Czy anioły wcielają się jako ludzie? Dlaczego Lightworker jest tak trudny? Awatary Archanioła Rafała, pakiety opieki

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0MAM3AA∞-∞B137688∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Legenda kalendarzawersja na YouTubeVersión en español – 中文版 – Русская версия – Versione Italiana – Versão PortuguesaEnglish Version

screenshot_20200227-2104345085410591945230254.png

Gaja jest prawdziwie dominującą w powietrzu, wywołującą wiatry zmian od wszystkich jej aspektów. To początek jej planowanych ruchów i możemy spodziewać się 6 wschodów i wzlotów i upadków. Spowoduje to nieparzystą pogodę kosmiczną i inne niespotykane dotąd aktywności. Kalendarz zmienił się na głównie czyste litery, dzięki Markerowi Wschodu, który wydaje się zapoczątkować tę energię.

Odpowiedź dla wielu, którzy pytali: Tak! Anioły wcielają się w sferze fizycznej i robią to przez cały czas. Na przykład Archanioł Rafał był wieloma znanymi awatarami, ale nie wypowiadał się zbyt głośno. Mieszkał w wielu ciałach, w tym: tacie Jeszui Józefie, Królu Armenii, który jest znany z budowy wielkiej Świątyni Artiańskiej, oraz 3. Sikhim Guru Amar Dasie. Ma stałą osobowość we wszystkich wcieleniach, a jeśli umieścisz je wszystkie w tym samym pokoju, byłoby jasne, że wszyscy są tym samym bytem.

Przez większość czasu, gdy anioł inkarnuje, upierają się, aby w ogóle niczego nie pamiętać, ponieważ chcą zbliżyć się do autentycznego i celowego życia, jak to możliwe. To dlatego tak wielu wcielonych aniołów żyje w tak agresywnym życiu wypełnionym presją, że to oni postanowili postawić cel nad przyjemnością. Na szczęście nie ma to już miejsca w przypadku osi czasu 5D, a my jesteśmy teraz na etapie pełnej pamięci.

Każdy z was, który to czyta, został tak ustawiony, aby w pełni zapamiętać swoją esencję w tym konkretnym miejscu i czasie. Na tak wiele sposobów i na tak wielu poziomach wysłaliśmy sobie pakiet opieki, który zamierzamy otworzyć.

Usłyszysz wiele ech czasu, gdy osie czasu spadają, łączą się i żenią. Może to być dziwne dla tych, którzy są przyzwyczajeni do komunikowania się w eterze, ponieważ będzie to brzmiało jak zatłoczony pokój i będzie znacznie trudniej wybierać bezpośrednie istoty. Jest to kwestia inżynierska i prosimy was wszystkich, abyście sobie z tym poradzili, dopóki to zadanie nie zostanie ukończone przez Archanioła Zadeikiela, naszego najlepszego inżyniera.

Wokół Coronavirusa odbywa się masowa kampania propagandowa, więc nie zdziw się wysokim wskaźnikiem fałszywej śmierci, który ma być zawsze wysoki. Ten „wirus” będzie obwiniony za zbyt wiele rzeczy do wymienienia i zapowiada się jako katalizator stylu życia opartego na pustelniku, zorganizowanego projektu ciemności. Tam, gdzie cała komunikacja jest cenzurowana, a bunt byłby niemożliwy. Właśnie tego pragnie zorganizowana ciemność, sposób kontrolowania świata bez oczekiwania na czujące życie.

20200227_1450055162750960668472818.jpg

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post w najbliższych dniach), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, używając wspomnianych narzędzi z czystym sercem i intencjami. Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame zmienił pozycję, ale utrzymuje równowagę 3. To będzie bardzo szalona jazda w dziale zmian.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Zadiekiel, Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Orion, Archanioł Raguel, Archanioł Briathos, Archanioł Sablo, Archanioł Emmanuel, Archanioł Bathkol, Archanioł AF, Archanioł Adonai, Archanioł Gzrel , Archanioł Adnachiel, Archanioł Uzziel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Aeshma, Archanioł Abasdashon, Archanioł Galizur, Archanioł Cerviel, Archanioł Harahel i Archanioł Varhmiel.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, którego nie można byłoby przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywne i agresywne, dalekie lub krótkie zasięgi w twojej jurysdykcji)
Miecze Archanioła Leo, to pasywny i agresywny miecz szturmowy, który ma własną własną wolę. W ogóle nie próbuj ustępować, tylko przeszkadzasz, po prostu wyposażasz się i spędzasz dzień.

(Aktywny, pasywny i agresywny)
Tarcza Omaha Archanioła Pesngiyah to wielki miecz objawienia, który działa bardzo agresywnie w twoim imieniu. W ogóle się nie poddaje i zejdzie. Na swój sposób, aby wyczyścić niższe terminy i sprawić, że wszystkie sytuacje pójdą na twoją korzyść.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w czystą ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Kostur Archanioła ZagZagela o niebiańskiej mocy, pada duże masy kryształów na docelowy obszar. Idealny do dużych celów, działa również na fizyczne i niefizyczne.

(Pasywny krótki zasięg)
Zawieszka sprawiedliwości Archanioła Tzdeikiela osłabia wszelkie osądy przeciwko tobie i rzuca cię w korzystnym świetle.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje złotem, a manifestacja w tej metodzie jest również zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Ma również możliwość usuwania wszelkich przeszkód, które stoją na przeszkodzie temu, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela sprawia, że w waszych jurysdykcjach odczuwa się serdeczną miłość. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

Zadania:

1) Musimy nadal wspierać rośliny i drzewa w ich wysiłkach w celu filtrowania wielu wirusów, chemikaliów i bakterii z atmosfery. Zawsze musimy pamiętać, że nic nie może wpłynąć na ciało, czego Gaja nie może naprawić. Chociaż Gaja nie potrzebuje od nas lekcji chemii, nasze rośliny i drzewa potrzebują czystego światła i leczniczych wód, ponieważ padły ofiarą wielu okrucieństw.

Wyobraź sobie Szmaragdowo Zielony Deszcz, który odżywi wszystkie rośliny i drzewa ziemi. Następnie przynieś roślinom promienie światła: biały – różowy – jasnoniebieski – złoty – żółty – czerwony – zielony – różowe złoto – srebrny – brązowy – czarny – indygo – fioletowy – platynowy – diament – tęczowy.

2) Wyobraź sobie następujący symbol na naszym nocnym niebie. Pomoże nam to przyciągnąć odpowiednią energię, której potrzebujemy, aby iść naprzód jako rasa.

32548f871620189a3f70e82ebe6e8a17--sirian-starseed-arcturian-symbols

3) Wszyscy otrzymaliśmy wyjątkowy pakiet opieki, który ma zostać otwarty w tym konkretnym miejscu i czasie. Ciesz się prowadzoną medytacją poniżej, gdy będziesz gotów jej doświadczyć.

 

Leave a Reply