קווי הזמן אינם משוגעים, אין רעלה, נולד מחדש ממלכה, מגיני היקום

היום הוא 36 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה 15:00 או 15:00 באופן לסירוגין.

זמן ההשקה של פוסט זה הוא שער הבוקר 8:08, בתאריך התלת ממד 71620, השעה 15: 00 אחר הצהריים יחל ביום חדש זה. פשוט עקוב אחר ההקבלה הזו ברחבי העולם עד שהיא תגיע לזמן המקומי שלך בשלוש.

אם אתה מודע לכך שיום חדש החל, נהוג לשלוח אהבה וחסד למישהו.

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:
∞088∞-∞U7BU7BB∞-∞K4I4I4I4I4I4∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

אגדת לוח השנה

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200715_141830841927957962576861.jpg

גאיה נמצאת ב”הגדרה מבוססת כדור הארץ “, ומשמעות הדבר היא שאנו מייססים שינויים פיזיים. אנו רואים תנועה מטאפיזית משמעותית על פני הלוח, וברור שכל מה שקורה הוא קבוע יותר ממה שאנחנו נותנים לו קרדיט. אנו ממשיכים להניח שהחזרה היא אופציה, בואו נהיה ברורים, איננו יכולים לחזור אחורה, נוכל רק להתקדם.

– צירופי הזמן בהחלט התאימו להבנתנו אותם, ובכך הוצאנו את חושינו הגופניים. ככל שתסמיני העלייה נוחים מהצ’אקרות העליונות שלנו, נראה חידוד החושים הללו. זהו צורך אבולוציוני, מכיוון שרוב האנשים שלא יכולים לרכוב על הגלים האלה, יזכו לזמן מאתגר להישאר שפוי, ואני מתכוון לכך פשוטו כמשמעו.

כשאני כותב את המילים האלה, נץ מסתובב מעלי ומביא מסר שעוד עזרה הגיעה מלמעלה. זהו מסר שנקשר הן באנרגיות גלקטיות והן באנרגיות ממדיות גבוהות יותר. התקשורת הראשונה שנשלחה לילידי הארץ הייתה דרך הינשופים, הנצים והנשרים. הם דוברים שפות אנרגיה ארכנגליות, גלקטיות וכדור הארץ. ביקרתי ינשוף לפני התרדמת השנייה שלי, והשטף שלו עדיין בלתי נשכח עד היום.

– אחרי הפסיקים שלי (Walk Death Death Walk), יש לי חוויית לידה מחדש אינטנסיבית, בעיקרון עלייה אנרגטית מהירה, כביכול. למרבה המזל אנו עוברים את אנרגיית הלידה מחדש בלי שנצטרך לעשות טיול מוות בחיים. אלה חדשות מצוינות שכן אנו חותכים את החלקים הלא רצויים של ההתעלות, אך משאירים את כל הדברים הטובים. זה הולך להפוך נדל”ן עלי אדמות למבוקש ביותר. אני מקווה שיש לך מקום ליד השולחן שלך לחברים נוספים.

– חושך מאורגן שומע את צעדיו. תיבת מספר העתידות שלהם מראה להם כי ציר הזמן הטוב ביותר האפשרי שלהם גורם להם להסגיר את עצמם לרשויות. אני חושב שכולנו יכולים להסכים שמדובר בתרחיש הטוב ביותר האפשרי, ובדומה לכניעה של נפוליאון, על כל מפלגה גלקטית נייטרלית ניתן לנהל משא ומתן במידת הצורך.

– אל תיבהל מהראייה ההיקפית שלך, אתה עלול לראות יקיריהם שעברו, מלאכים, יצורים גלקטיים וכו ‘… אנו קבועים היטב בתכנת מאקרו 5D, וזו הנורמה החדשה, תתרגל לזה, כמו אין רעלה בין הפיזי ללא הגופני. בסופו של דבר המבט העיקרי שלך יהיה דומה לפריפריה שלך, וברור שזה ייקח קצת זמן להתאמות.

– התחום המיתי / אלוהות נולד מחדש; משמעות הדבר היא שכמו שההינומה המורמת כדי לחשוף את הלא פיזי, גם תחום קסום זה ישולב במציאות שלנו. בשילוב עם הסרת הצעיף הספציפי הזה, עברו גם האישים האישיים בהם שינויים אדירים.

– האיים הקריביים הם הדופק של כדור הארץ, האנשים המקומיים לנמל הגלקסי המדהים הזה יכולים להרומם את רוחם של גאיה, הגלקסיה ובסופו של דבר היקום. זו הסיבה שהיא תמיד היעד העיקרי של חושך מאורגן; יש משהו יוצא דופן באזור והתושבים היפים בו. שלחנו לאזור זה אנרגיה בשפע, אך על עובדי האור המקומיים להעלות את הרטט לרמה מתאימה.

– הלוחמים שאתה הולך איתם כרגע תמיד יהיו קרובים ויקרים לך מאוד. הקשר שנרקם בקרב אינו דומה לאף אחד, שכן הלגיות שלנו יוצרות חברויות אשר יהיו לאורך תקופות חיים רבות.

– דמיונו של עובד אור הוא הכוח החזק ביותר ביקום. אל תיקח את הכוח הזה בקלילות, אף אחד לא ניסח אותו טוב יותר ממי שכתב את נושא הפתיחה של “וולטרון”, למרות שאני בטוח שלא היו לנו בראשם כשכתבו אותו …

“מימי מזמן, מאזורים לא מעוגנים ביקום, באה אגדה. האגדה של וולטרון: מגן היקום. רובוט אדיר (כוח), אהוב על טוב, מפחד מרוע. ככל שגדלה האגדה של וולטרון, השלום התיישב על פני כדור הארץ, נוצרה ברית גלקסיה. יחד עם כוכבי הלכת הטובים של מערכת השמש הם שמרו על שלום ברחבי היקום עד שאיום איום ונורא חדש איים על הגלקסיה. היה צורך בוולטרון פעם נוספת. זה סיפורו של הכוח העל של חוקרי החלל. הוכשר ונשלח במיוחד על ידי הברית להחזיר את וולטרון: מגן היקום. “

20200715_1421204581377851919754522.jpg

הכלים של היום:

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של ימינו.

(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות, וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים משמעותיים, וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

הלהבה הסגולה נמצאת בסט 3. זוהי להבת תמרור צפופה במיוחד, עם מערך שונה ומרענן.

“צוות הלהבה הסגולה” הוא כדלקמן, והוא אינו בסדר מסויים: המלאך עמנואל, המלאך אנסיאל, המלאך טוביאל, הארכאנגל צ’רקיאל, המלאך דבריאל, המלאך א.פ. המלאך סבלו, המלאך אברקסוס, המלאך הרהל, המלאך נוריאל, המלאך גאליצור, המלאך אוריון, המלאך אמיאל, המלאך אדונאצ’יאל, המלאך אבאסדארהון, האשל המלאך ורחמיאל, האשל המלאך אדונאי, הארכאנג’ל דאקיאל, ארכנגל ברדיאל, האשל המלאך ראגואל, האשל המלאך באצ’קול, סמל המלאך מכביאל, , המלאך בזאצאת, המלאך עוזיאל, והארכנגלל סרביאל.

(פָּעִיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא כל יכול, לא ניתן להשיג שום רמת תודעה שלא ניתן לפרוס אותו. זהו גם כלי נשק פנטסטי כנגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף את כל המעגלים.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק נראה דומה לשדה הכוח של מגנטוס, והוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת, או עם פיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פאסיבית ואגרסיבית שיש לה רצון גמור משל עצמה. אל תנסו להפעיל בכלל, אתם רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(פַּסִיבִי)
לוח הזמנים של ארצ’נגל ואו מאנה מאפשר לך להתענג על תחושה או מחשבה חיובית. זה מביא אלמנט של הוד לרגעים היומיומיים שלך, והוא מונע התערבות של מטיילים בזמן מרושע.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
השלווה הקורנת של המלאך המלאך מאפשרת לך להיות מבודד בבועה שלווה, לא משנה מה קורה סביבך. זה גם מאפשר לאלה שבלבך לקבל הגנה.

(פסיבי ופעיל)
האינטואיציה המשופרת של הארכאנג’לי ג’רמיאל מאפשרת לקולות נשמתך להתגבר; זה מאפשר לשופטי הרוח להיות יותר ברורים מאי פעם.

(פַּסִיבִי)
החושן של המלאך אריאל מזמן כל צורך שיש לך. זהו כלי יפהפה ומנחם כאשר הוא מצויד, ורק יביא חיוניים ומתנות אלוהיות.

(פעיל, אגרסיבי ופסיבי)
החרב הבוערת של ארצ’נגל ישראפיל יכולה להגן עליך מפני כל הדברים שמופנים אליך בסולם מאקרו או מיקרו. זה יכול גם להאיץ את הזמן ולהפוך אותך להרבה יותר מהיר מכל כוח רע.

(פעיל, אגרסיבי ופסיבי)
חרבו הלהבה של ארצ’נגל נסארגיאל יכולה להביא כל אנרגיה שלילית לברכיה. זה גם יכול להסיר את כל המכשולים בדרך שלך. זה עובד כמו חרב ארכנגל מייקלס עם מחשבה משל עצמה.

(פָּעִיל)
חרב הטרנסמוטציה של ארצ’נגל סורוש מיועדת רק לאנרגיות רעות. זה חזק מכדי להפעיל קלות; זה מיועד לגרוע מכל הגרוע ביותר. חרב זו תועיל במשימה מספר שלוש.

(פעיל ופסיבי)
הצוות של ארצ’נגל דוביאל ברפואת דובים יכול לרפא את כל הדברים הטבעיים. צוות זה הוא גם בעל ברית רב עוצמה כנגד כל הפריטים שעלולים להכשיל אותך.

(פעיל סביל)
הורן של חייליאל מזמן צבא בעל כוח בלתי נתפס למיקומך. זהו כלי רגיש-יתר, והוא יסתגל לאירועים אקטואליים בחייכם וגם בקנה מידה עולמי.

20200715_1425055901957558157227277.jpg

המשימות של היום:

אנו עדיין עובדים ברמה מאקרו, וכך הפורמט יישאר עקבי, אנא השתמש בכלים הנוכחיים של היום אם אתה זקוק לסיוע בביצוע המשימות שלהלן. הביאו היום “משחק פלוס” …

* זו מדיניות טובה לא לסמוך על Huawei, הם חברה רועשת עם קשרים עמוקים ל”מק”ס “,” האפרורי של הממלכתי “, ובסופו של דבר” האלפא דרקוניאנים המרושעים “. אני מפרט פלגים רעים של הקבוצות שכן יש לנו הרבה בעלי ברית גם במירוצי הכוכבים ההם. רוב הטכנולוגיה הקטלנית שאנו נלחמים נגדה הגיעה מעסקאות בחדר האחורי. הם גם מעורבים מאוד בכל הפרת מצב החוזה שעדיין בבית המשפט “הפדרציה הגלקטית”.

שיבשו את המטה שלהם בניו יורק עם ברק כסוף, ואז היכנסו בחרב ובמגן כדי לשבש את הקישורים הרבים שקבעו עם מיקומיהם האחרים.

יש להם מאגר מידע נרחב של יצורים דמוניים, הקפד להרוס גם את השרת ואת היצורים.

* הוא נשאל והתשובה היא, באופן מטאפיזי, אתה חופשי ללכת אחרי פדואים ידועים בחרב ומגן. במקרה הגרוע ביותר, אם הם לא, זה יעזור להם למחוק את שמם.

תושבי סין סובלים מתלאות אדירות בידי ממשלתם. עזרו לתושבי סין על ידי שליחת להבות סגולות עזות לרחובות הונג קונג, ואז אפשרו לה להמשיך ברחבי רחובות העולם עד שהיא תבלוש את כדור הארץ במלואו.

אני רק רוצה לציין שמישהו יכול היה לעצור את זה כשפלשו טיבט, אבל הם לא עשו זאת.

* “צבא החושך” התכנס בממד השישי. אחרי שהרסנו את יכולתם להסתתר במרחב הקדוש ש”פאלון דאפא “יוצר, הם החליטו להילחם בנו פנים אל פנים.

היכנס עם חרב ומגן, זכור שכל הלגיות שלנו יהיו לצידך.

* “מקדש זאוס” ממוקם בסיציליה וניתן להפעיל אותו על ידי 9 פעימות ברק הקשת היישר למרכזו. התוצאות של פעולה זו יהיו עמוקות מאוד, בלשון המעטה.

* שלח לכדור הארץ “להבה ירוקה ירוקה” לספירה של 72, אחריה “ורוד” ו”להבת זהב “זהה; זה יעודד ריפוי מאקרו ושלום.

גאיה מבקשת שנחשוב על זה;

כמה חשוב ההרגשה חופשית אליך? אם זה, מה יגרום לך להרגיש ככה?

כמה חשוב ההרגשה שלך בטוחה? אם זה, מה יגרום לך להרגיש ככה?

stormy_plains____by_goldenfox444_de1ctah-pre

המדיטציה של היום נמצאת למטה, אנא תהנו!

Leave a Reply