جدول زمانی نه دیوانه ، نه حجاب ، یک قلمرو متولد شده ، مدافعان جهان است

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

زمان راه اندازی این پست ، دروازه صبح 8:08 است ، در تاریخ 3 بعدی 71620 ، ساعت 3: صبح: این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic:
∞088∞-∞U7BU7BB∞-∞K4I4I4I4I4I4∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

افسانه تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200715_141830841927957962576861.jpg

– گایا در یک “زمین مبتنی بر زمین” قرار دارد و این بدان معنی است که ما در حال تحولات بدنی هستیم. ما حرکت متافیزیکی قابل توجهی را در سراسر صفحه مشاهده می کنیم ، و واضح است که هر آنچه اتفاق می افتد ماندگارتر از آن است که به آن اعتبار می دهیم. ما ادامه می دهیم که بازگشت به عقب گزینه ای است ، بگذارید روشن باشیم ، نمی توانیم برگردیم ، فقط می توانیم به جلو حرکت کنیم.

– زمان بندی ها مطمئناً با درک ما از آنها سازگار شده اند ، و در آن حواس بیش از حد جسمی خود را بیان کرده ایم. از آنجا که علائم صعود از چاکراهای فوقانی ما راحت می شود ، شاهد تشدید این حواس خواهیم بود. این یک ضرورت تکاملی است زیرا اکثر افرادی که نمی توانند از این امواج سوار شوند ، یک روز چالش برانگیز بی صدا خواهند ماند و منظورم این است که به معنای واقعی کلمه.

– در حالی که این کلمات را می نویسم ، یک شاهین در بالای من گردش می کند و پیامی را به شما می دهد که کمک های بیشتری از بالا به آنجا رسیده است. این پیامی است که در انرژی های کهکشانی و ابعادی بالاتر پیوند خورده است. اولین ارتباطی که به بومیان زمین ارسال شد از طریق اوولز ، هاوکس و عقابها بود. آنها به زبان های انرژی Archangelic ، کهکشانی و زمین وابسته هستند. من قبل از کما دوم خود توسط یک جغد ملاقات کردم و تسلط وی تا به امروز به یاد ماندنی است.

– بعد از کما (زندگی در حال پیاده روی زندگی) ، من تجدید تجربه شدید دارم ، اساساً یک افزایش سریع انرژی ، به اصطلاح. خوشبختانه ، ما بدون نیاز به انجام پیاده روی مرگ در زندگی ، این انرژی تولد دوباره را تجربه می کنیم. این خبر بسیار خوبی است زیرا ما قسمت های ناخواسته عروج را از بین می بریم ، اما همه چیزهای خوبی را رها می کنیم. این امر باعث می شود املاک و مستغلات روی زمین بسیار مطلوب باشد ، امیدوارم که برای دوستان بیشتری در سفره خود داشته باشید.

– تاریکی سازمان یافته ، شنیدن پله ها است. جعبه ثروتمندی آنها به آنها نشان می دهد که بهترین جدول زمانی ممکنشان این است که خودشان را به سمت مسئولان برگردانند. من فکر می کنم همه ما می توانیم توافق کنیم که این بهترین سناریو ممکن است ، و دقیقاً مانند تسلیم ناپلئون ، در صورت نیاز همه چیز را می توان با یک حزب کهکشانی بی طرف مذاکره کرد.

– از دید محیطی خود نگران نشوید ، ممکن است شما عزیزان ، فرشتگان ، موجودات کهکشانی و غیره منتقل شده ببینید … ما کاملاً در یک شرایط کلان 5D قرار داریم و این یک هنجار جدید است ، به این مورد عادت کنید. هیچ حجاب بین جسمی و غیرفیزیکی وجود ندارد. سرانجام ، نگاه اصلی شما بسیار شبیه به محیط پیرامونی شما خواهد شد و بدیهی است ، این کار مدتی به تنظیمات آن زمان می برد.

– قلمرو اسطوره ای / خدایان متولد می شوند. این بدان معنی است که دقیقاً مانند حجابی که برای آشکار کردن غیرفیزیکی برداشته می شود ، این قلمرو جادویی نیز در واقعیت ما ادغام می شود. در رابطه با حذف این حجاب خاص ، شخصیتهای فردی موجود در آن نیز تغییرات شگرفی را پشت سر گذاشته اند.

– جزایر کارائیب نبض زمین است ، افراد محلی در این بندر شگفت انگیز کهکشانی می توانند روحیه گایا ، کهکشان و نهایتا جهان را بالا ببرند. به همین دلیل است که همیشه هدف اصلی تاریکی سازمان یافته است. چیز خارق العاده ای در مورد منطقه و ساکنان زیبا در آن وجود دارد. ما این منطقه را با انرژی فراوان ارسال کرده ایم ، اما وظیفه کارگران سبک محلی این است که لرزش را به سطح مناسبی برسانند.

– رزمندگانی که اکنون با آنها قدم می زنید همیشه برای شما بسیار نزدیک و عزیز خواهند بود. پیوندی که در جنگ ایجاد می شود مانند هیچ کس نیست ، زیرا لژیون های ما در حال ایجاد دوستی هستند که برای بسیاری از مدت های زندگی اراده می کنند.

– تخیل یک کارگر سبک قدرتمندترین نیرو در جهان است. این قدرت را به آرامی نگیرید ، هیچ کس آن را بهتر از کسی که مضمون آغازین “ولترون” را نوشت ، حتی اگر مطمئن هستم که آنها هنگام نوشتن آن ها ما را در ذهن ندارند …

“از روزها پیش ، از مناطق غیرقابل مشاهده جهان ، افسانه ای به دست می آید. افسانه Voltron: Defender of the Universe. یک ربات (نیرو) قدرتمند ، که با خیر دوست داشته می شود ، با ترس از شر. همانطور که افسانه ولترون رشد کرد ، صلح برقرار شد. در سراسر سیاره ، در سیاره زمین ، یک اتحاد کهکشان شکل گرفت به همراه سیارات خوب منظومه شمسی ، آنها صلح را در سراسر جهان حفظ کردند تا اینکه یک تهدید وحشتناک جدید این کهکشان را تهدید کرد. ولترون نیاز به یک بار دیگر دارد. این داستان نیروی فوق العاده اکتشاف کنندگان فضایی. ویژه اتحاد برای بازگرداندن و اعزام توسط اتحاد برای ارسال ، ولترون: مدافع جهان. “

20200715_1421204581377851919754522.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.

(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه دهید ، و این کار از طرف شما انجام خواهد شد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات مهمی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

شعله بنفش در یک مجموعه 3 است. این شعله transmutation بسیار متراکم است و دارای ترکیب متفاوت و کاملاً تازه است.

“تیم بنفش شعله بنفش” به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Emanuel، Archangel Ansiel، Archangel Tubiel، Archangel Kerkiel، Archangel Dabriel، Archangel AF، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Harahiel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur، Archangel Orion، Archangel Omiel، Archangel Adonachiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Varhmiel، Archangel Adonai، Archangel Daiquiel، Archangel Baradiel، Archangel Archangel Archangel Archangel Aranjl ، Archangel Bazazath ، Archangel Uzziel و Archangel Cerviel.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را بر عهده بگیرد ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح هوشیاری حاصل نمی شود که این امر نتواند از آن عبور کند. همچنین سلاح فوق العاده ای در برابر الکترونیک و فناوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac شباهت زیادی به میدان نیرو Magnetos دارد ، و به هر شکل زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با انفجار انتقال قدرت از پهناور واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید که به کار خود ادامه دهید ، تنها راه را در دست خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل)
ساعت مچی Archangel Vahu Mana به شما این امکان را می دهد تا احساس یا فکر مثبتی را تجربه کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد ، و از مداخله مسافران زمان شرور جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند نیز اجازه می دهد از محافظت کنند.

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده ی Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود. این امر قضات روح را قادر می سازد از قبل آشکارتر باشند.

(منفعل)
سینه بند اربعین آریل هر ضروری را که ممکن است داشته باشید احضار می کند. این وسیله در صورت مجهز بودن وسیله ای زیبا و آرامش بخش است و فقط ملزومات و هدایای الهی را به بار می آورد.

(فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس ماکرو یا میکرو به شما کمک می کنند محافظت کند. همچنین می تواند زمان را سرعت ببخشد و شما را خیلی سریعتر از هر نیروی بدخواهی در وجود خود بسازد.

(فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین می تواند همه و همه موانع را در راه خود برطرف کند. این کار مانند شمشیر Archangel Michaels با ذهن خود کار می کند.

