده است. ما در ابعاد ششم به مبارزه پرداختیم و قرار است “پیروزی بزرگ” را از پیروزی گسترده خود احساس کنیم. برای اینکه بتوانید از سطح موفقیتی که به دست آورده ایم به شما ایده دهیم ، از اینکه در بخش های دیگر کهکشان کمک می گیریم ، مورد استقبال قرار می گیریم. این موارد را در روزهای بعد منعکس خواهید کرد.

– دید دوگانه یک اثر جانبی از تغییرات گسترده جدول زمانی است که در حال حاضر همگرا هستند. به عنوان مثال ، من سینک را همزمان پر و خالی دیدم ، همان با یک درب باز. ما می دانیم که سایه های شخصیت های 3D نقش خود را در وضعیت خاص خود بازی می کنند. بسیاری از تغییرات در همه سطح آگاهی اتفاق می افتد ، این علائم جسمی فقط برای این دوره است.

– هنگامی که قلب انسان ها را به هم ریختیم ، تظاهرات سیاه و آبی به لرزه ای مهم بر وضعیت کلان ما تبدیل شد. وقتی شکافها را در بشریت می بینیم ، به خوبی در اختیار ماست که آنها را به وحدت آنها یادآوری کنیم ، درسی که باید در حق الهی که در اختیار داریم یاد بگیریم. ما باید مراقبت کنیم و وقتی این کار را انجام دهیم ، مشخص است که باغی که از آن مراقبت می کنیم ، مال خودمان است. ما نیرویی از امید ، قدرت و وحدت در بین همه مردم هستیم ، یک کلام اصلی در زمین وجود ندارد که از کار با فرشتگان با برخی ظرفیت صحبت نکند.

– موضوع تکرار شونده این است که وقتی ما تصمیم خود را به یقین می گیریم ، کوه ها حرکت می کنند. آنقدر مفاهیم مفهومی وجود دارد که ما هنوز به آن عمل نکرده ایم. مسلم است ، ما سؤالات مطرح شده را برای ما تامل کرده ایم ، اما در مورد حقوق اساسی بشر و زندگی آگاهانه نیاز به تأمل عمیق تری داریم. به نظر می رسد اکثر ما احساس می کنیم که مسکن باید همانند لباس ، تغذیه و ایمنی ، ضمانت کند ، اما همه پس از آن نتوانند به جزئیات خود عمل کنند.

– “آنها (کارگران سبک) تنها لژیونی هستند که ما باید مدیریت خرد کنیم” – Archangel Raphael

به تعبیر رافائل ، ما به وضوح شاهد وقوع بدی ها هستیم و به وضوح می دانیم کارهایی که باید انجام شود ، پس دریغ نکنید ، وقتی مورد توجه شما قرار گرفت ، این کار را انجام دهید. اگر چیزی احساسات شما را تحریک می کند ، به یک دلیل این کار را انجام داد ، آن را به بهترین شکل ممکن به کار بگیرید. ما هر روز در اینجا با هم جمع می شویم ، اما شما نمی توانید برای آن صبر کنید ، ما به طور جدی درگیر یک کار متراکم هستیم و دیگر وقت آن نیست که حدس بزنید که چه کار می کنید.

بزرگترین اشتباهی که می توان انجام داد این است که فرض کنیم که ما برای رشد معنوی مفهومی درگیر یک درس مهم زندگی هستیم. حتی اگر همیشه در حال یادگیری هستیم ، زمان یادگیری تمام شده است ، اما ما برای نگهبانان بازی می کنیم ، حتی یک لحظه نمی توانید از این موضوع چشم پوشی کنید.

20200712_1547326750458059644448429.jpg

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.

(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه دهید ، و این کار از طرف شما انجام خواهد شد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات مهمی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

برای یک روز مستقیم ، شعله بنفش در 6 ست با حداقل 33 فرشته در کار است ، که شامل ایستگاه های زمین نمی شود که شش متخصص شعله بنفش دارد که از آن محافظت می کند. او در عنصر هوا قرار دارد ، مانند باد در اثر آتش سوزی ، باعث ناهنجاری های باورنکردنی می شود.

“تیم بنفش شعله بنفش” به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Tubiel، Archangel Kirkiel، Archangel Dabriel، Archangel AF، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Harahiel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur، Archangel Orion، Archangel Omiel، Archangel Adonachiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Varhmiel، Archangel Adonai، Archangel Archangel Archangel Archangel Archangel Aranjl ، Archangel Machdiel ، Archangel Zadekiel ، Archangel Saniel ، Archangel Bazazath ، Archangel Uzziel و Archangel Cerviel.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را بر عهده بگیرد ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح هوشیاری حاصل نمی شود که این امر نتواند از آن عبور کند. همچنین سلاح فوق العاده ای در برابر الکترونیک و فناوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
میدان تابشی Archangel Issac شباهت زیادی به میدان نیرو Magnetos دارد ، و به هر شکل زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با انفجار انتقال قدرت از قدرت عظیم واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید که به کار خود ادامه دهید ، تنها راه را در دست خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل)
ساعت مچی Archangel Vahu Mana به شما این امکان را می دهد تا احساس یا فکر مثبتی را تجربه کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد ، و از مداخله مسافران زمان شرور جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند نیز اجازه می دهد از محافظت کنند.

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده ی Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود. این امر قضات روح را قادر می سازد از قبل آشکارتر باشند.

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard یک حضور الوهیت است که به هر کس امکان می دهد که با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بی نهایت در حال گسترش در موضوع مشغول باشید ، اجازه می دهد. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(برد کوتاه منفعل)
آویز عدالت فرشتگان تسدایکیل همه قضاوت در برابر شما را کم می کند و شما را در یک نور مساعد قرار می دهد.

(فعال)
ممکن است کارکنان Archangel ZagZagel از آسمانی توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار زیر روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی فرشته كلسلی كلیه بیماری و بیماری را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود شرایطی که قبلاً تحمیل شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همه در حوزه های قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیرو شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه استفاده شما ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200712_1553267950935652285804762.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

Legions و Archangel Metatron ما در پیروزی از “موجودات شرور” که در فضای مقدس که “فالون دافا” ایجاد کرده بود پیروز بودند. ما فضا و زمان زیادی را پیدا کردیم که بسیاری از موجودات نه چندان دوستانه از آن به عنوان پورتال make-shift استفاده می کنند. این باید با نخ رنگین کمان بسته شده و بارها تقویت شود ، لطفاً سریعاً این کار را انجام دهید.

توده ها می خواهند “شکستهای توده ای” داشته باشند که مدتی است ما به شما هشدار داده ایم. بیرون آوردن کشتی که اکنون در آن قایقرانی می کنید بسیار ضد کنشی به نظر می رسد ، اجازه می دهد تا این امر به طور کامل بدون علامت انجام شود به نفع هیچ کس نیست …

دستگاه های خاصی وجود دارد که هدف آنها افزایش این قسمت های جنون است …

مایکروویو های خاموش که از طریق ماهواره های آبی و بنفش موجود در مدار ما به زمین برخورد می کنند را نابود کنید. سپس دستگاه های کنترل ذهن را با نام “The Orbs Golden” که در سراسر جهان واقع شده اند ، نابود کنید. آنها بیشتر در امتداد خطوط ساحلی یافت می شوند اما در سایر مناطق نیز یافت می شوند. لطفا به طور موثر جستجو کنید بله ، آنها همان مواردی هستند که در اسرائیل دیدیم.

ما آرزو می کنیم “کوههای آواتار باستان” چین را بیدار کنیم تا انرژی اژدها باستانی منطقه را فعال کنیم. این به ما کمک می کند تا دستور کار CCP را از بین ببریم جهان را از بین ببریم. با طیف وسیعی از نور طلایی ، کل منطقه را بیدار کنید ، تغییر در تراکم فوراً قابل توجه خواهد بود.

گایا از سرپرست لژیون ما خواسته است تا نسب خنک را در کدهای نوری زیر بگذارد. هر کد نسیم رنگی زیر را تا حد امکان پیاده سازی کنید.

دنباله رنگ: سفید – صورتی – آبی روشن – طلای – زرد – سبز – قرمز – سیاه – مس – برنز – قهوه ای – درخت – طلای رز – نقره – نارنجی – نیلی – بنفش – پلاتین – الماس – رنگین کمان

forest_river_by_mackorff_de0zfxn-pre

مراقبه امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply