Choroba fantomowa, cudowna szóstka, narracja wyższego ja, to było słodkie

Dzień ma teraz 72 godziny i zaczyna się i kończy o 15:00 po tym, jak trzy razy wcześniej uderzył w dzwonki medytacyjne o 3 nad ranem.

Czas premiery tego posta to 8:08 rano brama, w dniu 3D 8920, o godzinie 15:00 rozpocznie się ten nowy dzień. Po prostu podążaj tą równoległością na całym świecie, aż osiągnie twój czas lokalny o trzeciej po południu.

Jeśli jesteś świadomy, że zaczął się nowy dzień, zwykle wysyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:

∞08B2∞-∞W1B2W1B3B3∞-∞L8J8J8J8J8J8∞-∞B2 (T) (T) ∞ ”

Informacje kalendarza

 English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200807_1324001333908122017255711.jpg

Kalendarz:

– Gaia jest w żywiole „Wody”, który jest jej modalnością, dzięki której wszystko idzie naprzód bez gwałtownych zmian. To dobry znak, że Gaia jest gotowa i jest w stanie utrzymać to tempo za wszelką cenę, ponieważ osiągnięcie jej celów będzie wymagało dużo skupienia i długowieczności.

– Przodkowie naszych ciał fizycznych nie byli leniwi, ani też przodkowie naszych dusz. Konieczne jest uświadomienie sobie, że etyka pracy jest kluczowa dla naszych wysiłków. Wspominałem o tym wiele razy, że jedynym powodem, dla którego lightworkers nie były uważane za realną opcję transmutacji przed kalendarzem, było to, że kwestionowano naszą etykę pracy. Teraz, gdy Dzień Archanioła trwa 72 godziny, zburz ten stereotyp bez podpowiadania.

20200807_1327294477781546058467202.jpg

Wiadomości 3D:

– To kolejne oświadczenie składam w przyjaźni, plan działania polegający na rozegraniu dramatu filmowego dla dobra ludzkości jest straszny. Jesteśmy w punkcie, w którym ktoś musi powiedzieć, że wystarczy; po prostu upublicznijmy prawdę i zakończmy farsę.

– Kiedy świat na chwilę ponownie segreguje swoje granice, upewnij się, że jesteś w miejscu, które się z tobą zgadza. Niektóre obszary będą nie do zamieszkania, a to zaostrzy masową nędzę. Pamiętaj, że to wszystko nie musi się wydarzyć, a bezpośrednie i szczere ujawnienie prawdy ludzkości pozwoli całkowicie uniknąć takiej sytuacji.

– Makropepresja jest ważnym powodem, dla którego ludzkość znajduje się na rozdrożu stagnacji. Ludzie byli bardzo skonfliktowani, ponieważ chcieli żyć bez systemu długów, ale nie mieli wyobraźni, by znaleźć wyjście z tego systemu. Będziemy przełączać się między ustawieniami, dopóki to nie zostanie naprawione. Dostosowanie parametrów spowoduje dużą niestabilność finansową, dopóki nie podejmiemy stanowczej dyskusji na temat tego, jak chcemy zaspokajać nasze codzienne potrzeby i pragnienia.

– Kłamstwa „Organized Darkness” zaczynają brzmieć jak oszukańczy małżonek złapany po raz kolejny. Ta historia nie ma sensu i nikt im nie wierzy. Jeśli ktoś powie Ci, że jesteś chory, chociaż czujesz się zdrowy, a jedynym dowodem choroby jest jego słowo, dobrze jest zasięgnąć drugiej opinii. Nie wspominając o tym, że wisienką na torcie jest to, że wspomniani oskarżyciele o chorobę fantomową chcą sprzedać ci również lekarstwo.

– Wiele klonów chodzi po okolicy, a wiele z tych klonów będzie miało publiczne zgony, aby ich pierwotne ciała mogły przejść na emeryturę. Większość ludzi, którzy podejmą taką próbę, przejdzie na emeryturę na Maltę i ostatecznie ponownie zmaterializuje się.

– W końcu sytuacja KPCh doprowadzi do procesów sądowych, które będą przeciwko niej wytaczane przez prywatnych obywateli z całego świata. Te wysiłki nigdzie nie pójdą, ale uosabiają to, co się tutaj dzieje, nie będzie żadnej ucieczki za szkody, które wyrządzają, jedyną odpowiedzią jest natychmiastowe ich powstrzymanie.

misty_morning_meadow_5k_fsts_by_fortuneseeksthesun63_de2ull1-fullview

Wiadomości 5D i Archangel Hodgepodge:

– Archanioł Michał toczy pojedynek jeden na jednego z kimś, kogo wszyscy dobrze znamy, ale nie w jego obecnej formie. Nalega, abyśmy nie interweniowali, On jest zamknięty w tej istocie i wydaje się, że jest zdeterminowany, aby przekształcić tę osobowość z powrotem w nasze legiony.

– Mamy tak wielu nawróconych z ciemności, szukających odkupienia. Zaskakujący obrót wydarzeń, muszą podjąć odpowiednie kroki w celu wyzdrowienia, a wielu już to zaczęło. Wiele Demonów przeszło na stronę i zaczęło atakować KPCh od wewnątrz, to oni wyrządzą najwięcej szkód.

– Trudno jest sfałszować swoją śmierć w kontaktach z Archaniołami. Kiedy ktoś przechodzi, zajmujemy się tym bezpośrednio. Jeśli twoje akta nie trafiły na nasze biurko, nadal gdzieś jesteś w ciele.

– Przesunięcie osi czasu o „Cudowną 6” ma miejsce dzisiaj. Następnie zainicjujemy skok na osi czasu, ponieważ zapewni nam to wyjątkową okazję do dalszego rozwoju i umożliwi dostęp do bardziej zaawansowanej technologicznie rzeczywistości.

– Anomalie na niebie zaczynają się rozwijać zgodnie z obietnicą. Mamy nadzieję, że zobaczymy świetne zdjęcia. Możesz przesłać wszystkie dobre zdjęcia, które uzyskasz, w celu uwzględnienia w tym raporcie.

untitled_by_r1lavo_de2vkbx-fullview

Pokarm do przemyśleń:

– Uważaj na wyzwalacze; mówią głośno o tym, gdzie jesteś w procesie wznoszenia. Nie musisz się bać rzeczy, które nie wpływają na twoją rzeczywistość, myśli i słowa są bez znaczenia dla duszy, chyba że zostaną zaproszone do środka.

– To, czemu się opierasz, utrzymuje się, ponieważ reakcja strachu utrzymuje energię obiektu w twojej aurze. Nie myl tego z wygonieniem grzechotki z placu zabaw, ponieważ kiedy zajmujesz się czymś bezpośrednio, nie stawiasz oporu; wykonujesz swoje upoważnienie, aby go usunąć.

terabia_plaza_by_drewthomas_art_de2tp83-fullview

Inżynieria:

– Chybotanie ziemi staje się wyjątkowo niestabilne. Zazwyczaj, gdy kijki się obracają, ustawia się na swoim miejscu z dużą pewnością. Wielowymiarowe przeciąganie liny spowodowało tę niestabilność jako gwiezdne istoty, które sprzeciwiają się czującym aspiracjom ludzkości. Czują, że zmiana bieguna zachęci do jeszcze większej ewolucji, co jest bezpośrednim zagrożeniem dla wszystkich, którzy chcą zaszkodzić wyścigowi. Naprawimy to w dzisiejszych zadaniach.

– Zdarzają się masowe pobrania; one zmieniają ziemię i będą również ekstremalne dla naszej wewnętrznej inżynierii i systemów czakr. Niedawno ulepszyliśmy system czakr wirowania pojedynku z mniejszymi zębatkami, które jednocześnie obracają się w obu kierunkach. Nasz nowy system czakr umożliwia bardziej zaawansowane pobieranie i aktualizacje.

– Przez krótki czas będziesz słyszeć swoje wyższe ja opowiadające o Twoich najważniejszych ruchach. Ta słyszalna narracja poprzez ustawienia kompresji w części astralnej jest tak dziwna, jak każda anomalia. To miejsce powoduje dodatkowe ulepszenie, które wkrótce nadejdzie silnie przez nasze centralne słońce.

the_horizon_by_annemaria48_de2whxj-pre

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego wpisu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby rozszyfrować, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.

(Pasywny) = Brak zamiaru użycia lub uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, gdy zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

(Aktywny) = zamiar potrzebny do użycia

(Aggressive) = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę cię skrzywdzić.

Nie próbuj władać bronią, jeśli w twoim sercu nie ma czystej miłości do twoich ruchów i istot, które są do nich przywiązane.

Fioletowy Płomień jest ustawiony na 6 (24 AA, 2 +4); To ustawienie dotyczy transmutacji energii w toku. Innymi słowy, jest to zmiana, którą natychmiast widzimy.

Zespół Fioletowego Płomienia jest następujący i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Zadeikiel, Archanioł Ansiel, Archanioł Raguel, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Daiquiri, Archanioł Sablo, Archanioł Briathos, Archanioł Agla, Archanioł Abraxos, Archanioł Cerviel, Archanioł Harahel, Archanioł Bazazath, Archanioł Saniel, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Sizouze, Archanioł Adonai, Archanioł Galizur, Archanioł AF, Archanioł Nuriel, Archanioł Machdiel, Archanioł Abasdarhon i Archanioł Aeshma.

(Pasywny i agresywny)

Kula Archanioła Sheparda to obecność boskości, która pozwala twojemu celowi na jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośredniej publiczności z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To narzędzie jest współczującym narzędziem boskiej orkiestracji.

(Aktywny)

Niebiańska laska Archanioła ZagZagela zrzuca na wskazany obszar duże masy kryształów. Świetny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)

Kostur sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest używać na poziomie makro i może pomóc w poruszaniu się po rzeczach, które są w stagnacji. Może również przywoływać i utrzymywać pola siłowe w celach ochronnych.

(Aktywny)

Miecz transmutacji Archanioła Sorusha jest przeznaczony tylko dla złych energii. Narzędzie, które jest zbyt potężne, by nim władać lekko, radzi sobie z najgorszymi z najgorszych.

(Aktywne i pasywne)

Personel medycyny niedźwiedzia Archanioła Dubbiela może leczyć wszystkie naturalne rzeczy. Ta laska jest również potężnym sojusznikiem przeciwko wszystkim przedmiotom, które mogą ci przeszkadzać.

(Aktywny pasywny)

Chayyliel’s Horn przywołuje armię o niewyobrażalnej mocy do twojej lokalizacji. Jest to narzędzie nadwrażliwe, które dostosuje się do aktualnych wydarzeń w Twoim życiu, a także w skali globalnej.

(Bierny)

Zegarek Archanioła Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wnosi element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji szkodliwych podróżników w czasie.

(Pasywne, aktywne i agresywne)

Promienny spokój Archanioła Chamuela pozwala ci znaleźć się w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Zapewnia również ochronę osobom w Twoim sercu.

(Pasywne i aktywne)

Wzmocniona intuicja Archanioła Jerimiela sprawia, że głosy twojej duszy stają się głośniejsze; pozwala sędziom ducha być bardziej widocznym niż kiedykolwiek.

NALEŻY PAMIĘTAĆ, że poniższe trzy narzędzia są metodami leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny)

Promienne promienie zdrowia Archanioła Kaleziela mogą chronić przed wszystkimi chorobami i dolegliwościami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych warunków; dotyczy mas lądowych i istot żywych.

(Pasywny i agresywny)

Promieniste współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w ramach twoich jurysdykcji. Narzędzie zapewnia pielęgnujący aspekt leczenia i ma niesamowite ciepło. Najlepiej władać tym ze spokojnym nastawieniem.

(Aktywny)

Kostur leczniczy Archanioła Rafaela jest wszechmocną leczniczą siłą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak nią władasz. Uważany jest za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

the_boat_by_ferrymarlon_de2t865-fullview

Odprawa:

* Niesamowite jest zobaczyć, ile pędu robi małe pchnięcie, aby „ratować ruch dzieci”. Przebija się przez przeszkody i zbiera dużą moc, doskonałości!

* „Lion’s gate” jest wystarczająco dobrze osadzony, ale może przydać się trochę więcej TLC, jeśli zdecydujesz się to zrobić.

20200807_1333115314742382298716244.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makro, dzięki czemu format pozostanie spójny, skorzystaj z obecnych narzędzi, jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań. Nic nie wymaga od ciebie robienia następujących rzeczy, jeśli jesteś gotowy, twoje wyższe ja wezwie cię do służby, jeśli nie, przejdź do medytacji.

^ Sytuacja handlu dziećmi w Australii nabiera gorączkowego tempa. W tej kategorii nastąpi znaczący postęp i zamierzamy wysłać pomarańczowy płomień na liczbę 72, aby przyspieszyć ten proces.

^ Tęczowa tarcza to stosunkowo skuteczna strategia unikania szczątkowych ataków psychicznych, niekoniecznie skierowanych na nas. Na przykład, jeśli odwiedzisz rzymskie Collusiem, poczujesz się do dupy tylko z powodu agresywności, która miała miejsce wiele lat temu. Opisana energia resztkowa byłaby idealna dla tarczy tęczowej.

^ „Zorganizowana ciemność” uważa, że są urocze, wysyłając nam psychiczne ataki. Wysłali najpotężniejsze demony, jakie mogli przywołać, i łatwo ich pokonano. Już od jakiegoś czasu jesteśmy atakowani we śnie. Atakuj popleczników “OD” we śnie mieczem i tarczą; ich gęsta smoła aura szybko ujawnia ich miejsce pobytu.

^ Wspomnieliśmy, że w pewnym momencie po „cudownej szóstce” przeniesiemy się na wyższą linię czasu. Czas na to musi być precyzyjny i pomóc sobie, a my możemy stworzyć bezczynny portal osi czasu, który otworzy i pochłonie Ziemię w najwcześniejszym momencie kwalifikowalności. Portal osi czasu Thks to jasnoszary portal z prądami elektrycznymi biegnącymi we wszystkich kierunkach. Podaj portalowi konkretne instrukcje, a będziemy mogli wykonać oba skoki praktycznie jednocześnie.

^ Wyślij Ziemi odblaskowy, podobny do szkła, tęczowy płomień za 72 liczby, a następnie szklisty fiolet i szmaragdowozielony płomień dla tej samej liczby. Ten płomień może uodpornić ludzkość na zarazę uwolnioną przez „płot” i KPCh.

^ Wyślij Fioletowy płomień do Tybetu; są gigantycznym celem dla wrogich sił. Nasz wysiłek zniszczy większość demonicznych sił; resztą zajmiemy się mieczem i tarczą.

^ Istnieje inwazyjna energia, która wpłynęła na cały nasz Wszechświat. W ramach samoobrony, doprowadzamy naszą elektryczną aurę do bardzo intensywnych poziomów, aby wykorzenić tę energetyczną plagę. Jeśli możesz się nałożyć na Wszechświat, zrób to.

^ Wspomnieliśmy, że obrót magnetycznej czapki Ziemi nie przebiega tak gładko, jak w przeszłości. Pomóż ustabilizować chybotanie, wysyłając jednocześnie złote oświetlenie elektryczne przez oba bieguny.

timescales_by_lg77_de2wn37-fullview

Niebiańskie komnaty to obszary bezpośredniego pobierania i informacji. Wiele istnieje, ale jedyną istotną dla tej rozmowy jest „Niebiańska komnata” Arturiusza, w której znajdują się informacje o przeszłych żywotach sprzed Ziemi. Informacje sprzed Ziemi wprowadzone do naszej rzeczywistości za pośrednictwem Archanioła Raziela ujawniły w ten sposób nowe informacje o rodowodzie duszy. Dzisiejsza Medytacja zawiera Artktuckie Komnaty Niebieskie; Proszę, ciesz się!

Leave a Reply