(فعال)
شمشیر تغییر و تحول Archangel Sorush فقط برای انرژی های شیطانی است. این بسیار قدرتمند است تا بتوانید از سبک استفاده کنید. آن را برای بدترین از بدترین ساخته شده است. این شمشیر در تکلیف شماره سه مفید خواهد بود.

(فعال و غیر فعال)
کارکنان داروخانه خرس آرانچل دوبیل می توانند همه چیزهای طبیعی را درمان کنند. این کادر همچنین متحد قدرتمندی در برابر کلیه مواردی است که ممکن است مانع شما شود.

(فعال و غیرفعال)
شاخ چایلیلی ارتش با قدرت غیرقابل تصور را به مکان شما احضار می کند. این یک ابزار حساس است و با وقایع فعلی زندگی شما و در مقیاس جهانی نیز سازگار خواهد شد.

20200715_1425055901957558157227277.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید. امروز یک “بازی A-plus” بیاورید …

* این یک سیاست خوب برای اعتماد نکردن به هواوی است ، آنها یک شرکت بدخواه و دارای روابط عمیق با “CCP” ، “The Malevolent Grey’s” و نهایتا “The Malevolent Alpha Draconians” هستند. من جناح های بدخواهانه گروه ها را مشخص می کنم زیرا ما نیز در آن مسابقات ستاره ها متحدین زیادی داریم. بیشتر فن آوری های کشنده ای که ما با آن مبارزه کرده ایم ناشی از معاملات پشت پرده آنها است. آنها همچنین بسیار درگیر نقض تمام شرایط قرارداد هنوز در “دادگاه های فدراسیون کهکشانی” هستند.

دفتر مرکزی آنها در NYC را با رعد و برق نقره مختل کنید ، سپس با شمشیر و سپر وارد شوید تا پیوندهای بسیاری را که با دیگر مناطق خود برقرار کرده اید ، مختل کنید.

آنها دارای یک بانک اطلاعاتی گسترده از موجودات Demonic هستند ، حتماً آن سرور و موجودات را نیز نابود کنید.

* از شما خواسته شده است و پاسخ این است ، از نظر متافیزیکی ، شما آزاد هستید که با شمشیر و سپر به دنبال پدو های شناخته شده بروید. سناریوی بدترین حالت ، اگر اینگونه نباشند ، به آنها کمک می کند تا نام خود را پاک کنند.

* مردم چین تحمل سختی های عظیمی به دست دولت خود دارند. با ارسال شعله های شدید بنفش به خیابان های هنگ کنگ به مردم چین کمک کنید و سپس اجازه دهید تا در خیابان های جهان ادامه یابد تا این سیاره را به طور کامل درگیر کند.

فقط می خواهم خاطرنشان کنم که وقتی تبت حمله می کرد ، کسی می توانست این کار را متوقف کند ، اما آنها این کار را نکردند.

* “ارتش تاریکی” در بعد 6 برگزار شده است. پس از آنکه توانایی آنها را در مخفیگاه در فضای مقدس که “فالون دافا” ایجاد می کند نابود کردیم ، آنها تصمیم گرفتند به صورت چهره به چهره با ما بجنگند.

با شمشیر و سپر وارد شوید ، به یاد داشته باشید که همه لژیون های ما در کنار شما خواهند بود.

* “معبد زئوس” در سیسیل واقع شده است و توسط 9 پالس رعد و برق رنگین کمان به طور مستقیم در مرکز آن قابل فعال است. کمترین نتیجه ، پیامدهای این اقدام بسیار عمیق خواهد بود.

* برای یک شمارش 72 “یک شعله سبز زمرد” را به زمین بفرستید ، و به دنبال آن یک “صورتی” و “شعله طلایی” برای همان. این باعث بهبودی و آرامش کلان خواهد شد.

* گایا آرزو می کند که ما به این موضوع بپردازیم.

احساس آزادی برای شما چقدر مهم است؟ اگر اینگونه باشد ، چه احساسی را در شما ایجاد می کند؟

احساس امنیت برای شما چقدر مهم است؟ اگر اینگونه باشد ، چه احساسی را در شما ایجاد می کند؟

stormy_plains____by_goldenfox444_de1ctah-pre

مراقبه امروز در زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply