سقوط اصلی جدول زمانی ، کارشناسی ارشد خرگوش سوراخ ، حضور لژیون کهکشانی ، رفتن نه نوح

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

زمان راه اندازی این پست دروازه عصر 8:08 است ، در تاریخ 3 بعدی 71420 ، ساعت 3: صبح این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic:
∞087∞-∞U6BU6BB∞-∞K3I3I3I3I3I3∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200714_0923151037412215294620763.jpg

– گایا در یک “تنظیم هوا-روح” قرار دارد ، و از آنچه اخیراً آموخته ایم ، به این دلیل است که ما درمورد چیزی قاطع هستیم. این یک موقعیت انتقال است ، بنابراین این چیزی است که می تواند در مورد رها کردن باشد. وقتی در سه بعدی بودیم ، گایا کلامی بسیار کلامی تر از الان بود. وقتی از او سؤال می کنیم که چه چیزی را باید تأمل کنیم ، اکنون او مستقیماً از طریق تجربه زندگی به ما نشان می دهد.

همراه با ناهنجاری های زمانی کلان ماکرو (دید دو برابر) ، جهت های فیزیکی زمین به طور تصادفی در حال چرخش هستند. این باید همان چیزی باشد که ماس و خدمه وی هنگام 40 سال در بستر زمان-مکانی از دست دادند ، خوشبختانه ، ما خوشبختانه ما دانش کمی در مورد آن زمان داریم.

یک جدول زمانی سه بعدی ماکرو به مصیبت کلی رسیده است و نسخه هایی از خودمان که در آنجا مانده اند (فقط به عنوان سایه ها) ، مستقیماً این موضوع را تجربه کرده اند. بدیهی است که ما آگاهانه از این امر آگاه نبودیم ، اما این به همین دلیل است که می توانید احساس کنید وزنی برداشته شده احساس می کنید. این یکی از بسیاری از زمانبندی های روز رستاخیز کلان است که به صورت سه بعدی اجرا می شود ، و با رسیدن به موازات زمانی بیشتر به این نقطه ، ما امدادرسانی را تجربه خواهیم کرد. ما باید با ورودی های عاطفی خود بسیار ملایم باشیم زیرا در بعضی از سطوح ، ما درمورد قسمت هایی از خودمان که اخیراً از چندگانگی خارج شده اند ، سوگوار هستیم.

در این جدول زمانی ، یکی از بارزترین تغییرات کلان ، این احساس است که “خورشید” در حال ارتقاء های متراکم است. خورشید چیزی خارق العاده است ، حصر این اصطلاحات فقط در تعبیر الهی آن در آن روز خاص است. لازم به ذکر است ، یکی از شایع ترین علائم عروج در حال حاضر حساسیت های غذایی است ، این در اصل منعطف آن ارتعاش است ، بنابراین بالاترین میزان لرزش ممکن را بخورید. غذا از پرتوهای خورشید متابولیزه می شود و از آنجا که ما در چنین شرایط غلیظ خورشید قرار داریم ، برخی غذاها با شما موافق نیستند. اگر به یاد دارید که تمام روز به عنوان کودک در حال آفتاب هستید و علاقه ای به خوردن غذا ندارید ، به همین دلیل است.

هیچ شخصیت فردی نمی دانست که این موارد در حال آمدن است ، بنابراین تنها می تواند به معنای این باشد که توسط “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” مجسم شده است. ما به سادگی می دانستیم که تاریخ تقویم 5D به بعد صفر شده است ، بنابراین به این معنی فهمیدیم که سنسورهای خود را بالا نگه داریم. اینگونه است که چهارمین روز از 9 روز گمشده را پیدا کردیم ، و همچنین می بینیم که روزهای از دست رفته ارتباط خوبی با زمان بندی های کلان دارند که به پایان نهایی می رسند. فقط بخاطر داشته باشید که این به آن اندازه که به نظر می رسد ترسناک نیست ، و ما قبلاً 4 مورد از آنها را با عواقب ناچیز پشت سر گذاشته ایم.

– شومان در حال صعود مداوم به دهه 300 است ، همانطور که ما در فصول گذشته به شما هشدار داده بودیم. این قرار است یک عنکبوت “نه چندان آرام” به عنصر سیاره ما “هوا” باشد ، و این توسط گایا مستقیماً مطرح می شود. ما قبلاً در مسئولیت های خود در این زمینه به او کمک کرده ایم.

– بشریت تصمیم قطعی گرفته است که جزئی از یک سیستم مالی سخت ساختار یافته نباشید ، و شما به خوبی می دانید که چه اتفاقی می افتد هنگامی که ما به یک مفهوم فلسفی متعهد می شویم ، تقریباً بلافاصله اتفاق می افتد. چگونگی آشکار شدن این امر از نظر لجستیکی ، همچنان باقی مانده است ، اما ما همیشه نتیجه وضعیت عمومی را می دانیم. این دقیقاً چگونگی کار در مقیاس کلان است و ما به سرعت در این زمینه متخصص می شویم.

– کلمات در هنگام استفاده صحیح از آنها قدرت زیادی دارند. کسانی که موجودات ذهنی مبتنی بر تفکر آزاد هستند ، “نظریه پردازان توطئه” نامیده می شوند. به کسی اجازه ندهید که این موضوع را به شما نشان دهد ، ممکن است من خود را “استاد خرگوش سوراخ” معرفی کنیم زیرا دقیقاً همان چیزی است که یک “نظریه پرداز توطئه” امروزی ، یک پژوهشگر مستقل مشتاق است. هر چیزی که در مورد ضربه زدن به عموم مردم باشد ، ابتدا توسط تحقیقات مستقل مشخص شد.

– “دنباله دار Neowise” یک شخصیت آسمانی جذاب است ، ما را به یاد بدن آسمانی می اندازد که مولداوی را خلق کرده است. این واضح است که حداقل چیزی است که Archangel Metatron به مرحله اجرا در آورده است و حداقل “روشنگری” است. Neo خیلی زود وارد اندیشه های آگاهانه گروه ما خواهد شد. ما هیجان زده هستیم که می بینیم چگونه این خلاقیت به صورت وحشی ظاهر می شود.

– لژیون های کهکشانی ما حضور خود را به CCP معطوف کرده اند و موضع تهدیدآمیز آنها فرودگاه بین المللی چین را برای مدت کوتاهی تعطیل کرده است. این لژیون ها همچنین در سراسر کره زمین بسیار فعال بوده اند و کارهای خارق العاده ای را در هر کجا انجام می دهند. آنها در حال پیشگویی برخی تغییرهای مهم جدول زمانی آینده هستند و می توانند با آشفتگی از زمان ارسال که در پیش است ، این موضوع را به وضوح ببینند.

– منظور من این نیست که همه نوح را روی شما بگذاریم ، بلکه باید در قوس قرار بگیریم ، و منظور من از این باب این است که ، ما نیاز داریم تا یک جامعه قوی تر ایجاد کنیم. اگر هیچ ساختار و جامعه ای نداشتیم تنها با همدیگر می توانستیم ، در دوستی های ما بسیار دیجیتالی هستیم ، زمان بسیار خوبی برای افزایش پیوندهای خانوادگی روح ما به صورت چهره به چهره است. بشریت ، همه ما در یک تیم هستیم. با این حال ، طرفین درگیر تصمیم گرفته اند که دراماتیک خود را از تمام راه تا درگیری نهایی مشاهده کنند ، آماده هستند تا از یک راه سازمانی مستقیم خرده فرهنگانه به این چالش برخیزند.

– هرگز اشتباه نکنید که فکر کنید همه چیز برای همیشه دوام خواهد داشت …

20200714_0924338018978061852486493.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.

(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه دهید ، و این کار از طرف شما انجام خواهد شد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات مهمی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

برای یک روز چهارم مستقیم ، شعله بنفش در 6 ست با حداقل 33 فرشته در کار قرار دارد که شامل ایستگاه های زمین نمی شود که دارای شش متخصص شعله بنفش است که از آن محافظت می کند. اینها اوقات خارق العاده و خارق العاده ای برای خلق زمین است.

“تیم بنفش شعله بنفش” به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Tubiel، Archangel Kirkiel، Archangel Dabriel، Archangel AF، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Harahiel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur، Archangel Orion، Archangel Omiel، Archangel Adonachiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Varhmiel، Archangel Adonai، Archangel Archangel Archangel Archangel Archangel Aranjl ، Archangel Machdiel ، Archangel Zadekiel ، Archangel Saniel ، Archangel Bazazath ، Archangel Uzziel و Archangel Cerviel.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را بر عهده بگیرد ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح هوشیاری حاصل نمی شود که این امر نتواند از آن عبور کند. همچنین سلاح فوق العاده ای در برابر الکترونیک و فناوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac شباهت زیادی به میدان نیرو Magnetos دارد ، و به هر شکل زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با انفجار انتقال قدرت از پهناور واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید که به کار خود ادامه دهید ، تنها راه را در دست خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل)
ساعت مچی Archangel Vahu Mana به شما این امکان را می دهد تا احساس یا فکر مثبتی را تجربه کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد ، و از مداخله مسافران زمان شرور جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند نیز اجازه می دهد از محافظت کنند.

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده ی Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود. این امر قضات روح را قادر می سازد از قبل آشکارتر باشند.

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الهی است که به هر کس امکان می دهد با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بی نهایت در حال گسترش در این موضوع فعالیت کند ، امکان پذیر است. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(برد کوتاه منفعل)
آویز عدالت فرشتگان تسدایکیل همه قضاوت در برابر شما را کم می کند و شما را در یک نور مساعد قرار می دهد.

(فعال)
ممکن است کارکنان Archangel ZagZagel از آسمانی توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)
شمشیر تغییر و تحول Archangel Sorush فقط برای انرژی های شیطانی است. این بسیار قدرتمند است تا بتوانید از سبک استفاده کنید. آن را برای بدترین از بدترین ساخته شده است. این شمشیر در تکلیف شماره سه مفید خواهد بود.

(فعال و غیر فعال)
کارکنان داروخانه خرس آرانچل دوبیل می توانند همه چیزهای طبیعی را درمان کنند. این کادر همچنین متحد قدرتمندی در برابر کلیه مواردی است که ممکن است مانع شما شود.

(فعال و غیرفعال)
شاخ چایلیلی ارتش با قدرت غیرقابل تصور را به مکان شما احضار می کند. این یک ابزار حساس است و با وقایع فعلی زندگی شما و در مقیاس جهانی نیز سازگار خواهد شد.

20200714_0926267364534516756955314.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

“تاریکی سازمان یافته” در تلاش است با یک زلزله غول پیکر کالیفرنیا را لرزاند. به نفع ماست که این کار را متوقف کنیم زیرا این کار با هدف خسارت به تاسیسات هسته ای انجام شده است. حلقه آتش را با پلاسمای سبز زمردی محافظت کنید ، این “MO” آنها است ، آنها در گذشته این کار را چندین بار انجام داده اند.

در حالی که ما در کالیفرنیا هستیم ، چیزی به نام “گتی” وجود دارد که قطبی برای موجودات و فعالیت های بدخواه است. بدیهی است که خود را با “شعله بنفش” اعلام کنید و سپس با شمشیر و سپر وارد شوید. تونل های گسترده ای نیز باید در آنجا پاک شوند ، و در صورت یافتن قربانی قاچاق ، حتماً یک نماد طلای بی نهایت را روی پیشانی خود قرار دهید زیرا این امر به آنها کمک فوری جسمی می کند.

ارتش رباتیک در کارهای دوست مورد علاقه ما در ساحل غربی است. ما به وضوح “Wanna-A-Be-Super-Villian” را در ساخت می بینیم. ارتش کلون خود را با بارگذاری بیش از حد مدار آن با رعد و برق نقره ، نابود کنید ، سپس با تمام کردن ماشین های خود با شمشیر و سپر ، تلاش های او را نابود کنید.

در یک وظیفه مربوطه ، آنچه را که ما به آن لقب “گیتسپلاگ” داده ایم ، خرد می کنیم ، زیرا همه این کارها تحت عنوان “نرده ها” انجام شده است. حداقل در 72 شعبه زمین را در “شعله سبز زمرد” درگیر کنید و در صورت درخواست این کار را تکرار کنید.

اگر به بعد 4 بدبخت نگاه کنید. بشریت را خواهید دید که با دستهای تیره شیاطین بر دهانشان ایستاده است. دست و سر بدخواه را با شمشیر و سپر متافیزیکی بردارید.

“OD” موشکی را پرتاب کرده است که در بادهای خورشیدی منفجر می شود و باقیمانده های بدخیم را به جو ما منتقل می کند. موشک را از بین ببرید ، و مواد شیمیایی آن را مستقیماً به “منبع بی نهایت گسترش دهنده خالق” برای انتقال ارسال کنید.

در این جدول زمانی ، ما یک sphynx را در منطقه پاکستان از دست می دهیم ، هنگامی که آن را پیدا کردیم ، دقیقاً مانند هر ابوالهول دیگر آن را فعال کنید ، با استفاده از اهرمی در پشت گوش راست و سپس آن را باز کنید و سپس پنجه سمت چپ را باز کنید. هرچه زمانبندی میکرو بیشتر اتفاق بیفتد ، می توانیم با این انرژی باستانی تأثیر مثبتی داشته باشیم.

لطفاً برای همه موجوداتی که توسط دولت اعدام شده است ، یک درگاه خروجی ارائه دهید ، آنها برای بازگشت به “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” به کمک نیاز دارند. آخرین چیزی که ما می خواهیم این است که آنها بی هدف به دور سرگردان باشند.

با تمام این کار متراکم ، نزدیک با امواج انرژی مدور طلایی که در سراسر کره زمین جاروب شده است. ما از این امواج مدور استفاده خواهیم کرد ، دقیقاً مثل جارو برای جدا کردن زباله ها از توده ها. پس از دستیابی به این هدف ، مستقیماً از یک پورتال خروجی به “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” برای حذف آوار جدا شده استفاده کنید.

ghosts_at_the_back_window_by_smallcurryleaf_de17vyb-pre

مراقبه امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply